Jump to content

[Επίσημο] Nokia N97


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kαλή φάση, αυτά τα "άλλα αρχεία 57ΜΒ" κάπως μου κοπανάει ... Πήγαινε διαχείριση αρχείων, μνήμη τηλεφώνου ... Τα αρχεία που μπορείς να διαγράψεις θα πρέπει να είναι ή σε αυτόν τον κεντρικό φάκελο ή μέσα στον φάκελο "άλλα" που είναι πρώτος πρώτος .... Εννοείται πως ότι φάκελο βλέπεις και δεν είναι φάκελος τηλεφώνου μπορείς να τον διαγράψεις ...

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Αφού έλεγε άλλα αρχεία ... wtf ????? Τότε ψάξε κάθε φάκελο έναν έναν για να δεις ποιος είναι ασυνήθιστα μεγάλος ....

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω τι μπορεί να γίνεται....σε κανέναν φάκελο δεν έχει τίποτα μέσα. Σε κάθε φάκελο λέει χωρίς δεδομένα.

 

Έκανα ένα hard format και ελευθερώθηκε αρκετός χώρος αλλά έχω χάσει τις επαφές μου .... υπάρχει τρόπος να τις αποκαταστήσω χωρίς το pc suite?

Edited by natasa07
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω ενα θεμα με το n97.Εχω αποθηκευμενα ολα τα sms στην μνημη Ε του κινητου.Δεν ξερω τι παιζει αλλα οταν μου ερχετε καποιο sms δεν χτυπαει ο ηχος μυνηματος ουτε τα 2 πληκτρα αφης αναβουνε.Ξερει μηπως καποιος τι μπορει να συμβενει?Οταν αλλαζω τη μνημη αποθηκευσης των μυνηματων και βαζω την C χτυπανε κανονικα.Στην Ε δεν χτυπαει τιποτα.Ουτε καν η αναφορα Edited by stauros1988
Link to comment
Share on other sites

Πόσα μηνύματα έχεις ???? Αν πας στα μηνύματα, στο μενού των μηνυμάτων, σου βγάζει το κόκκινο σημαδάκι στο εικονίδιο των εισερχομένων, ότι δηλαδή έχεις νέο μήνυμα ????

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Και μένα μου το έκανε αυτό μόλις πέρασα τα 3000, επειδή τα πέρασα κάτι μηνύματα που κράταγα από το προηγούμενό μου κινητό .... Ξεκίνα να διαγράφεις ή μετέφερέ τα στο PC σου ....

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Κάτι άλλο που δεν δοκίμασα ... Δοκίμασε να τα ομαδοποιήσεις και να τα περάσεις σε φακέλους με την επιλογή "μετακίνηση σε φάκελο" και στην συνέχεια στο "οι φακελοι μου" ... Πειραματίσου λίγο ....

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Όταν αποσυνδέσω το κινητό από τον φορτιστή σχεδόν πάντα συνεχίζει να μένει αναμένο το λαμπάκι της φόρτισης. Επίσης πολλές φορές έτσι ξαφνικά ενώ είναι σβηστό το λαμπάκι ανάβει και αρχίζουν να ανεβοκατεβαίνουν οι γραμμές σαν να φορτίζει. Και στις δύο περιπτώσεις πρέπει να βγάλω την μπαταρία για να φτιάξει.

Το έκανα αναβάθμιση πρίν 2-3 μήνες.

Ξέρει κανείς τι μπορεί να είναι;

Μόνο Nokia!
Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλησπέρα επειδή είναι να το πάρει ο αδερφός μου από προβλήματα πως είναι το τηλέφωνο? μεταχειρισμένο θα το πάρει... απο μπαταρία?
PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

Από μπαταρία μία χαρά είναι και προβλήματα δεν έχει αλλά έχει κάποιες ιδιαιτερότητες ...

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

μπορείς να μου πεις?

 

Για το n97 πάντα, όχι για το mini, κάποια από τα στοιχεία που πιστεύω έχουν ενοχλήσει τους περισσότερους είναι ο αργός επεξεργαστής με ότι αυτό συνεπάγεται,

 

ο κακός browser που διορθώνεται και αποκτάς άλλη εμπειρία με Opera,

 

το γεγονός ότι έχεις 32Gb μνήμης αλλά βάλεις πολλά και μικρά αρχεία και μείνεις με κάτω από 10Gb ελεύθερα τότε κολλάει πολύ - αν βάλεις μεγάλα αρχεία και λίγα τότε δεν θα χεις πρόβλημα,

 

το γεγονός ότι η μνήμη τηλεφώνου είναι μικρή και αυτό οδηγεί σε πολλά προβλήματα γιατί εφαρμογές που κατεβάζεις από το κατάστημα έχουν ρύθμιση να εγκαθιστούνται εκεί, κανένα πρόβλημα όμως αν τις κατεβάσεις από αλλού μπορείς να τις εγκαταστήσεις όπου θες,

 

το τρελό με τα μηνύματα, αν έχεις πάνω από 3000 τότε δεν σε ενημερώνει ...

 

 

Κατά τα άλλα η μπαταρία είναι μία χαρά, στο πιο σκληρό τεστ (αυτό της κοπέλας) σου βγάζει 2 μέρες και προσφέρει πράγματα που δεν προσφέρουν άλλες συσκευές σήμερα και που όπως φαίνεται δεν θα σου προσφέρει ο ανταγωνισμός για καιρό, όπως ραδιόφωνα, εργονομία, FullQWERTY με εξαιρετικό slideup μηχανισμό που βολεύει πολύ, bluetooth, & flashάκι 32Gb .... :)

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ φίλε μου οπότε να προβεί στην αγορά του? τι τιμές παίζουνε μεταχειρισμένα αυτά?
PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ φίλε μου οπότε να προβεί στην αγορά του? τι τιμές παίζουνε μεταχειρισμένα αυτά?

 

Τώρα θα σε γελάσω και δεν το θέλω ... Μπορώ να σου πω μόνο πως ένας γνωστός μου πουλάει το n97 mini του για 200 ευρώ ... Παραπάνω περιστατικά δεν έχω ψάξει για να σου πω αν είναι λίγα ή πολλά ....

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια βοηθεια.εχει ενας φιλος μου το N97.υπαρχει κανα προγραμμα ξεκλειδωματος της οθονης;του εχει σπασει το πλαινο κουμπακι που το ανοιγε!ευχαριστω

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια βοηθεια.εχει ενας φιλος μου το N97.υπαρχει κανα προγραμμα ξεκλειδωματος της οθονης;του εχει σπασει το πλαινο κουμπακι που το ανοιγε!ευχαριστω

 

Βασικά όλα αυτά που έχω δει εγώ, είναι τύπου nUnlock, απαιτούν πρώτα χρήση του συρόμενου κουμπιού ... Θα πρεπει να το πάει για αλλαγή ....

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

το ν97 μίνι είναι χειρότερο από το ν97 να υποθέσω ε?

 

Χειρότερο ???? Αντί να έχει 32Gb έχει 8Gb αλλά και τα δύο έχουν θήκη για microSD .. Άλλη διαφορά είναι στην οθόνη η οποία είναι είναι ελαφρώς μικρότερη και μία τελευταία στο φυσικό πληκτρολόγιο το οποίο δεν έχει το DPad που έχει το μεγάλο n97 αλλά έχει βελάκια σε πλήκτρα και ελαφρώς διαφορετική διάταξη, οι περισσότεροι την βρίσκουν πιο βολική αυτή του mini .... Καμία άλλη διαφορά ....

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

το ν97 μίνι είναι χειρότερο από το ν97 να υποθέσω ε?

 

Kαλυτερα παρε το Ν97.

 

Το mini εχει μικροτερη οθονη.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια βοηθεια.εχει ενας φιλος μου το N97.υπαρχει κανα προγραμμα ξεκλειδωματος της οθονης;του εχει σπασει το πλαινο κουμπακι που το ανοιγε!ευχαριστω

Ανοίγει το slide και ξεκλειδώνει. Το έκανα εγώ μέχρι να το στείλω για επισκευή.

Μόνο Nokia!
Link to comment
Share on other sites

Ανοίγει το slide και ξεκλειδώνει. Το έκανα εγώ μέχρι να το στείλω για επισκευή.

 

mazelock.....κλειδωνει κιολασ χωρις το πλαινο κουμπι

KTLK
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...