Jump to content

Next Top Model (Ant1)


pagia
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ειναι τυχαιο το οτι η μοναδικη "μικρη"(16χρονη) εφυγε ενα επεισοδειο πριν την "αισθησιακη" φωτογραφιση?

 

οχι βεβαια. ολα ειναι προαποφασισμενα. μας κοροιδευουν μεσα στα μουτρα μας

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 131
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτο το "μειδιασμα" που λεει συνεχεια η Καγια μου εχει σπασει τα νευρα, το χειροτερο ειναι πως κανεις δεν βρισκεται να τη διρθωσει. Καθε φορα που βλεπω την εκομπη το ακουω.
http://www.slang.gr/media/img/200804/e3c7f6fd7cd882190bfed167b9b5a61e_thumb.jpg
Link to comment
Share on other sites

μειδιαμα ειναι το ελαφρυ χαμογελο,ισα που το καταλαβαινεις.
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Για να αλλαξει και λιγο το θεμα κουβεντας..

Δεν ξερω αν εχει αναφερθει... ολα τα κορυφαια μοντελα και εδω και στο εξωτερικο που κανουν επιδειξεις μοδας (και δεν μιλαω για το χαζο-παιχνιδι και ουτε για κοπελες απο καλιστεια κλπ) ειναι παντα ΑΠΕΛΠΙΣΤΙΚΑ ΑΔΥΝΑΤΑ και μαλιστα δεν ειναι και τοσο ομορφες!

Αν τα δειτε στην πραγματικοτητα διπλα σας θα νομιζετε οτι ειναι αρρωστες ή οτι ζουσανε στην αιθιοπια! Εχω πετυχει 2-3 πολυ γνωστες και τρωμαξα!

 

Ο τηλεοπτικος φακος παχαινει παρα πολυ, σκεφτειτε λοιπον πως αμα βλεπετε στο παιχνιδι μια κοπελα αρκετα αδυνατη, πως ειναι στην πραγματικοτητα. πετσι και κοκκαλο!:p

Επειδη το συγκεκριμενο παιχνιδι απευθεινετε για Top Model μην περιμενε να βγει καποια ομορφη με καμπυλες κλπ... δεν ειναι καλιστεια αλλα πραγματα μετρανε!

 

Προσωπικα απο ολες οσες ειναι μεσα εκτος απο 2-3 οι υπολοιπες ειναι αθλιες σαν εξωτερικη εμφανιση! Για τη δουλεια που τις θελουνε μπορει να ειναι οκ!

 

υ.γ. Η καγια επειδη την εχω πετυχει.. εχει ενα χερακι να την λυπασαι.. κατσε κοπελα μου να σε κερασω ενα γευμα μην λιποθυμησεις!:lol: πεφτει πολυ βαψιμο παιδια!

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα τα μοντελα δεν ειναι οπως στις φωτο, αφου πεφτει φοβερο φωτοσοπ.

Η ομορφια ειναι κατι υποκειμενικο, αλλα αυτες που ειναι πολυ ομορφες στη καθημερινοτητα τους ξεχωριζουν. Πχ η Ζιζελ ειναι πανεμορφη και σε φωτο καθημερινες που την ειδα σε κανα δυο εκπομπες, η Ζυγουλη ειναι πολυ ομορφη, η Νομικου το ιδιο. Η Καγια ειναι πολυ εντυπωσιακη αλλα οχι και τοσο ομορφη στο προσωπο.

Το οτι ειναι αδυνατες οφειλεται στις απαιτησεις το επαγγελματος τους, αλλα υπαρχουν και οι πιο ζουμερες, οι οποιες ομως δυσκολα κανουν φοβερη καριερα σαν μοντελα. Η Μπανκς ας πουμε ειναι Καμπυλωτη πιστευω!!

http://www.slang.gr/media/img/200804/e3c7f6fd7cd882190bfed167b9b5a61e_thumb.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ειδατε το χθεσινο επεισοδειο? Ηταν αποθεωση της βλακειας.Ειχαν ενα τρομπα να βριζει τις κοπελες να δουν αν αντεχουν λεει τους περιεργους πελατες, γιατι τα μοντελα δεν πρεπει να εχουν αξιοπρεπεια αλλα να υποτασσονται στον καθε περιεργο ρομπα που πλερωνει.

Η μια κοπελα που αποχωρησε την ειπε στον Ρουλη με τα βαμμενα ματια, και την Μπαλατσινου επειδη της εκαναν παρατηρηση για τα ποδια της, λες και ηταν χοντρη!!Αν ειναι δυνατον.

Εν τω μεταξυ η Μπαλατσινου με το ταπεινο μυαλο της της ελεγε οτι οποιος εχει τη μυγα μυγιαζεται!!! Αν ειναι δυνατον να λεει τετοια πραγματα μια ....... πολυτελειας απο αυτες που εκαναν μοδα το "κανε μοντελινγκ μεχρι να παντρευτεις ενα πλουσιο μεσηλικα να σου τα ακουμπαει και ας εχει την ηλικια του πατερα σου".

Εχουν ξεφυγει αυτοι οι τυποι.Θα μου πειτε τι καθεσαι και το βλεπεις? Το βλεπω αποσπασματικα, γιατι και η παρακμη εχει το ενδιαφερεον της.

http://www.slang.gr/media/img/200804/e3c7f6fd7cd882190bfed167b9b5a61e_thumb.jpg
Link to comment
Share on other sites

Προφανως ρουλη θα εννοει τον Κοτεντο..εφυγε η Ανθη,αυτη που λεει ο pagia οτι την ειπε στους κριτες..Βασικα εφυγε 'και καλα' οικειοθελως!ΚΑΙ ΚΑΛΑ!!!στην ουσια ηξερε οτι θα ηταν αυτη που θα αποχωρησει...
Η ταπεινοτητα σε κανει να αγαπησεις και να σεβαστεις το διπλανο σου..:!:
Link to comment
Share on other sites

Προφανως ρουλη θα εννοει τον Κοτεντο..εφυγε η Ανθη,αυτη που λεει ο pagia οτι την ειπε στους κριτες..Βασικα εφυγε 'και καλα' οικειοθελως!ΚΑΙ ΚΑΛΑ!!!στην ουσια ηξερε οτι θα ηταν αυτη που θα αποχωρησει...

 

Αυτούς εννοουσα. Από ότι έχω δει στο star όμως η Ανθη το χει στο αίμα της το ξεκατινιασμα και προσπαθεί να κάνει λίγο ντόρο τώρα που ψιλοακουστηκε το όνομα της μπας και της δώσουν καμία εκπομπή εκεί στο σταρ σε στυλ Πετρουλας βέβαια.

http://www.slang.gr/media/img/200804/e3c7f6fd7cd882190bfed167b9b5a61e_thumb.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αυτούς εννοουσα. Από ότι έχω δει στο star όμως η Ανθη το χει στο αίμα της το ξεκατινιασμα και προσπαθεί να κάνει λίγο ντόρο τώρα που ψιλοακουστηκε το όνομα της μπας και της δώσουν καμία εκπομπή εκεί στο σταρ σε στυλ Πετρουλας βέβαια.

 

αυτη την πετυχα κι εγω στο ζαπινκ,στο κεντρικο δελτιο του σταρ.

ελεγε πως θελει να ασχοληθει με φωτογραφησεις και οχι με πασαρελα και πως την ενδιαφερει πολυ ο χωρος της τηλεορασης.

συμπαθητικη κοπελιτσα σε φατσα, σε σωμα δεν φανηκε γιατι ηταν καθιστη.

φτανει αυτο ομως?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Σκεφτήκατε ποτέ ότι η παραγωγή μπορεί να βάζει εσκεμμένα τις χειρότερες φωτογραφίες για μερικές κοπέλες; Είναι δυνατόν να έχουν βγάλει μόνο μία φωτογραφία; Χθες ήταν το χειρότερο επεισόδιο που είχα δει (προς το τέλος). Χαζαμάρες (που λέει και ο Λαζόπουλος) έκαναν χθες με τις υποτιθέμενες «Μουσικές καρέκλες». Η κοπελίτσα που ήταν στο τέλος δίπλα στη Ραμόνα «τα'χε παίξει». Τι κακό κι'αυτό να μάθει σόνι και καλά τη φωτογραφία που κρατούσε η Καγιά.
Link to comment
Share on other sites

AAAAAAAAA. σε αυτο ξερω να σου απαντησω γιατι ειχα δει το επεισοδειο(περασμενο νομιζω ηταν!!

οταν ειχαν φωτογραφιση στο προηγουμενο επεισοδειο σαν τραγουδιστριες, αυτη που εφυγε (ντενια) ειχε μεινει χαριστικα επειδη ειπε μια αλλη πως αποχωρει.

τοτε αυτη που λες εσυ αρχισε να την κραζει πως αν ηταν στην θεση της θα αποχωρουσε με το κεφαλι ψηλα κτλ κτλ.

ετσι μαλλον σκεφτηκε η παραγωγη να ιντριγκαρει λιγο το παιχνιδι και την εφερε στην ιδια θεση...μονο που τελικα δεν εφυγε με το κεφαλι ψηλα αλλα παρεμεινε κραζοντας την αλλη την ξανθια με το μαυρο φρυδι

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Επίσης, φαίνεται πως η παραγωγή θέλει να κάνει το «Top Model» όπως το «X-Factor» που «φαγώνονται» όλοι εκεί μέσα. Είδατε χθες, όταν η Ιωάννα έβλεπε τη φωτογραφία της, που της είπε μία (αυτή που το παίζει σέξυ :p) από πίσω:«Πήρες Oscar»; Την άλλη βδομάδα στολίζουν δένδρο και καλούν τους συγγενείς τους για να περάσουν μαζί τους τα Χριστούγεννα ( ; ). Σήμερα στο «10 με 1 μαζί» η Ραμόνα έμαθε την αλήθεια (ότι αυτή θα έμενε στο παιχνίδι).
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Εγώ πιστεύω πως σχετικά με την Σεράινα πέφτει λάδωμα. Στα τελευταία 5-6 (νομίζω) επεισόδια τα πάει υπερβολικά καλά, από 'κει που δεν τα πήγαινε καλά σε όσες δοκιμασίες κι αν κάνανε! Δεν ξέρω αν είδατε το επεισόδιο της Δευτέρας (18/01/10)...Ήταν ένα επεισόδιο που ασχοληθήκανε με το παρελθόν συγκεκριμένα με την επανάσταση της Γαλλίας....τελως παντων κατι με την Γαλλία. Κι εκεί προς το τέλος που θα λέγανε ποια θα φύγει κάνανε μια <<δοκιμασία>> μάλλον όχι δοκιμασία κάτι περισσότερο για χαβαλέ...Πηγαίνανε οι άλλες πίσω στο καμαρίνι και αλλάζανε ρούχα από αριστοκρατικά σε ό,τι θέλανε και η Σεράινα, ούτε καλά περπατούσε, είχε ένα βλέμμα φοβισμένο-και γενικά τελείως άσχετο.... και μετά της είπανε πως τα πήγε και καλά!:mad::mad:
:p
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν ισχυει πως τελειωσε το παιχνιδι.

μου ειπαν μαλιστα πως η τελικη 3αδα ειναι

1.

ιωαννα

 

 

2.

σαγονια καρχαρια

 

 

3.

δημητρα

 

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Αμα βγει το μπαζο τοπ μοντελ θα φαω τις κοτσιδες μου και μετα θα γελαω για 3 δεκαετιες. Α ρε σταρ συστεμ, κανεις μοντελα τις σαυρες. :lol:

 

Ωραιο ριαλιτι για καναδυο φορες, παραπανω χαζευεις, απιστευτα στημενο και πολυ γυναικουλιστικο ξεκατινιαζμα και μπηχτες, ειδικα απο τους κριτες.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αμα βγει το μπαζο τοπ μοντελ θα φαω τις κοτσιδες μου και μετα θα γελαω για 3 δεκαετιες. Α ρε σταρ συστεμ, κανεις μοντελα τις σαυρες. :lol:

 

Ωραιο ριαλιτι για καναδυο φορες, παραπανω χαζευεις, απιστευτα στημενο και πολυ γυναικουλιστικο ξεκατινιαζμα και μπηχτες, ειδικα απο τους κριτες.

 

Ενταξει η Δημητρα δεν ειναι και top model αλλα δεν την λες και μπαζο!! Μια χαρα γυναικαρα ειναι...

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν ισχυει πως τελειωσε το παιχνιδι.

μου ειπαν μαλιστα πως η τελικη 3αδα ειναι

1.

ιωαννα

 

 

2.

σαγονια καρχαρια

 

 

3.

δημητρα

 

Eχει εντονο πηγουνι,αν ειχε διαφορετικα σαγονια θα ηταν οντως καρχαριας..:p

 

Αμα βγει το μπαζο τοπ μοντελ θα φαω τις κοτσιδες μου και μετα θα γελαω για 3 δεκαετιες. Α ρε σταρ συστεμ, κανεις μοντελα τις σαυρες. :lol:

 

Ωραιο ριαλιτι για καναδυο φορες, παραπανω χαζευεις, απιστευτα στημενο και πολυ γυναικουλιστικο ξεκατινιαζμα και μπηχτες, ειδικα απο τους κριτες.

 

Oχι μονο απο τους κριτες...''Αμα βγει το μπαζο τοπ μοντελ θα φαω τις κοτσιδες μου και μετα θα γελαω για 3 δεκαετιες. Α ρε σταρ συστεμ, κανεις μοντελα τις σαυρες''

 

Ενταξει η Δημητρα δεν ειναι και top model αλλα δεν την λες και μπαζο!! Μια χαρα γυναικαρα ειναι...

 

Mια χαρα βγηκε και στο Μαξιμ,γυναικαρα,συμφωνω

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ιωαννα (δεν ακουω καλα /ακουω απο τους νευρωνες) βγηκε νικητρια (μπλιαχ)

 

Σεραινα 2η

 

Μονικα 3η αν θυμαμαι καλα

:X
Link to comment
Share on other sites

τη μονικα δε μπορω ουτε να τη βλεπω ουτε να την ακουω ουτε τιποτα.....χαλιααα!!!!

 

σεραινα οκ

 

ιωαννα.....νταξει......

 

δημητρα!!!!!!! το πραγματικο next top model!!!!!!!!!

εκανε προσφατα και μια φωτογραφιση νομιζω στο maxim.

Link to comment
Share on other sites

Ιωαννα (δεν ακουω καλα /ακουω απο τους νευρωνες) βγηκε νικητρια (μπλιαχ)

 

Σεραινα 2η

 

Μονικα 3η αν θυμαμαι καλα

 

 

καλε οκ!εχει ενα προβλημα ακοης η κοπελα, ας μη το κανουμε ζητημα!!

προσωπικα μου αρεσει πολυ η σεραινα

 

η μονικα οκ.μου την σπαει...λιγο το σαγονι,λιγο το στυλακι,λιγο αυτο το "μιλαω και γεμιζει το στομα σαλια" (εναλλακτικα "μιλαω με 4 καραμελες στο στομα")

 

η δημητρα ειναι αυτη που δηλωσε "θελω να στεφθω miss universe"?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

η δημητρα ειναι αυτη που δηλωσε "θελω να στεφθω miss universe"?

 

για universe δε ξερω, μπορει ομως να παει στη γαλλια και να στεφτει miss visite

 

με γαλλικη προφορα για να μη μας βαλουν και Χ.

 

Ειναι γνωστο στο χωρο το τι κανει η "δεσποινις"

:X
Link to comment
Share on other sites

δημητρα!!!!!!! το πραγματικο next top model!!!!!!!!!

εκανε προσφατα και μια φωτογραφιση νομιζω στο maxim.

δεν εχει και ασχημο σωμα αλλα το προσωπο της με αυτο το πεθαμενο βλεμα και τα μισανοιχτα χειλη 24ωρες το 24ωρο ελεος...:lol:

και μην αρχισω στο περπάτημα πασαρελας της καθε μιας...αν κερδισε οντως η ιωαννα ενταξει ουτε κρυο ουτε ζεστη, χιλιες φορες καλυτερη απο το σαγονι και τη δημητρα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...