Jump to content

Moto G


ntopas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το στοκ πληκτρολογιο δεν εχει διορθωση ελληνικων?

 

Στο πληκτρολόγιο που έχει το κινητό ξέρει κανείς πως βάζω τόνους στα Ελληνικά?

 

Αν δε κάνω λάθος έχει το android keyboard σαν στοκ. Κατεβάσετε το Google keyboard apk (στο μάρκετ δεν είναι διαθέσιμο στη χώρα μας) και θα έχει και διόρθωση ελληνικών και τόνους...(θα πρεπει πρωτα να κατεβάσετε και το ελληνικό λεξικό)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση.

 

Άρα ακόμα κι όταν είμαι στο σπίτι μου πρέπει να μπαίνω στο διαδίκτυο μόνο μέσω του chrome για να μη χρεώνομαι εξτρα;

 

Οταν εισαι συνδεδεμενος στο σπιτι σε wifi μπες σε οποια εφαρμογη θες.Δεν χρεωνεσαι εξτρα.

Link to comment
Share on other sites

.

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τελικά έχει να προτείνει κανείς κανένα καλό hands-free για το κινητό??Και όσο πιο φθηνό γίνεται:p

 

Δες μερικά ποστ πιο πισω αυτά που έχω πάρει.

Edited by jpk

:lol:

Τ50, ΜΑΧ100, EL250, XL650V, XT660Z

Link to comment
Share on other sites

Αν δε κάνω λάθος έχει το android keyboard σαν στοκ. Κατεβάσετε το Google keyboard apk (στο μάρκετ δεν είναι διαθέσιμο στη χώρα μας) και θα έχει και διόρθωση ελληνικών και τόνους...(θα πρεπει πρωτα να κατεβάσετε και το ελληνικό λεξικό)

 

Κομπλέ! Μόλις το έκανα, ευχαριστώ... Παρατήρησα όταν πήγα πρώτη φορά να επιλέξω στο keyboard and input methods το google keyboard ότι μου έβγαλε ένα μήνυμα κάπως έτσι: ενδέχεται η google (ή το google keyboard δεν θυμάμαι) να συλλέξει όσα γράφεις στα μηνύματα συμπεριλαμβανομένων και κωδικών κτλ. Τώρα να φανταστώ αυτό το λέει επειδή το πληκτρολόγιο λειτουργεί με τέτοιο τρόπο ώστε να αποθηκεύει τις λέξεις που γράφεις για να στις εμφανίζει όταν πας να τις ξαναγράψεις?

Link to comment
Share on other sites

το στοκ πληκτρολογιο δεν εχει διορθωση ελληνικων?

 

Αυτό έχω ρωτήσει κι εγώ πιο πίσω στο θέμα αλλά μάλλον φαίνεται ότι δεν έχει...

To πρώτο Motorola της Cosmote - Motorola Cd930 - Nokia 3650 - Nokia 5140i - Nokia 3110c - Sony Ericsson Vivaz Pro - Sony Xperia Sola
Link to comment
Share on other sites

Αυτό έχω ρωτήσει κι εγώ πιο πίσω στο θέμα αλλά μάλλον φαίνεται ότι δεν έχει...

 

Έδωσε τη λύση πιο πάνω ο Scorpio.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά έχει να προτείνει κανείς κανένα καλό hands-free για το κινητό??Και όσο πιο φθηνό γίνεται:p

 

Δεν ξερω εαν θα σου αρεσει αλλα της γυναικας μου της πηρα ενα απο τα τζαμπο με πλατυ καλωδιο στα 3 € και παιζει κανονικα

Link to comment
Share on other sites

Κομπλέ! Μόλις το έκανα, ευχαριστώ... Παρατήρησα όταν πήγα πρώτη φορά να επιλέξω στο keyboard and input methods το google keyboard ότι μου έβγαλε ένα μήνυμα κάπως έτσι: ενδέχεται η google (ή το google keyboard δεν θυμάμαι) να συλλέξει όσα γράφεις στα μηνύματα συμπεριλαμβανομένων και κωδικών κτλ. Τώρα να φανταστώ αυτό το λέει επειδή το πληκτρολόγιο λειτουργεί με τέτοιο τρόπο ώστε να αποθηκεύει τις λέξεις που γράφεις για να στις εμφανίζει όταν πας να τις ξαναγράψεις?

 

Αυτό είναι μήνυμα που βγαίνει σε κάθε ενεργοποίηση κάποιου 3rd party keyboard στο Android.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.σκεφτομαι σοβαρα να παρω το κινητο απο amazon.uk κι εγω.στο 16αρι ποση ειναι η διαθεσιμη μνημη?

 

12gb είναι.

Link to comment
Share on other sites

Κομπλέ! Μόλις το έκανα, ευχαριστώ... Παρατήρησα όταν πήγα πρώτη φορά να επιλέξω στο keyboard and input methods το google keyboard ότι μου έβγαλε ένα μήνυμα κάπως έτσι: ενδέχεται η google (ή το google keyboard δεν θυμάμαι) να συλλέξει όσα γράφεις στα μηνύματα συμπεριλαμβανομένων και κωδικών κτλ. Τώρα να φανταστώ αυτό το λέει επειδή το πληκτρολόγιο λειτουργεί με τέτοιο τρόπο ώστε να αποθηκεύει τις λέξεις που γράφεις για να στις εμφανίζει όταν πας να τις ξαναγράψεις?

 

Μπορεις να δωσεις λινκ εγκαταστασης keyboard και λεξικου?

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το gorilla class 3 κάνει το τζάμι βελούδινο στο δάχτυλο.

 

Όσο για τη κάμερα, επέλεξα να έχω πάντα ενεργοποιημένο το hdr και βλέπω καλύτερα αποτελέσματα.

Link to comment
Share on other sites

παιδια παω να κανω hard reset και με μου βγαζει το ανθρωπακι με ενα τριγωνο λεγοντας καμια εντολη και δεν μου εμφανιζει το μενου για wipe data
Link to comment
Share on other sites

Πάντως το gorilla class 3 κάνει το τζάμι βελούδινο στο δάχτυλο.

 

Όσο για τη κάμερα, επέλεξα να έχω πάντα ενεργοποιημένο το hdr και βλέπω καλύτερα αποτελέσματα.

 

φιλε πως ειναι με το ασπρο καπακι το κινητο? εχεις καμμια φωτο καλη να δουμε?

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το keyboard του κινητου δεν εχει emoticons φατσες κ τετοια? Το google keyboard εχει?

 

αυτο που δινει ο φιλος ποιο πανω εχει

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ποια εφαρμογή για καιρό του βάλατε? Έβαλα το weather PRO αλλά βλακια όταν δεν έχω ίντερνετ βγάζει Bo connection αντί να μου κρατάει το last update το Yahoo weather μου άρεσε αλλά όχι και Yahoo... Το Google now δεν μου αρέσει... Το wight βασικά θέλω και όχι τόσο την εφαρμογή...

 

Έχοντας ψάξει πολλά έχω καταλήξει στο Android Weather. Δεν υποστηρίζει όμως multiple widgets...;)

To πρώτο Motorola της Cosmote - Motorola Cd930 - Nokia 3650 - Nokia 5140i - Nokia 3110c - Sony Ericsson Vivaz Pro - Sony Xperia Sola
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε και το Eye In Sky εχει καλό widget που εμφανίζει και τις επόμενες 5 ημέρες
Seriousness is the only refuge of the shallow !!! ;)
Link to comment
Share on other sites

παιδια παω να κανω hard reset και με μου βγαζει το ανθρωπακι με ενα τριγωνο λεγοντας καμια εντολη και δεν μου εμφανιζει το μενου για wipe data

 

Πρεπει να πατήσεις κάποιο πλήκτρο,,αν θυμάμαι καλά volume down(αλλά μπορεί vol down +up)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Moto G

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...