Jump to content

[App Store] Ψυχαγωγία, Lifestyle, Social Networking, Utilities


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 231
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πως λέγεται το προγραμμα;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Το πρόγραμμα λέγεται Pefect Downloader, αλλα πλέον έχασε την σημαντικότερη δυνατότητα του που ήταν το download YouTube videos.

Η YouTube τους απαγόρευσε το downloading και γι αυτο η εφαρμογη πωλείται πλέον στα 0.79€

 

Εγω ευτυχώς έχω κρατήσει το αρχείο της παλιοτερης έκδοσης και ακόμα αν κάνω αναβάθμιση κατα λάθος μπορω να περάσω και πάλι την παλιότερη έκδοση.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Το πρόγραμμα λέγεται Pefect Downloader, αλλα πλέον έχασε την σημαντικότερη δυνατότητα του που ήταν το download YouTube videos.

Η YouTube τους απαγόρευσε το downloading και γι αυτο η εφαρμογη πωλείται πλέον στα 0.79€

 

Εγω ευτυχώς έχω κρατήσει το αρχείο της παλιοτερης έκδοσης και ακόμα αν κάνω αναβάθμιση κατα λάθος μπορω να περάσω και πάλι την παλιότερη έκδοση.

 

εχω κανει αναβαθμιση και εχασα αυτη την δυνατοτητα. η χαζομαρες της apple. ενας φιλος μου εχει desire hd και εχει μια εφαρμογη και κατεβαζει τραγουδια απο το youtube σε mp3. τα καλα του android.

Link to comment
Share on other sites

εχω κανει αναβαθμιση και εχασα αυτη την δυνατοτητα. η χαζομαρες της apple. ενας φιλος μου εχει desire hd και εχει μια εφαρμογη και κατεβαζει τραγουδια απο το youtube σε mp3. τα καλα του android.

Και εκει κατα καιρους αυτα τα προγραμματα εξαφανιζονται.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Για το συγκεκριμένο δεν ευθύνεται η apple. Το YouTube απαγόρευσε το downloading γιατί αν δεν παρακολουθείς τα βίντεο τους μέσα απ αυτο, δεν βλέπεις και τις διαφημίσεις τους.
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Για το συγκεκριμένο δεν ευθύνεται η apple. Το YouTube απαγόρευσε το downloading γιατί αν δεν παρακολουθείς τα βίντεο τους μέσα απ αυτο, δεν βλέπεις και τις διαφημίσεις τους.

και απο το youtube οταν μπαινω οταν ακουω τραγουδι και θελω να κλεισει η οθονη σταματαει και το youtube να παιζει.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

http://itunes.apple.com/app/iportions/id438091351?mt=8&ls=1

 

Αυτή είναι μιά ωραία εφαρμογή, είναι έξυπνη ιδέα και έχει πλάκα.

Edited by hellinas
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδια, ψάχνω κάποια εφαρμογή που να μπορεί να μου δείξει τι επιλογές έχω γύρω μου για παραγγελία φαγητού (delivery).

Έχετε κάτι υπόψη σας? (ελπίζω να είμαι στο σωστό θέμα :O )

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, ψάχνω κάποια εφαρμογή που να μπορεί να μου δείξει τι επιλογές έχω γύρω μου για παραγγελία φαγητού (delivery).

Έχετε κάτι υπόψη σας? (ελπίζω να είμαι στο σωστό θέμα :O )

 

Δοκίμασε τον exanda, layar ή κάποιο άλλο augmented reality app.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε τον exanda, layar ή κάποιο άλλο augmented reality app.

 

Ευχαριστω. Πολυ καλο το exandas !!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Υπάρχει κάποιο msn messenger app που να κρατάει τη φωτό μου στο κανονικό msn και να με ειδοποιεί ότι έχω νέο μήνυμα (είτε με ήχο, είτε με αριθμό στο εικονίδιο της εφαρμογής) όταν έχω βγεί από την εφαρμογή και αυτή τρέχει στο background? Έστω και paid δε με νοιάζει, αρκεί επιτέλους να κάνω τη δουλειά μου!
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο msn messenger app που να κρατάει τη φωτό μου στο κανονικό msn και να με ειδοποιεί ότι έχω νέο μήνυμα (είτε με ήχο, είτε με αριθμό στο εικονίδιο της εφαρμογής) όταν έχω βγεί από την εφαρμογή και αυτή τρέχει στο background? Έστω και paid δε με νοιάζει, αρκεί επιτέλους να κάνω τη δουλειά μου!

 

IM+ Pro :)

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποια εφαρμογη msn που να μπορουμε να στειλουμε πχ καποια φωτο σε αυτον που μιλαμε οπως μπορουμε να κανουμε και με τις android συσκευες????? επισης αν ξερετε καποιο προγραμμα που μολις συνδεω το iphone με τον υπολογιστη με usb να το βλεπει σαν στικακι και να μεταφερω ηχους φωτο και βιντεο στο κινητο σαν εναν συμβατικο τηλεφωνο? ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
υπαρχει καποια εφαρμογη msn που να μπορουμε να στειλουμε πχ καποια φωτο σε αυτον που μιλαμε οπως μπορουμε να κανουμε και με τις android συσκευες????? επισης αν ξερετε καποιο προγραμμα που μολις συνδεω το iphone με τον υπολογιστη με usb να το βλεπει σαν στικακι και να μεταφερω ηχους φωτο και βιντεο στο κινητο σαν εναν συμβατικο τηλεφωνο? ευχαριστω.

 

 

ebuddy pro... αν κάνεις jailbreak μπορείς να το κάνεις κι αυτό που ζητάς με το usb

[sIGPIC][/sIGPIC]

_______________________________________

iPhone 4 32GB using AppleWeb HD v2.5.

bittenApple - Subscribe for the latest major news about Apple, guides, reviews, solutions and more!

Follow me on twitter.

Link to comment
Share on other sites

επισης αν ξερετε καποιο προγραμμα που μολις συνδεω το iphone με τον υπολογιστη με usb να το βλεπει σαν στικακι και να μεταφερω ηχους φωτο και βιντεο στο κινητο σαν εναν συμβατικο τηλεφωνο? ευχαριστω.

ifunbox

http://www.i-funbox.com/

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

επισης αν ξερετε καποιο προγραμμα που μολις συνδεω το iphone με τον υπολογιστη με usb να το βλεπει σαν στικακι και να μεταφερω ηχους φωτο και βιντεο στο κινητο σαν εναν συμβατικο τηλεφωνο? ευχαριστω.

 

Μα σε μενα (με 4.3.3 jb) αυτη τη συμπεριφορα εχει !!!

Τραβηξα 5 φωτογραφιες και οταν το συνεδεσα στον υπολογιστη ανοιξε η επιλογη με τι τροπο θελω να το δω. Επελεξα σαν αρχειο και ανοιξε κανονικα ενας φακελος οπου ειχε τις 5 φωτογραφιες και μπορουσα να κανω οτι ηθελα.

ΧΩΡΙΣ τη χρησηαλλου προγραμματος !!!

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπερα παιδια...

Ψαχνω να βρω την εφαρμογη του google+ απ το app store και δεν υπαρχει...

Δεν εχουν ενημερωθει οι servers της apple στην ελλαδα ακομα?

Toσος καιρος περασε!

Link to comment
Share on other sites

Ακομα δεν ειναι διαθέσιμη στο Ελληνικο App Store. Κανε λιγο υπομονη ή ανοιξε ενα US λογαριασμο!
Link to comment
Share on other sites

Και το google latitude δεν είναι διαθέσιμο στο ελληνικό app store ακόμα. Και έχει βγει από το περασμένο Δεκέμβριο στο αμερικάνικο. Κρίμα γιατί είναι φοβερή εφαρμογή, υπό προϋποθέσεις βέβαια ;).
Link to comment
Share on other sites

Όχι δε μπορείς. Κάπου δεν τα βρήκανε οι εταιρείες και τον κατέβασαν. Αν είσαι jb θα τον βρεις σε κάποιο από τα γνωστά-άγνωστα φόρουμ.
Trust no one!
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ikamaki

 

http://itunes.apple.com/us/app/ikamaki/id457398547?ls=1&mt=8

 

Είναι N1 και στα free και στα paid εδώ και 2 μέρες. Πριν λίγο το κατέβασα και έχει τρελό γέλιο

 

χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...