Jump to content

[Επίσημο] Nokia 7650


Global moderator
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από τον GiorgosH

 

Pws akrivws kanei ti sympiesi? Mporeis diladi na trexeis ena application kai na einai tautoxrona kai sympiesmeno h' kathe fora pu to trexeis to aposympiezei?

 

Το αποσυμπιέζει την στιγμή που το ανοίγεις και αυτός είναι ο λόγος που το έβγαλα από το κινητό μου.Γιατί υπάρχει καθυστέρηση στο χρόνο ανοίγματος και κλεισίματος της εφαρμογής.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 849
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από τον GiorgosH

 

Pws akrivws kanei ti sympiesi? Mporeis diladi na trexeis ena application kai na einai tautoxrona kai sympiesmeno h' kathe fora pu to trexeis to aposympiezei?

 

το αποσυμπιεζει καθε φορα.στο 3650 μου δεν το εχω αλλα στο 7650 ειναι κατι απο παραπανω απαραιτητο λογω μνημης ;) χωρις αυτο θα ειχα τα μισα πραγματα στο κινητο μου :)
Link to comment
Share on other sites

Τελικα με αυτα που διαβαζω για το 6600 καλα εκανα και κρατησα το 7650 με εχει βολεψει πολυ και το χαιρομαι ... Χριστουγεννα θα δουμε αν θα το αλλαξω :)
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον xagios

 

Τελικα με αυτα που διαβαζω για το 6600 καλα εκανα και κρατησα το 7650 με εχει βολεψει πολυ και το χαιρομαι ... Χριστουγεννα θα δουμε αν θα το αλλαξω :)

 

Και εγώ τα ίδια!

Πάμε για SX1! :happy:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω 2 προβληματα με το κινητο μου:

 

Το πρωτο ειναι θεμα hardware. Συγκεκριμενα κατι το επιασε και πατωντας τα πλητρα 6, 7, 8, 9 και 0 συμπεριφερεται σαν να τα παταω παραπανω απο 1 φορα κανοντας ετσι το γραψιμο sms με Τ9 ενεργοποιημενο μαρτυριο.

 

Το δευτερο ειναι θεμα software. Δοκιμαζοντας να γραψω μια λεξη στα αγγλικα με Τ9 αν δεν υπαρχει και την καταχωρισω εγω, την επομενη φορα που θα δοκιμασω να την γραψω την εμφανιζει. Κατι αντιστοιχο δεν συμβαινει οταν γραφω στα ελληνικα.

 

Εχει αντιμετωπισει κανεις κανενα παρομοιο προβλημα? το δευτερο υπαρχει και στην τελευταια version firmware? Εγω εχω ακομα την v4.46 :confused:

.. Και ειπε ποτέ σου μην κοιτάς τον άλλο μες τα μάτια, γιατι καθρέφτης γίνεσαι και όλοι σε σπαν κομμάτια ..
Link to comment
Share on other sites

Άλλαξα (κακώς) το operator logo "gr Vodafone" με μια φωτογραφία με το system tools. Μπορώ να επαναφέρω το "gr Vodafone" με κάποιο άλλο τρόπο εκτός του format? Το return to default δεν κάνει τίποτα. Θα εκτιμούσα πολύ μια βοήθεια πρέπει να επιστρέψω το κινητό στον κάτοχό του. Ευχαριστώ :worry:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον symplektis

 

Παιδια εχω 2 προβληματα με το κινητο μου:

 

Το πρωτο ειναι θεμα hardware. Συγκεκριμενα κατι το επιασε και πατωντας τα πλητρα 6, 7, 8, 9 και 0 συμπεριφερεται σαν να τα παταω παραπανω απο 1 φορα κανοντας ετσι το γραψιμο sms με Τ9 ενεργοποιημενο μαρτυριο.

 

Το δευτερο ειναι θεμα software. Δοκιμαζοντας να γραψω μια λεξη στα αγγλικα με Τ9 αν δεν υπαρχει και την καταχωρισω εγω, την επομενη φορα που θα δοκιμασω να την γραψω την εμφανιζει. Κατι αντιστοιχο δεν συμβαινει οταν γραφω στα ελληνικα.

 

Εχει αντιμετωπισει κανεις κανενα παρομοιο προβλημα? το δευτερο υπαρχει και στην τελευταια version firmware? Εγω εχω ακομα την v4.46 :confused:

 

To πρόβλημα με το λεξικό υπάρχει σε όλες τις εκδόσεις μετά την 3.16!

Εγώ έχω την 5.06 και το πρόβλημα υπάρχει! :(

Δυστυχώς δεν έχει λυθεί προς το παρόν!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον johner

 

To πρόβλημα με το λεξικό υπάρχει σε όλες τις εκδόσεις μετά την 3.16!

Εγώ έχω την 5.06 και το πρόβλημα υπάρχει! :(

Δυστυχώς δεν έχει λυθεί προς το παρόν!

 

 

Γι' αυτό: γράφετε παραδοσιακά για να έχετε ήσυχο το κεφάλι σας :D

Ἢ λέγε τί σιγῆς κρεῖττον, ἢ σιγὴν ἔχε
Link to comment
Share on other sites

Και αναρωτιόμουν γιατί έγώ δεν έχω πρόβλημα με το Τ9...Μάλλον επειδή έχω ακόμη την

v 3.16

15-08-02

NHL-2NA

εχεχχεχεχε ζήλια... :p :lol:

Ride fast

Ride hard

Ride home.

 

ZX6R

Link to comment
Share on other sites

Ksexasa ton kwdiko kleidwmatos! Ekana format (oxi giayto to logo) kai epanilthe ergostasiako. Yparxei default kwdikos h' ama ton ksexaseis thn ekatses? helppp http://www.myphone.gr/forum/image/smilies/frown.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον z0diac7650

 

Ksexasa ton kwdiko kleidwmatos! Ekana format (oxi giayto to logo) kai epanilthe ergostasiako. Yparxei default kwdikos h' ama ton ksexaseis thn ekatses? helppp http://www.myphone.gr/forum/image/smilies/frown.gif

 

12345

Don't think you are, know you are...
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έκανα για 1η φορά φορμάτ απ'το *#7370# και πέρασα τις επαφές απ'το άουτλουκ, τελικά το μεγαλύτερο ξενέρωμα είναι όχι που δεν κρατά κάποια τρίτα πεδία ή θάμπνεηλς, αλλά που δεν κρατά τις προεπιλογές!!! :rolleyes:

Βασικά επειδή σκέφτομαι να πάω το 7650 και γι'αναβάθμιση, ήθελα να ρωτήσω, σε χρεώνουν για κάτι τέτοιο αν είσαι εκτός εγγύησης κι αν ναι, πόσο? Επίσης, γίνεται στο τσακ μπαμ εκείνη την ώρα ή πρέπει ν'αφήσεις εκεί το κινητό και να το πάρεις μετά από 1-2-5 μέρες?

Θενξ προκαταβολικά :o

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον sallax

 

Μόλις έκανα για 1η φορά φορμάτ απ'το *#7370# και πέρασα τις επαφές απ'το άουτλουκ, τελικά το μεγαλύτερο ξενέρωμα είναι όχι που δεν κρατά κάποια τρίτα πεδία ή θάμπνεηλς, αλλά που δεν κρατά τις προεπιλογές!!! :rolleyes:

Βασικά επειδή σκέφτομαι να πάω το 7650 και γι'αναβάθμιση, ήθελα να ρωτήσω, σε χρεώνουν για κάτι τέτοιο αν είσαι εκτός εγγύησης κι αν ναι, πόσο? Επίσης, γίνεται στο τσακ μπαμ εκείνη την ώρα ή πρέπει ν'αφήσεις εκεί το κινητό και να το πάρεις μετά από 1-2-5 μέρες?

Θενξ προκαταβολικά :o

 

ΣE χρεωνουν κανονικα γυρω στα 15-17Ε ΜΙΣΗ ΩΡΑ κραταει περιπου ολη η δουλεια
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από τον sallax

 

Μόλις έκανα για 1η φορά φορμάτ απ'το *#7370# και πέρασα τις επαφές απ'το άουτλουκ, τελικά το μεγαλύτερο ξενέρωμα είναι όχι που δεν κρατά κάποια τρίτα πεδία ή θάμπνεηλς, αλλά που δεν κρατά τις προεπιλογές!!! :rolleyes:

Βασικά επειδή σκέφτομαι να πάω το 7650 και γι'αναβάθμιση, ήθελα να ρωτήσω, σε χρεώνουν για κάτι τέτοιο αν είσαι εκτός εγγύησης κι αν ναι, πόσο? Επίσης, γίνεται στο τσακ μπαμ εκείνη την ώρα ή πρέπει ν'αφήσεις εκεί το κινητό και να το πάρεις μετά από 1-2-5 μέρες?

Θενξ προκαταβολικά :o

 

το πηγα χθες στην Συγγρου και τους ειπα οτι κολλαει το μενου μου την εκαναν σε 40' δωρεαν και ας εχει ληξει η εγγυηση μου 3 μηνες ;)
Link to comment
Share on other sites

re paidia kapou mesa sto forum diabasa gia kamena pixelakia sta kinita. epeidh ki egw kati parathrhsa pou den mou aresei sto 7650 pws tha katalavw an exw kamena pixelakia?
:cry: :whip:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον RODAKINO

 

re paidia kapou mesa sto forum diabasa gia kamena pixelakia sta kinita. epeidh ki egw kati parathrhsa pou den mou aresei sto 7650 pws tha katalavw an exw kamena pixelakia?

 

Βγάλε μια φωτογραφία στο σκοτάδι και αν κάποιο pixel ξεχωρίζει θα είναι καμμένο!

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από τον RODAKINO

 

re paidia kapou mesa sto forum diabasa gia kamena pixelakia sta kinita. epeidh ki egw kati parathrhsa pou den mou aresei sto 7650 pws tha katalavw an exw kamena pixelakia?

 

στο λευκο θα δεις κατι σαν κουκιδα και σε μαυρο φοντο κατι σαν κουκιδα κοκκινη.επισης αν ανοιξεις την καμερα και βαλεις το χερι σου μπροστα ωστε να μαυριση θα δεις αν εχει. ;)σωστο αυτο που λεει ο johner ;)
Link to comment
Share on other sites

paidia to ekana ayto me to photographer me kleisto to kalyma wste na einai mayrh h eikona. ena pixelaki einai ontws kameno.!!! twra ti na kanw? aksizei na paw sthn nokia? tha to episkevasoun? ma kala den mou exei pesei pote ! pws kahke?
:cry: :whip:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον RODAKINO

 

paidia to ekana ayto me to photographer me kleisto to kalyma wste na einai mayrh h eikona. ena pixelaki einai ontws kameno.!!! twra ti na kanw? aksizei na paw sthn nokia? tha to episkevasoun? ma kala den mou exei pesei pote ! pws kahke?

 

Αν καλύπτεται απο την εγγύηση πιστεύω πως θα σου το αντικαταστήσουν! :worry:

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από τον RODAKINO

 

paidia to ekana ayto me to photographer me kleisto to kalyma wste na einai mayrh h eikona. ena pixelaki einai ontws kameno.!!! twra ti na kanw? aksizei na paw sthn nokia? tha to episkevasoun? ma kala den mou exei pesei pote ! pws kahke?

 

εισαι σιγουρος?γιατι σε καποιον αλλον του ειχε παρει σκονη :p
Link to comment
Share on other sites

nai mallon eimai sigouros... :( kai kontevw na skasw re gamwto... eimai ligo psira me ayta kai me enoxlei otan akriboplhrwnw kati kai den mou vgainei kalo... den mou exei pesei pote ! ti na kanw? ti proteinete? akoma kai gia katharismo na to dwsw 20 eyra tha ta fane!
:cry: :whip:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...