Jump to content

Moto G


ntopas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μεγιές μεγιές!! να σε ρωτήσω γερμανική έκδοση έχεις;

 

 

yaa yaaa χαχαχα... προσπαθω να δω τις διαφορες..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

yaa yaaa χαχαχα... προσπαθω να δω τις διαφορες..

Κάνε ένα briefing αν σου είναι εύκολο αν και μέσες άκρες είναι γνωστές οι αλλαγές

OnePlus 3T, iPad mini 2
Link to comment
Share on other sites

Κάνε ένα briefing αν σου είναι εύκολο αν και μέσες άκρες είναι γνωστές οι αλλαγές

 

δεν ειχα παρακολουθησει το θεμα οταν αναφερατε τις αλλαγες..οποτε δε ξερω τι ακριβως να αναφερω.. το μονο που παρατηρησα ειναι μια πιο αργη ταχυτητα στο ιντερνετ. προστεθηκαν καποιες εφαρμογες οπως πχ για τις φωτογραφιες με περισσοτερες δυνατοτητες επεξεργασιας, το περιπτερο Play που εχει ειδησεις, και το google plus (νομιζω). θα τσεκαρω συντομα και τις αλλαγες στην ποιοτητα κλησης

Link to comment
Share on other sites

δεν ειχα παρακολουθησει το θεμα οταν αναφερατε τις αλλαγες..οποτε δε ξερω τι ακριβως να αναφερω.. το μονο που παρατηρησα ειναι μια πιο αργη ταχυτητα στο ιντερνετ. προστεθηκαν καποιες εφαρμογες οπως πχ για τις φωτογραφιες με περισσοτερες δυνατοτητες επεξεργασιας, το περιπτερο Play που εχει ειδησεις, και το google plus (νομιζω). θα τσεκαρω συντομα και τις αλλαγες στην ποιοτητα κλησης

Λογικά έχουν αλλάξει και οι επαφές σου αλλά και ο stock dialler!

OnePlus 3T, iPad mini 2
Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι θα το λιώσω στο refresh :p

χαχα και γω αυτό κάνω από χθες αλλά καμιά τύχη μέχρι στιγμής :P

OnePlus 3T, iPad mini 2
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια, πηρε ενα φιλαρακι το κινητο και εχω 2 ερωτησεις να σας κανω, δεν μπορει να βαλει στο στοκ πληκτρολογιο την διαταξη σαν πληκτρολογιο τηλεφωνου και οχι qwerty?? και δευτερον Τ9 το κινητο δεν υποστηριζει?? (εννοω χωρις να περασει καποια εφαρμογη για keyboard).
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια, πηρε ενα φιλαρακι το κινητο και εχω 2 ερωτησεις να σας κανω, δεν μπορει να βαλει στο στοκ πληκτρολογιο την διαταξη σαν πληκτρολογιο τηλεφωνου και οχι qwerty?? και δευτερον Τ9 το κινητο δεν υποστηριζει?? (εννοω χωρις να περασει καποια εφαρμογη για keyboard).

Οχι δεν γίνεται να το βάλει σαν πληκτρολόγιο απ τα παλιά τηλέφωνα με κουμπιά. Τ9 όταν πατάς μόνος σου ενα ενα τα γράμματα λίγο δύσκολο. Ας βαλει το swiftkey ειναι καλό

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν γίνεται να το βάλει σαν πληκτρολόγιο απ τα παλιά τηλέφωνα με κουμπιά. Τ9 όταν πατάς μόνος σου ενα ενα τα γράμματα λίγο δύσκολο. Ας βαλει το swiftkey ειναι καλό

Στο swiftkey εχει διαταξει σαν τα παλια τλφ? αν οχι ξερεις καποιο που να εχει και να εχει ενα καλο Τ9?

Link to comment
Share on other sites

Καλά, μην τρελαίνεστε, το πιθανότερο είναι να μην παρατηρήσετε καμία αλλαγή.

 

Και μόνο που θα φύγει το carrier name από τη μπάρα και ο σπαστικός dialer φτάνει.

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να φτιάξει και το notification του otg που έμενε ενεργό όταν αφαιρείς το στικακι

Motorola Moto G

Nexus S, SlimJB 2.0, Beladus 7.1

Link to comment
Share on other sites

Και μόνο που θα φύγει το carrier name από τη μπάρα και ο σπαστικός dialer φτάνει.

 

το τροποποίησα, εχεις δικιο φευγει

Link to comment
Share on other sites

Στο swiftkey εχει διαταξει σαν τα παλια τλφ? αν οχι ξερεις καποιο που να εχει και να εχει ενα καλο Τ9?

Δεν εχει σαν τα παλιά κινητά αλλά έχει καλό λεξικό σίγουρα κι εγώ μ αυτό γράφω

Link to comment
Share on other sites

Εκτος τα γνωστά, δεν βλέπω καποια αλλη ουσιαστικη διαφορά. Μονο το όνομα του παροχου που αφαιρεσα. Dialer ετσι και αλλιώς εχω τομ Dialer Ex.
Link to comment
Share on other sites

Εκτος τα γνωστά, δεν βλέπω καποια αλλη ουσιαστικη διαφορά. Μονο το όνομα του παροχου που αφαιρεσα. Dialer ετσι και αλλιώς εχω τομ Dialer Ex.

Η ποιοτητα του ηχου κατα την διαρκεια κλησης?

Link to comment
Share on other sites

Είναι το επίσημο σέρβις της μοτορόλα για όλη την Ελλάδα.

Συνήθως η εξυπηρέτηση κάνει 2-3 εργάσιμες, εκτός και αν υπάρχει έλλειψη ανταλλακτικών.

 

το αφησα σημερα το πρωι, μου παν να τους παρω αυριο μεσημερι να μου πουνε τι βρηκαν. Αν δεν φτιαχνεται (δεν ειναι καποιο ανταλλακτικο που αλλαζει ευκολα) φανταζομαι μου δινουν καινουργιο; Η ανακατασκευασμενο;

Link to comment
Share on other sites

Η ποιοτητα του ηχου κατα την διαρκεια κλησης?

 

πιο καθαρη, χωρις σπασιματα,. σε μενα τουλαχιστον.

Link to comment
Share on other sites

πιο καθαρη, χωρις σπασιματα,. σε μενα τουλαχιστον.

Σοβαρα?? Μακαρι....να φτιαξε ο ηχος γιατι ολο το προβλημα παιζει εκει(τουλαχιστον σε μενα)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Moto G

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...