Jump to content

Sony Ericsson Satio


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

θα σου προτεινα να εβλεπες λιγο πιο παλια post!!!εχω αναφερει ενα site το http://www.se-satio.co.uk.κανεις εγραφη και μετα απο αυτο κανεισ 3 post οπου να ειναι και υστερα ξεκλειδωνει κατι σαν ''μενου'' με downloads και θα δεισ οτι εχει πολυ πραμα και απο games και απο applications!!!!και μετα απο αυτο τερμα η κοροιδια απο τον φιλο σου!!!! ;)

 

 

Σε ευχαριστω παρα πολυ εγινα μελος. Περιμενω να μου ενεργοποιησουν τον λογαριασμο κ μακαρι να μου ελυσες το προβλημα εσυ κ ο zxr

 

εμενα εχει τριποδο και 1000αρα μπαταρια αγορασμενο τον δεκεμβρη.

δεν ξερω αν μετα εχουν το tv out.

Αγορασμενο πριν κανα μηνα κ μενα το ιδιο τριποδο κ 1000αρα μπαταρια επειδη ρωτησα σε καταστημα ολα το ιδιο παραδιδουν

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια εχω εγκαταστισει ενα αρχειο xyz.sis και προσπαθω να εγκαταστισω μια εφαρμογη ακομα που τις δινω το ιδιο ονομα λογο πιστοποιητικου και μου λεει οτι υπαρχει ιδει και αν φελω να τιν αντικαταστισω τι κανω ρε παιδια :wacko::!:

 

 

sis παιδια εκανα λαθος οχι key sis ειναι η καταλιξη

Edited by markosm711
Link to comment
Share on other sites

Δεν το ονομάζεις και αυτό xyz.key

Αλλά ζεις μόνο το πρώτο κομμάτι σε xyz. Αυτό που είναι μετά την τελεία (sis ή sisx) το κρατάς!

ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΤΕ ΠΑΝΤΑ

ΕΤΣΙ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΟΥΝ

:D

Link to comment
Share on other sites

πχ αν το αρχειο σου ειναι golf.sis το μετανομαζεις σε xyz.sis!!!!

ναι ετσι εκανα αλλα εχω και αλλη εφαρμογη τορα xyz.sis και με ρωταει αν θα κανει αντικατασταση τις υπαρχουσας που ειναι εκαταστιμενη η οποια ειναι μια αλλη εφαρμογη :wacko::wacko:

Link to comment
Share on other sites

ναι ετσι εκανα αλλα εχω και αλλη εφαρμογη τορα xyz.sis και με ρωταει αν θα κανει αντικατασταση τις υπαρχουσας που ειναι εκαταστιμενη η οποια ειναι μια αλλη εφαρμογη :wacko::wacko:

 

Κανονικά δεν έχει διαφορά το πως έχεις ονομάσει την εφαρμογή όταν την έχεις στείλει στο κινητό. Γιατί με το που θα ξεκινήσεις την εγκατάσταση θα έπρεπε να σου δείχνει στην εγκατάσταση το κανονικό της όνομα και όχι το xyz_signed. Δοκίμασε να μην περάσεις τις εφαρμογές με το pc suite αλλά να στείλεις τα αρχεία με bluetooth και να ανοίξεις το μήνυμα-αρχείο sis που θα σου έρθει.

Όταν ο Bell εφήυρε το τηλέφωνο βρήκε δυο αναπάντητες από τον Chuck Norris...
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΧΑ ΤΟ SATIO ΒΡΑΧΙΚΕ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΧΑΛΑΣΕ ΕΙΧΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ BACKUP ΜΕΣΩ ΤΟΝ PC SUITE ΤΗΣ ΕRICSSON

ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΤΗΛ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΑΚΤΗΣΩ ΤΙΣ ΕΠΑΦΕΣ ΑΠΟ ΤΟ BACKUP

ΜΕΣΑ ΣΤΟ PC SUITE ΜΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΟΤΙ ΤΟ BACKUP ΑΡΧΕΙΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙ 127 ΕΠΑΦΕΣ ΑΠΛΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΙΣ ΒΡΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΟΛΛΑ ΚΑΘΕ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΕΙΝΑΙ ΧΡΥΣΟΣ

 

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

Θα σε παρακαλούσα θερμά να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις και απαγορεύεται από τους Ο.Π.Χ.

Edited by zxr
Κεφαλαία
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,ειχε ειπωθεί πιο πάνω για το se satio uk φόρουμ,ότι αν κάνουμε 3 posts"ξεκλειδώνει"το μενού με τα downloads.Έχω κάνει ήδη 3 posts άλλα δν το βρήσκω!Γνωρίζει κανείς τπτ???

Siemens A55-> Alcatel-one touch 511-> Sagem my x3-2-> Sharp GX15-> Sonyericsson k700i-> SonyEricsson k750i-> SonyEricsson W810i-> Nokia 5300-> SonyEricsson k550i-> SonyEricsson C902-> SonyEricsson Satio-> Sony Xperia P-> Sony Xperia Z1 -> Sony Xperia Z3-> Sony Xperia XZ1-> Sony Xperia 1 ΙΙ-> Sony Xperia 1 V

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,ειχε ειπωθεί πιο πάνω για το se satio uk φόρουμ,ότι αν κάνουμε 3 posts"ξεκλειδώνει"το μενού με τα downloads.Έχω κάνει ήδη 3 posts άλλα δν το βρήσκω!Γνωρίζει κανείς τπτ???

στην αρχη τησς σελιδας και αφου λες οτι εχεις κανει 3 posts δεν σου βγαζει κατω κατω downloads?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,ειχε ειπωθεί πιο πάνω για το se satio uk φόρουμ,ότι αν κάνουμε 3 posts"ξεκλειδώνει"το μενού με τα downloads.Έχω κάνει ήδη 3 posts άλλα δν το βρήσκω!Γνωρίζει κανείς τπτ???

Εχει αλλάξει φίλε μου και χρειάζονται 5 posts για να ξεκλειδώσουν τα downloads

Link to comment
Share on other sites

Εχει αλλάξει φίλε μου και χρειάζονται 5 posts για να ξεκλειδώσουν τα downloads

 

μεγαλη βλακεια αυτο με τα posts

αν προσεξει κανεις ολους τους χρηστες οι περισσοτεροι δεν εχουν περισσοτερα απο 3 εως 10 posts :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εχει αλλάξει φίλε μου και χρειάζονται 5 posts για να ξεκλειδώσουν τα downloads

α!5 εγιναν?sorry αλλα δεν το ηξερα οτι αλλαξε!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση...μετά τη δεύτερη αναβάθμιση εχασα το helloOx2 και δεν μπορώ να το ξαναπεράσω...καμμιά βοήθεια.... σας ευχαριστώ!!!
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω ενα προβλημα ... καθε φορα που παω να χρησιμοποιησω το bluetooth( οχι μονο οταν παω να στειλω αρχειο αλλα και οταν παω να ψαξω για αλλες "αξιοπιστες συσκεσκευες" και πριν καν μου εμφανισει τα ονομα οταν παω να στειλω αρχειο) μου κολαει ολο το συστημα και πρεπει να βγαλω την μπαταρια για "επανεκινηση".... οποιος μπορει ας βοηθησει

 

επισης αμα κατεβασω καποια ενημερωση απο το σιτε της σονυ υπαρχει περιπτωση να σβηστουν αρχεια οπως φωτογραφιες/μουσικη/βιντεο/επαφες ??

Edited by ksipos
Link to comment
Share on other sites

 

επισης αμα κατεβασω καποια ενημερωση απο το σιτε της σονυ υπαρχει περιπτωση να σβηστουν αρχεια οπως φωτογραφιες/μουσικη/βιντεο/επαφες ??

 

κανε ενα backup να εισαι σιγουρος οτι δεν θα χασεις... ;)

Link to comment
Share on other sites

1)αυτο εκανα τωρα ...

2)πριν μισο λεπτο ειχα κανει refresh την σελιδα μηπως ειχε απαντησει καποιος

3)περιμενω ακομα απαντηση γι αυτο με το bluetooth αν και ελπιζω με το update να φτιαχτει

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερει κανεις πως θα κανω debrand ενα Σατιο με cosmote branded?Υπαρχει δωρεαν μεθοδος ή μονο μεσω πιστωτικης?Ευχαριστω
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερει κανεις πως θα κανω debrand ενα Σατιο με cosmote branded?Υπαρχει δωρεαν μεθοδος ή μονο μεσω πιστωτικης?Ευχαριστω

 

αν και δεν εχω satio σου βρηκα αυτο εδω http://forums.se-nse.net/topic/47332-sony-ericsson-satio-debranding/ :)

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχουμαι χαρτες για θαλασσα ? καποιο αξιολογο προγραμα ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

παιδια κανα νεο για το προβλημα μου με το bluetooth εχουμε ??? (για οποιον δεν το εχει δει ειναι στην προηγουμενη σελιδα)μηπως πρεπει να το παω σε καναν γερμανο να ρωτησω ??
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Satio

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...