Jump to content

"Χωρίζουμε,συγγνώμη.."


ANOIM
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν υπαρχει ανωδυνος χωρισμος ,υπαρχει ο επωδυνος μονο και ο παρα πολυ επωδυνος!!:cry:

ειναι σαν να λεμε πως να πω στον ασθενη πως πεθαινει χωρις να στεναχωρηθει??

 

οτι τελειωνει ποναει..οπως και να το πεις!

 

ο χωρισμος και ο θανατος ειναι το μονο χαπι που δεν χρυσωνεται!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Δεν υπαρχει δυσκολος στοχος ..

υπαρχει δυνατη θεληση!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 123
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Χμμμ...δεν έχω να σου δώσω κάποια απάντηση,

ΑΙΓΟΚΑΙΡΩΣ Πέσιμο: Ο χρόνος είναι χρήμα. Να τι θα μπορούσε να πει, ένας αυθεντικός αιγόκερως: « Για να μην καθυστερούμε, έχω κλείσει ένα τραπέζι σε ένα εστιατόριο να φάμε. Μετά θα πιούμε ένα ποτό, μετά άλλο ένα στο σπίτι μου και μετά μας περιμένει η μάνα μου για να σε γνωρίσει.»

Ατάκα χωρισμού: «Έχω ήδη επικοινωνήσει με τον δικηγόρο μου και η αίτηση διαζυγίου είναι έτοιμη πάνω στο τραπέζι για να την υπογράψεις.

Τι; Δεν είμαστε παντρεμένοι;»

 

:lol: :lol:

μας εκαψες!!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

με ενα φιλι και ενα αληθινο ''να σαι καλα και να προσεχεις:)

Ακουγετε πολη ωραιο αλλα αυτο γινετε οταν εχουν αποφασισει και η δυο για ενα χωρισμο :)

Aν ο ενας δεν θελει και τον κανεις ετσι θα μεινη για πολη καιρο κολημενος και θα του κανεις κακο οποτε καλητερα να εισαι πιο απομακρισμενη μαζι του :O

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

stin proigoumeni selida sas egrapsa ena tropo gia anwdino xwrismo,kai dokimasmeno toulaxiston 2-3 fores me para poly kala apotelesmata kai den to pire kaneis xampari.xwris kamia kakia,xwris kamia stenaxwria.
Nokia 5110, Nokia 3210,Nokia 3310, Nokia 8310,Nokia , Sony Erricson W800i, Siemens SX1, Motorola Razor v3, Samsung U100, Samsung U600,iphone 3G(για 5χρονια!), Iphone 4, Samsung Galaxy s3
Link to comment
Share on other sites

stin proigoumeni selida sas egrapsa ena tropo gia anwdino xwrismo,kai dokimasmeno toulaxiston 2-3 fores me para poly kala apotelesmata kai den to pire kaneis xampari.xwris kamia kakia,xwris kamia stenaxwria.

 

ειπαμε να χωρισεις οχι να βγαλεις την δραματικη σχολη :lol:

απο αποψη χρονου και μονο δεν συμφερει! Ασε που ειναι φθορα και για τους δυο...μπαααα δεν εγκρινω...ειναι λιγο να σε καψω Γιαννη να σ'αλειψω λαδι αυτο!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Δεν υπαρχει δυσκολος στοχος ..

υπαρχει δυνατη θεληση!!

Link to comment
Share on other sites

Aφού επιμένεται να κάνετε σχέσεις, γιατί σας πειράζει όταν χωρίζεται; Πόσο μπορείς να είσαι συνέχεια με τον ίδιο άνθρωπο;

Αν επιμένεται πάντως ο καλύτερος τρόπος είναι......: πάμε για άλλα!!

Link to comment
Share on other sites

με ενα φιλι και ενα αληθινο ''να σαι καλα και να προσεχεις:)

 

Πωωω! Τι σου κάνει το γυναικείο στοιχείο...

 

Η απάντηση τρέλα αλλά θα μείνει ο άλλος (ή η άλλη)!

 

:p :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Aφού επιμένεται να κάνετε σχέσεις, γιατί σας πειράζει όταν χωρίζεται; Πόσο μπορείς να είσαι συνέχεια με τον ίδιο άνθρωπο;

Αν επιμένεται πάντως ο καλύτερος τρόπος είναι......: πάμε για άλλα!!

Εξαρτάται απ'τη σχέση και απ'το τί οδήγησε στο χωρισμό... Εμένα τουλάχιστον δε με πειράζει πάντα (όχι ότι χαιρόμαι κιόλας). Τη σχέση υποτίθεται ότι την κάνουμε για να κρατήσει (εκτός κ αν έχουμε άλλους σκοπούς:p )! Τώρα αναφορικά με το "πόσο μπορεί κάποιος να είναι με τον ίδιο άνθρωπο" είναι σχετικό...

Σίγουρα ο καλύτερος τρόπος είναι το πάμε γι'άλλα, αλλά πολλές φορές είναι δύσκολο να ξεπεράσεις έναν χωρισμό (κυρίως αν προήλθε από την άλλη μεριά και χωρίς κάποιον σοβαρό-προφανή λόγο)!:)

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

αν ειναι μια σχεση της πλακας..

sms:τα λεμε! καλη σου μερα !καλα να περνας..

 

για σοβαρη σχεση

miranta

απλα τελειο! :love: :cry:

Link to comment
Share on other sites

κακα τα ψεμματα ενας χωρισμος ειναι πάντα δυσκολος...

απλα υπάρχουνε 2επιλογες

να χωρισεις οσο πιο καλα μπορεις η να χαλασεις την ζαχαρενια και των δυο

εγω διαλεγω παντα το πρωτο

εχω κανει και ''κοτσανες''στην ζωη μου...αλλα...

Link to comment
Share on other sites

κακα τα ψεμματα ενας χωρισμος ειναι πάντα δυσκολος...

απλα υπάρχουνε 2επιλογες

να χωρισεις οσο πιο καλα μπορεις η να χαλασεις την ζαχαρενια και των δυο

εγω διαλεγω παντα το πρωτο

εχω κανει και ''κοτσανες''στην ζωη μου...αλλα...

εγω παλι επιλεγω την ειλικρινια..

μιλας ξεκαθαρα,λες τους λογους που 8ελεις να χωρισεις και ετσι ο αλλος αργοτερα,οταν περασει η πικρα δε σε θυμαται σα το καθικι που του ειπε ψεματα,αλλα σαν ενα ειλικρινη ανθρωπο που απλα δε τα βρηκατε(εγω ετσι τα βλεπω)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Mην κάνετε σχέσεις για να μη χωρίζεται.... απλούστατο....
κατ αρχην γραφεται "χωριζετε"

υστερα,οι αποψεις σου ειναι γνωστες εδω και αρκετα ποστ(σελιδες)πισω..με το να επαναλαμβανεσαι δε κερδιζεις τπτ απολυτως :D

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

εγω παλι επιλεγω την ειλικρινια..

μιλας ξεκαθαρα,λες τους λογους που 8ελεις να χωρισεις και ετσι ο αλλος αργοτερα,οταν περασει η πικρα δε σε θυμαται σα το καθικι που του ειπε ψεματα,αλλα σαν ενα ειλικρινη ανθρωπο που απλα δε τα βρηκατε(εγω ετσι τα βλεπω)

 

 

πέστα ρε κουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυκλααααααααααααααααααααα:D

Link to comment
Share on other sites

Πωωω! Τι σου κάνει το γυναικείο στοιχείο...

 

Η απάντηση τρέλα αλλά θα μείνει ο άλλος (ή η άλλη)!

 

:p :p

 

ρε συ δεν το ειπα για να τον αφησεις τον αλλο συξυλο?(καλα το εγραψα?)απλα ειναι για μενα το πιο αληθινο...και δυσκολο παραλληλα

Link to comment
Share on other sites

:O Θα σας ενημερώσω εγώ :O

 

Αν είναι έτσι όπως τα λέει ο ποιητής, μάλλον δεν θα μας ενημερώσεις ποτέ! :p :)

"Ακόμα κι όταν θα νομίζεις

πως μου πήρες την ψυχή, θα σε καίω.

Κι όταν ακόμη θα νομίζεις

πως για πάντα έχω χαθεί, θα ανατέλλω..."

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι έτσι όπως τα λέει ο ποιητής, μάλλον δεν θα μας ενημερώσεις ποτέ! :p :)

θα μας ενημερωσει μην ανησυχεις!!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει τίποτα πιο άδικο από το αφήνεις τον άλλον στο σκοτάδι. Ο μόνος τρόπος για να το καταλάβει κανείς είναι αν του συμβεί του ίδιου! Η ειλικρίνεια μπορεί να είναι πικρή αλλά είναι ο καλύτερος τρόπος για να δείξεις αξιοπρέπεια και σεβάσμο στον εαυτό σου και στο άλλο άτομο.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Life is too short so enjoy every second of it...you never know where you will be tomorrow.

Link to comment
Share on other sites

τελικα ο φιλος μας χωρισε?Ρε σεις τι πιο απλο απο το να σταθεις σωστα και να πεις σε εναν ανθρωπο που λογικα εχεις περασει καποιες καταστασεις μαζι του οτι δεν μπορεις πλεον να εισαι μαζι του,μην κοροιδευομαστε αν δηλαδη λεω στην κοπελα μου οτι την λατρευω ενω κατα βαθος θελει να τη χωρισω ειναι καλυτερα?Απλα πειτε το,στην τελικη κανα κλαμα θα μπηξει η θα σε βρισει αμα φεροσουν λες και ειναι ο ανθρωπος σου κ αγαπας, κ ξαφνικα σου την εδωσε και θες να χωρισεις.

http://img369.imageshack.us/img369/9788/n222800402208886943te9.jpg

Sleepless Degenerate Drunk.

Link to comment
Share on other sites

an theleis na horiseis tin ferneis spiti sou kai meta apo liga souxou mouxou tis les oti pas ligo sto mpanio. vgaineis gumnos forontas maska apo latex me fermouar sto stoma, me dermatino perilaimio me karfia kai petagontai kai duo filoi sou apo tin ntoulapa kratontas kameres. an den ginei lagos i tupisa pantrepsou ti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

[sigpic][/sigpic]

I Am, by any practical defintion of the words, foolproof and incapable of error. - HAL9000

Link to comment
Share on other sites

an theleis na horiseis tin ferneis spiti sou kai meta apo liga souxou mouxou tis les oti pas ligo sto mpanio. vgaineis forontas maska apo latex me fermouar sto stoma, me dermatino perilaimio me karfia kai petagontai kai duo filoi sou apo tin ntoulapa kratontas kameres. an den ginei lagos i tupisa pantrepsou ti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Tρελός είσαι ρε;

το ρισκάρεις;

:p :p :p :p

Link to comment
Share on other sites

Tρελός είσαι ρε;

το ρισκάρεις;

:p :p :p :p

 

:lol: edo me epiases adiavasto, giati an katsei kalutera esu kai oi filoi sou na tin kanete apo to parathyro (oso psilotera toso to kalutero) giati skepsou ti tha sou kanei auti meta :lol: :lol: :lol:

[sigpic][/sigpic]

I Am, by any practical defintion of the words, foolproof and incapable of error. - HAL9000

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει τίποτα πιο άδικο από το αφήνεις τον άλλον στο σκοτάδι. Ο μόνος τρόπος για να το καταλάβει κανείς είναι αν του συμβεί του ίδιου! Η ειλικρίνεια μπορεί να είναι πικρή αλλά είναι ο καλύτερος τρόπος για να δείξεις αξιοπρέπεια και σεβάσμο στον εαυτό σου και στο άλλο άτομο.

 

 

ειναι αυτο που λένε οτι η αλήθεια ποναει πιο πολυ οταν την ακους ακόμα και αν απο πριν την ηξερες...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...