Jump to content

[Επίσημο] Νokia 3650


Global moderator
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από τον bbbb

 

Aυτό το ραδιοφωνάκι που λες έχει ένα ή δυο ακουστικά?Εγώ έχω ένα με μονό ακουστικό το οποίο είχα πάρει πριν 3.5χρόνια για το νόκια 3210 4500δρχ από το multirama και λειτουργεί και στο 3650.Το μόνο κακό είναι ότι δεν μπορείς να δεις ποιον στάθμο έχεις γιατί έχει μόνο ένα κουμπί εμπρός για το scan των σταθμών και 2 στα πλάγια ένα οn-off και ένα για την φωνή.

 

 

Αυτο που ειδα ηταν με 2 ακουστικα ! Δεν θυμαμαι ομως αν ειχε ενδειξη του σταθμου που εχεις επιλεξει...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Loipon paidia piga se ena nokia club(..tis Glyfadas) na rwtisw gia to radiofwnaki kai mou eipan oti pros to paron den einai dinaton na valoun keraia.. :( :( Oxi oti den mpainei keraia apla den to ipostirizei to leitourgiko..Mou eipe omws oti poli sintoma (me tin elefsi tou 6600) tha vgei upgrade gia to kinitaki mas(den mou eipe ekdosi) i opoia tha epitrepei prosthiki hardware kai ara kai radio :D :D

Perimenoume omws episimes anakoinwseis apo ti mama NOKIA...

 

 

P.S. To N-Gage exei erthei stin Ellada re paidia???? :confused:

An oxi xserei kaneis pote???

Connecting People in every way....
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον sadiagraxa

 

Εκτος βεβαια αν του "χωσουμε" κανενα τρανζιστορακι των 3cm πισω και το κανουμε "Τουβλο" ! :lol: Μην παρεξηγηθειτε, κι εγω το 3650 εχω ;)

 

Για οσους δεν μπορουν να κανουν χωρις ραδιακι υπαρχει ενα handsfree που ειναι και ραδιοφωνακι και μαλιστα πολυ καλο ! Δεν ειναι αυτο της Nokia γιατι δυστυχως θελει pop port (η καπως ετσι ! ). Ειναι ενα που δουλευει και σε Panasonic και Siemens... Πολυ μικρο και διακρητικο !

Αφου το βρηκα εγω στη Ροδο φανταζομαι οτι στην Αθηνα θα υπαρχει σιγουρα...

 

ΕDIT:

Μη με ρωτησετε τι κανει και τετοια γιατι δεν το αγορασα επειδη εχω το Bluetooth Handsfree της Nokia, πολυ φοβαμαι οτι αν αγορασω το ραδιοφωνοHandfree το αλλο θα παει στα σκουπιδια και δε λεει !!! :o

Η τιμη του παντως ειναι 25 ευρω !

 

 

Sadiagraxa mipos xsereis an i nokia exei vgalei Bluetooth Handsfree me radio??? :confused: :confused: (Lew egw twra......... :eek: :eek: )

Connecting People in every way....
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον hellenicsun

 

tora pou tha erthei stin ellada to kainourio noki(6600 nomizo..to mauroasimi) ksero oti tha exei neo logismiko sympian 7 klp.mporoume na to perasoume k sto 3650?k an nai poso tha kostisei k pou?: )

 

μπα δεν νομιζω.πρεπει ναι ειναι η διαφορα software μεταξυ των κινητων :'(

Link to comment
Share on other sites

Kazaman, δεν νομιζω οτι η νοκια θα βγαλει Bluetooth ραδιοφωνακι !

Και παλι ομως ποτε δεν ξερεις τι γινετε... Προς το παρον ομως δεν υπαρχει κατι σχετικο με αυτο που ζητας...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον argi_7

 

μπα δεν νομιζω.πρεπει ναι ειναι η διαφορα software μεταξυ των κινητων :'(

 

 

Hardware to lene!

Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

Βγάλε την και βάλε την σε έναν MMC card reader. Αντίγραψε όλα τα αρχεία σου στον σκληρό, κάνε την format (κανονικά μέσα από τα Windows) και μετά ξανααντίγραψε τα αρχεία σου από τον δίσκο στην κάρτα και βάλε την στο κινητό. Το format πρέπει να της δώσει άλλο serial number και να νομίζει το κινητό ότι είναι άλλη κάρτα από την κλειδωμένη.

Ελληνική Ναυαγοσωστική Ακαδημία - Σχολή Ναυαγοσωστικής, μια από τις παλαιότερες σχολές Ναυαγοσωστικής

Web hosting - VPS hosting - Dedicated servers - Domain Names

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια,μια ερωτηση στα γρηγορα:Εχω ενα αρχειο με καταληξη RM το οποιο στο 3650 ειναι αρχειο βιντεο,στο PC πως μπορω να το δω;

Το κατεβασα απο το ΝΕΤ και παιζει μονο στο 3650.

Ευχαριστω :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον bill33

 

Γεια σας παιδια,μια ερωτηση στα γρηγορα:Εχω ενα αρχειο με καταληξη RM το οποιο στο 3650 ειναι αρχειο βιντεο,στο PC πως μπορω να το δω;

Το κατεβασα απο το ΝΕΤ και παιζει μονο στο 3650.

Ευχαριστω :D

 

Λογικά με τον Real Player. http://www.real.com

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον bazexa

 

ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΨΩ ΦΑΚΕΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΟΙ ΑΠΟ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ.ΕΧΩΤΟ ΝΟΚΙΑ 3650

 

 

Τους φακέλους μπορείς να τους διαγράψεις με ένα file manager όπως το Seleq. Θα σου πρότεινα όμως να προτιμήσεις την απεγκατάσταση των προγραμμάτων από το Tools/manager διαλέγοντας την εφαρμογή και πατώντας remove. Αλλοιώς πιθανόν να μείνουν αρχεία που δεν θα μπορείς να σβήσεις ποτέ

Ἢ λέγε τί σιγῆς κρεῖττον, ἢ σιγὴν ἔχε
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον bazexa

 

ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΨΩ ΦΑΚΕΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΟΙ ΑΠΟ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ.ΕΧΩΤΟ ΝΟΚΙΑ 3650

 

Πρέπει να διαγράψεις πρώτα τις εφαρμογές από την διαχείριση εφαρμογών.Αλλιώς ο φάκελος δεν διαγράφεται με κανέναν τρόπο.Αν έχεις πρόβλημα μνήμης κάνε ένα φορματ.Η καλύτερη λύση για να απαλλαγείς από άχρηστα αρχεία

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον bbbb

 

Πρέπει να διαγράψεις πρώτα τις εφαρμογές από την διαχείριση εφαρμογών.Αλλιώς ο φάκελος δεν διαγράφεται με κανέναν τρόπο.

 

Γιατί με κανέναν τρόπο; Από το Σeleq διαλέγεις το φάκελο και πατάς file/delete και σβήνει. Άλλο το αν δεν συνίσταται...

Ἢ λέγε τί σιγῆς κρεῖττον, ἢ σιγὴν ἔχε
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον!!!

Ειμαι και εγω ενας ευτυχης κατοχος :happy: του 3650 εδω και δυο μηνες.

Πολυ ωραιο τηλεφωνο αλλα λιγο πιο μικρο αν ειταν.Τελος παντων ποτε δεν ειμαστε ευχαριστημενοι.

Μερικες ερωτησεις:

Πως κανουμε RESET ;

Μερικες φορες οταν κατεβενει η μπαρα της μπαταριας απο το FULL γεματο κατα μια φετα το τηλ σβηνει.Εχει συμβει σε αλλον αυτο;Μηπως η μπαταρια ειναι χαλασμενη;

Πως βλεπουμε τι εκδοση FIRMWARE εχουμε;

Μια φορα ανοιγοντας το τηλ κρατησα πατημενο το κουμπι ON/OFF και μου εβγαλε ενα μυνημα οτι η εφαρμογη <<δενθυμαμαιακριβως>>τερματιστηκε και ειχε και ενα κοκκινο! ,οσες φορες το ξαναδοκιμασα δεν το ξανακανε.

Οταν βλεπω βιντεο στον REAL PLAYER και πατησω το πληκτρο 5 κατευθυνσεων προς τα πανω γραφει στην μπαρα διπλα απο τον χρονο την λεξη <<Επικοινωνια...>> τι ειναι αυτο;

Ευχαριστω και συγνωμη αν σας κουρασα :o

Link to comment
Share on other sites

Reset εκτος του να το κλεισεις και να το ξανανοιξεις και του να βγαλεις την μπαταρια (οταν κολλαει) δεν ξερω αν γινεται (εκτος και αν εχεις εγκατεστημενο καποιο προγραμμα που το εχει σαν λειτουργια). :worry:

 

Αυτο με την μπαταρια το παθαινω και εγω με το 7650 μου και μαλιστα εχω 2 μπαταριες οποτε δεν νομιζω να φταιει η μπαταρια σου η το κινητο σου αλλα το firmware..

 

Για να δεις την εκδοση του firmware που εχεις πατα *#0000# ;)

 

Οσο για το προβλημα της εκκινησης και εμενα μου το κανει.. Δεν ειναι τιποτα επιληψιμο, αφου μολις κανεις reset ανοιγει κανονικα.. :p

 

Real player στο κινητο μου δεν εχω ( καταραμενη MMC :( ) οποτε πρεπει να σου πει καποιος με 3650..

 

Αυτα.. :o

.. Και ειπε ποτέ σου μην κοιτάς τον άλλο μες τα μάτια, γιατι καθρέφτης γίνεσαι και όλοι σε σπαν κομμάτια ..
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον bill33

 

Πως κανουμε RESET ;

 

 

Εργαλεία-->Ρυθμίσεις-->Τηλέφωνο-->Γενικά-->Αρχικές ρυθμίσεις τηλεφώνου!

Τα υπόλοιπα απαντήθηκαν! :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον bill33

 

Οταν βλεπω βιντεο στον REAL PLAYER και πατησω το πληκτρο 5 κατευθυνσεων προς τα πανω γραφει στην μπαρα διπλα απο τον χρονο την λεξη <<Επικοινωνια...>> τι ειναι αυτο;

Ευχαριστω και συγνωμη αν σας κουρασα :o

 

 

Αυτο το κανει γιατι με το πληκτρο 5 κατευθηνσεων μπορεις να πας μπροστα η πισω το video (rewind, forward) οπως στις κασσετες...

Η λεξη <<επικοινωνια>> δηλωνει οτι εκεινη την στιγμη ψαχνει την ακριβη τοποθεσια του video που του ζητησες να δειξει... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ :) :)

Μεσα στην εβδομαδα θα το παω για αναβαθμιση FIRMWARE,εχω την V 2.50 13-02-2003 NHL-8,καποιες συμβουλες ;Διαβασα καποιες συμβουλες σε προηγουμενα ποστ ,μηπως πρεπει να προσεξω και κατι αλλο;

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από τον bill33

 

Ευχαριστω πολυ :) :)

Μεσα στην εβδομαδα θα το παω για αναβαθμιση FIRMWARE,εχω την V 2.50 13-02-2003 NHL-8,καποιες συμβουλες ;Διαβασα καποιες συμβουλες σε προηγουμενα ποστ ,μηπως πρεπει να προσεξω και κατι αλλο;

 

οχι φιλε μου.τι αλλο? ;)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον bazexa

 

pos mporo na balo fhoto otan anoigei to kinhto .exei diki toy ergostasiakh.alazei,kai pos.thn exei prin mpeis sto menou

 

 

Εργαλεία-->Ρυθμίσεις-->Τηλέφωνο-->Γενικά-->Σημ. ή λογοτ. υποδοχής

Απο εκεί επιλέγεις εικόνα! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...