Jump to content

Star Tech 5000 HiPhone


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρε παιδια εβαλα χτες και 2η σιμ στο κινητο και διαπιστωσα στο εξης...στον τηλεφωνικο καταλογο εμφανιζονται και οι επαφες και απο τις 2 καρτες...ειπαρχει καπιος τροπος ο καταλογος να δειχνει απο πια καρτα θες εσυ να δειχνει??
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 78
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια κανενα site να κατεβαζουμε εφαρμογες και παιχνιδια συμβατα για το κινητο αυτο ειπαρχει?
Link to comment
Share on other sites

παιδια συνδεω το κινητο με τον υπολογιστη γιατι θελω να περασω εφαρμογες...μου εμφανιζει τους ακολουθους φακελους:

answer machine

audio

ebook

images

my music

photos

received

 

σε ποιον φακελο περναω τις εφαρμογες???

ευχαριστω εκ των προτερων...

Link to comment
Share on other sites

φτιαξε ενα φακελο δικο σου και βαλτα ολα μεσα..εξαλου αυτα οταν τα κανεις εγκατασταση πανε στο μενου του java.
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια στην εφαρμογη player που συνδεετε με τα videos απο το youtube γιατι ενω κανονικα βρισκω ενα video το φορτωνει δεν το παιζει?μου πεταει σφαλμα για το streaming.ειναι καποια ρυθμιση που πρεπει να αλλαξω?
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Υπάρχει κανένα πρόγραμμα έτσι ώστε να γίνεται συγχρονισμός με το Microsoft Outlook; Γιατί το κινητό έχει μια σουίτα μέσα η οποία λέει ότι το κάνει αλλά δυστυχώς μόλις πάει να ξεκινήσει ο συγχρονισμός κάνει επανεκίνηση το τηλέφωνο.
Xiaomi Mi4C / Xiaomi Mi4i / Xiaomi Redmi S2
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια ... θα ηθελα οσοι το εχετε να με βοηθησετε λεγοντας μου αν το κινητο αυτο οντως αξιζει να το αγορασω....γιατι εχω το LG viewty το οποιο δεν εχει wi-fi και αυτο με ξενερωνει... το star tech 5000 HiPhone αξιζει σαν ποιοτητα κατασκευης κ λειτουργικου ή ειναι πεταμα χρηματων καθαρα λογο του οτι ειναι κινεζικο??? ... θελω πολλες γνωμες για να ξερω αν θα πανε χαμενα τα 180 ευρω που σκεφτομαι να δωσω για την TV κ το wi-fi(αν δουλευει) που εχει.... ευχαριστω απο τωρα παιδια :D
Link to comment
Share on other sites

κοιτα φιλε εγω που το εχω...μου αρεσει παρα πολυ..!με 200 ευρω (βαζοντας και τα 1+1 χρονο εγγυησης) δεν βρισκειες κινητο με τετια οθονη και με ολες αυτες τις λειτουργειες!

 

πουλαω το συγκεκριμενο με 16gb μνημης αξιας 45 ευρω και με 2 χρονια εγγυηση απο μαγαζι με αποδειξη αγορας 180 ευρω μονο!το κινητο το εχω 2 μηνες και απλα το πουλαω λογο αγορας νεου κινητου. μαζι με πισω προστατευτικο καλυμα και πενακι δεν εχει καμια γρατζουνια η χτυπημα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ερώτηση : μπορούμε να επισυνάψουμε φώτο σε επαφή του καταλόγου ώστε όταν κάποιος μας καλεί να βγαίνει η φάτσα του ?????

 

Και καλές γιορτές...:)

Link to comment
Share on other sites

Για χαρα

εχω βαλει στο ματι το συγκεκριμενο τηλεφωνο ομωσ σε κατι φωτογραφιεσ τοθ δειχνει ενα κενο γυρο απο την οθωνη του!!!

Ειναι αληθεια???

γινεται να ματης σχετικα με αυτο???

 

και καλεσ γιορτες:D

Link to comment
Share on other sites

2-3 ερωτήσεις.

Έχει κάμερα μπροστά και πίσω;

Γίνεται να αφαιρεθεί η κάμερα (έστω και να σπάσει - λόγω στρατού)

είναι μεγάλο; μήπως αξίζει καλύτερα το hiphone 6000 που αν κατάλαβα είναι ίδιο αλλά πιο μικρό.

καλές γιορτές

Link to comment
Share on other sites

κοιτα

αποσο το εχω ψακσει (δεν κοβω και το λαιμο μου) εχει μπροσ πισω καμερα οι οποιες (λογο του προηγουμενου μου κινητου με 2 καμερες) θελει κοπο για να σπασουν

οσον αφωρα το 6000 αξιζει μονο αν σε βολεβουν τα μικρα τηλεφωνα

ρωτα ομωσ και τουσ αλλουσ!!! καλεσ γιορτες:D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Είναι δυνατόν να έχουν πιστοποίηση CE κινέζικα κινητά???

 

Ολα τα κινητά του EasyBuyWorld είναι εγκεκριμένα με πιστοποίηση CE απο την Ευρωπαική ένωση και συμμορφώνονται με τις σχετικές διατάξεις περι εκπομπής ηλεκτρομαγνητικής ακτινοβολίας.

 

Πως γένιν αυτό....:lol:

 

Και μια ακόμη ερώτηση....όλα αυτά τα μαγαζιά που στο καλό βρίσκουν όλα αυτά τα τηλέφωνα και 'μεις δεν μπορούμε να τα βρούμε τα συγκεκριμένα (tck tv35, star tech 5000 hiphone κ.λπ.)???

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση : μπορούμε να επισυνάψουμε φώτο σε επαφή του καταλόγου ώστε όταν κάποιος μας καλεί να βγαίνει η φάτσα του ?????

 

Και καλές γιορτές...:)

 

όχι, δεν μπορείς. Μπορείς να βάλεις εικόνα μόνο στο group. Δηλαδή, όλοι όσοι είναι στο group family για παράδειγμα, θα εμφανίζει την ίδια εικόνα.

 

Το συγκεκριμένο κινητό είναι ακριβώς ίδιο με το M002L clone που είναι και πιο φτηνό μάλιστα, αλλά μόνο από Κίνα (με ελληνικά φυσικά).

the story of a ressurected blade!!!

>> soon to be released <<

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Γεια σε ολους. μιπως γνωριζει κανεις που θα βρω παιχνιδια κ εφαρμογες για το hi-phone star tech 5000? κ τι αναλυση οθονης εχει? ευχαριστω πολυ! Edited by Enwsis
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ...εχω πάρει το Star Tech 5000 Hiphone. Μπορει κάποιος να μου δώσει οδηγίες ή να μου πει που θα κοιτάξω για να ρυθμίσω το WIFI . thanx :)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ...εχω πάρει το Star Tech 5000 Hiphone. Μπορει κάποιος να μου δώσει οδηγίες ή να μου πει που θα κοιτάξω για να ρυθμίσω το WIFI . thanx :)

 

Εδώ θα βρεις αυτό που θες.......

 

http://www.ebw.gr/store/files/new%20star5000%20wifi%20phone.doc

 

Η αλήθεια είναι ότι αν δεν κάνεις όπως το λέει, μπλοκάρει το κινητό και πάπαλα!!!

 

Οπότε δώσε μεγάλη προσοχή!!!

Επίσης, αυτή εδώ τη δίνουν ως εφαρμογή για πέρασμα των επαφών σου απο κινητό σε κινητό....

http://www.ebw.gr/store/files/mobile%20program.rar

 

Δεν τη έχω δοκιμάσει, αλλά θα χαιρόμουν να μου πεις κάποιος ότι είναι εύχρηστη!!!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ρε παίδες, είναι κάποιος που μπορεί να μου πει από θέμα χαρακτηριστικών ποιό είναι ανώτερο, το Κ599 ή το star tech 5000?

 

Από τιμή δεν με πολυνοιάζει, αρκεί να είναι αυτό που υπόσχεται..... έτσι και αλλιώς μέχρι 170-180€ είναι μία αποδεκτή τιμή για μένα!!

 

Να σημειώσω ότι είμαι εδώ και ένα χρόνο περίπου ένας πολύ ευχαριστημένος κάτοχος του I9-3g.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
ΠΑΙΔΕΣ καλησπερα εγω το συγκεκριμενο κινητο το ανακαλυψα μολις εχτεσ και επειτα απο πολυ μελετη στο δυαδυκτιο καμμια 10αρια ωρες και με τις αποψεις που διαβασα εδω νομιζω οτι ειναι απο τα καλυτερα κινεζικα και μαλιστα εχει και φλας που τα αλλα στην πλειοψηφια τουσ δεν εχουν και αποτι ειδα πολυ γρηγορο ιντερνετ εφαρμογες κ.λ.π θα παω να το παρω γιατι να με γδυνουν οι αλλες εταιρειες και να θελω τα διπλα σχεδον λεφτα εφυγα για αγορα.:):):):):lol::lol::happy:
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια! το κινητο το πηρα κ εγω κ μπορω να πω οτι εινα πολυ καλο. για τα λεφτα του ειναι οτι πρεπει. μη το συζηταμε. οι αλλοι δινουν 800 ευρω για να παρουν το ιδιο...σχεδον... κ καλα μαρκα. ελεος.:wacko::wacko:

λοιποννν εχω μερικες ερωτησεις. κ σας παρακαλω ..απαντηστε μου σε ολες :X

1) πως μπορω να κατεβασω το skype?να το εχω σαν εικονιδιο εκει μπροστα και να το παταω κ να συνδεομαι απευθειας? και γενικα πως μπορω να κατεβαζω εφαρμογες? :worry:

 

2) πως μπορω να αποθηκευσω ταινιες? πώς τις περναω απο τον υπολογιστη πχ στο κινητο? και επισης.... τι καρτα πρεπει να παρω και απο που για να χωρανε εφοσον γινεται? :O

 

3) μπορω να μεγαλωσω τα γραμματα εκει που γραφω μνμ? για να μπορω να κανω τατς με δαχτυλα πχ...ενα δεν εχω στικακι ?:ninja:

 

4)μπορω να κλειδωσω με κωδικο την οθονη?

 

5) πως βγαινει η πυξιδα απο φοντοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο?μου εχει σπασει τα νευραααααααααα. :kill:

 

6) γιατι δε πιανω ολα τα καναλια? τι γινεται?

 

αυτα. ξερω σας ζαλισα με τις ερωτησεις μου....:wacko:! αλλα περιμενω απαντηση. να στε καλα.αααααααααα!!!

Link to comment
Share on other sites

η γραματοσειρα δεν μεγαλωνει,

βαλε την τηλεοραση στην περιοχη τουρκια και κανε αναζητηση,ισως βγαλει παραπανω καναλια,αν οχι τοτε μεχρι τοσα στον αριθμο αποθηκευει.

μια καλη εφαρμογη να κατεβασεις ειναι το snaptu(δουλευει μονο με wifi αν θυμαμαι καλα)

οσο για το skype πηγαινε και κατεβασετο σε java μορφη(δεν γνωριζω αν και πως λειτουργει)

τα βιντεο τα περνας ευκολα στην καρτα μνημης μεσω υπολογιστη, usb κανεις συνδεση, δεν ειναι δυσκολο

Edited by droulis
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...