Jump to content

[Επίσημο] Nokia 5800 XpressMusic - Part 2


gianpithio
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πάρα πολύ καλή και πάρα πολύ σημαντική ήταν αυτή η αναβάθμιση! :D Κατά την γνώμη μου απλά δεν χρειαζόταν να αυξήσουν την ένταση των ηχείων.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μου τη βγάζει πάει να κάνει εγκατάσταση μου βγάζει την οθόνη της εγκατάστασης και η μπάρα δεν προχωράει καθόλου, κάνει επανεκκίνηση και μου βγάζει δεν είναι συμβατή με την συσκευή σας ή κατι τέτοιο :mad: Edited by anastas95
That is Mahogany!
Link to comment
Share on other sites

anastas95 κάτι έχει μπλοκάρει τη συσκευή σου μάλλον. Κράτα μπακ απ ότι χρειάζεσαι, κανε hard reset και μετά πήγαινε να κάνεις αναβάθμιση. Για να κάνεις hard reset σβήνεις το τηλέφωνο, και πατάς ταυτόχρονα πράσινο κουμπί+κόκκινο+πληκτρο κάμερας όσο είναι σβηστο και πατάς το ον για να ανοίξει
Xiaomi Redmi note 9s / Xiaomi Redmi 5 plus / Microsoft Lumia 650 / Nokia Lumia 930 / Microsoft Lumia 535 / ZTE Blade III / Sony Ericsson Xperia Neo V / Samsung Galaxy 3 / Nokia 5800
Link to comment
Share on other sites

Πάρα πολύ καλή και πάρα πολύ σημαντική ήταν αυτή η αναβάθμιση! :D Κατά την γνώμη μου απλά δεν χρειαζόταν να αυξήσουν την ένταση των ηχείων.

 

μηπως εκτος απο την αυξηση της εντασης στα ηχεια (wow ποσο πιο πανω δηλαδη!) αυξησαν και την ενταση απο τα ακουστικα?

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Οκ για το swipe το βρηκα.

Πατας το power και μετα στο βγαζει(και με ενα πολυ ωραιο ρολογακι θα ελεγα..)

Link to comment
Share on other sites

Ξέθαψα το 5800 και την έκανα και γω την αναβάθμιση:p

 

Ο browser επιτέλους έγινει οπως θα έπρεπε να ήταν, το swype to unlock μάλλον αχρείαστο μου φαίνεται αφου υπάρχει dedicated key για lock/unlock ποιός ο λόγος να ψάχνεις να πατήσεις το power και μετα να ξεκλειδώνεις έτσι;:rolleyes:

 

Ενδιαφέρον πάντως το οτι η Nokia βγάζει αναβαθμίσεις ακόμα για μια παλιά πλέον συσκευή!!

Coolermaster MC500/Asus Rog Strix X570-F/Ryzen 7 3700X/Bequiet Dark Rock 4/G.Skill Ripjaws V 32GB-3200/Sapphire 6900XT Nitro+SE /Corsair RM850x/Samsung 970 Evo 500GB M2/Samsung 860 Evo 250GB/Corsair K70 mk.2/Logitech G13/Logitech MX Master 3/Dell UP2716+SE2419/

MyFlickr

Link to comment
Share on other sites

The update does remove emoticons support from the messaging app though. ???

 

δηλαδή δεν μας βάζει emoticons? αφού δεν είχε καν!

Link to comment
Share on other sites

Για να εμφανιστεί το swipe to unlock απλά πατάτε το μενού του μενού, δεν χρειάζεται να πατάτε το πλήκτρο power.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Για να εμφανιστεί το swipe to unlock απλά πατάτε το μενού του μενού, δεν χρειάζεται να πατάτε το πλήκτρο power.

 

Εμένα όλα τα κουμπιά είναι νεκρά πλέον όταν είναι κλειδωμένο οπότε μόνο με το power γίνεται το κόλπο...

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Edited by and64

Coolermaster MC500/Asus Rog Strix X570-F/Ryzen 7 3700X/Bequiet Dark Rock 4/G.Skill Ripjaws V 32GB-3200/Sapphire 6900XT Nitro+SE /Corsair RM850x/Samsung 970 Evo 500GB M2/Samsung 860 Evo 250GB/Corsair K70 mk.2/Logitech G13/Logitech MX Master 3/Dell UP2716+SE2419/

MyFlickr

Link to comment
Share on other sites

Εμένα όλα τα κουμπιά είναι νεκρά πλέον όταν είναι κλειδωμένοοπότε μόνο με το power γίνεται το κόλπο...

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

 

αν πατησεις 2 φορες το πληκτρο του μενου δεν κανει τιποτα?

Link to comment
Share on other sites

αν πατησεις 2 φορες το πληκτρο του μενου δεν κανει τιποτα?

 

Oχι! Κανένα πλήκτρο οσες φορες και να το πατήσω δεν ανάβει η οθόνη παρα μονο με το power...

Coolermaster MC500/Asus Rog Strix X570-F/Ryzen 7 3700X/Bequiet Dark Rock 4/G.Skill Ripjaws V 32GB-3200/Sapphire 6900XT Nitro+SE /Corsair RM850x/Samsung 970 Evo 500GB M2/Samsung 860 Evo 250GB/Corsair K70 mk.2/Logitech G13/Logitech MX Master 3/Dell UP2716+SE2419/

MyFlickr

Link to comment
Share on other sites

edit: δείτε :yahoo:

αντε να γίνει διαθέσιμη και για ελλάδα :drool:

 

μα αυτη δεν ειναι η αναβαθμιση που εδω και 2 σελιδες συζηταμε?

 

ή ειναι κατι εκει που δεν εχω αντιληφθει?:worry:

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

απλα ενα τεραστιο RESPECT για την συσκευη και την ΝΟΚΙΑ,που 3 χρονια παρα 1 μηνα απο την κυκλοφορια της, δινει τετοια αναβαθμιση ! :w00t:

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία η v.60, μπράβο στην ΝΟΚΙΑ που υποστηρίζει τόσο πολύ το Tube. :thanks:

 

Λέτε να μας δώσει και belle? :p

Υπάρχουν 10 κατηγορίες ανθρώπων. Αυτοί που κατανοούν το δυαδικό σύστημα και αυτοί που δεν το κατανοούν.
Link to comment
Share on other sites

oντως το κινετικ σκρολινκ στο υπομενου "εφαρμογες" εχει γινει πολυ πιο ομαλο.

 

παλια κολλουσε

 

ρε μηπως να το ξαναπαρω????? :)

 

εσυ εχεις και το C6-01

 

ενα βελτιωμενο 5800;)

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...