Jump to content

[Εφαρμογή] Greek TV on PPC


angelos_cy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Άγγελε, με αυτά και με εκείνα, δεν κατάφερα να δοκιμάσω την νέα έκδοση... Και δεν θα το καταφέρω για λίγο καιρό ακόμα...

Το HD βρήκε νέο ιδιοκτήτη και εγώ έφυγα για άλλα μέρη!:rolleyes:

 

Keep up the good work...

 

Και σε ευχαριστούμε για τον χρόνο σου! Τόσο για την μετάφραση των SPB προγραμμάτων όσο και για την τηλεόραση στα PPC!!

 

Αν επιστρέψω στον κόσμο των wm να είσαι βέβαιος ότι θα το δοκιμάσω..!:happy:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 56
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δυστυχώς όταν ανοίξετε το φάκελο αυτό με το SPB Μενού του SPB Mobile Shell 3, τα κανάλια δεν θα είναι χωρισμένα σε φακέλους εξαιτίας ενός bug του Mobile Shell. Τους έχω ενημερώσει και θα το διορθώσουν.

 

Το bug αυτό έχει διορθωθεί στη νέα έκδοση 3.5 του Spb Mobile Shell.

Link to comment
Share on other sites

ακουγεται πολυ καλο, το κατεβαζω και το δοκιμαζω, αν και απ'οτι διαβασα εχει ηδη δοκιμαστει απο αλλα παιδια και παιζει μια χαρα. συγχαρητηρια για το project φιλε μου!
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ευχαριστώ κι εγω για το πρόγραμμα αυτό, παίζει μια χαρά σε hd2.

Μια ερωτησούλα, το σκαϊ δεν μπορεί να προστεθεί, αφού έχει web player? Αν όχι υπάρχει κανένας τρόπος να δω σκαϊ από wm συσκευή? έκτος του skyfire

Kill with Power !!!
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς φίλε δεν γίνεται. Υπήρχε παλιά streaming του ΣΚΑΪ σε μορφή συμβατή με το Windows Media Player, επομένως και με τον player των Pocket PC, αλλά πλέον δεν υπάρχει. Το streaming γίνεται σε μορφή flash τώρα.
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς φίλε δεν γίνεται. Υπήρχε παλιά streaming του ΣΚΑΪ σε μορφή συμβατή με το Windows Media Player, επομένως και με τον player των Pocket PC, αλλά πλέον δεν υπάρχει. Το streaming γίνεται σε μορφή flash τώρα.

 

Αγγελε χρονια πολλα φιλε μου και καλη χρονια :)

 

χαθηκες :(

 

δεν γινεται να δουλεψει μεσω media streaming ? ετσι ανοιγουν ολα τα βιντεακια του Youtube πλεον στο HD2 :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά και σ' εσένα φίλε μου! Και σε όλους! Όντως χάθηκα. Απλά, λόγω πολλών άλλων υποχρεώσεων.

 

Δεν έχω υπόψη μου αυτό που λες, επειδή είμαι ακόμα με το Trinity μου με WM5. Έχω μείνει πολύ πίσω! :) Με ποιο πρόγραμμα παίζουν τα βιντεάκια του Youtube; Μέσω Coreplayer ή το default πρόγραμμα του youtube; Θυμάμαι ότι είχα δοκιμάσει να παίξω το streaming του ΣΚΑΪ με Coreplayer και TCPMP, αλλά δεν τα είχα καταφέρει.

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά και σ' εσένα φίλε μου! Και σε όλους! Όντως χάθηκα. Απλά, λόγω πολλών άλλων υποχρεώσεων.

 

Δεν έχω υπόψη μου αυτό που λες, επειδή είμαι ακόμα με το Trinity μου με WM5. Έχω μείνει πολύ πίσω! :) Με ποιο πρόγραμμα παίζουν τα βιντεάκια του Youtube; Μέσω Coreplayer ή το default πρόγραμμα του youtube; Θυμάμαι ότι είχα δοκιμάσει να παίξω το streaming του ΣΚΑΪ με Coreplayer και TCPMP, αλλά δεν τα είχα καταφέρει.

 

για να παρεις μια ιδεα :)

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=288857 (αυτο ειναι για το δικο σου,ωστε να εχεις μια βαση να ασχοληθεις)

και ενα αλλο λινκ

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=367530

 

Δημητρης :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Δημήτρη, το HTC Media Player υπάρχει προεγκατεστημένο στο τηλέφωνο μου, αλλά δυστυχώς απ' ότι ξέρω, δεν μπορεί να παίξει οτιδήποτε άλλο εκτός από τα βιντεάκια του youtube.
Link to comment
Share on other sites

Αγγελε δεν κανει τπτ απο το λινκ (το 1ο) που σου εστειλα?ειναι για το τηλεφωνο σου :confused:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Δημήτρη, το HTC Streaming Media (αυτό στο πρώτο λινκ) υπάρχει προεγκατεστημένο στο τηλέφωνο μου, αλλά δυστυχώς απ' ότι ξέρω, δεν μπορεί να παίξει οτιδήποτε άλλο εκτός από τα βιντεάκια του youtube. Δηλαδή δεν μπορεί να κάνει streaming σε flv μορφή. Το δέυτερο σου λινκ μου βγάζει το ίδιο πρόγραμμα, αλλά για smartphone κι όχι για pocket pc. Επομένως δεν βοηθά, δυστυχώς.
Link to comment
Share on other sites

Φίλε Δημήτρη, το HTC Streaming Media (αυτό στο πρώτο λινκ) υπάρχει προεγκατεστημένο στο τηλέφωνο μου, αλλά δυστυχώς απ' ότι ξέρω, δεν μπορεί να παίξει οτιδήποτε άλλο εκτός από τα βιντεάκια του youtube. Δηλαδή δεν μπορεί να κάνει streaming σε flv μορφή. Το δέυτερο σου λινκ μου βγάζει το ίδιο πρόγραμμα, αλλά για smartphone κι όχι για pocket pc. Επομένως δεν βοηθά, δυστυχώς.

 

κριμα..:( ελπιζα οτι κατι θα εβγαζες απο εκει...βλεπεις παει πολυς καιρος απο τοτε που ειχα και εγω το 3600 και δεν θυμομουν και πολλα απο αυτη την συσκευη:O

 

Αγγελε δοκιμασε λιγο αυτο το πακετο;)

 

μαζι με τον tcmp player απο εδω γιατι δεν μπορω να το δωσω συνημενο

 

http://rapidshare.com/files/103221655/TCPMP-0.72RC1-ARM-PPC-recomp-01.CAB

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Αγγελε σε ευχαριστω πολυ για την καλη σου διαθεση που εχεις και μας βοηθας και δινεις αξια στα κινητα μας.Συνεχισε ετσι.Εκανα την εγκατασταση αλλα οταν παω να ανοιξω τα καναλια μου γραφει The system cannot find the path specified. Εχει κανεις καμια ιδεα?
Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη, δοκίμασα τα αρχεία του τελευταίου σου ποστ, αλλά δυστυχώς τίποτα... :(

To streaming του ΣΚΑΪ είναι σεrtmp μορφή, που δυστυχώς δεν υποστηρίζεται από κανένα πρόγραμμα των windows mobile προς το παρόν. Με ένα γρήγορο ψάξιμο στο ίντερνετ είδα ότι θα υποστηρίζεται από το flash player 10 για windows mobile, αλλά δεν ξέρω πότε θα κυκλοφορήσει.

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη, δοκίμασα τα αρχεία του τελευταίου σου ποστ, αλλά δυστυχώς τίποτα... :(

To streaming του ΣΚΑΪ είναι σεrtmp μορφή, που δυστυχώς δεν υποστηρίζεται από κανένα πρόγραμμα των windows mobile προς το παρόν. Με ένα γρήγορο ψάξιμο στο ίντερνετ είδα ότι θα υποστηρίζεται από το flash player 10 για windows mobile, αλλά δεν ξέρω πότε θα κυκλοφορήσει.

 

οποτε Αγγελε,θα πρεπει να κανουμε υπομονη...:)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια φίλε! Σε ποια κανάλια σου βγάζει αυτό το μήνυμα;

 

Αγγελε καλησπερα, μου το βγαζει σε ολα τα καναλια.Αυτο για να παιξει πρεπει να ειναι το κινητο συνδεμενο με ιντερνετ?

Link to comment
Share on other sites

Αγγελε καλησπερα, μου το βγαζει σε ολα τα καναλια.Αυτο για να παιξει πρεπει να ειναι το κινητο συνδεμενο με ιντερνετ?

 

 

 

φυσικα !online streaming γινεται!;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...