Jump to content

Moto G


ntopas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικά το γερμανικό Motorola profile ήταν ψεύτικο, αρα δεν ξέρουμε ακόμη αν θα πάρουμε 4.5 και πότε.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η αλήθεια είναι ότι πάλιωσε η ατάκα, θα αλλαχτεί όμως όταν βρώ το επόμενο μαργαριτάρι. :p

 

Περί moto τώρα, ψάχνω θήκη σιλικόνης αυτή που έχει υφή γόμας και είναι πολύ εύκαμπτη, παίζει;

 

 

http://www.ebay.com/itm/MOTO-G-1-Black-Nillkin-Hard-Back-Matte-Cover-Case-Skin-LCD-Guard-For-Motorola-/271358800211?ssPageName=ADME:L:OC:US:3160

 

Παρέλαβα πριν λίγες μέρες, απίστευτη θήκη, ίσως η καλύτερη που έχω πάρει ποτέ για κινητό....

Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.com/itm/MOTO-G-1-Black-Nillkin-Hard-Back-Matte-Cover-Case-Skin-LCD-Guard-For-Motorola-/271358800211?ssPageName=ADME:L:OC:US:3160

 

Παρέλαβα πριν λίγες μέρες, απίστευτη θήκη, ίσως η καλύτερη που έχω πάρει ποτέ για κινητό....

 

φιλε καλη και η θηκη αλλα το κινητο σκετο τα ΣΠΑΕΙ ! Αλλη αισθηση...

Link to comment
Share on other sites

φιλε καλη και η θηκη αλλα το κινητο σκετο τα ΣΠΑΕΙ ! Αλλη αισθηση...

 

 

Επίσης χωρίς θήκη πάλι σπάέι το κινητό οπότε η μια ή αλλη....

 

Ωραία αίσθηση όντως αλλά είχα το Huawei P6 που είναι σε άλλο επίπεδο οπότε αν μου λείπει από αίσθηση είναι το P6...

Link to comment
Share on other sites

Επίσης χωρίς θήκη πάλι σπάέι το κινητό οπότε η μια ή αλλη....

 

Ακάλυπτη αφήνει την οθόνη επομένως μια τρύπα στο νερό, το καπάκι πίσω μπορείς να το αλλάξεις έτσι κι αλλιώς

Link to comment
Share on other sites

Ακάλυπτη αφήνει την οθόνη επομένως μια τρύπα στο νερό, το καπάκι πίσω μπορείς να το αλλάξεις έτσι κι αλλιώς

 

Ακριβως. ΣΤο προηγουμενο moto G ειχα θηκη και με κουραζε...ασε που εκρυβε την λαμψη της οθονης !

Link to comment
Share on other sites

Παιδια χωρις θηκη δεν γινεται(για μενα τουλαχιστον) γλυτραει απειρα το κινητο!

 

Αυτο το κουσουρι το εχει ισως τοτε ενα πολυ λεπτο plate .Εσυ πιο εχεις ; Για δειξε ;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια χωρις θηκη δεν γινεται(για μενα τουλαχιστον) γλυτραει απειρα το κινητο!

 

Οι Motorola grip θήκες είναι μια χαρά γιατί δεν χοντραίνουν αισθητά το κάλυμμα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω έχω την grip shell και είναι αρκετά λεπτή μιας και μπαίνει αντι για το καπάκι. Και είναι και ανθεκτική, προστατεύει καλά το κινητό
Link to comment
Share on other sites

Εγω έχω την grip shell και είναι αρκετά λεπτή μιας και μπαίνει αντι για το καπάκι. Και είναι και ανθεκτική, προστατεύει καλά το κινητό

 

Φιλε Σαλονικιε για στειλε link να την δω αν μπορεις ..;

Link to comment
Share on other sites

καποιο hands free που να δουλευει το κουμπι απαντησης κλησης ;

 

τωρα ενω ενα nokia http://www.e-shop.gr/nokia-wh-102-stereo-handsfree-35mm-jack-black-bulk-p-TEL.006474 αλλα το κουμπι δε λειτουργει.

 

θα προτιμουσα καποιο με ακουστικα σαν του νοκια και οχι αυτα που μπαινουν μεσα στο αυτι.

Motorola Moto G

Nexus S, SlimJB 2.0, Beladus 7.1

Link to comment
Share on other sites

Παίδες έχετε να προτείνετε κάποια δοκιμασμένη εφαρμογή φακού για το Moto G χωρίς διαφημίσεις και χωρίς να δημιουργεί προβλήματα, πχ στην κάμερα;
Link to comment
Share on other sites

Παίδες έχετε να προτείνετε κάποια δοκιμασμένη εφαρμογή φακού για το Moto G χωρίς διαφημίσεις και χωρίς να δημιουργεί προβλήματα, πχ στην κάμερα;

Εγω την στοκ χρησιμοποιώ. Τι εννοεις προβλήματα στην κάμερα;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μακρια απο την grip shell θηκη! Ειναι απαραδεκτη! Πηρα στην αρχη μου φανηκε τελεια και οντως ητανε εξωτερικα και στην αφη μετα απο 4 μερες αρχισε να ειναι λασκα! Δηλαδη το κινητο οταν πατουσα στην οθονη το ενιωθα και ακουγοταν λιγο να μπαινει μεσα! Δεν εφαρμοζε καλα! Την εβγαλα την εβαλα ποσες φορες παλι το ιδιο!πηγα στη public μου δωσανε καινουργια μου την βαλανε αυτην και τωρα μετα απο 3 μερες παλι το ιδιο! Αισχος 16 ευρω θηκη! Και στο εξωτερικο ηταν πολυ περισσοτερο! Τι να πω δεν ξερω!

Καθεται τοσο καλα εξωτερικα και καλυπτει και τα κουμπια με ωραια αισθηση αλλα μετα απο λιγο λασκαρει!

 

Εχω βαλει grip shell και ειναι αριστο!!

 

Τελικά τι ισχύει? μας έχεις μπερδέψει! Είναι καλές οι grip shells ή όχι?

Link to comment
Share on other sites

Τελικά τι ισχύει? μας έχεις μπερδέψει! Είναι καλές οι grip shells ή όχι?

Φιλε η grip shell είναι πολύ καλή. Ένα μικρο θεματακι έχει οτι καμια φορά είναι σαν να τρίζει λίγο αλλα εν μέρει είναι λογικό γιατί δεν έχει καπάκι η μπαταρία από πίσω. Αυτό όμως είναι λεπτομέρεια που ούτε καν γίνεται αντιληπτή. Σε γενικές γραμμές η θήκη είναι υπέροχη και προστατεύει παρα πολυ το κινητό χωρίς να το κάνει να φαίνεται χοντρό

Link to comment
Share on other sites

Παίδες έχετε να προτείνετε κάποια δοκιμασμένη εφαρμογή φακού για το Moto G χωρίς διαφημίσεις και χωρίς να δημιουργεί προβλήματα, πχ στην κάμερα;

 

Της Motorola https://play.google.com/store/apps/details?id=com.motorola.dlight

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα αυτή.

είναι πολύ καλή! Έχει καλή αφή και καλή προστασία. Πλέον το ακουμπάω οπουδήποτε και όπως να ναι.

 

http://www.ebay.co.uk/itm/141283214274?var=440398129580&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

Edited by giorgos3924
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα αυτή.

είναι πολύ καλή! Έχει καλή αφή και καλή προστασία. Πλέον το ακουμπάω οπουδήποτε και όπως να ναι.

Μπορείς να γράψεις ποια;

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να γράψεις ποια;

Ξέχασα να κάνω paste

 

http://www.ebay.co.uk/itm/141283214274?var=440398129580&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

Link to comment
Share on other sites

Τελικά τι ισχύει? μας έχεις μπερδέψει! Είναι καλές οι grip shells ή όχι?

Αυτο με το κενο ισχυει φιλε! Δηλαδη αρκετες φορες νιωθω οτι πιεζεται προς τα μεσα! Αλλα το συνηθησα τι να κανω?? Σαν κρατημα στο χερι ομως ειναι κορυφη!!και εχω κανει και μια μικρη πατεντα με λιγο χαρτι και εχει σταθεροποιηθει :-P !

Link to comment
Share on other sites

Πάνω από το καπάκι μπαίνει η μονο η θήκη;

 

----- προσθήκη μηνύματος 30 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

παιδια μπορουμε να βαλουμε τιην 4.3 η επειδη το κινητο βγηκε με 4.4.2 δεν γινεται? δεν την παλευω με τον chrome....

Κατεβασε dolphin να σωθείς

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Moto G

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...