Jump to content

[Επίσημο] Nokia N97


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κ σε μενα το ιδιο συμβαινει αλλα νιμιζω οτι ειναι λογικο αυτο

 

γιατι το θεωρεις λογικο?θελω να πω υπαρχει καποια εξηγηση που μου διαφευγει? δεν μιλαμε για μια μικρη διαφορα στην θερμοκρασια. σημερα ζεσταθηκε τοσο πολυ που αρχισα να ανησυχω

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

γιατι το θεωρεις λογικο?θελω να πω υπαρχει καποια εξηγηση που μου διαφευγει? δεν μιλαμε για μια μικρη διαφορα στην θερμοκρασια. σημερα ζεσταθηκε τοσο πολυ που αρχισα να ανησυχω

 

Αν κάνει τον ίδιο χρόνο να φορτίσει και από usb και από φορτιστή τότε δεν είναι λογικό. Αν από τον φορτιστή κάνει λιγότερο χρόνο τότε είναι.

Link to comment
Share on other sites

Αν κάνει τον ίδιο χρόνο να φορτίσει και από usb και από φορτιστή τότε δεν είναι λογικό. Αν από τον φορτιστή κάνει λιγότερο χρόνο τότε είναι.

 

δεν το μετρησα με το ρολοι αλλα αν δεν ειναι ο ιδιος χρονος αντε να ειναι κανενα τεταρτο λιγοτερος με τον φορτιστη. μικρη η διαφορα αρα αρχιζω να ανησυχω

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γιατι το θεωρεις λογικο?θελω να πω υπαρχει καποια εξηγηση που μου διαφευγει? δεν μιλαμε για μια μικρη διαφορα στην θερμοκρασια. σημερα ζεσταθηκε τοσο πολυ που αρχισα να ανησυχω

 

το λεω αυτο γιατι δεν φορτιζει το ιδιο απο το usb οπως απο τον φορτιστη....

 

εμενα ζεστενεται αλλα οχι τοσο ωστε να αρχιζω να ανυσηχω

 

δεν το μετρησα με το ρολοι αλλα αν δεν ειναι ο ιδιος χρονος αντε να ειναι κανενα τεταρτο λιγοτερος με τον φορτιστη. μικρη η διαφορα αρα αρχιζω να ανησυχω

 

φιλε pexth ουτε εγω το εχω χρονομετρησει αλλα νομιζω ειναι πολυ παραπανω η διαφορα του χρονου φορτισης

Link to comment
Share on other sites

το λεω αυτο γιατι δεν φορτιζει το ιδιο απο το usb οπως απο τον φορτιστη....

 

εμενα ζεστενεται αλλα οχι τοσο ωστε να αρχιζω να ανυσηχω

 

πριν την τελευται αναβαθμιση δεν ειχα παρατηρησει καποια διαφορα. τωρα ειναι τυχαιο, κατι αλλαξε με την αναβθμιση?τι να πω. θα το ξαναδοκιμασω και αν εχω το ιδιο προβλημα τον κοβω τον φορτιστη μπριζας

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα πάντως η διαφορά είναι πάνω από 1 ώρα ίσως και 2, όταν είναι τελείως αφόρτιστη η συσκευή (δεν ανοίγει καν λόγω μπαταρίας).
Link to comment
Share on other sites

Ο φορτιστής του N97 δίνει 1200mA, ενώ το USB δίνει 500mA (αν θυμάμαι καλά, μπορείτε πάντως να το δείτε μέσα από το Device Manager, όταν είναι συνδεδεμένο το τηλέφωνο στο USB). Οπότε είναι λογικό, τόσο να ζεσταίνεται περισσότερο με το φορτιστή, όσο και να διαρκεί πολύ περισσότερο η φόρτιση μέσω USB (σχεδόν διπλάσιο χρόνο).
Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα πάντως η διαφορά είναι πάνω από 1 ώρα ίσως και 2, όταν είναι τελείως αφόρτιστη η συσκευή (δεν ανοίγει καν λόγω μπαταρίας).

 

πανω απο 1 ωρα ειναι σιγουρα. στις διακοπες που χρειαστηκε να το φορτησω απο το pc καποιες φορες μου εσπασε τα νευρα στο περιμενε!!!

Link to comment
Share on other sites

Ο φορτιστής του N97 δίνει 1200mA, ενώ το USB δίνει 500mA (αν θυμάμαι καλά, μπορείτε πάντως να το δείτε μέσα από το Device Manager, όταν είναι συνδεδεμένο το τηλέφωνο στο USB). Οπότε είναι λογικό, τόσο να ζεσταίνεται περισσότερο με το φορτιστή, όσο και να διαρκεί πολύ περισσότερο η φόρτιση μέσω USB (σχεδόν διπλάσιο χρόνο).

 

απο που ακριβως φαινεται αυτο φιλε μου?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

απο που ακριβως φαινεται αυτο φιλε μου?

Με συνδεδεμένο το τηλέφωνο στο USB, πηγαίνεις στο Control Panel/Device Manager των Windows. Εκεί θα βρεις αρκετά "USB Root Hub" κάτω από την κατηγορία "Universal Serial Bus controllers". Κάνεις double-click σε καθένα από αυτά με τη σειρά και πηγαίνεις στο tab Power. Σε κάποιο από αυτά θα δεις να λέει "Nokia N97 USB Phone Parent" στο Description. Δίπλα γράφει πόσα mA παρέχει εκείνη τη στιγμή το USB στο τηλέφωνο. Αν φορτίζει, θα δεις 500mA (μόλις το τσέκαρα). Αν είναι ήδη φορτισμένο θα δεις μόλις 8mA.

 

Τα mA που παρέχει ο κάθε φορτιστής αναγράφονται πάνω του.

 

 

Για 10 σε 2 χρονια, το βρισκω υπερβολικο. Αν κρινω απο το Ν95 αν δουμε αλλες 2-3 ακομη θα ειναι καλα.

Τι ακριβώς βρίσκεις υπερβολικό; Στο N95 μου έχω την v21, δύο χρόνια μετά. Μιλάμε δηλαδή για 11 ακριβώς major updates.

 

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Link to comment
Share on other sites

προσωπικη αποψη να ξερετε οτι γενικα μια πιο αργη φορτιση (λιγοτερα mAh) ειναι καλυτερη για τη διαρκεια ζωης μιας μπαταριας. Αν και με τις καινουριες ισως ειναι υπερβολη αυτο και μεχρι καποια mAh να μην εχει διαφορα (πχ με του Ν97 500-1200mAh, ισως μετα τα 1200 να παιζει προβλημα)

 

Οι μπαταριες ΣΙΓΟΥΡΑ 100% 1000% φορτιζουν πιο γρηγορα οσο ανεβαινουν τα mAh (μειωνοντας τη διαρκεια ζωης)

SpringBored...

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Το total video νομίζω πως δεν μπορεί να ενσωματώσει υπότιτλου από ξεχωριστό αρχείο.

 

Φιλε μου γεια σου. Ενσωματωνει και υποτιτλους απλα οπως ειπα και πριν θελει λιγο ψαξιμο το θεμα. Οταν εισαι στην αρχικη οθονη που εχει επιλεξει ενα αρχειο για convert εχει μια παραμετρο που λεει filter. Πατα το και μετα θα το βρεις μονος σου.

Link to comment
Share on other sites

προσωπικη αποψη να ξερετε οτι γενικα μια πιο αργη φορτιση (λιγοτερα mAh) ειναι καλυτερη για τη διαρκεια ζωης μιας μπαταριας. Αν και με τις καινουριες ισως ειναι υπερβολη αυτο και μεχρι καποια mAh να μην εχει διαφορα (πχ με του Ν97 500-1200mAh, ισως μετα τα 1200 να παιζει προβλημα)

 

Οι μπαταριες ΣΙΓΟΥΡΑ 100% 1000% φορτιζουν πιο γρηγορα οσο ανεβαινουν τα mAh (μειωνοντας τη διαρκεια ζωης)

 

Έχεις δίκιο, μπερδεύεις όμως τα mA με τα mAh. Τα mA είναι μονάδα μέτρησης του ρεύματος (στη συγκεκριμένη περίπτωση του ρεύματος που δίνει ο φορτιστής), ενώ τα mAh είναι μονάδα μέτρησης της χωρητικότητας της μπαταρίας (π.χ. 1mAh είναι η χωρητικότητα μπαταρίας που μπορεί να δίνει ρεύμα 1mA επί 1h).

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο, μπερδεύεις όμως τα mA με τα mAh. Τα mA είναι μονάδα μέτρησης του ρεύματος (στη συγκεκριμένη περίπτωση του ρεύματος που δίνει ο φορτιστής), ενώ τα mAh είναι μονάδα μέτρησης της χωρητικότητας της μπαταρίας (π.χ. 1mAh είναι η χωρητικότητα μπαταρίας που μπορεί να δίνει ρεύμα 1mA επί 1h).

 

Οντως ναι το εμπλεξα.. Το ξερω για το χρονο απλα μπερδευτηκα γιατι παλι τη φορτιση με το περας καποιου χρονου τη συγκρινεις τελοσπαντων συνεννοηθηκαμε:)

SpringBored...

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

τελικα και μετα την αναβαθμιση 12 , το προβλημα με την φορτιση δεν λυθικε , το ειχα για 2 ωρες να φορτιζει και εμεινε στις 2 γραμμες . Του εκανα επανεκινηση και μετα απο αλλες 2 ωρες πηγε μονο στις 3 γραμμες
Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβώς βρίσκεις υπερβολικό; Στο N95 μου έχω την v21, δύο χρόνια μετά. Μιλάμε δηλαδή για 11 ακριβώς major updates.

 

Δεν τα λες καλα.

Καταρχην στο Ν95 η τελευταια αναβαθμιση ειναι η v31.0.017. Αρα αν χρησιμοποιεις αυτην την συσκευη καλο θα ηταν να αναβαθμιστεις. ;)

 

Κατα δευτερο οι αναβαθμισεις δεν μετριουνται με αυτον τον τροπο (αυτες που φτανουν στον τελικο χρηστη). Αν δεν απατωμαι στο Ν95 (που ειχε λιγοτερα προβληματα λογισμικου απο το Ν97) η ν31 ειναι η τριτη η τεταρτη σε ολη την ζωη της συσκευης.

Απο την ν12 που ειμαστε τωρα στο Ν97 μπορουμε καλλιστα σε λιγο καιρο να δουμε την ν20, χωρις αυτο να σημαινει πως εχουμε περασει 8 αναβαθμισεις.

 

Εξαλλου οταν λυθουν τα προβληματα μιας συσκευης και αξιοποιηθουν το μαξιμουμ των δυνατοτητων της δεν υπαρχει λογος αναβαθμισης γιατι δεν υπαρχει κατι επιπλεον να προστεθει η να διορθωθει.

Οι χρηστες πλεον με περισσοτερες απαιτησεις στρεφονται σε νεοτερες συσκευες που καλυπτουν τις (νεες) απαιτησεις τους.

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Δεν τα λες καλα.

Καταρχην στο Ν95 η τελευταια αναβαθμιση ειναι η v31.0.017. Αρα αν χρησιμοποιεις αυτην την συσκευη καλο θα ηταν να αναβαθμιστεις. ;)

 

Κατα δευτερο οι αναβαθμισεις δεν μετριουνται με αυτον τον τροπο (αυτες που φτανουν στον τελικο χρηστη). Αν δεν απατωμαι στο Ν95 (που ειχε λιγοτερα προβληματα λογισμικου απο το Ν97) η ν31 ειναι η τριτη η τεταρτη σε ολη την ζωη της συσκευης.

Απο την ν12 που ειμαστε τωρα στο Ν97 μπορουμε καλλιστα σε λιγο καιρο να δουμε την ν20, χωρις αυτο να σημαινει πως εχουμε περασει 8 αναβαθμισεις.

 

Εξαλλου οταν λυθουν τα προβληματα μιας συσκευης και αξιοποιηθουν το μαξιμουμ των δυνατοτητων της δεν υπαρχει λογος αναβαθμισης γιατι δεν υπαρχει κατι επιπλεον να προστεθει η να διορθωθει.

Οι χρηστες πλεον με περισσοτερες απαιτησεις στρεφονται σε νεοτερες συσκευες που καλυπτουν τις (νεες) απαιτησεις τους.

Έχεις δίκιο, η 31 είναι η τελευταία και όχι η 21 (sorry, αλλά δεν το είχα πρόχειρο να το ελέγξω όταν το έγραψα, γιατί προφανώς τώρα χρησιμοποιώ το N97). Επίσης, πράγματι κάποια στιγμή πήδηξαν μερικά νούμερα (αυτό όμως έγινε μόνο μια φορά, απ' ό,τι θυμάμαι). Πάντως οι αναβαθμίσεις του N95 σίγουρα δεν ήταν δύο ή τρεις όπως αναφέρεις (τρίτη ή τέταρτη έκδοση), αλλά πάνω από δέκα. Και η τελευταία (η 31) ήρθε αφού το κινητό συμπλήρωσε ενάμιση χρόνο ζωής.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια εγω γιατι δεν εχω αυτο στο nokia n97 μου δεν μου βγαζι τετοιο πληκτρολογιο??

http://www.mobile-review.com/review/image/nokia/n97/live2/high/live03.jpg

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

σε κανενα δεν το βγαζει,αν θυμαμαι καλα το συγκεκριμενο συμβαινει περνοντας μια εξτρα εφαρμογη
Link to comment
Share on other sites

Κανένα Ν97 δεν το έχει. Το συγκεκριμένο της φωτό ίσως είναι ένα από τα πολλά πρωτότυπα που είχε στα χέρια του ο ρώσος. Τι να το κανείς άλλωστε από την στιγμή που έχεις το πολύ καλύτερο σε αίσθηση Hardware qwerty;
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια εγω γιατι δεν εχω αυτο στο nokia n97 μου δεν μου βγαζι τετοιο πληκτρολογιο??

http://www.mobile-review.com/review/image/nokia/n97/live2/high/live03.jpg

Γιατί προφανώς η συσκευή της φώτο ήταν πρωτότυπη και το είχε δοκιμαστικά και στην συσκευή παραγωγής όπως το δικό σου απλά το αφαίρεσαν. Και από την στιγμή που έχεις hardware qwerty πληκτρολόγιο στο N97, τι να το κάνεις το εικονικό qwerty? Είναι πλεονασμός και άχρηστο κατά την γνώμη μου.

 

Για τους 2 φίλους που έλεγαν για τις αναβαθμίσεις, το Ν95 έχει λάβει 6 φορές αναβάθμιση. Ξεκίνησε από την ν10 που πρωτοκυκλοφόρησε η συσκευή, ήρθε μετά από λίγο με την ν11 και από εκεί και πέρα έλαβε τις ν12, ν20, ν21, ν30 και ν31.

 

Μην αγχώνεστε με τις αναβαθμίσεις το ίδιο θα γίνει και με το Ν97, σίγουρα θα φτάσει την ν30 ή ν31 και μάλιστα πολύ πριν κλείσει 1 χρόνο η συσκευή. Ήδη το 5800 έχει φτάσει την ν30 πριν κλείσει χρόνο η συσκευή. Το θέμα δεν είναι πόσες θα βγουν το θέμα είναι να κάνουν σταθερό το λειτουργικό και χωρίς σοβαρά κολλήματα και προβλήματα.

 

 

EDIT

Firmware V12 for Nokia N97 Change Log

http://www.symbian-freak.com/news/009/08/firmware_v12_for_nokia_n97_change_log.htm

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!

 

Κάτοχος και εγώ εδώ και λίγες μέρες ενός Ν97. Οι πρώτες εντυπώσεις είναι αρκετά καλές αν και φοβόμουνα ότι λόγω μη εμπειρίας στα touch η Νοκια θα είχε πολλά προβλήματα με χρόνο αντίδρασης και άλλα, αλλά τελικά όλα είναι οκ σε αυτό το θέμα.

 

Γενικά είναι ταχύτατο τηλέφωνο και αρκετά πλήρες θα έλεγα. Η μπαταρία του είναι η "μεγάλη" που φοράει και το Ε71. Στο Ε71 είχε το "ατελείωτο" η άτιμη αλλά εδώ λόγω touch λογικά δεν θα είναι τόσο εντυπωσιακή αλλά πιστεύω ότι δεν θα είναι και απαράδεκτη όπως π.χ. στο πρώτο Ν95. :shifty:

 

Στιβαρή κατασκευή εν γένει. Ο μηχανισμός που προξενούσε ένα άγχος λόγω της κατασκευής του αλλά βλέπω ότι είναι αρκετά στιβαρός. Δεν ξερώ φυσικά μετά από 1-2 πτώσεις ή 7-8 μήνες χρήσης πως θα είναι αλλά δείχνει πάντως αρκετά καλός.

 

Η κεντρική οθόνη επίσης είναι αρκετά εύχρηστη και αρκετά παραμετροποιήσιμη.

 

Το εσωτερικό πληκτρολόγιο είναι καλό ως προσθήκη αλλά δυστυχώς είναι "στριμωγμένο" και με λίγα πλήκτρα. Π.χ. για αριθμούς ή την τελεία ή κάποια άλλα θέλει το shift. Ίσως βέβαια να μου κακοφαίνεται γιατί είχα συνηθίσει στο Ε71 που έχει πεισσότερα πλήκτρα και έτσι εκεί θέλει λιγότερα πατήματα για κάποιους χαρακτήρες. Γενικά όμως με λίγη προσπάθεια συνηθίζεται.

 

Γενικότερα, πέρα από κάποιες παιδικές ασθενειούλες όλα δείχνουν να δουλεύουν σχετικά καλά.

 

Μερικές ερωτήσεις:

 

1) το "χάκεμα" που βλέπω να αναφέρουν κάποιοι φίλοι τι δυνατότητες δίνει γενικά?

 

2) διάβασα να αναφέρετε για πρόβλημα στην ανοιχτή συνομιλία και δυστυχώς (παρόλο που έβαλα την έκδοση 12) το είδα και εγώ. Έβαλα ανοικτή συνομιλία και ενώ άκουγα με ακούγανε πολύ αχνά και ίσως και καθόλου μερικές φορες. Είναι συχνό το φαινόμενο? Έχετε κάποια λύση ή απλά περιμένουμε την επόμενη αναβάθμιση να το διευθετήσει?

 

3) για ηχογράφηση συνομιλίας έβαλα το Total Recall που βρήκα στα γνωστά "καταγώγια" ( :cool: ) αλλά δεν δουλέυει και τόσο καλά. Μια γράφει μια δε γράφει. Υπάρχει κάποια άλλη αξιόπιστη λύση? Έχει δοκιμάσει κανείς κάτι?

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά! (Σε περίπτωση που μπορώ να διαβάσω αλλού τις απαντήσεις παρακαλώ παραπέμψτε με)

On Mate RS and support for

iPad3 (η μπέμπα. Extreme user) /

iPhone 6 (η κυρά. Aschetos user)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν δεν ξέρω αν συνέβει σε κάποιον άλλον... σήμερα ανακάλυψα ότι συνδέθηκε με Wind Internet (GPRS) εχτές και προχτές το βράδυ η συσκευή από μόνη της 3 φορές και με χρέωσε με 27 ευρώ! Διέγραψα από τους προορισμούς το Wind Internet που ήταν σε 3η προτεραιότητα. Έχει συμβεί σε κάποιον άλλον; Γιατί το έκανε αυτό δεν ξέρω, από πια εφαρμογή κατέβασε δεδομένα. Η αλήθεια είναι ότι συνδέεται από μόνη της η συσκευή στα ασύρματα δίκτυα που έχω στις προτεραιότητες, πως γίνεται να μην το κάνει αυτό, δεν μπορώ να βρω κάποια ρύθμιση, συμβαίνει και σε άλλους;

Eπίσης μέσα στους προορισμούς έχει και το Boingo κλειδωμένο, το έχουν και άλλοι έτσι; Πως μπορώ να το ξεκλειδώσω για να μπορέσω να το διαγράψω από τους προορισμούς; Eυχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν δεν ξέρω αν συνέβει σε κάποιον άλλον... σήμερα ανακάλυψα ότι συνδέθηκε με Wind Internet εχτές και προχτές το βράδυ η συσκευή από μόνη της 3 φορές και με χρέωσε με 27 ευρώ! Διέγραψα από τους προορισμούς το Wind Internet που ήταν σε 3η προτεραιότητα. Έχει συμβεί σε κάποιον άλλον; Γιατί το έκανε αυτό δεν ξέρω, από πια εφαρμογή κατέβασε δεδομένα. Η αλήθεια είναι ότι συνδέεται από μόνη της η συσκευή στα ασύρματα δίκτυα που έχω στις προτεραιότητες, πως γίνεται να μην το κάνει αυτό, δεν μπορώ να βρω κάποια ρύθμιση, συμβαίνει και σε άλλους;

Eπίσης μέσα στους προορισμούς έχει και το Boingo κλειδωμένο, το έχουν και άλλοι έτσι; Πως μπορώ να το ξεκλειδώσω για να μπορέσω να το διαγράψω από τους προορισμούς; Eυχαριστώ!

Για το Boingo κάνε αυτό που λέει στο παρακάτω link, http://www.symbian-freak.com/news/009/08/boingo_iap_remover_for_nokia_n97.htm.

 

Όσο για αυτό που λες ώστε να μην συνδέεται αυτόματα με τα σημεία πρόσβασης και να σε ρωτάει πήγαινε στις ρυθμίσεις, συνδεσιμότητα, προορισμοί και εκεί αν πατήσεις επιλογές σου βγάζει ρυθμίσεις και εκεί έχει επιλογή για το αν θες να σε ρωτάει πριν συνδεθεί με κάποιο σημείο πρόσβασης. Δεν θυμάμαι ακριβώς την διαδρομή και δεν έχω αυτή την στιγμή το 5800 για να το τσεκάρω, αλλά σίγουρα υπάρχει αυτή η ρύθμιση μέσα στο μενού Συνδεσιμότητα.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Για το Boingo κάνε αυτό που λέει στο παρακάτω link, http://www.symbian-freak.com/news/009/08/boingo_iap_remover_for_nokia_n97.htm.

 

Όσο για αυτό που λες ώστε να μην συνδέεται αυτόματα με τα σημεία πρόσβασης και να σε ρωτάει πήγαινε στις ρυθμίσεις, συνδεσιμότητα, προορισμοί και εκεί αν πατήσεις επιλογές σου βγάζει ρυθμίσεις και εκεί έχει επιλογή για το αν θες να σε ρωτάει πριν συνδεθεί με κάποιο σημείο πρόσβασης. Δεν θυμάμαι ακριβώς την διαδρομή και δεν έχω αυτή την στιγμή το 5800 για να το τσεκάρω, αλλά σίγουρα υπάρχει αυτή η ρύθμιση μέσα στο μενού Συνδεσιμότητα.

 

Το Wind Internet ήταν 3η προτεραιότητα με επιβεβαίωση και παρόλα αυτά συνδέθηκε... τι να πω!

Aν δεν θέλω να αφαιρέσω από την συσκευή το Boingo, πως γίνεται απλά να το ξεκλειδώσω; Γιατί μέσα στις προτεραιότητες έχει μια κλειδαριά, έτσι είναι σε όλους; Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...