Jump to content

[Επίσημο] Νokia 3650


Global moderator
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από τον sadiagraxa

 

Ευχαριστω φιλε μου :)

 

Σαββατοκυριακο γιατι δεν μπορει να μπει; !!!

 

 

Μαλλον σε μπερδεψα.. Εννοω οτι εστω οτι καθημερινα δουλευεις απο τις 8 και θες να γυρναει μονο του στους Εξ. χωρους. Του το οριζεις αλλα παραλληλα μπορεις να ορισεις σαββατοκυριακο να το γυρναει στις 11 η να μην το γυρισει καθολου (Λιγος υπνος παραπανω ποτε δεν εβλαψε).. ;)

.. Και ειπε ποτέ σου μην κοιτάς τον άλλο μες τα μάτια, γιατι καθρέφτης γίνεσαι και όλοι σε σπαν κομμάτια ..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από τον symplektis

 

Μαλλον σε μπερδεψα.. Εννοω οτι εστω οτι καθημερινα δουλευεις απο τις 8 και θες να γυρναει μονο του στους Εξ. χωρους. Του το οριζεις αλλα παραλληλα μπορεις να ορισεις σαββατοκυριακο να το γυρναει στις 11 (Λιγος υπνος παραπανω ποτε δεν εβλαψε).. ;)

 

 

χεχε :o :o μετα καταλαβα οτι ειπα μ@λ@κι@ !!! :p

Πολυ καλο το προγραμματακι ! Και να σκεφτεις οτι τοσο καιρο το αγνοουσα :whistle:

 

Ευχαριστω και παλι ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον sadiagraxa

 

χεχε :o :o μετα καταλαβα οτι ειπα μ@λ@κι@ !!! :p

Πολυ καλο το προγραμματακι ! Και να σκεφτεις οτι τοσο καιρο το αγνοουσα :whistle:

 

Ευχαριστω και παλι ;)

 

 

Σιγα!! Και αν το ψαξεις καλυτερα θα δεις οτι μπορεις να αλλαξεις φοντο, χρωμα αλλα και τις λειτουργιες των 2 πληκτων.. Αυτα.. :)

.. Και ειπε ποτέ σου μην κοιτάς τον άλλο μες τα μάτια, γιατι καθρέφτης γίνεσαι και όλοι σε σπαν κομμάτια ..
Link to comment
Share on other sites

re paidia mia aporia.pos me 2 kb,21 kb 144b 20 kb 47 kb 248 b 58 b na exo 2760kb xreisimopoihmenh mnymi kai alloi 1333kb eleytherei(mnymi thlefonoy poy exo sobaro problhma)?????
Link to comment
Share on other sites

..kai pali geia sas paidia kana 2 erwtisoules mono giati exw kati apories pou den mporw na tis apantisw me tipota....:

1) iparxei i dynatothta na apothikevcw tis photo mou stin MMC kai oxi sti mnimi tou tilefonou??????An nai,pws ginetai auto?

2) xserete kapoio site pou na iparxoun cracks gia diafora programmatakia tou 3650 mas??

 

Oso gia auta pou legate gia to vodafone live opoios diavazei autes tis grammes na min parei pote tou siskeves vodafone live!!!!!!!!!Eixa to GD 87 se vodafone live kai eixa polla provlimata!!Eixan kleidwsei tis iperithres,to kinito ekane sinexeia reboot kai tis pio polles fores eixa provlima na mpaino akoma kai sto vodafone live!!! :mad: :mad:

Telika to piga stin intertech gia anavathmisi( :p oxi stin anavathmisi tou live! menou fisika :p :p )to kinito gia ena trimino leitourgouse kanonikotata kai meta na to poulisw gia na epistrepsw stin kaliteri etairia kinitis tilefonias kat'eme...

 

Opoios xserei as mou apantisei please...

 

Bye!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Connecting People in every way....
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον KaZaMan

 

..kai pali geia sas paidia kana 2 erwtisoules mono giati exw kati apories pou den mporw na tis apantisw me tipota....:

1) iparxei i dynatothta na apothikevcw tis photo mou stin MMC kai oxi sti mnimi tou tilefonou??????An nai,pws ginetai auto?

2) xserete kapoio site pou na iparxoun cracks gia diafora programmatakia tou 3650 mas??

 

Oso gia auta pou legate gia to vodafone live opoios diavazei autes tis grammes na min parei pote tou siskeves vodafone live!!!!!!!!!Eixa to GD 87 se vodafone live kai eixa polla provlimata!!Eixan kleidwsei tis iperithres,to kinito ekane sinexeia reboot kai tis pio polles fores eixa provlima na mpaino akoma kai sto vodafone live!!! :mad: :mad:

Telika to piga stin intertech gia anavathmisi( :p oxi stin anavathmisi tou live! menou fisika :p :p )to kinito gia ena trimino leitourgouse kanonikotata kai meta na to poulisw gia na epistrepsw stin kaliteri etairia kinitis tilefonias kat'eme...

 

Opoios xserei as mou apantisei please...

 

Bye!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Τις φωτογραφιες σου μπορεις να τις αποθηκευσεις στην MMC πηγαινοντας Καμερα -> Ρυθμισεις -> Μνημη σε χρηση και επελεξε την Memory card , στο ιδιο μενου αλλαξε την Ποιοτητα Εικονας σε Υψηλη για να εχεις καλυτερο αποτελεσμα στις φωτο !

 

Για μπρογραμματα μπορεις να πας σε παρα πολλα site που τα δινουν crackαρισμενα...

Δες ΑΥΤΟ καθως και πολλα yahoo Groups που ομως πρεπει να γινεις μελος δωρεαν βεβαια !!!

Τσεκαρε ΕΔΩ , ΕΔΩ κι ΕΔΩ !!! .

 

Ελπιζω να βοηθησα :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή το 3650 μου του έχω περάσει αρκετές εφαρμογές, και επειδή έχουν μείνει κάταλοιπα και μου βγάζει κάποια σφάλματα κτλ θά θελα να μου πείτε αν γίνεται format... να ΄το κάνω έτσι ώστε το σύστημα να καθαρίσει τελείως... αν γίνεται, πως γίνεται? Θα χάσω τον τηλεφωνικό κατάλογο?
Link to comment
Share on other sites

Format γίνεται με *#7370#

 

Προσοχή να είναι στον φορτιστή για να μη μείνεις από μπαταρία στη μέση. Γενικά το φόρματ γίνεται με δική σου ευθύνη. Αν και το 99% δεν είχε πρόβλημα, θυμάμαι παλιά στο unwired κάποιους (1-2) που είχαν αντιμετωπίσει προβλήματα. Γενικά πάντως εγώ κάνω συχνά και δεν έχω ποτέ πρόβλημα.

 

Θα χάσεις τα πάντα, μαζί με τον κατάλογο. Πρίν από το φόρματ κάνε οπωσδήποτε backup με το pc suite. Μετά το φόρματ, το τηλέφωνο επανέρχεται όπως ήταν όταν το αγόρασες (από άποψη software, δεν φτιάχνει και τις γρατζουνιές :) )

Ἢ λέγε τί σιγῆς κρεῖττον, ἢ σιγὴν ἔχε
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Sergios

Μετά το φόρματ, το τηλέφωνο επανέρχεται όπως ήταν όταν το αγόρασες (από άποψη software, δεν φτιάχνει και τις γρατζουνιές :) )

 

Κρίμα και έχει 2-3 γρατζουνίτσες :P

Link to comment
Share on other sites

Καλώδιο σύνδεσης με τον υπολογιστή δεν υπάρχει. Θεωρητικά θα μπορούσε να βγεί καλώδιο που συνδέεται στις επαφές κάτω από την μπαταρία αλλά δεν θα χρησίμευε σε τίποτα γιατί δεν υποστηρίζονται από τα προτοκολα επικοινωνίας που χρησιμοποιούν τα προγράμματα (pc suite, handset manager, oxygen phone manager) και σαφώς δεν σου δίνει επικοινωνία με το modem.

 

2 λοιπόν είναι οι τρόποι που μπορείς να συνδέσεις το κινητό σου με το pc αυτοί είναι οι υπέρυθρες και το Blue Tooth. Εγώ προτιμώ το Bluetooth γιατί είναι ασύρματο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον WizeMan

 

Nomizw to Stacker kanei afti tin douleia... an kai den to katalava pws leitourgei afto to programma...an eksigisei kapoios tha tiou imoun evgnomwn

 

 

To Stacker την κάνει αυτή τη δουλειά ως εξής: Πατάς options/compact και έχεις δύο επιλογές. Phone directory που συμπιέζει το μέγεθος του address book (το οποίο γίνεται ούτως ή άλλως περιοδικά από το ίδιο το τηλέφωνο, απλά το επισπεύδεις) και Memory (το οποίο συμπιέζει τη RAM και όχι τη μνήμη του τηλεφώνου). Οι υπόλοιπες λειτουργίες του Stacker είναι απλές. Συμπιέζει το μέγεθος συγκεκριμένων εφαρμογών (όχι java) και κάθε φορά που τις χρησιμοποιείς τις αποσυμπιέζει

Ἢ λέγε τί σιγῆς κρεῖττον, ἢ σιγὴν ἔχε
Link to comment
Share on other sites

Παίδες ενω έχω 11 mb ελεύθερα όταν παω να μπω στην Εγγραφή Βίντεο μου γράφει: Ανεπαρκής μνήμη για την ενέργεια αυτή. Διαγράψτε δεδομένα πρώτα. Τα video τα έχω βάλει να αποθηκεύονται στην Memory.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια βοηθεια !

 

Πηγα να κανω synchronize τον τηλ καταλογο μου στο PC Suite του 3650 για να τον ξαναβαλω στο κινητο μετα το format αλλα αφου τελειωσε το task μου εδειξε αν θελω να δω το log και μετα κολλησε !!!

Εψαξα μηπως τελικα αποθηκευσε το αρχειο κι απλα εφαγε κολλημα αλλα τιποτα, πουθενα κατι τετοιο !

 

Μηπως γνωριζετε τι παιζει και μου κολλαει; Μηπως υπαρχει καποιο αλλο προγραμμα που να αποθηκευει τον καταλογο για να τον εχω ως backup;

Link to comment
Share on other sites

sadiagraxa afto mporei na ginei me to handset manager mono an exeis tis iperithres ma-620. to pc suite mou ekane k mena provlimata, me to handset manager vrika tin igeia mou
Link to comment
Share on other sites

To oxygen phone manager υποτίθεται ότι το κάνει, αλλά μη ρωτήσεις για την χρήση του γιατί το χρησιμοποίησα μόνο μια φορά και σταμάτησα, γιατί έκρινα ότι δεν κάνει κάτι παραπάνω από το pc suite
Ἢ λέγε τί σιγῆς κρεῖττον, ἢ σιγὴν ἔχε
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον WizeMan

 

sadiagraxa afto mporei na ginei me to handset manager mono an exeis tis iperithres ma-620. to pc suite mou ekane k mena provlimata, me to handset manager vrika tin igeia mou

 

 

Χαιρομαι που υπαρχει αλλος τροπος ! Εχω το MA620usb !

Μπορεις να μου εξηγησεις πως μπορω να τον αποθηκευσω και μετα να τον ξαναβαλω μεσα;

Ευχαριστω :)

 

Προς Sergios: Το OPM διαβασα οτι εχει χαλασει κινητα οποτε συνηστω σε ολους να μην το χρησιμοποιουν... Αν και δεν το ειχα ποτε, τωρα δεν προκειτε ουτε να το ψαξω !

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου το oxygen το εχω απο τοτε που αγορασα το 6210 μου και παιζει μια χαρα εως και τωρα...ποτε δεν ειχα προβλημα σε καμια λειτουργια του....για να χαλασει κατι λογικα μονο τον καταλογο και αυτο αμα δεν ξερεις τι κανεις (λογικα).

 

Το oxygen για symbian δεν το εχω δοκιμασει ακομα αλλα το απλο στο 6210 μου δεν ειχε κανενα προβλημα με το backup εκτος αν ειχες αλλαξει τα caller group οπου επρεπε να κανεις read caller groups και μετα read phonelist.

Link to comment
Share on other sites

Sadragriaxa kalitera na xrisimopoieis to MA-620 einai poli kalitero apo to PC suite tou 3650(simfwnw me tous proigoumenous :cool: :cool: ..)

 

A! efxaristw kai gia ta links..... ;) ;) Idi xsekinaw na ta ekserevnw..

Kai mia erotisi gia olo to forum:Poso pane peripou oi siskeves BT?????Kapoios mou eipe oti xsekinane apo 60 Europoula..... :alien:

Connecting People in every way....
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον tsouf

 

Παίδες ενω έχω 11 mb ελεύθερα όταν παω να μπω στην Εγγραφή Βίντεο μου γράφει: Ανεπαρκής μνήμη για την ενέργεια αυτή. Διαγράψτε δεδομένα πρώτα. Τα video τα έχω βάλει να αποθηκεύονται στην Memory.

 

h mnimi toy kinhtoy prepei na fteei

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον KaZaMan

 

Sadragriaxa kalitera na xrisimopoieis to MA-620 einai poli kalitero apo to PC suite tou 3650(simfwnw me tous proigoumenous :cool: :cool: ..)

 

A! efxaristw kai gia ta links..... ;) ;) Idi xsekinaw na ta ekserevnw..

Kai mia erotisi gia olo to forum:Poso pane peripou oi siskeves BT?????Kapoios mou eipe oti xsekinane apo 60 Europoula..... :alien:

 

 

Όχι 60 ευρώπουλα μου φαίνονται πολλά , το bt (usb) της Gigabyte κοστίζει κάπου στα 40 ευρώ (το φθηνότερο που το βρήκα ήταν 37 ευρώ)...

Always smile, it makes people wonder what you are up to....
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον KaZaMan

 

Sadragriaxa kalitera na xrisimopoieis to MA-620 einai poli kalitero apo to PC suite tou 3650(simfwnw me tous proigoumenous :cool: :cool: ..)

 

A! efxaristw kai gia ta links..... ;) ;) Idi xsekinaw na ta ekserevnw..

Kai mia erotisi gia olo to forum:Poso pane peripou oi siskeves BT?????Kapoios mou eipe oti xsekinane apo 60 Europoula..... :alien:

 

 

Ξερεις να μου πεις πως αποθηκευω τον τηλ. καταλογο και πως θα τον ξαναβαλω μεσα στο κινητο;

Προσπαθησα αλλα κατι πρεπει να εκανα λαθος και δεν πετυχε τιποτα ! :confused:

Link to comment
Share on other sites

Εγκατέστησες το .sis στο κινητό σου; Απ' ότι θυμάμαι υπάρχει ένα τέτοιο αρχειάκι (mobile agent ή κάτι τέτοιο) που πρέπει να τρέξεις στο κινητό για να συνδεθείς με το handset manager.
Ἢ λέγε τί σιγῆς κρεῖττον, ἢ σιγὴν ἔχε
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...