Jump to content

Samsung 360 H1 & M1


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν ξερω φιλε μου το προβλημα σου πως λυνεται..συγνωμη:oops::worry:

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

οκ δεν πειραζει μηπως ξερεις πως θα κατεβασω fireware μαζι με το προγραμμα i6410gia h1? γιατι παω στην σελιδα http://samsung-firmware.webs.com και δεν μπορω να κατεβασω κατι οπως λεει ο SiliconDreamsGR παραπανω
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω μια απορια..παλια η καρτα μου δεν εμπανε ουτε 0.facebook (εχω καρτοπρογραμμα)τωρα μπαινει..δεν ξερω τι αλλαξε..μπορειτε ν εξηγησετε???....

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

οκ δεν πειραζει μηπως ξερεις πως θα κατεβασω fireware μαζι με το προγραμμα i6410gia h1? γιατι παω στην σελιδα http://samsung-firmware.webs.com και δεν μπορω να κατεβασω κατι οπως λεει ο SiliconDreamsGR παραπανω

 

Ρίξε μια ματιά εδώ φίλε! είναι το παλίο σάιτ...;) ΕΔΩ

Κάνε ενα Register για να μπορείς να μπείς....

Και μετά ακολούθησε τον οδηγό που έχω ποστάρει πιό πρίν.

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

φιλος ευχαριστω κατεβασα το update αλλα δεν βρισκω το προγραμμα ι6410 μπορω να το βρω καπου αλλου ξερεις?

γεια σε όλους (1st post).

φίλε aktibistis έχω το ίδιο πρόβλημα με το Η1. δεν έχω καταφέρει ακόμα τίποτα για το συνεφέρω. εάν βγάλεις άκρη get me in the loop. (και το αντίστροφο βέβαια).

Στείλε μου εάν θες το mail σου για το ι6410 ( δεν είναι μεγάλο 465 kb περίπου).

Ευχαριστώ, και καλός σας βρήκα.

Link to comment
Share on other sites

θελω να κανω μια ερωτησουλα..γινεται να βγαλω φωτο την λειτουργεια του κινητου??δηλαδη οταν ειμαι κανονικα στο κινητο να βγαλω φοτο μεσα απο το κινητο το σημειο του κινητου οπου βρισκομε

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Σας εχει τηχει ποτε να προσπαθητε ενω μηλατε να θελετε να πατησετε καπιο αριθμο (πχ. ανανεωση καρτας που πρεπει να πατησετε τον αριθμο τις καρτας κτλπ) και να σας βγαζει το μηνυμα "αδυνατον κατα την εκτελεση του pc studio"???

το αποτελεσμα να μην μπορω να κανω ανανεωση καρτας.

Εχω κλησει το κινιτο πολλες φορες το εχω ανοιξει το ιδιο μηνυμα μου βγαζει και οχι μονο οταν παω για ανενεωση καρτας αλλα γενικα και οταν μιλαω δεν με αφηνει να πατησω καπιον αριθμο.

το κινιτο δεν το εχω συνδεσει ακομα με το pc μου

Link to comment
Share on other sites

Σας εχει τηχει ποτε να προσπαθητε ενω μηλατε να θελετε να πατησετε καπιο αριθμο (πχ. ανανεωση καρτας που πρεπει να πατησετε τον αριθμο τις καρτας κτλπ) και να σας βγαζει το μηνυμα "αδυνατον κατα την εκτελεση του pc studio"???

το αποτελεσμα να μην μπορω να κανω ανανεωση καρτας.

Εχω κλησει το κινιτο πολλες φορες το εχω ανοιξει το ιδιο μηνυμα μου βγαζει και οχι μονο οταν παω για ανενεωση καρτας αλλα γενικα και οταν μιλαω δεν με αφηνει να πατησω καπιον αριθμο.

το κινιτο δεν το εχω συνδεσει ακομα με το pc μου

 

το εχω παθει πολλες φορες αλλα εγω το επαθα ενω το ειχα συνδεσει ποιο πριν στο pc αυτο που κανω ειναι να το συνδεσω με το nps και να κανω κανονικη καταργηση της συσκευης δεν ξερω αν βοηθησα φιλε μου

Link to comment
Share on other sites

το εχω παθει πολλες φορες αλλα εγω το επαθα ενω το ειχα συνδεσει ποιο πριν στο pc αυτο που κανω ειναι να το συνδεσω με το nps και να κανω κανονικη καταργηση της συσκευης δεν ξερω αν βοηθησα φιλε μου

 

ναι φιλε μου ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...!

Επειδη εχω χασει τη συνέχεια σε αυτο το θέμα, ξέρει κανεις πως μπορω να πάρω καποια SMS απο το Η1 στον υπολογιστή???

Θα ηθελα να παρω μια συνομιλια με μηνυματα σαν ενα αρχειο κειμένου..

Υπάρχει τρόπος?

Nobody is perfect.... And I'm... nobody!!!

 

Νέο videoclip των TresAmigos!!! ... “Ρίτα Ριτάκι“

Link to comment
Share on other sites

ta μονα που βγαζει ειναι ...... ενα κοκκινο κυκλακι ενα ανθρωπακι την ωρα το εικονιδειο καρτας μνημησ και την μπαταρια στην μεση τισ οθονης μια καρτα sim και κατω απο αυτην κατι γραμουλες που σημενει οτι προσπαθει να διαβασει την σιμ αν πατησω μια φορα στην οθονη μενει μονο το εικονιδιο τις sim .ολα τα αλλα ειναι μαυρα και pin οχι δεν μου δινει επιλογη να βαλω .που θα βρω να κατεβασω ενα firmware h1? ισωσ μπορεσω να το βαλω

 

Είχα ακριβώς το ίδιο πρόβλημα με εσένα και αυτό που έκανα ήταν να βγάλω τη sim να το ενεργοποιήσω και αφού με άφησε να μπω στο μενού το σύνδεσα στο pc πηρά ότι ήθελα και μετά του έκανα reset πληκτρολογώντας αυτόν τον κωδικό *2767*3855#

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα!

Έχω το Vodafone 360 Samsung M1 και δεν μπορώ να βάλω wallpapers:/

Εγκατέστησα κανονικά το NPS την έκδοση 1.5..και λέει οτι υπάρχει update για το κινητό μου,η έκδοση C1!

Αν το κάνω το update,θα λειτουργεί κανονικά το τηλέφωνο μετά..?

Υπάρχει κάποιος κίνδυνος??

Και τέλος..είναι ασφαλές να το κάνω??

Ευχαριστώ:)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα!

Έχω το Vodafone 360 Samsung M1 και δεν μπορώ να βάλω wallpapers:/

Εγκατέστησα κανονικά το NPS την έκδοση 1.5..και λέει οτι υπάρχει update για το κινητό μου,η έκδοση C1!

Αν το κάνω το update,θα λειτουργεί κανονικά το τηλέφωνο μετά..?

Υπάρχει κάποιος κίνδυνος??

Και τέλος..είναι ασφαλές να το κάνω??

Ευχαριστώ:)

φιλε και γω για αυτο δεν κανω αναβαθμηση επειδη φοβαμαι..λογικα το κινητο δεν θα παθει τιποτα..

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Το χειρότερο κινητό που αγόρασα ever: vodafone 360 samsung h1.

 

Το έχω αφήσει στην άκρη, το χρησιμοποιώ μόνο για μεταφορά δεδομένων (τοσα giga έχει) και για να ακούω ραδιόφωνο, άντε να πέρνω και καμιά φωτογραφία. Σαν τηλέφωνο, για κλήσεις και μηνύματα είμαι τελείως απογοητευμένος. Το software είναι για τον πέοντα καβάλα. Για να μην πω και για την οθόνη που έχει χαμηλή απόκριση στο άγγιγμα.

 

Περιμένω μπας και γίνει τίποτα και του βάλω Android ειδάλλως πεταμένα λεφτά.

 

Έχω τόσα να σας πω τα οποία με ενοχλούν στη χρήση του τηλεφώνου που βαριέμαι να τα γράψω.

 

Αν γνωρίζει κάποιος τι μπορώ να κάνω με αυτό το κινητο πέραν από αυτά που γράφω παραπάνω να μου το πεί. (Αφήστε που σκέφτομαι να το ανταλλάξω με μια οθόνη για υπολογιστή!!!)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τελικά το έκανα το update..όλα πανεύκολα..κανένα απολύτως πρόβλημα..όλα πήγαν ρολόι!!

Κέρδισα το φόντο να μπορώ να βάλω φωτογραφία πίσω από το ρολόι..και κυρίως αυτό!:p

Δεν ξέρω αν κέρδισα και τίποτε άλλο...αλλά εμένα κυρίως αυτό με ενδιέφερε:p

Και μακράν είναι πολύ καλό κινητό...;)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας παιδες...ειμαι καινουργιος κατοχος Η1 και εχς αρκετες ερωτησεις(:wacko:)....το πρωτο προβλημα μου ειναι η αναβαθμιση του κινητου...πηγαινω στο προγραμμα samsung studio αλλα μοθ πεταει σφαλα...ξερω οτι η λθση βρισκεται στισ τοσες σελιδες που υπαρχοθν στο φορουμ αλλα εχω τρεξιματα και με την δοθλεια και ειναι καπως δυσκολο να ψαξω...ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Όταν κάνεις εγκατάσταση εννοείς..?

μου το έβγαζε και εμένα!

Κατέβασε την καινούρια έκδοση (1.5) και μετά πάνω στο αρχείο που κατέβασες κάνε δεξί κλικ,ιδιότητες,"Run this program as Administrator" και μετά αν έχεις win7,πήγαινε και βάλε συμβατότητα για XP SP3!

Εμένα έτσι μου έκανε εγκατάσταση...δεν μου έκανε με τίποτα αλλιώς:(

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τελικά το έκανα το update..όλα πανεύκολα..κανένα απολύτως πρόβλημα..όλα πήγαν ρολόι!!

Κέρδισα το φόντο να μπορώ να βάλω φωτογραφία πίσω από το ρολόι..και κυρίως αυτό!:p

Δεν ξέρω αν κέρδισα και τίποτε άλλο...αλλά εμένα κυρίως αυτό με ενδιέφερε:p

Και μακράν είναι πολύ καλό κινητό...;)

μπορεις απο οτι ξερω να βαλεις και ηχο στα μυνηματα

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Καλά,αυτό ήταν και από πριν οκ:p

Επίσης μετά το update μπορώ να στέλνω και mp3!!!

Α,και όταν έρχεται ένα μύνημα,σταματά να χτυπά μόλις το ξεκλειδώσεις..και έχει και ένα ευχάριστο fade-out;)

Γενικά,μετά το update μόνο καλά είδα και τίποτα κακό;)

Link to comment
Share on other sites

Καλά,αυτό ήταν και από πριν οκ:p

Επίσης μετά το update μπορώ να στέλνω και mp3!!!

Α,και όταν έρχεται ένα μύνημα,σταματά να χτυπά μόλις το ξεκλειδώσεις..και έχει και ένα ευχάριστο fade-out;)

Γενικά,μετά το update μόνο καλά είδα και τίποτα κακό;)

οχι χωρις αναβαθμηση δεν μπορεις να βαζεις δικο σου ηχο στα μυνηματα..αα ναι και να στελνεις mp3

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung 360 H1 & M1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...