Jump to content

Samsung 360 H1 & M1


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μπορω να ρωτησω κατι???στο προφιλ ιντερνετ τι πρεπει να βαλω για να μπαινω αφου εχω καρτοκινητο???...χτες το δοκιμασα και το εβαλα στο pc modem και με πηγε στην σελιδα που με πηγαινε και το pc για το καρτοιντερνετ...

και απο τοτε που εχω βαλει το ιντερνετ πιανει μονο gprs και edge..ενω επανεφερα το προφιλ του ιντερνετ..

Edited by giothesuper

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλησπερα σε ολους..ειμαι και εγω ενας ταλαιπωρος που παλευει με το Η1. τωρα τελευταια δεν μου ερχονται τα μηνυματα που μου στελνουν.το κλεινω και μετα οταν το ανοιγω δουλευει και ερχονται κανονικα αλλα οχι αυτα που μου ειχαν στειλει, μου ερχονται οσα μου στελνουν μετα την επανεκκινηση.

εχω διαβασει πολλα ποστ και απο οτι καταλαβα που ειχαν καποιοι το προβλημα εκαναν αναβαθμιση. τωρα ομως αφου η αναβαθμιση δεν υπαρχει γιατι την καταργησαν τη νεα εκδοση τι να κανω???

εχετε καμμια προταση?ειναι σημαντικο να παιρνω τα μηνυματα για τη δουλεια μου.

 

και το δευτερο που θελω να ρωτησω ειναι οταν πατασ το αριστερο κουμπι και εισαι στην καρτελα "ολα" πως σβηνεισ μηνυματα ή κλησεις?? ενα ενα μονο μπορω η μπορω και ολα μαζι?

ευχαριστω πολυ..

Edited by chemist13
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια τι πρεπει να πατησω για να κανω reset?... αηδια το θεμα με τα μηνυματα:wacko:

 

Αν θελεις να κανεις Format η Hard Reset τοτε γραψε: *2767*3855# και μετα πατα το πληκτρο να κανει κληση....Θα σβησει τα παντα και θα εχει τις αρχικες ρυθμισεις οπως οταν το πηρες απο την Vodafone.

Link to comment
Share on other sites

παιδια λιγο βοηθεια...

η κοπελα μου εχει το samsung m1...

χτες το βραδυ της εκανα αναβαθμηση στο κινητο...προστεθηκαν λειτουργειες οπως wallpapper αλλα υπαρχει 1 προβλημα τωρα...τα μνμτα δεν εμφανιζονται οπως παλια(οπως τις επαφες,δλδ κινουμενες καρτελες)αλλα σαν λιστα...γινεται να το κανω οπως πριν?

 

 

Ο λογος για τον οποιο γινεται αυτο ειναι οτι εχεις παρα πολλα Μηνυματα αποθηκευμενα στο κινητο απο καποια συγκεκριμενη επαφη...Πρεπει να αρχιζεις σιγα σιγα να σβηνεις περιττα μηνυματα και θα δεις οτι θα επανελθει μονο του οπως ηταν στην αρχη...Ειχα ακριβως το ιδιο προβλημα με σενα και αναγκαστικα να σβησω αρκετα μηνυματα..

Edited by Eldarion
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους..ειμαι και εγω ενας ταλαιπωρος που παλευει με το Η1. τωρα τελευταια δεν μου ερχονται τα μηνυματα που μου στελνουν.το κλεινω και μετα οταν το ανοιγω δουλευει και ερχονται κανονικα αλλα οχι αυτα που μου ειχαν στειλει, μου ερχονται οσα μου στελνουν μετα την επανεκκινηση.

εχω διαβασει πολλα ποστ και απο οτι καταλαβα που ειχαν καποιοι το προβλημα εκαναν αναβαθμιση. τωρα ομως αφου η αναβαθμιση δεν υπαρχει γιατι την καταργησαν τη νεα εκδοση τι να κανω???

εχετε καμμια προταση?ειναι σημαντικο να παιρνω τα μηνυματα για τη δουλεια μου.

 

και το δευτερο που θελω να ρωτησω ειναι οταν πατασ το αριστερο κουμπι και εισαι στην καρτελα "ολα" πως σβηνεισ μηνυματα ή κλησεις?? ενα ενα μονο μπορω η μπορω και ολα μαζι?

ευχαριστω πολυ..

 

σας παρακαλω αν υπαρχει καποιος που εχει να μου προτεινει.......

Link to comment
Share on other sites

και γω αντιμετωπιζω καποιες φορες αυτο με τα μυνηματα..οταν δεν μπορεις να στειλεις μυνημα συμαινει οτι δεν μπορεις να παρεις για αυτο αμα μπορεις κανε επανεκινηση..επειδη εγω δεν θελω να κανω αναβαθμησεις κανω επανεκιννησεις..εμμ οσο για το αλλο ερωτημα απο οτι ξερω σβηνεις ενα ενα τις κλησεις και τα μυνηματα..

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Στο προτελευταίο firmware σε άφηνε να τα σβήσεις όλα μαζί ανά επαφή. Οπότε διάλεγες επαφή, αυτόματο κλικ σε όλα και σβήσιμο. Στη C1 ξανακόπηκε αυτή η δυνατότητα.
Link to comment
Share on other sites

μπορειτε να λυσετε ενα προβλημα που εχω αναφερει πιο πανω??και τωρα ειδα οτι η σελιδα του 360 αλλαξε..:)

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Στο προτελευταίο firmware σε άφηνε να τα σβήσεις όλα μαζί ανά επαφή. Οπότε διάλεγες επαφή, αυτόματο κλικ σε όλα και σβήσιμο. Στη C1 ξανακόπηκε αυτή η δυνατότητα.

 

η C1 είναι η τελευταία που κυκλοφορεί?νομιζω πως οχι ε?

 

 

Tι ειναι τουτο?Ετσι θα φαινεται στο Android?

Edited by gianpithio
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων.
Link to comment
Share on other sites

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

για σε ολους μηπως ξερη καπιος αν μπορει να μπη φοντο στο Samsung 360 H1 καπια φοτο και πωσ γινεται
Link to comment
Share on other sites

για σε ολους μηπως ξερη καπιος αν μπορει να μπη φοντο στο Samsung 360 H1 καπια φοτο και πωσ γινεται

γινεται μονο με αναβαθμηση;)

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω ειχα αναφερει και πριν καιρο οτι οι εκδοσεις του κινητου μου ειναι:

 

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ6

 

και οχι

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

οπως γραφετε οι περισσοτεροι

τι παιζει με αυτο;

 

Να ξέρεις φίλε, η τελευταία αναβάθμιση είναι:

CSC: i8320VGRIK5 και όχι CSC: i8320VGRIJ6

 

Καμιά από αυτές που αναγράφεται δεν είναι η τελευταία επίσημη αναβάθμιση. Πήγα στην Δ.Ε.Θ. και σε περίπτερο με promotion κινητών της Samsung μεταξύ των δώρων που μοιράζαν (καπέλα - κασκόλ - προσπέκτ - στυλό - μπρελόκ - σακούλες - αυτοκόλλητα και μιά εγγραφή για κλήρωση 20 Samsung Galaxy S την οποία και αποδέχθηκα :D) σε κατόχους που έδειχναν ότι έχουν στην κατοχή τους κάποιο smartphone της εταιρείας έδιναν ένα σφραγισμένο με νάϋλον βιβλιαράκι το οποίο είχε μέσα και ένα συνοδευτικό DVD. Τώρα που άνοιξα την συσκευασία είδα ότι το βιβλίο έχει φωτογραφίες και τεχνικά χαρακτηριστικά στα Αγγλικά για όλα τα smartphone και OS που έχει κυκλοφορήσει κατά καιρούς η samsung καθώς και όλα όσα έχει σκοπό να βγάλει πιθανόν στό άμεσο μέλλον. To δε DVD περιέχει τα manuals & users guides σε πολλές γλώσσες, extra video υλικό, φωτογραφίες, ήχους, wallpaper, λίστες με firmwares, ιστορικά και άλλα πολλά. Το πιό ενδιαφέρον απ'όλα όμως είναι ότι σε ένα φάκελλο που περιέχει τα NPS (New_PC_Studio_1.4.1.AC1_3_VODAFONE.exe) και (New_PC_Studio_1.5.1.10064_2.exe) είχε πέραν από αυτές τις εκδόσεις που όλοι μας έχουμε δοκιμάσει και μιά άλλη σε έναν υπο-φάκελο με ονομασία στον υπο-φάκελλο (Samsung H1 - Η2 - Μ1 Vodafone 360 ΒetaA1) και ημερομηνία στις ιδιότητες του φακέλλου 30 Αυγούστου 2010. Την ίδια ημερομηνία είχαν και τα δύο ίδια zip και rar αρχεία του NPS. Κατόπιν αυτού και με τον συνηθισμένο κόπο και χρόνο που χρειάζεται γιά να συνδεθείς στον server της samsung εγκατέστησα αυτήν την τελευταία έκδοση του NPS (Samsung New PC Studio Version: 1.5.1.10064_2_BetaA1_Vodafone.exe) και κατάφερα επιτέλους από το Πάσχα που είχα πάρει το τηλέφωνο μιάς και δεν είχα κάνει ποτέ καμιά άλλη αναβάθμιση στο παρελθόν να αναβαθμίσω μόλις τώρα το H1 μου καί όλως παραδόξως όλα είναι ΟΚ :up:

 

Ευχάριστη αλλαγή-προσθετική (μιάς και δεν τα είχα ποτέ) είναι ότι με το νέο firmware όσο το σκάλιζα και πρόλαβα να διαπιστώσω είναι προς το παρόν τα εξής:

 

1) Πολύ καλύτερη και πιό γρήγορη απόκριση της αφής και των μενού.

2) Wallpaper - Φόντο.

3) Bluetooth MP3.

4) Αναφορά SMS - MMS.

5) Νέο εικονίδιο Asphalt4 - Facebook - Twitter - YouTube - Privacy.

6) Νέο παιχνίδι Monopoly.

7) Εγγραφή Video χωρίς διακοπές και κολήματα.

8) Επιλογή πολλαπλής διαγραφής επαφών και μνμ.

9) Επιλογή γραφής μνμ με μικρούς ελληνικούς χαρακτήρες.

10) Eπιλογή ήχων στα μνμ, email, chat, συμβάν.

11) Εισαγωγή επαφών sim.

12) Στην προβολή επαφών βγάζει όλα τα τηλ μιάς επαφής στην πρώτη σελίδα πλέον ενώ πρώτα έπρεπε να μπω στο υπομενού για να δω τα υπόλοιπα πέραν του προεπιλεγμένου.

13) Στην 3D ή πλέγμα απεικόνιση στις ρυθμίσεις, έχει πολύ περισσότερες επιλογές προβολής διαχείρισης.

14) Μέσα στο φάκελλο "Το υλικό μου" δημιουργήθηκε ένας νέος φάκελλος "Recycled" (Κάδος Ανακύκλωσης).

15) Έβαλα και όλα τα apps,games και wallpaper που έχουν δημοσιευθεί κατά καιρούς εδώ μέσα και στο gsmspain και τέλος... το ξανα-αγάπησα, γιατί πλέον λύθηκαν όλα τα προβλήματα που κατά καιρούς είχα και έχουν αναφερθεί από πολλούς εδώ μέσα και επειδή προστέθηκαν επιπλέον νέα χαρακτηριστικά. :D

 

Μετά από αρκετή χρήση σε όλα, ευτυχώς προς το παρόν κανένα πρόβλημα.:)

Αν εντοπίσω ή βρω κάτι άλλο θα το αναφέρω.;)

 

Τώρα έχω::)

Phone: i8320BUJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VODIJ6

 

Το μόνο που δεν έχω είναι οι λειτουργίες του 360 μιάς και είμαι στην WIND, αλλά δεν με πειράζει καθόλου γιατί μπαίνω στο 360 από τον Internet Browser που έχει το κινητό τον "Opera" κανονικότατα, αφού μετά από πολύ κόπο κατάφερα και έκανα όλες τις απαραίτητες ρυθμίσεις για WIND MMS, WIND PLUS GPRS (WAP και όχι INTERNET για να μην χρεώνεστε) και WIND STREAMING MOBILE TV (για Video, TV και YouTube) και τις οποίες σας παραθέτω παρακάτω γιά όσους τις θέλουν.

 

ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΚΤΥΑ WIND KAI Q

------------------------------------------------------------------------------------

(1): WIND MMS

Χειροκίνητες Ρυθμίσεις

 

Πατήστε Μενού: Apps

Επιλέξτε: Ρυθμίσεις

Επιλέξτε: Ρυθμίσεις δικτύου

Επιλέξτε: Συνδέσεις Vodafone

Επιλέξτε: Προσθήκη νέας σύνδεσης. Είναι κάτω-κάτω αριστερά και το εικονίδιο μοιάζει έτσι: (((.+)))

Εισάγετε τα ακόλουθα:

Καθορισμός ονόματος: WIND MMS

Όνομα πρόσβασης: mnet.b-online.gr

Τύπος ελέγχου ταυτότητας: Κανένα

Πρωτόκολλο: HTTP

Αρχική διεύθυνσηWeb: http://192.168.200.95/servlets/mms

Διεύθυνση διακομιστή μεσολάβησης: 192.168.200.11

Αριθμός Θύρας: 9401

Χρόνος καθυστέρησης (δευτ.): 300

Προχωρημένες ρυθμίσεις: Εκεί δεν τσεκάρουμε τίποτα, αλλά στο τελευταίο πεδίο με την ονομασία "Κατηγορία κίνησης" επιλέγουμε το πεδίο "φόντο".

Πιέστε: Αποθήκευση. (Με το εικονίδιο με το "ν" που βρίσκεται πάνω-πάνω δεξιά)

------------------------------------------------------------------------------------

 

------------------------------------------------------------------------------------

(2): WIND PLUS GPRS (WAP)

Χειροκίνητες Ρυθμίσεις

 

Πατήστε Μενού: Apps

Επιλέξτε: Ρυθμίσεις

Επιλέξτε: Ρυθμίσεις δικτύου

Επιλέξτε: Συνδέσεις Vodafone

Επιλέξτε: Προσθήκη νέας σύνδεσης. Είναι κάτω-κάτω αριστερά και το εικονίδιο μοιάζει έτσι: (((.+)))

Εισάγετε τα ακόλουθα:

Καθορισμός ονόματος: WIND PLUS GPRS

Όνομα πρόσβασης: gwap.b-online.gr

Τύπος ελέγχου ταυτότητας: Κανένα

Πρωτόκολλο: HTTP

Αρχική διεύθυνσηWeb: http://portal.wind.com.gr

Διεύθυνση διακομιστή μεσολάβησης: 192.168.200.10

Αριθμός Θύρας: 9401

Χρόνος καθυστέρησης (δευτ.): 300

Προχωρημένες ρυθμίσεις: Εκεί δεν τσεκάρουμε τίποτα, αλλά στο τελευταίο πεδίο με την ονομασία "Κατηγορία κίνησης" επιλέγουμε το πεδίο "φόντο".

Πιέστε: Αποθήκευση. (Με το εικονίδιο με το "ν" που βρίσκεται πάνω-πάνω δεξιά)

------------------------------------------------------------------------------------

 

------------------------------------------------------------------------------------

(3): WIND STREAMING MOBILE TV

Χειροκίνητες Ρυθμίσεις

 

Πατήστε: Μενού Apps

Επιλέξτε: Ρυθμίσεις

Επιλέξτε: Ρυθμίσεις δικτύου

Επιλέξτε: Συνδέσεις Vodafone

Επιλέξτε: Προσθήκη νέας σύνδεσης. Είναι κάτω-κάτω αριστερά και το εικονίδιο μοιάζει έτσι: (((.+)))

Εισάγετε τα ακόλουθα:

Καθορισμός ονόματος: WIND STREAMING MOBILE TV

Όνομα πρόσβασης: timgr.tv

Τύπος ελέγχου ταυτότητας: Κανένα

Πρωτόκολλο: Άλλο

Προχωρημένες ρυθμίσεις: Εκεί δεν τσεκάρουμε τίποτα, αλλά στο τελευταίο πεδίο με την ονομασία "Κατηγορία κίνησης" επιλέγουμε το πεδίο "φόντο".

Πιέστε: Αποθήκευση. (Με το εικονίδιο με το "ν" που βρίσκεται πάνω-πάνω δεξιά)

------------------------------------------------------------------------------------

.

Edited by Katsaras_John
Νέο Firmware γιά το Samsung H1 Vodafone 360 (GT-i8320) & Ρυθμίσεις WIND & Q

Android: Xiaomi PocoPhone F1 (6/128) Xiaomi Redmi Note 8 Pro (6/128) ✔ Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC

iOSiPhone X (3/256) ✔ Microsoft LUMIA 950 XL & 950 XL Dual Sim (Black & White) Microsoft BAND

✔ Other: Display Dock HD-500 Continuum/Qi DT-904/Screen Sharing HD-10/Wireless Display Adapter V3

Link to comment
Share on other sites

οι εφαρμογες παιζουν καλα???και οταν εννοεις νεα εικονιδια facebook και youtube τι εννοεις?

παντως φιλε μας βοηθησες παρα πολυ

Edited by giothesuper

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

φιλε Katsaras_John πως θα γινει να μας το δωσεις και εμας αυτο το cd ?

ας πουμε να το ανεβασεις σε κανα rapidshare?????

Link to comment
Share on other sites

Καμιά από αυτές που αναγράφεται δεν είναι η τελευταία επίσημη αναβάθμιση. Πήγα στην Δ.Ε.Θ. και σε περίπτερο με promotion κινητών της Samsung μεταξύ των δώρων που μοιράζαν (καπέλα - κασκόλ - προσπέκτ - στυλό - μπρελόκ - σακούλες - αυτοκόλλητα και μιά εγγραφή για κλήρωση 20 Samsung Galaxy S την οποία και αποδέχθηκα :D) σε κατόχους που έδειχναν ότι έχουν στην κατοχή τους κάποιο smartphone της εταιρείας έδιναν ένα σφραγισμένο με νάϋλον βιβλιαράκι το οποίο είχε μέσα και ένα συνοδευτικό DVD. Τώρα που άνοιξα την συσκευασία είδα ότι το βιβλίο έχει φωτογραφίες και τεχνικά χαρακτηριστικά στα Αγγλικά για όλα τα smartphone και OS που έχει κυκλοφορήσει κατά καιρούς η samsung καθώς και όλα όσα έχει σκοπό να βγάλει πιθανόν στό άμεσο μέλλον. To δε DVD περιέχει τα manuals & users guides σε πολλές γλώσσες, extra video υλικό, φωτογραφίες, ήχους, wallpaper, λίστες με firmwares, ιστορικά και άλλα πολλά. Το πιό ενδιαφέρον απ'όλα όμως είναι ότι σε ένα φάκελλο που περιέχει τα NPS (New_PC_Studio_1.4.1.AC1_3_VODAFONE.exe) και (New_PC_Studio_1.5.1.10064_2.exe) είχε πέραν από αυτές τις εκδόσεις που όλοι μας έχουμε δοκιμάσει και μιά άλλη σε έναν υπο-φάκελο με ονομασία στον υπο-φάκελλο (Samsung H1 - Η2 - Μ1 Vodafone 360 ΒetaA1) και ημερομηνία στις ιδιότητες του φακέλλου 30 Αυγούστου 2010. Την ίδια ημερομηνία είχαν και τα δύο ίδια zip και rar αρχεία του NPS. Κατόπιν αυτού και με τον συνηθισμένο κόπο και χρόνο που χρειάζεται γιά να συνδεθείς στον server της samsung εγκατέστησα αυτήν την τελευταία έκδοση του NPS (Samsung New PC Studio Version: 1.5.1.10064_2_BetaA1_Vodafone.exe) και κατάφερα επιτέλους από το Πάσχα που είχα πάρει το τηλέφωνο μιάς και δεν είχα κάνει ποτέ καμιά άλλη αναβάθμιση στο παρελθόν να αναβαθμίσω μόλις τώρα το H1 μου καί όλως παραδόξως όλα είναι ΟΚ :up:

 

Ευχάριστη αλλαγή-προσθετική (μιάς και δεν τα είχα ποτέ) είναι ότι με το νέο firmware όσο το σκάλιζα και πρόλαβα να διαπιστώσω είναι προς το παρόν τα εξής:

 

1) Πολύ καλύτερη και πιό γρήγορη απόκριση της αφής και των μενού.

2) Wallpaper - Φόντο.

3) Bluetooth MP3.

4) Αναφορά SMS - MMS.

5) Νέο εικονίδιο Asphalt4 - Facebook - Twitter - YouTube - Privacy.

6) Νέο παιχνίδι Monopoly.

7) Εγγραφή Video χωρίς διακοπές και κολήματα.

8) Επιλογή πολλαπλής διαγραφής επαφών και μνμ.

9) Επιλογή γραφής μνμ με μικρούς ελληνικούς χαρακτήρες.

10) Eπιλογή ήχων στα μνμ, email, chat, συμβάν.

11) Εισαγωγή επαφών sim.

12) Στην προβολή επαφών βγάζει όλα τα τηλ μιάς επαφής στην πρώτη σελίδα πλέον ενώ πρώτα έπρεπε να μπω στο υπομενού για να δω τα υπόλοιπα πέραν του προεπιλεγμένου.

13) Στην 3D ή πλέγμα απεικόνιση στις ρυθμίσεις, έχει πολύ περισσότερες επιλογές προβολής διαχείρισης.

14) Έβαλα και όλα τα apps,games και wallpaper που έχουν δημοσιευθεί κατά καιρούς εδώ μέσα και στο gsmspain και τέλος... το ξανα-αγάπησα, γιατί πλέον λύθηκαν όλα τα προβλήματα που κατά καιρούς είχα και έχουν αναφερθεί από πολλούς εδώ μέσα και επειδή προστέθηκαν επιπλέον νέα χαρακτηριστικά. :D

 

Μετά από αρκετή χρήση σε όλα, ευτυχώς προς το παρόν κανένα πρόβλημα.:)

Αν εντοπίσω ή βρω κάτι άλλο θα το αναφέρω.;)

 

Τώρα έχω::)

Phone: i8320BUJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VODIJ6

 

Το μόνο που δεν έχω είναι οι λειτουργίες του 360 μιάς και είμαι στην WIND, αλλά δεν με πειράζει καθόλου γιατί μπαίνω στο 360 από τον Internet Browser που έχει το κινητό τον "Opera" κανονικότατα, αφού μετά από πολύ κόπο κατάφερα και έκανα όλες τις απαραίτητες ρυθμίσεις για WIND MMS, WIND PLUS GPRS (WAP και όχι INTERNET για να μην χρεώνεστε) και WIND STREAMING MOBILE TV (για Video, TV και YouTube) και τις οποίες σας παραθέτω παρακάτω γιά όσους τις θέλουν.

 

ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΚΤΥΟ WIND KAI Q

------------------------------------------------------------------------------------

WIND MMS

Χειροκίνητες Ρυθμίσεις

 

Πατήστε Μενού Apps

Επιλέξτε Ρυθμίσεις

Επιλέξτε Ρυθμίσεις δικτύου

Επιλέξτε Συνδέσεις Vodafone

Επιλέξτε Προσθήκη νέας σύνδεσης

Εισάγετε τα ακόλουθα

Καθορισμός ονόματος: WIND MMS

Όνομα πρόσβασης: mnet.b-online.gr

Τύπος ελέγχου ταυτότητας: Κανένα

Πρωτόκολλο: HTTP

Αρχική διεύθυνσηWeb: http://192.168.200.95/servlets/mms

Διεύθυνση διακομιστή μεσολάβησης: 192.168.200.11

Αριθμός Θύρας: 9401

Χρόνος καθυστέρησης (δευτ.): 300

Πιέστε Αποθήκευση

------------------------------------------------------------------------------------

 

------------------------------------------------------------------------------------

WIND PLUS GPRS (WAP)

Χειροκίνητες Ρυθμίσεις

 

Πατήστε Μενού Apps

Επιλέξτε Ρυθμίσεις

Επιλέξτε Ρυθμίσεις δικτύου

Επιλέξτε Συνδέσεις Vodafone

Επιλέξτε Προσθήκη νέας σύνδεσης

Εισάγετε τα ακόλουθα

Καθορισμός ονόματος: WIND PLUS GPRS

Όνομα πρόσβασης: gwap.b-online.gr

Τύπος ελέγχου ταυτότητας: Κανένα

Πρωτόκολλο: HTTP

Αρχική διεύθυνσηWeb: http://portal.wind.com.gr

Διεύθυνση διακομιστή μεσολάβησης: 192.168.200.10

Αριθμός Θύρας: 9401

Χρόνος καθυστέρησης (δευτ.): 300

Πιέστε Αποθήκευση

------------------------------------------------------------------------------------

 

------------------------------------------------------------------------------------

WIND STREAMING MOBILE TV

Χειροκίνητες Ρυθμίσεις

 

Πατήστε Μενού Apps

Επιλέξτε Ρυθμίσεις

Επιλέξτε Ρυθμίσεις δικτύου

Επιλέξτε Συνδέσεις Vodafone

Επιλέξτε Προσθήκη νέας σύνδεσης

Εισάγετε τα ακόλουθα

Καθορισμός ονόματος: WIND STREAMING MOBILE TV

Όνομα πρόσβασης: timgr.tv

Τύπος ελέγχου ταυτότητας: Κανένα

Πρωτόκολλο: Άλλο

Πιέστε Αποθήκευση

------------------------------------------------------------------------------------

 

.

 

ευχαριστουμε φιλε katsara για της ρυθμισεις της wind γιατι περισωτερη απο μας εχουν καρτα wind αλλα εμενα δεν εχει προσθηκη νεας συνδεσης μηπως θελη αναβαθμιση γιατη το εχω παρη μαιο εβαλα καπιες ρυθμισης της wind αλλα στο ιντερνετ μπαινη αλα βγαζη κινεζικα μηπως θα μπορουσες να βαλης μια και εισαι κορυφη στο θεμα για αναβαθμιση πως να την κανουμε σωστα και πιο λογισμικο ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

παταω το link κ μου βγαζει λαθος γιατι??

 

Τώρα, παίζει!! δωκήμασε παλι ;)

Link

 

Ελπίζω όμως να μήν πρόκιτε για καμιά κινέζικη μαιμουδιά... τύπου i-phone-φονιά που είχαν βγάλει!! :-) xaxaxxaxaxa :-P

Edited by SiliconDreamsGR

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

Τώρα, παίζει!! δωκήμασε παλι ;)

Link

 

Ελπίζω όμως να μήν πρόκιτε για καμιά κινέζικη μαιμουδιά... τύπου i-phone-φονιά που είχαν βγάλει!! :-) xaxaxxaxaxa :-P

ευχαριστω ;)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung 360 H1 & M1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...