Jump to content

[Επίσημο] Nokia Χ6-00


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για τα 300 ευρω ειπα πως κανει το 16αρη οχι δεν αντιμετωπιζω καμια δυσκολια ολα ειναι απιστευτα απλα χωρις δυσκολιες απλα μου πηρε λιγο χρονο να συνηθισω να μη χρησιμοποιω νυχια αλλα δαχτυλα ολα μια χαρα μετα τη συμπληρωση μιας εβδομαδας πλεον.

 

 

Kανω προπονηση με το 5800.. Αλλα αν δεν βαλεις νυχι, δεν ακουει τιποτα....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το μονο σιγουρο πως το τηλεφωνο δε σερνεται....κανω πολλα πραγματα ταυτοχρονα ακουω μουσικη γραφω μηνυμα εχω περασει ενα σωρο πραγματα τραγουδια φωτο κλειδωνει την τοποθεσια σε δευτερολεπτα και η πλοηγηση δεν εχω δει κατι πιο γρηγορο....μιλαει ο ενθουσιασμος....ενα τηλεφωνο που σιγουρα θα κρατησω σαν συσκευη οτι και αν βγει...

 

Δείτε αυτό:

 

Γύρω στο 1.37 εκεί που αλλάζει στο Playlist dj.Αρχικά φαίνεται σαν αν μην ανταποκρίνεται η οθόνη και στην συνέχεια μετά από λίγο αλλάζει η μπάρα.

 

 

Στο 0.23 πατάει μάλλον να ανοίξουν οι χάρτες και μεεεετααααα από 1-2 sec ανοίγουν και μάλιστα το ξαναπατάει!

 

Και μην αναφέρω την καθυστέρηση στην αλλαγή σε landscape mode.

Edited by kapodistrias
Link to comment
Share on other sites

Κοιτα να συμφωνησω σε ολα αν θες αν και σε μενα δεν εχω προσεξει κατι τα βιντεακια δε μου ελεγαν ποτε τιποτα αν δεν εχω κατι στα χερια μου να το δω να το σκαλισω και ετσι να εχω την αποψη του χρηστη.και φυσικα δεν θελω να το παρεις σε καμια περιπτωση για αντιπαραθεση.....
Link to comment
Share on other sites

Δείτε αυτό:

 

Γύρω στο 1.37 εκεί που αλλάζει στο Playlist dj.Αρχικά φαίνεται σαν αν μην ανταποκρίνεται η οθόνη και στην συνέχεια μετά από λίγο αλλάζει η μπάρα.

Ναι αλλά δεν αναφέρεις ότι προσπαθεί να μετακινήσει την μπάρα με το νύχι της...

 

 

Στο 0.23 πατάει μάλλον να ανοίξουν οι χάρτες και μεεεετααααα από 1-2 sec ανοίγουν και μάλιστα το ξαναπατάει!

Το πρώτο πάτημα είναι για επιλογή της εφαρμογής και το δεύτερο για να την ανοίξεις...

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα να συμφωνησω σε ολα αν θες αν και σε μενα δεν εχω προσεξει κατι τα βιντεακια δε μου ελεγαν ποτε τιποτα αν δεν εχω κατι στα χερια μου να το δω να το σκαλισω και ετσι να εχω την αποψη του χρηστη.και φυσικα δεν θελω να το παρεις σε καμια περιπτωση για αντιπαραθεση.....

 

Καμία αντιπαράθεση,συζήτηση κάνουμε δεν είμαστε εχθροί!!:)

 

Ναι αλλά δεν αναφέρεις ότι προσπαθεί να μετακινήσει την μπάρα με το νύχι της...

 

Δεν νομίζω να είναι το νύχι της.Νομίζω είναι η δεξία πλευρά γύρω από το νύχι της η οποία εχει λίγο δέρμα.

 

Ίσως να μην είναι αρκετό τι να πω αλλά και στις άλλες λειτουργίες με παρόμοιο τρόπο τις εκτελεί.

Edited by stendor
Συνεχόμενα μηνύματα - Για προσθήκη, διόρθωση του μηνύματος χρησιμοποοιούμε την ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ
Link to comment
Share on other sites

Παιδια 2 πραγματα για να μην επαναλαμβανομαστε ολοι μας το τηλεφωνο χωρις να ειναι κατι φανταχτερο και με τα γνωστα προβλητακια ανεφερα πολλες φορες οτι το πισω καπακι τριζει απαραδεχτα και πιστεψτε με επιασα πολλα στα χερια μου σε οτι εχει να κανει με την αποκριση της οθονης ειναι απλα Α Ψ Ο Γ Ο!δεν εχω αντιμετωπισει εδω και μια εβδομαδα το παραμικρο προβλημα!
Link to comment
Share on other sites

Σχετικα με το ανοιγμα των χαρτων.. Οταν οι χαρτες ανοιγουν για πρωτη φορα αργη λιγο, γιατι το προγραμμα φιαχνει τον φακελο cities και βαζει μεσα αρχεια.

 

Μετα... Παρακολουθηστε ποσες εφαρμογες τρεχουν απο κατω.. και ποσες ακομα στον φακελο εφαρμογες που δεν φαινοντε..

 

Στο 5800 πειραματικα ανοιξα ολες τις εφαρμογες ωστε η μνημη επεσε κοντα στα 8 mb. Χωρις να κλεισω τιποτα ανοιξα ενα βιντεο και επεξε κανονικοτατα.... Θα ανεβασω βιντεο στο youtube

 

Δεν ειναι windows mobile. To symbian δεν εχει απαιτισεις απο μεγαλους επεξεργαστες και τρελες ram.

 

To ανέβασα....

http://www.youtube.com/watch?v=TwhPi2WyRX0

Edited by fikast
Link to comment
Share on other sites

σόρρυ παιδιά για τα ιερόγλυφικα.

 

+1 από μένα για ότι λέει ο nnnn.

Η συσκευή θα τα κάνει όλα καλά κ με συνέπεια, ακόμα κ η απόκριση της οθόνης. Εχω το n82 κ χάρηκα να λειτουργώ το Χ6. Πετάει...

Ούτε νύχι ούτε γραφίδα. Μια χαρά είναι κ το δάχτυλο. Για όλη την οθόνη, χρειάζεσαι μόνο τον αντίχειρα, του χεριού σου, με το οποίο κρατάς την συσκευή. Αυτό, για μένα το κατατάσσει στα παρά πολύ καλά "καθημερινά" κινητά που ξεπληρώνουν την τιμή τους

Edited by mpempoulinos
Link to comment
Share on other sites

Παιδια η εκδοση των 16 gb θα εχει ιδιο firmware με αυτην των 32 ?

Αν οχι , θα διαφέρει καθολου στο λογισμικό;.(εστω και σε ελαχιστα σημαντικα πραγματα) .Και σε τι χρώματα προορίζεται η εκδοση για τα 16?

Samsung Note Series Fan! :happy:

Samsung [Note 4] N910F in White!

Samsung [Note 2] N7100 in Blue

..Inspiration doesn't wait..

Link to comment
Share on other sites

Παιδια η εκδοση των 16 gb θα εχει ιδιο firmware με αυτην των 32 ?

Αν οχι , θα διαφέρει καθολου στο λογισμικό;.(εστω και σε ελαχιστα σημαντικα πραγματα) .Και σε τι χρώματα προορίζεται η εκδοση για τα 16?

Λογικά θα έχουν το ίδιο firmware. Δεν βλέπω τον λόγο να έχουν διαφορετικό :rolleyes: Όσο για τα χρώματα, θα είναι σε λευκό-κίτρινο, μαύρο-μαύρο και λευκό-ροζ:

 

http://img.gsmarena.com/vv/pics/nokia/nokia-x6-16gb-pink-2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Απο φιλο απο εξωτερικο 300 ευρω.

Α είπα κι εγώ :rolleyes:

 

*η συσκευασία περιλαμβάνει τα ίδια με το 32; Καλώδιο USB πάλι αυτό το κοντό; :mad:

Link to comment
Share on other sites

Α είπα κι εγώ :rolleyes:

 

*η συσκευασία περιλαμβάνει τα ίδια με το 32; Καλώδιο USB πάλι αυτό το κοντό; :mad:

 

Μεγαλο καλωδιο συνδεσης τα ακουστικα τα μεγαλα οτι και στο 32αρη .

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ απλά δεν χρειάζομαι τα 32GB, ούτε κάποιο από τα 2 χρώματα μου αρέσει. Θα περιμένω το Χ6-16GB σε μαύρο-μαύρο. Τώρα που το σκέφτομαι, ποτέ δεν χρειάστηκα πάνω από 4GB στην κάρτα μνήμης...:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Απο φιλο απο εξωτερικο 300 ευρω.

 

Εχει Ελληνικο μενου κανονικα?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τι θα γίνει ρε παιδιά, κυκλοφορεί στο εξωτερικό εδώ και αρκετό καιρό αλλά εδώ τίποτα ακόμα :mad:
Link to comment
Share on other sites

Εχει Ελληνικο μενου κανονικα?

 

Kαι τα 2 που εχω στη κατοχη μου εχουν ελληνικα αυτοματη αγγλικα γερμανικα σλοβενικα και 2 αλλες που δε καταλαβαινω ποιες ειναι οταν τα αναβαθμιζω ναι εχω αναβαθμιση και τα 2 δε χανουν τα ελληνικα τους ελπιζω να σε καλυψα.επειδη με ρωτατε για τιμες εγω αγορασα το μεγαλο 420 ευρω και 300 το μικρο .

Link to comment
Share on other sites

αυτο το συστημα με το πολυγλωσικο μενου ειναι και το σωστοτερο,αυτο ισχυει και για την samsung και πιθανον και την lg σε καποια μοντελα,ελπιζω το ιδιο να ακολουθησουν και οι υπολοιπες εταιριες ωστε να μην χρειαζεται να περιμενουμε ποτε θα βγει η Ελληνικη εκδοση κ.λ.π.
Link to comment
Share on other sites

ποιος ξερει ισως ....καλυτερα να υπαρχουν και οι 2 μαζι για να μπορεις να επιλεξεις και να μη περιμενεις....
Link to comment
Share on other sites

*Για όσους το έχουν σε λευκό-μπλε:

 

1. Το πλαστικό που είναι σε λευκό χρώμα είναι βαμένο λευκό και από κάτω είναι πχ μαύρο (άρα ξεβάφει σταδιακά) ή είναι "χυτό" λευκό;

 

2. Κάπου διάβασα πως στα άνω και κάτω άκρα της οθόνης, εκεί που υπάρχει μία μικρή σχισμή και μετά ξεκινά πάλι πλαστικό, υπάρχει αρκετό κενό ώστε να εισχωρήσει σταδιακά σκόνη κάτω από την οθόνη. Αληθεύει; :confused:

 

http://farm3.static.flickr.com/2696/4313712631_f90f55f856_m.jpg

*είναι η σχισμή πάνω από το "ΝΟΚΙΑ".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...