Jump to content

Sony Ericsson Satio


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μία ερώτηση.

Υπάρχει περίπτωση να κυκλοφορούν στην αγορά "κινέζικα" Satio με διπλό Sim και με το λογότυπο της Sony Ericsson;:confused:

 

Για τον λόγο του αληθές.

http://www.china-direct-buy.com/v/4/products/0-k-l-1/Sony_Ericsson_Satio.html

http://www.diytrade.com/china/4/products/6188726/Sony_Ericsson_Idou_Satio_copy_Tri_band_TV_dual_sim_cards_dual_standby.html

http://www.tradetang.com/for-sale/Sony-Ericsson-Satio-Idou-SATIO-Mobile-Cellphone-Quad-band-Dual-SIM-Dual-standby-buletooth-CELL-PHONE/127601-1858393.html#

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μία ερώτηση.

Υπάρχει περίπτωση να κυκλοφορούν στην αγορά "κινέζικα" Satio με διπλό Sim και με το λογότυπο της Sony Ericsson;:confused:

 

Για τον λόγο του αληθές.

http://www.china-direct-buy.com/v/4/products/0-k-l-1/Sony_Ericsson_Satio.html

http://www.diytrade.com/china/4/products/6188726/Sony_Ericsson_Idou_Satio_copy_Tri_band_TV_dual_sim_cards_dual_standby.html

http://www.tradetang.com/for-sale/Sony-Ericsson-Satio-Idou-SATIO-Mobile-Cellphone-Quad-band-Dual-SIM-Dual-standby-buletooth-CELL-PHONE/127601-1858393.html#

 

Εδώ και κάνα τρίμηνο, ισως και πιο πολύ...:!:

Everybody_Lies...
Link to comment
Share on other sites

παιζει να βγηκε πρωτα το μαιμου και μετα το original!!!!!!!xaxaxaxa

 

κανενας????

βασικα δεν πρεπει να διαβασες προηγουμενα posts!!!!!διαβασε και θα βρεις σε ποιο site μπορεις να κατεβασεις..........................

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά και από εμένα.Είμαι καινούριος στο forum και κάτοχος satio.Έχω το εξής προβληματάκι και αν μπορούσε κάποιος να βοηθήσει θα ήμουν ευγνώμον.Κάθε φορά που ενεργοποιώ το τηλέφωνο,μου εμφανίζεται συνεχώς στις ενεργές εφαρμογές πως λειτουργεί το aplication manager κάνοντας σύνδεση στο vodafone live.Μήπως θα μπορούσε κάποιος να βοηθήσει?
Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησα ότι από τότε που έκανα την αναβάθμιση δεν κλειδώνει δορυφόρους σε κανένα από τα προγράμματα... Το κάνει και σε κανέναν άλλον; Τα απεγκατέστησα, τα ξαναεγκατέστησα αλλά δεν ψήθηκαν να λειτουργήσουν σωστά..
Όταν ο Bell εφήυρε το τηλέφωνο βρήκε δυο αναπάντητες από τον Chuck Norris...
Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησα ότι από τότε που έκανα την αναβάθμιση δεν κλειδώνει δορυφόρους σε κανένα από τα προγράμματα... Το κάνει και σε κανέναν άλλον; Τα απεγκατέστησα, τα ξαναεγκατέστησα αλλά δεν ψήθηκαν να λειτουργήσουν σωστά..

αστο λιγο παραπανω......εμενα στην αρχη με το ndrive εκανε πολυ ωρα αλλα τωρα κατω απο ενα λεπτο κανει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν υπάρχει καμιά υποψία για νεο firmware για fixes στα προβλήματα που έφερε το προηγούμενο, ή ειναι ακομα πολύ νωρίς?:O
Everybody_Lies...
Link to comment
Share on other sites

Σατιο η σαπιο?? Πριν 2 ωρες το χρησιμοποιησα πρωτη φορα... εβαλα κανονικα την ωρα και τωρα μου δειχνει οτι ειμαι πισω μιση ωρα... Μηπως πρεπει να κανω καμια αναβαθμιση???
Link to comment
Share on other sites

Σατιο η σαπιο?? Πριν 2 ωρες το χρησιμοποιησα πρωτη φορα... εβαλα κανονικα την ωρα και τωρα μου δειχνει οτι ειμαι πισω μιση ωρα... Μηπως πρεπει να κανω καμια αναβαθμιση???

κανε μια!!!δεν εχεις να χασεις τιποτα...οσο για νεο firmware τιποτα ακομα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πως κανω αναβα8μιση?? Ισως να ρωταω και βλακεια αλλα ειμαι ασχετος... Δεν λεει να κολλαει απο τωρα... ακομα δν το πηρα...
Link to comment
Share on other sites

Πως κανω αναβα8μιση?? Ισως να ρωταω και βλακεια αλλα ειμαι ασχετος... Δεν λεει να κολλαει απο τωρα... ακομα δν το πηρα...

οκ σε καταλαβαινω εισαι καινουργιος.....κοιτα θα πας στο site της ericsson-υποστηριξη, θα κατεβασεις το update service και μετα θα το κανεις update....δεν στα λεω πιο αναλιτικα γιατι ειναι ευκολα αφου κατεβασεις το update service αλλα αν εχεις απορια εδω ειμαστε........ η μαλλον καλυτερα πανε http://www.sonyericsson.com/cws/support/phones/topic/updateserviceapplication/satio?cc=gr&lc=el και πατα στο δευτερο κουτακι εκει που λεει ''Κάντε λήψη εδώ'' και αφου το κατεβασεις και κανεις εγκατασταση ακουλουθα τα βηματα και θα εισαι οκ!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ,ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΟ SATIO ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ.ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΟΥ.....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

:!:Θα σε παρακαλούσα θερμά να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις και απαγορεύεται από τους Ο.Π.Χ.:!:

Edited by zxr
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ,ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΟ SATIO ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ.ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΟΥ.....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησα ότι από τότε που έκανα την αναβάθμιση δεν κλειδώνει δορυφόρους σε κανένα από τα προγράμματα... Το κάνει και σε κανέναν άλλον; Τα απεγκατέστησα, τα ξαναεγκατέστησα αλλά δεν ψήθηκαν να λειτουργήσουν σωστά..

 

φιλε και γω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα έχω και παιδεύομαι 2 μήνες τώρα και άκρη δεν έχω βγάλει... Ξανά και ξανά Update αλλά πάλι το ίδιο πρόβλημα.... βρήκες καμία λύση τελικά???? (όσο για το χρόνο αναμονής ήμουν για 1 ώρα σε μια αλάνα και έπαιζαν οι 2 πρώτες μπάρες χωρίς να κλειδώσει δοριφόρους.)

 

Σατιο η σαπιο?? Πριν 2 ωρες το χρησιμοποιησα πρωτη φορα... εβαλα κανονικα την ωρα και τωρα μου δειχνει οτι ειμαι πισω μιση ωρα... Μηπως πρεπει να κανω καμια αναβαθμιση???

 

έχω παρατηρήσει ότι αυτό γίνετε όταν ανοίγεις οποιοδήποτε προγραμμα πλοήγησης... μήπως σου συνεβει το ίδιο...?

Edited by multiPetros
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για πολλαπλή παράθεση χρησιμοποιείστε το κουμπάκι που βρίσκεται τέρμα δεξιά. Για οδηγίες: http://www.myphone.gr/forum/faq.php?faq=vb3_reading_posting#faq_vb3_replying
Link to comment
Share on other sites

Οχι δν μου συνεβει κατι τετοιο.. Κανονικα το ανοιξα και το εψαχνα... το ιδιο προβλημα ειχα και πριν 3-4 χρονια με το w950... και μετα κολλουσε απιστευτα πολυ το κινητο..
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ,ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΟ SATIO ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ.ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΟΥ.....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Μπορείς, με την διαδικασία που περιγράφεται εδώ.

Δεν το έχω κάνει αλλά ξέρω από άλλους ότι δουλεύει.

Link to comment
Share on other sites

φιλε και γω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα έχω και παιδεύομαι 2 μήνες τώρα και άκρη δεν έχω βγάλει... Ξανά και ξανά Update αλλά πάλι το ίδιο πρόβλημα.... βρήκες καμία λύση τελικά???? (όσο για το χρόνο αναμονής ήμουν για 1 ώρα σε μια αλάνα και έπαιζαν οι 2 πρώτες μπάρες χωρίς να κλειδώσει δοριφόρους.)

 

Μπααααα... Τίποτα... Καταντάει χαζομάρα να βγαίνει καινούρια αναβάθμιση και να δημιουργεί προβλήματα που δεν υπήρχαν... Έλεος δηλαδή. Τόσους μήνες δεν είχα πρόβλημα. Με το update όμως οι πλοηγοί τα κακάρωσαν. Αν και δεν έχω παρατηρήσει κάτι άλλο αυτό από μόνο του είναι εκνευριστικό τουλάχιστον...

Όταν ο Bell εφήυρε το τηλέφωνο βρήκε δυο αναπάντητες από τον Chuck Norris...
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το ΣΑΠΙΟ..μετά το update του έχει πιάσει τα καλά της αγοράς του...Όλο reboots κάνει στο άκυρο...wtf να κάνω;Πάλι davinciteam;;

- - - -

Link to comment
Share on other sites

γεια σε ολους:) ειμαι νεο μελος του φορουμ και μολις χθες απεκτησα το δικο μου σατιο:D θελω να ρωτησω αν υπαρχουν φατσουλες στο μηνυματα (οπως ειχε το W810i που ειχα πιο πριν για παραδειγμα) επισης, μπορουμε να δημιουργησουμε φακελους στις εικονες? αυτο το προβλημα που παει μιση ωρα πισω ενω το ρυθμισα κανονικα χθες, το παρατηρησα και εγω σημερα... διορθωνεται? δε θελω να κανω update με τοσα που ακουσα....
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά... σκέφτομαι να αγοράσω το satio, αλλα ειμαι αναμεσα σε satio και Ν97 δεν εχω καταληκει ακομα...οποτε θα ηθελα να ρωτησ:

-1ον το satio έχει δυνατα ηχεία;

-2ον και είστε σε γενικές γραμμές ευχαριστημένοι απο το satio??

Link to comment
Share on other sites

γεια σε ολους:) ειμαι νεο μελος του φορουμ και μολις χθες απεκτησα το δικο μου σατιο:D θελω να ρωτησω αν υπαρχουν φατσουλες στο μηνυματα (οπως ειχε το W810i που ειχα πιο πριν για παραδειγμα) επισης, μπορουμε να δημιουργησουμε φακελους στις εικονες? αυτο το προβλημα που παει μιση ωρα πισω ενω το ρυθμισα κανονικα χθες, το παρατηρησα και εγω σημερα... διορθωνεται? δε θελω να κανω update με τοσα που ακουσα....

 

καλώς ήρθες!Καλορίζικο..και καλοδούλευτο! Υπάρχει να φτιάξεις φακέλους.Έτοιμα emoticons δεν έχει,αλλά αν ξέρεις τους συνδιασμούς μπορείς να στείλεις,και του άλλου η συσκευή αν τα υποστηρίζει,θα τα εμφανίσει. Update είναι must να κάνεις,το θέμα είναι πώς θα του κάτσει..Πχ εμένα το έπιασαν τρελά πάλι,όπως τότε που το είχα πρωτοαγοράσει.

 

Γεια σας παιδιά... σκέφτομαι να αγοράσω το satio, αλλα ειμαι αναμεσα σε satio και Ν97 δεν εχω καταληκει ακομα...οποτε θα ηθελα να ρωτησ:

-1ον το satio έχει δυνατα ηχεία;

-2ον και είστε σε γενικές γραμμές ευχαριστημένοι απο το satio??

 

1-μπα!

2-μπα! Νταξ,όχι τόσο μπα,αλλά αλλιώς το περίμενα.

:worry:

- - - -

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά... σκέφτομαι να αγοράσω το satio, αλλα ειμαι αναμεσα σε satio και Ν97 δεν εχω καταληκει ακομα...οποτε θα ηθελα να ρωτησ:

-1ον το satio έχει δυνατα ηχεία;

-2ον και είστε σε γενικές γραμμές ευχαριστημένοι απο το satio??

 

δεν εχω σατιο αλλα εχει ενας φιλος μου

συμφωνα με αυτον τα ηχεια του δεν ειναι δυνατα

και δεν θα ελεγε οτι ειναι και πολυ ευχαριστημενος

γιατι το σατιο ειναι ενα απλο symbian κινητο οπως τα αλλα

το μονο που διαφερει ειναι η camera του... :worry:

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενος παντως...δεν εχω κολληματα, ουτε restarts. Για μενα ειναι πολυ αξιολογο κινητο. Καλα για την καμερα δεν το συζηταμε...γαζωνει.:D
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω:) μηπως θα μπορουσες να μου πεις πως δημιουργουμε φακελους? και γιατι πιστευεις οτι θα ηταν καλο να κανω update εφοσον το κινητο σου παρουσιασε προβληματα μετα την αναβαθμιση που εκανες? Edited by irida18
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Satio

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...