Jump to content

Samsung 360 H1 & M1


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστώ τους διαχηρηστές για το συμάζεμα των post μου!! :bow::clap:

θα μάθω...που θα πάει:happy:

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Και επίσημα είχα το πρώτο κόλλημα στο κινητό... υπενθυμίζω με την τελευταία έκδοση.

 

Με κόλλησε το internet (εκεί έχω μόνο τα προβλήματα) καθώς προσπάθησα να μπω στο getitnow.gr.... Έβγαλα μπαταρία, και τώρα μπήκε κανονικά.... έτσι δείχνει τουλάχιστον...

 

Βιάστικα να μιλήσω.. μόλις μπήκα σε κανά 2 σελίδες με πέταξε και πάλι έξω (όχι freeze αυτή τη φορά...)

Edited by theodore_tsi
Link to comment
Share on other sites

Και επίσημα είχα το πρώτο κόλλημα στο κινητό... υπενθυμίζω με την τελευταία έκδοση.

 

Με κόλλησε το internet (εκεί έχω μόνο τα προβλήματα) καθώς προσπάθησα να μπω στο getitnow.gr.... Έβγαλα μπαταρία, και τώρα μπήκε κανονικά.... έτσι δείχνει τουλάχιστον...

 

:blink: στο ιντερνετ δεν μου έχει κολήσει μέχρι τώρα (απλά μπορεί να με πετάξει)!!! με τα sms έχω εγω το θέμα, απο εχθές το απόγευμα που μου στήλαν 1, το έλαβα 4 το πρωί σήμερα!! :wacko::mad:

γιατί δεν βάζεις ένα επυπλέον Opera, γιατί με δάυτο δεν θα ισυχάσεις! =/

Edited by SiliconDreamsGR

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσπαθώ να κάνω update στο Η1 με NPS και μου γράφει δεν χρειάζεται αναβάθμιση , παρόλο που μάλλον χρειάζεται , γιατί δεν μπορώ να περάσω wallpapers. Τι μπορεί να συμβαίνει?? Ας μου απαντήσει κάποιος που είναι ειδικός!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσπαθώ να κάνω update στο Η1 με NPS και μου γράφει δεν χρειάζεται αναβάθμιση , παρόλο που μάλλον χρειάζεται , γιατί δεν μπορώ να περάσω wallpapers. Τι μπορεί να συμβαίνει?? Ας μου απαντήσει κάποιος που είναι ειδικός!

 

ειδικός είναι μόνο ο γερμανός! :D Προφανώς, για να μην μπορείς να βάλεις wallpapers, χρειάζεσαι αναβάθμηση!! η τελεφταία έκδοση είναι η C1;)

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εγκατεστησα το pc studio και μου λεει οτι εχω την τελευταια εκδοση αλλα ακομα δν μπορω να στειλω με bluetooth.εχει κανεις καμια ιδεα?:wacko:
Link to comment
Share on other sites

:up::up::bow: YES!!!

Αν διαβάσεις πιό προσεχτικά της οδηγίες που έχω ποστάρει, θα δείς ότι λέει σε κάπια στιγμή πως κλύνουμε το τηλ. και μετά (κλυστό) το συνδέουμε στο USB

 

αυτο ισχυει και για το Μ1???

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!! εχω ενα Μ1 κι εγω..αναθεμα την ωρα.. διαβασα μερικες σελιδες απο το φορουμ αλλα εχασα την μπαλα,οποτε συγνωμη αν η ερωτηση εχει διατυπωθει ηδη. Αν εξαιρεσω ολα τα αλλα προβληματα που εχω με αυτη την πατατα που αγορασα,το πιο βασικο μου ειναι οτι δεν εχω βρει κανενα pc studio συμβατο. Εχω windows 7, μπορει καποιος να μου πει αν υπαρχει καποιο που επιτελους θα διαβαζει το κιν οταν το συνδεω????????

ευχαριστω :D

Edited by xru
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια και εγω απο σημερα,ειμαι καχος του Η1.μηπως μπωρει καποιος να μου πει πως να καταργησω το ιντερνετ απο vodafone και να μπαινω μονο με wifi.ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

παιδιά sos...ξέρουμε αν το nps τρέχει σε Linux software ??? ευχαριστώ

Με το ζόρι τρέχει σε windows οπότε δε νομίζω...

Γεια σας!! εχω ενα Μ1 κι εγω..αναθεμα την ωρα.. διαβασα μερικες σελιδες απο το φορουμ αλλα εχασα την μπαλα,οποτε συγνωμη αν η ερωτηση εχει διατυπωθει ηδη. Αν εξαιρεσω ολα τα αλλα προβληματα που εχω με αυτη την πατατα που αγορασα,το πιο βασικο μου ειναι οτι δεν εχω βρει κανενα pc studio συμβατο. Εχω windows 7, μπορει καποιος να μου πει αν υπαρχει καποιο που επιτελους θα διαβαζει το κιν οταν το συνδεω????????

ευχαριστω :D

 

Κατέβασε το απο εδώ

 

Γεια σας παιδια και εγω απο σημερα,ειμαι καχος του Η1.μηπως μπωρει καποιος να μου πει πως να καταργησω το ιντερνετ απο vodafone και να μπαινω μονο με wifi.ευχαριστω.

 

Θα ανοίξεις μια φορά το Ίντερνετ (όπερα) θα πατήσεις τις τελίτσες κάτω δεξιά.. > Ρυθμίσεις > Προφίλ Ιντερνετ > Προτιμήσεις Σύνδεσης > Wifi.

Edited by Arxegonos
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια και εγω απο σημερα,ειμαι καχος του Η1.μηπως μπωρει καποιος να μου πει πως να καταργησω το ιντερνετ απο vodafone και να μπαινω μονο με wifi.ευχαριστω.

 

πρεπει να παρεις τηλ στο 13830 να σου απενεργοποιησουν το gprs γιατι θα σε χρεωσει αγρια την επαθα εγω μονο προσοχη

Link to comment
Share on other sites

http://htc.bychkiv.net/2010/02/htc-pack-1/

 

Αλλάξτε το τελευταίο νούμερο για να πάτε στην επόμενη σελίδα πχ ...pack-2 ...pack-23 , κτλ και απολαύστε ατελείωτα wallpaper :D

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!! εχω ενα Μ1 κι εγω..αναθεμα την ωρα.. διαβασα μερικες σελιδες απο το φορουμ αλλα εχασα την μπαλα,οποτε συγνωμη αν η ερωτηση εχει διατυπωθει ηδη. Αν εξαιρεσω ολα τα αλλα προβληματα που εχω με αυτη την πατατα που αγορασα,το πιο βασικο μου ειναι οτι δεν εχω βρει κανενα pc studio συμβατο. Εχω windows 7, μπορει καποιος να μου πει αν υπαρχει καποιο που επιτελους θα διαβαζει το κιν οταν το συνδεω????????

ευχαριστω :D

Κατέβασε την έκδοση 1.5 (λέει οτι είναι συμβατή με win7);)

 

http://htc.bychkiv.net/2010/02/htc-pack-1/

 

Αλλάξτε το τελευταίο νούμερο για να πάτε στην επόμενη σελίδα πχ ...pack-2 ...pack-23 , κτλ και απολαύστε ατελείωτα wallpaper :D

 

Ωραίος !!! (και μάζεβα 2,5,7 απο όπου έβρισκα για να τα ποστάρω) τώρα έχουμε μια καλή πηγή! ;):D

 

SiliconDreamsGR αυτο που μου ειπες ποιο πανω για την αναβαθμιση ισχυει και για το Μ1

 

Εγώ το έχω τεστάρει στο H1!! για Μ1...μην σε πάρω στο λαιμό μου!! ας μας πεί κάποιος που ξέρει πιο καλά!:happy:

Edited by mirrorofsorrow
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος !!! (και μάζεβα 2,5,7 απο όπου έβρισκα για να τα ποστάρω) τώρα έχουμε μια καλή πηγή! ;):D

 

Είχα κατεβάσει τα λίνκ σου κ μετά βρήκα αυτό που επίσης έχει μέσα πολλά απο αυτά που σήκωσες. Πιστεύω είμαστε κομπλέ τώρα :cool:

Link to comment
Share on other sites

Είχα κατεβάσει τα λίνκ σου κ μετά βρήκα αυτό που επίσης έχει μέσα πολλά απο αυτά που σήκωσες. Πιστεύω είμαστε κομπλέ τώρα :cool:

 

Ωραίος! ;) έτσι πιστεύω κι εγω!:D

Samsung Vodafone 360 H1

Phone: i8320BUIJA2

PDA: i8320BUJC1

CSC: i8320VGRIJ4

Link to comment
Share on other sites

SiliconDreamsGR αυτο που μου ειπες ποιο πανω για την αναβαθμιση ισχυει και για το Μ1
Ισχύει (αν εννοείς βέβαια τη σύνδεση του Μ1 στη θύρα usb του PC)-τηλέφωνο κλειστό-στην οθόνη θα βλέπεις το σηματάκι που βγάζει όταν κατεβάζεις κάποιο αρχείο και το οποίο θα εμφανιστεί όταν πιέσεις τα 3 πλήκτρα). Όπως είχα γράψει και στο 840 post στο Μ1 δεν πατάς το πλήκτρο κάμερας αλλά το πλήκτρο της αναζήτησης (δες και το pdf αρχείο που υπάρχει στη σελίδα http://samsung-firmware.webs.com/WEBPROTECT-samsunglinuxi6410.htm με τις εκδόσεις λογισμικού). Αν πατήσεις της κάμερας η οθόνη γράφει samsung κολλάει και πρέπει να βγάλεις την μπαταρία για να ξεκολλήσει. Edited by np60s
Link to comment
Share on other sites

Ισχύει (αν εννοείς βέβαια τη σύνδεση του Μ1 στη θύρα usb του PC)-τηλέφωνο κλειστό-στην οθόνη θα βλέπεις το σηματάκι που βγάζει όταν κατεβάζεις κάποιο αρχείο και το οποίο θα εμφανιστεί όταν πιέσεις τα 3 πλήκτρα). Όπως είχα γράψει και στο 840 post στο Μ1 δεν πατάς το πλήκτρο κάμερας αλλά το πλήκτρο της αναζήτησης (δες και το pdf αρχείο που υπάρχει στη σελίδα http://samsung-firmware.webs.com/WEBPROTECT-samsunglinuxi6410.htm με τις εκδόσεις λογισμικού). Αν πατήσεις της κάμερας η οθόνη γράφει samsung κολλάει και πρέπει να βγάλεις την μπαταρία για να ξεκολλήσει.

 

χιλια ευχαριστω φιλε μου βρηκα την υγεια μου με την αναβαθμιση. και παλυ ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

χιλια ευχαριστω φιλε μου βρηκα την υγεια μου με την αναβαθμιση. και παλυ ευχαριστω πολυ

 

Φίλε μου εσύ με την αναβάθμιση που έκανες λογικά όπως λες, στο Μ1 έχει πλέον wallpapers κτλ κτλ ? πάντως εμένα το κινητό έχει το i6410BUIJC αλλά στο samsung-firmwares βλέπω ότι τελειώνει σε JC1.. προφανώς δέχομαι επιπλέον ενημέρωση όπως καταλαβαίνω :blink: ??

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου εσύ με την αναβάθμιση που έκανες λογικά όπως λες, στο Μ1 έχει πλέον wallpapers κτλ κτλ ? πάντως εμένα το κινητό έχει το i6410BUIJC αλλά στο samsung-firmwares βλέπω ότι τελειώνει σε JC1.. προφανώς δέχομαι επιπλέον ενημέρωση όπως καταλαβαίνω :blink: ??

 

Phone : i6410BUJA2

PDA : i6410BUJC1

CSC : i6410VGRIJD

 

αυτα εχω εγω φιλε μου. ναι και wallpapers και στελνει με bleutooth

Link to comment
Share on other sites

Τι γινεται με τα wallpapers.

 

Μας έδωσε και το link o Arxegonos, χαζεψα λιγο με τα κοριτσακια στις φοτο !!!:cool::!::!::!:

Link to comment
Share on other sites

Τι γινεται με τα wallpapers.

 

Μας έδωσε και το link o Arxegonos, χαζεψα λιγο με τα κοριτσακια στις φοτο !!!:cool::!::!::!:

 

:rotfl: είναι και η οθόνη που τα κάνει ζωντανά :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung 360 H1 & M1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...