Jump to content

Sony Ericsson Satio


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

χωρίς το spb θα είχε φάει σούτ πριν το εξάμηνο ...

 

Καλά ρε μαν, όχι και σουτ. Είπαμε έχει ατέλειες, εκνευριστικά μερικά πράγματα, αλλά νταξ, όχι κι έτσι. Ανάλογα βέβαια πάντα το τι το ήθελες και τον λόγο για τον οποίο το διάλεξες..

Όταν ο Bell εφήυρε το τηλέφωνο βρήκε δυο αναπάντητες από τον Chuck Norris...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χαίρεται παιδιά, έκανα αναζήτηση για OVI MAPS, και δεν βρήκα κάτι!! Ξέρετε αν μπορώ να περάσω τους χάρτες της ΝΟΚΙΑ και να έχω τη δωρεάν πλοήγηση στο κινητό?

 

Και μια απορία ακόμα! Κάτι έπαθε η συσκευή και δεν αποστέλει τα μηνύματα! Τα κέντρα αποστολής και όλες οι ρυθμίσεις μου είπε ένας τεχνικός ότι είναι οκ!

Xiaomi Mi Air 13.3 W10

Samsung Galaxy Note 9 Stock Android 10

Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε μαν, όχι και σουτ. Είπαμε έχει ατέλειες, εκνευριστικά μερικά πράγματα, αλλά νταξ, όχι κι έτσι. Ανάλογα βέβαια πάντα το τι το ήθελες και τον λόγο για τον οποίο το διάλεξες..

 

τοσα προγραμματα εχει τους χαρτες της νοκια θελεις να περασεις?

sygic, ndrive,garmin με πολυ καλυτερους χαρτες.

Link to comment
Share on other sites

αξιζει να το παρω στα 150 μεταχειρισμενο η θα χτυπαω το κεφαλι μου?

 

αμα σου δινουν και την εγγυηση μαζι τοτε αξιζει:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς από εσάς αυτό εδώ?

 

http://ihack3r.blogspot.com/2010/10/kokoromod-04-with-sis-installer-for.html

Everybody_Lies...
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδες! μετα απο ενα downgrade που εκανα οπως ειναι γνωστο η γλωσσα αλλαζει στα ισπανικα. θελω απλα να μαθω το αρχειακι adriatic που το βρισκω? δευτερον το περναω στο τηλεφωνο κατα την διαδικασια της αναβαθμισης σε καποιο φακελο του seus η το περναω στο απλα στο τηλεφωνο?

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

καμια αναβαθμιση θα βγει επιτελους???????

 

Μπαααα. Φάγαμε το κρέμασμα. Κάτι είχε ακουστεί για μία τον Νοέμβριο, αλλά μάλλον ήταν διακαής πόθος ημών...

Όταν ο Bell εφήυρε το τηλέφωνο βρήκε δυο αναπάντητες από τον Chuck Norris...
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. τρεχω τον hello ox2 κ κανει εδω κ μιση ωρα unpacking file!.ποση ωρα θελει?

 

το κινητο εχει την καινουρια αναβαθμιση και δεν μπορεις να το κανεις χακ

πρεπει να κανεις downgrade σε παλιοτερο, να κανεις χακ και μετα να ξαναπερασεις το καινουριο

 

ορίστε οδηγίες http://www.se-satio.co.uk/viewtopic.php?f=15&t=2657

Everybody_Lies...
Link to comment
Share on other sites

το κινητο εχει την καινουρια αναβαθμιση και δεν μπορεις να το κανεις χακ

πρεπει να κανεις downgrade σε παλιοτερο, να κανεις χακ και μετα να ξαναπερασεις το καινουριο

 

ορίστε οδηγίες http://www.se-satio.co.uk/viewtopic.php?f=15&t=2657

 

το εκανα κ δεν μου πετυχε,ευχαριστω παντως.

υπαρχει αλλος τροπος να περασω το SPBMobileShell χωρις να το χακαρω?..κ χωρις να το πληρωσω!

 

EDIT:

 

οκ!.μπηκε επιτελους!.

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Γενικά η χακαρισμένη συσκευή χρειάζεται επί της ουσίας για λίγα πράγματα, καθώς όλες τις εφαρμογές μπορεί ο καθένας να τις υπογράψει στον υπολογιστή του και να τις περάσει έπειτα στη συσκευή.
Όταν ο Bell εφήυρε το τηλέφωνο βρήκε δυο αναπάντητες από τον Chuck Norris...
Link to comment
Share on other sites

Γενικά η χακαρισμένη συσκευή χρειάζεται επί της ουσίας για λίγα πράγματα, καθώς όλες τις εφαρμογές μπορεί ο καθένας να τις υπογράψει στον υπολογιστή του και να τις περάσει έπειτα στη συσκευή.

 

Βοηθα με!.πως γινετε αυτο?

Link to comment
Share on other sites

 

ευχαριστω,θα το παλεψω να δω τι θα καταφερω[δεν το κατεχω κ πολυ το ολο θεμα]

κατι αλλο..το spb στην ανανεωση του καιρου ειναι παντα μιαμιση ωρα πισω,ξερει κανεις γιατι?

Link to comment
Share on other sites

Με πρόλαβε ο κουφ. Γενικά το πρόβλημα αυτή την περίοδο είναι ότι τα πιστοποιητικά αργούνε να σου τα στείλουν. Πλέον παίρνει καμιά 5 μέρες να εκδοθούν για να τα κατεβάσεις..
Όταν ο Bell εφήυρε το τηλέφωνο βρήκε δυο αναπάντητες από τον Chuck Norris...
Link to comment
Share on other sites

το spb ανοιγει κατευθειαν οταν ανοιγω το κινητο.

που μπαινω για να το ανοιγοκλεινω οποτε θελω εγω?

Link to comment
Share on other sites

το spb ανοιγει κατευθειαν οταν ανοιγω το κινητο.

που μπαινω για να το ανοιγοκλεινω οποτε θελω εγω?

Στο spb: Εκκινηση-ρυθμισεις-το "κουμπι" κατο δεξια-εξοδος.

Link to comment
Share on other sites

Στο spb: Εκκινηση-ρυθμισεις-το "κουμπι" κατο δεξια-εξοδος.

 

Ή μπορείς να το αφήσεις να τρέχει ανοίγοντας τις ρυθμίσεις κάτω δεξιά στο αρχικό πάνελ και να πατήσεις αρχική οθόνη.

Όταν ο Bell εφήυρε το τηλέφωνο βρήκε δυο αναπάντητες από τον Chuck Norris...
Link to comment
Share on other sites

ΕΧΩ ΤΟ ΣΑΤΙΟ ΜΟΥ ΕΚΛΕΙΣΕ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΝΑ ΤΟ ΦΟΡΤΗΣΩ ΦΟΡΤΙΖΕΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΛΙΓΟ Κ ΜΕΤΑ Η ΕΝΔΕΙΞΗ ΦΟΡΤΗΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ.ΔΟΚΙΜΑΣΑ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΩΔΙΟ ΤΟΥ ΚΟΜΠΙΟΥΤΕΡ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ.Κ Ο ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ Κ ΤΟ ΚΑΛΩΔΙΟ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΑ ..ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕΙ ΚΑΤΗΟΛΟΥ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΦΟΡΤΙΣΕΙ ΕΣΤΩ Κ ΕΛΑΧΙΣΤΑ.ΤΟ ΣΑΤΙΟ ΤΟ ΕΧΩ 1 ΧΡΟΝΟ Κ 2 ΜΗΝΕΣ.ΛΕΤΕ ΝΑ ΝΑΙ ΘΕΜΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ?ΓΤ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΠΟ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥΒΛΑΚΕΙΑ ΔΕΝ ΕΧς ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ

 

:!:Θα σε παρακαλούσα θερμά να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις και απαγορεύεται από τους Ο.Π.Χ.:!:

Edited by zxr
Link to comment
Share on other sites

ΕΧΩ ΤΟ ΣΑΤΙΟ ΜΟΥ ΕΚΛΕΙΣΕ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΝΑ ΤΟ ΦΟΡΤΗΣΩ ΦΟΡΤΙΖΕΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΛΙΓΟ Κ ΜΕΤΑ Η ΕΝΔΕΙΞΗ ΦΟΡΤΗΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ.ΔΟΚΙΜΑΣΑ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΩΔΙΟ ΤΟΥ ΚΟΜΠΙΟΥΤΕΡ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ.Κ Ο ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ Κ ΤΟ ΚΑΛΩΔΙΟ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΑ ..ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕΙ ΚΑΤΗΟΛΟΥ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΦΟΡΤΙΣΕΙ ΕΣΤΩ Κ ΕΛΑΧΙΣΤΑ.ΤΟ ΣΑΤΙΟ ΤΟ ΕΧΩ 1 ΧΡΟΝΟ Κ 2 ΜΗΝΕΣ.ΛΕΤΕ ΝΑ ΝΑΙ ΘΕΜΑ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ?ΓΤ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΠΟ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥΒΛΑΚΕΙΑ ΔΕΝ ΕΧς ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ

 

Βγαλε κ ξαναβαλε την μπαταρια κ ξαναδοκιμασε...

Λογικα η μπαταρια σου εχει θεμα..

Link to comment
Share on other sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΩΡΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΦΟΡΤΗΣΕ Κ ΑΝΟΙΞΕ ΑΛΛΑ ΑΛΛΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ.ΤΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΤΑΝ ΑΠΟΘΗΚΕΥΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΜΝΗΜΗΣ Κ ΜΟΝΟ ΤΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΣΒΗΣΤΗΚΑΝ.ΠςΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ?ΔΕΝ ΕΣΒΗΣΑΝ ΟΥΤΕ ΦΩΤΟ ΟΥΤΕ ΒΙΝΤΕΟ,ΕΝΩ ΚΑΤΑ 1 ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΤΡΟΠΟ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΠΟΥ ΥΠΗΡΧΑΝ ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ ΤΗΛΕΦςΝΟΥ ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΝ ΕΚΕΙ.ΠΩΣ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΕΦΟΣΟΝ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΚΑΡΤΑΜΝΗΜΗΣ?ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΡΩ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

 

:!:Θα σε παρακαλούσα θερμά να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις και απαγορεύεται από τους Ο.Π.Χ.:!:

Edited by zxr
Link to comment
Share on other sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΩΡΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΦΟΡΤΗΣΕ Κ ΑΝΟΙΞΕ ΑΛΛΑ ΑΛΛΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ.ΤΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΤΑΝ ΑΠΟΘΗΚΕΥΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΜΝΗΜΗΣ Κ ΜΟΝΟ ΤΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΣΒΗΣΤΗΚΑΝ.ΠςΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ?ΔΕΝ ΕΣΒΗΣΑΝ ΟΥΤΕ ΦΩΤΟ ΟΥΤΕ ΒΙΝΤΕΟ,ΕΝΩ ΚΑΤΑ 1 ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΤΡΟΠΟ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΠΟΥ ΥΠΗΡΧΑΝ ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ ΤΗΛΕΦςΝΟΥ ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΝ ΕΚΕΙ.ΠΩΣ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΕΦΟΣΟΝ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΚΑΡΤΑΜΝΗΜΗΣ?ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΡΩ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

 

Μηπως εχεις βαλει στις ρυθμισεις ως μνημη σε χρηση την C: Μνημη τηλεφωνου???

Γιατι τοτε σου εμφανιζει στα εισερχομενα μονο αυτα που εχεις στο τηλεφωνο...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Satio

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...