Jump to content

[Επίσημο] Motorola MILESTONE™


bomber21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

 

Για τον Bomber

Μπορουμε να αναφερουμε εδω λιστες με τα προγραμματα που χρησιμοποιουμε?

Ωστε να παρουμε και να δωσουμε ιδεες?

 

Όποια εφαρμογή σου αρέσει και θεωρείς ότι είναι χρήσιμη,μπορείς να την ποστάρεις στο ακόλουθο θέμα ;)

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=260143

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπερα,εχω 2 αποριες-προβληματακια με το κινητο μου αν μπορει καποιος να με βοηθησει,διοτι προσπαθω να το ''φτιαξω'' μονος απο τοτε που το πηρα και δεν μπορω....:(λοιπον,ενω εχω ρυθμισεις για ιντερνετ που μου ειχεδωσει ενα παιδι απο εδω δεν μπορω να μπω στο ιντερνετ παρα μονο ασυρματα,και δεν μπορ να φτιαξω λογαρισμο e-mail,με yahoo.gr...και δεν μπορω να δω τα e-mail μου...αυτα αν εχει καποιος την καλοσυνη να με βοηθησει.....:O:cry:

Τι πάροχο κινητής έχεις?

Ούτε μέσω wifi δεν μπορείς να φτιάξεις λογαριασμό?

Δοκίμασε να βάλεις χειροκίνητα τις ρυθμίσεις. Υπάρχουν στο site της yahoo οι οδηγίες.

 

βαλε το Κ9 mail να βρεις την υγεια σου

 

Θα το δοκιμάσω. Από το gmail είμαι πολύ ευχαριστημένος, έτσι και αλλιώς push το θέλω. Με το hotmail μου τα χαλάει λίγο.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Τι πάροχο κινητής έχεις?

Ούτε μέσω wifi δεν μπορείς να φτιάξεις λογαριασμό?

Δοκίμασε να βάλεις χειροκίνητα τις ρυθμίσεις. Υπάρχουν στο site της yahoo οι οδηγίες.

 

wind παροχο εχω....τι εννοεις στο site της yahoo...?

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Τι πάροχο κινητής έχεις?

Ούτε μέσω wifi δεν μπορείς να φτιάξεις λογαριασμό?

Δοκίμασε να βάλεις χειροκίνητα τις ρυθμίσεις. Υπάρχουν στο site της yahoo οι οδηγίες.

 

wind παροχο εχω....τι εννοεις στο site της yahoo...?

 

http://help.yahoo.com/l/gr/yahoo/mail/classic/mailplus/pop/pop-14.html

Εδώ είναι οι ρυθμίσεις. Δες αν μπορείς να τις περάσεις χειροκίνητα κατά τη δημιουργία του λογαριασμού σου στο κινητό.

Επίσης, αν πας ρυθμίσεις> ασύρματο κ δίκτυα>δίκτυα κινητής τηλεφωνίας> ονόματα σημείου πρόσβασης εκεί τι σου βγάζει?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Κalagas να σου κανω μια ερωτηση..!

Εχεις βρει καπου custom ROM που να ειναι "γυμνη" δηλαδη να λειπουν πολλες απο τις default εφαρμογες ωστε να μπορουμε να βαλουμε εμεις οτι θελουμε?Θα ηθελα να ειχα μια τετοια σαν βαση και να παιζω πανω σε αυτη!

Φτιάξε μόνος σου μια τέτοια... Διέγραψε όσες δεν θέλεις από το /system/app και μετά κάνε Clean Nandroid Βackup από το HOW TO. Έτσι θα έχεις πάντα μια rom όπως την θες...

Κάποιες εφαρμογές όμως δεν πρέπει να διαγραφούν όπως το phone.apk, settings.apk κλπ γατί μετά δεν θα δουλεύει το τηλέφωνο.... για αυτό να είσαι προσεχτικός...

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

το πηρα σημερα απο το καταστημα της wind της ανοιξης,του αγιου στεφανου δεν το ειχε οτι να ναι.φορτιζει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MOTOROLA MILESTONE,MOTOROLA RAZR i,MOTOROLA MOTO X 2nd gen,ONEPLUS 6
Link to comment
Share on other sites

το πηρα σημερα απο το καταστημα της wind της ανοιξης,του αγιου στεφανου δεν το ειχε οτι να ναι.φορτιζει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μήπως φέρνουν και τις αυθεντικές θήκες της Motorola για το Milestone;;Όποιος πάει,ας κάνει μια ερώτηση...

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κανείς γιατί με ελληνικό locale μου δείχνει στο call log τα νούμερα τηλεφώνων κανονικά, αλλά όταν βάλω English (US) τότε χωρίζει τα νούμερα σε 3 μέρη πχ. 697-123-1234 ???
Siemens S6 (1998), Siemens C25 (1999), Motorola T2288 (2000), Nokia 8310 (2001), Nokia 5510 (2003), Sony Ericsson S700 (2005), Sony Ericsson W760i (2008), Motorola Droid (2010), Google (Samsung) Nexus S (2011), Google (Samsung) Galaxy Nexus (2012), Google (LG) Nexus 4 (2013), iPhone 5S (2014), Google (Motorola) Nexus 6 (2014), iPhone 6S (2016), LG G6 (2017), Huawei P20 Pro (2018)
Link to comment
Share on other sites

Μήπως φέρνουν και τις αυθεντικές θήκες της Motorola για το Milestone;;Όποιος πάει,ας κάνει μια ερώτηση...

Εσύ bomber τι θήκη χρησιμοποιείς τώρα?

Εγώ βρήκα μια καλούτσικη στο saturn της samsonite. Το κινητό μπαίνει κάθετα, σαν τις θήκες των bb και είναι φούλ δερμάτινη.

Η μοναδική στην οποία χωρούσε το κινητό:O

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Εσύ bomber τι θήκη χρησιμοποιείς τώρα?

Εγώ βρήκα μια καλούτσικη στο saturn της samsonite. Το κινητό μπαίνει κάθετα, σαν τις θήκες των bb και είναι φούλ δερμάτινη.

Η μοναδική στην οποία χωρούσε το κινητό:O

 

lol, την ίδια έχω, από το ίδιο κατάστημα... Η μόνη που έδειχνε αξιόλογη και "στα μέτρα" του τηλεφώνου. Επίσης είναι πολύ κλειστή (μόνο επάνω έχει άνοιγμα) και το τηλέφωνο βγαίνει πολύ εύκολα αν πιέσεις στο πλάι. Αν είχε και ένα άνοιγμα εκεί στο usb για να φορτίζει εντός της θήκης θα ήταν τέλεια. Πολύ καλή ποιότητα.

Siemens S6 (1998), Siemens C25 (1999), Motorola T2288 (2000), Nokia 8310 (2001), Nokia 5510 (2003), Sony Ericsson S700 (2005), Sony Ericsson W760i (2008), Motorola Droid (2010), Google (Samsung) Nexus S (2011), Google (Samsung) Galaxy Nexus (2012), Google (LG) Nexus 4 (2013), iPhone 5S (2014), Google (Motorola) Nexus 6 (2014), iPhone 6S (2016), LG G6 (2017), Huawei P20 Pro (2018)
Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κανείς γιατί με ελληνικό locale μου δείχνει στο call log τα νούμερα τηλεφώνων κανονικά, αλλά όταν βάλω English (US) τότε χωρίζει τα νούμερα σε 3 μέρη πχ. 697-123-1234 ???

 

ετσι ειναι ο τροπος που γραφονται τα νουμερα στην αμερικη. βαλτο English (UK).

 

μια που μιλαμε για email, εγω παιδια για να μην μπαινω στο hotmail το οποιο κ αθλιο ειναι σαν interface και αργο μεχρι θανατου, το χω συνδεσει στο gmail και τα βλεπω ολα εκει. Κατ επεκταση δεν χρειαζομαι χωριστο app για τα αλλα email στο κινητο, αφου ερχονται ολα στο λογαριασμο, αρα κ στο app gmail.

Δοκιμαστε το, λεει...

Marketing δεν σημαινει διαφημιση :!:
Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κανείς γιατί με ελληνικό locale μου δείχνει στο call log τα νούμερα τηλεφώνων κανονικά, αλλά όταν βάλω English (US) τότε χωρίζει τα νούμερα σε 3 μέρη πχ. 697-123-1234 ???

Έτσι είναι δυστυχώς στο Android. Εγώ τα άλλαξα όλα σε +306944444444 και ησύχασα. Έτσι σε ότι τηλέφωνο και να τα περάσω δεν θα έχω πρόβλημα....

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως φέρνουν και τις αυθεντικές θήκες της Motorola για το Milestone;;Όποιος πάει,ας κάνει μια ερώτηση...

 

ετσι ειναι ο τροπος που γραφονται τα νουμερα στην αμερικη. βαλτο English (UK).

 

μια που μιλαμε για email, εγω παιδια για να μην μπαινω στο hotmail το οποιο κ αθλιο ειναι σαν interface και αργο μεχρι θανατου, το χω συνδεσει στο gmail και τα βλεπω ολα εκει. Κατ επεκταση δεν χρειαζομαι χωριστο app για τα αλλα email στο κινητο, αφου ερχονται ολα στο λογαριασμο, αρα κ στο app gmail.

Δοκιμαστε το, λεει...

Προώθηση ε?

Το έχω κάνει από yahoo.gr , αλλά από hotmail δεν έχω βρεί πώς γίνεται....

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Προώθηση ε?

Το έχω κάνει από yahoo.gr , αλλά από hotmail δεν έχω βρεί πώς γίνεται....

μπαινεις στο mail σου

options>more options>forward email to another email account

 

(αν καταλαβα καλα δηλαδη, αυτο ψαχνεις ) :)

Ericsson R380s ,Sony Ericsson T68 , Sagem MyX6 , Sharp GX30, Sharp V802 ,Sony Ericsson K810i, Motorola Milestone , Motorola Razr, LG Nexus 5, Samsung S8
Link to comment
Share on other sites

lol, την ίδια έχω, από το ίδιο κατάστημα... Η μόνη που έδειχνε αξιόλογη και "στα μέτρα" του τηλεφώνου. Επίσης είναι πολύ κλειστή (μόνο επάνω έχει άνοιγμα) και το τηλέφωνο βγαίνει πολύ εύκολα αν πιέσεις στο πλάι. Αν είχε και ένα άνοιγμα εκεί στο usb για να φορτίζει εντός της θήκης θα ήταν τέλεια. Πολύ καλή ποιότητα.

Ναι μπράβο. Με τη λευκή ραφή ε?

Δεν νομίζω ότι υπάρχει και άλλη θήκη κατάλληλη, δεδομένου ότι το τηλέφωνο έχει κάπως περίεργες διαστάσεις (μακρύ και κάπως παχύ, αλλά μικρό σχετικά στο πλάτος)

 

Ευχαριστώ pierce21 αλλά δεν θέλω να διαγράφονται από το hotmail. Δεν είναι δικός μου ο λογαριασμός, είναι κοινός στο γραφείο που δουλεύω

Edited by ddr2

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

No no! το forward το υποστηριζει το hotmail μονο για αλλους λογαριασμους hotmail. Θα το ρυθμισεις απο το gmail μεσα.

Πας ρυθμισεις>λογαριασμοι κ Εισαγωγη>Λήψη μηνυμάτων ηλεκτρονικού ταχυδρομείου χρησιμοποιώντας POP3> και απο εκει ειναι ευκολο, ακολουθεις τις οδηγιες

;)

Marketing δεν σημαινει διαφημιση :!:
Link to comment
Share on other sites

Όντως με UK δούλεψε... Πάλι η Αμερική έφταιγε τελικά!!! kalagas δεν κατάλαβα τι πρόβλημα ακριβώς έλυσες με τη μετατροπή.

 

Επίσης κάτι άλλο:

 

Η ταχύτητα στο scrolling όταν βρίσκεστε στο βασικό μενού των εφαρμογών πως είναι: Γρήγορη, Αργή, Ανάλογα την περίπτωση??? Ρωτάω τους παλιότερους χρήστες που είχαν και την 2.0.1 και μπορούν να συγκρίνουν. Προσωπικά, ίσως με τη 2.1 το τηλέφωνο να ειναι ελαφρά πιο γρήγορο αλλά στο συγκεκριμένο τομέα νομίζω ότι δεν έχει γίνει κάποια πρόοδος. Ειδικά σε μια άμεση συγκριση με το (εργοστασιακό, απείραχτο) Nexus υπήρχε ορατή διαφορά στην ομαλότητα κάτι το οποίο με ενοχλούσε λίγο.

Έτσι, δοκίμασα προχτές μια διαφορετική home application που ισχυρίζεται ότι έχει σχεδιαστεί με γνώμονα την ταχύτητα, την dxtop. Λοιπόν, υπάρχει πράγματι διαφορά με τον launcher της 2.1 του nadlabak και του solutor και για πρώτη φορά παρατήρησα υπαρκτή διαφορά στην ταχύτητα αλλά κυρίως, αρκετά ομαλότερο scrolling, ακόμα και σε περιπτώσεις που το τηλέφωνο είναι απασχολημένο με διάφορα. Παρά το γεγονός ότι είχε μερικά ακόμα ενδιαφέροντα χαρακτηριστικά που θα πρέπει ίσως να ληφθούν υπόψη από motorola τελικά την έβγαλλα γιατί παρουσίαζε άλλου τύπου μικρο-ασυμβατότητες.

Ωστόσο, το πολύ βασικό και για μένα είναι ότι το τηλέφωνο μπορεί να δουλέψει πιο γρήγορα σε αυτον τον τομέα, αρκεί να υπάρξουν καλύτερα γραμμένες εφαρμογές. Όποιος εκνευρίζεται καμιά φορά από την ταχύτητα του μενού εφαρμογών ας την δοκιμάσει απο περιέργεια.

 

ΥΓ. να μην παρεξηγηθώ: Δεν υποστηρίζω ότι το τηλέφωνο είναι γενικά αργό, κάθε άλλο. Απλά στο μενού που αναφέρω προσωπικά είχα παρατηρήσει ορισμένες φορές καθυστερήσεις που δεν δικαιολογούνταν γιαυτό και η αναφορά μου.

Siemens S6 (1998), Siemens C25 (1999), Motorola T2288 (2000), Nokia 8310 (2001), Nokia 5510 (2003), Sony Ericsson S700 (2005), Sony Ericsson W760i (2008), Motorola Droid (2010), Google (Samsung) Nexus S (2011), Google (Samsung) Galaxy Nexus (2012), Google (LG) Nexus 4 (2013), iPhone 5S (2014), Google (Motorola) Nexus 6 (2014), iPhone 6S (2016), LG G6 (2017), Huawei P20 Pro (2018)
Link to comment
Share on other sites

Όντως με UK δούλεψε... Πάλι η Αμερική έφταιγε τελικά!!! kalagas δεν κατάλαβα τι πρόβλημα ακριβώς έλυσες με τη μετατροπή.

 

Επίσης κάτι άλλο:

 

Η ταχύτητα στο scrolling όταν βρίσκεστε στο βασικό μενού των εφαρμογών πως είναι: Γρήγορη, Αργή, Ανάλογα την περίπτωση???

Γρήγορη, με εξαίρεση το πρώτο άγγιγμα που κάνει μια καθυστέρηση μισού δευτερολέπτου.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

 

Ευχαριστώ pierce21 αλλά δεν θέλω να διαγράφονται από το hotmail. Δεν είναι δικός μου ο λογαριασμός, είναι κοινός στο γραφείο που δουλεύω

 

No no! το forward το υποστηριζει το hotmail μονο για αλλους λογαριασμους hotmail. Θα το ρυθμισεις απο το gmail μεσα.

Πας ρυθμισεις>λογαριασμοι κ Εισαγωγη>Λήψη μηνυμάτων ηλεκτρονικού ταχυδρομείου χρησιμοποιώντας POP3> και απο εκει ειναι ευκολο, ακολουθεις τις οδηγιες

;)

Σαφως, το ειχα ξεχασει. Μy bad :sorry:

Ericsson R380s ,Sony Ericsson T68 , Sagem MyX6 , Sharp GX30, Sharp V802 ,Sony Ericsson K810i, Motorola Milestone , Motorola Razr, LG Nexus 5, Samsung S8
Link to comment
Share on other sites

Όντως με UK δούλεψε... Πάλι η Αμερική έφταιγε τελικά!!! kalagas δεν κατάλαβα τι πρόβλημα ακριβώς έλυσες με τη μετατροπή.

 

Επίσης κάτι άλλο:

 

Η ταχύτητα στο scrolling όταν βρίσκεστε στο βασικό μενού των εφαρμογών πως είναι: Γρήγορη, Αργή, Ανάλογα την περίπτωση??? Ρωτάω τους παλιότερους χρήστες που είχαν και την 2.0.1 και μπορούν να συγκρίνουν. Προσωπικά, ίσως με τη 2.1 το τηλέφωνο να ειναι ελαφρά πιο γρήγορο αλλά στο συγκεκριμένο τομέα νομίζω ότι δεν έχει γίνει κάποια πρόοδος. Ειδικά σε μια άμεση συγκριση με το (εργοστασιακό, απείραχτο) Nexus υπήρχε ορατή διαφορά στην ομαλότητα κάτι το οποίο με ενοχλούσε λίγο.

Έτσι, δοκίμασα προχτές μια διαφορετική home application που ισχυρίζεται ότι έχει σχεδιαστεί με γνώμονα την ταχύτητα, την dxtop. Λοιπόν, υπάρχει πράγματι διαφορά με τον launcher της 2.1 του nadlabak και του solutor και για πρώτη φορά παρατήρησα υπαρκτή διαφορά στην ταχύτητα αλλά κυρίως, αρκετά ομαλότερο scrolling, ακόμα και σε περιπτώσεις που το τηλέφωνο είναι απασχολημένο με διάφορα. Παρά το γεγονός ότι είχε μερικά ακόμα ενδιαφέροντα χαρακτηριστικά που θα πρέπει ίσως να ληφθούν υπόψη από motorola τελικά την έβγαλλα γιατί παρουσίαζε άλλου τύπου μικρο-ασυμβατότητες.

Ωστόσο, το πολύ βασικό και για μένα είναι ότι το τηλέφωνο μπορεί να δουλέψει πιο γρήγορα σε αυτον τον τομέα, αρκεί να υπάρξουν καλύτερα γραμμένες εφαρμογές. Όποιος εκνευρίζεται καμιά φορά από την ταχύτητα του μενού εφαρμογών ας την δοκιμάσει απο περιέργεια.

 

ΥΓ. να μην παρεξηγηθώ: Δεν υποστηρίζω ότι το τηλέφωνο είναι γενικά αργό, κάθε άλλο. Απλά στο μενού που αναφέρω προσωπικά είχα παρατηρήσει ορισμένες φορές καθυστερήσεις που δεν δικαιολογούνταν γιαυτό και η αναφορά μου.

Γενικώς πολλοί λένε ότι έχουν προβλήματα με το scrolling στον Launcher στην 2.1. Βρες το GDE 0.3.0.4. και κατέβασε και από το Market το Nexus One theme για το GDE, και θα σ'αρέσει πολύ... Έχει το cube και το scrolling μου φαίνεται πολύ γρήγορο...

Αν θες δοκίμασε και καμιά από αυτές που ανέβασα εδώ... Ειδικά η Rom No3 είναι αρκετά γρήγορη...

Edited by kalagas

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

Κalagas πως και η τριτη ειναι πιο γρηγορη απο τη δευτερη?

Τα ιδια δεν εχεις προσθαφαιρεσει και στις δυο?

Μονο αισθητικα δε διαφερουν?

 

Η δευτερη που χρησιμοποιω ειναι φοβερη αισθητικα και δε μου εχει παρουσιασει προβλημα.Τρωγομαι βεβαια για καποιες αλλαγες και ψαχνομαι με το framework..!

Aν καταφερω κατι θα το ανεβασω

Link to comment
Share on other sites

Κalagas πως και η τριτη ειναι πιο γρηγορη απο τη δευτερη?

Τα ιδια δεν εχεις προσθαφαιρεσει και στις δυο?

Μονο αισθητικα δε διαφερουν?

 

Η δευτερη που χρησιμοποιω ειναι φοβερη αισθητικα και δε μου εχει παρουσιασει προβλημα.Τρωγομαι βεβαια για καποιες αλλαγες και ψαχνομαι με το framework..!

Aν καταφερω κατι θα το ανεβασω

 

Έχει πιο απλά γραφικά από τις 2 πρώτες (οι εικόνες δηλαδή και μέσα στις εφαρμογές και στο framework είναι μικρότερες σε μέγεθος) και εμένα μου φαίνεται ποιο γρήγορη... Τώρα μπορεί να είναι και ιδέα μου...

 

Υ.Γ Καμία rom από αυτές που ανεβάζω δεν πρόκειται να έχει κανένα πρόβλημα γιατί πειράζω μόνο τα εικονίδια που έχουν οι εφαρμογές και το framework μέσα στο .apk και τίποτα άλλο.... οπότε μην φοβάστε να δοκιμάσετε....

Edited by kalagas

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση.

Τι αναλυση πρεπει να χουν οι φωτο που προοριζονται γαι wallpapers?

(βρισκω καποιες που υποτειθεται κανουν σε μας και ειναι 960*854 αλλα οταν κανω set as wallpaper,βγαινει το σταθερο πλαισιο για να κανω crop)

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση.

Τι αναλυση πρεπει να χουν οι φωτο που προοριζονται γαι wallpapers?

(βρισκω καποιες που υποτειθεται κανουν σε μας και ειναι 960*854 αλλα οταν κανω set as wallpaper,βγαινει το σταθερο πλαισιο για να κανω crop)

 

Nομίζω ότι είναι 480x854...

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

Βρηκα την απαντηση στο droidforums.Καποιος ειχε την ιδια απορια με μενα.

Οι φωτοφραφιες ειναι μεχρι 960*854 και οταν μας εμφανιζει το πορτοκαλι πλαισιο για crop,παταμε πανω του(εμφανιζει βελακια) και το επεκτεινουμε μεχρι τα ακρα της foto μας.

Edited by nekisia1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...