Jump to content

Ποιοι ραδιοφωνικοί παρουσιαστές σας αρέσουν;


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 141
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Βίκη και Κώστας Village

 

Πολύ καλοί! Τι όρεξη που έχουν αυτά τα παιδιά πρωί πρωί! Σου φτιάχνουν την διάθεση (ειδικά τις Δευτέρες... :zzz: )

...And yet I know the worst is still to come...
Link to comment
Share on other sites

Eleni Manousaki :)
Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Αλεξανδρος Πετρακας - Αναστασης Παππας

Η μυυυυυυυυυυγγγγγγγα του στουντιο :lol:

Αν και τωρα τελευταια το εχουν ψιλοκαψει και την εχουν ψωνισει :cry:

Link to comment
Share on other sites

Έφη Δρογούτη καθημερινά 18:00 - 20:00 στον 105,5 Rock...

 

Έχουμε ακριβώς τις ίδιες μουσικές απόψεις και γούστα οπότε την θεωρώ απλά τέλεια...

 

(Μην το παρεξηγείται, ότι εγώ είμαι τέλειος στην μουσική, απλά εφ' όσον παίζει ακριβώς αυτά που μου αρέσουν κι έχουμε τις ίδιες απόψεις είναι για ΕΜΕΝΑ τέλεια)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εγώ πάντως δηλώνω φανατικός ακροατής των Κατερίνα & Δημήτρη (Λάμψη), τους οποίους ακούω σχεδόν κάθε πρωί εδώ και πάρα πολύ καιρό. Θεωρώ πως έχουν φοβερό χιούμορ κι αυθορμητισμό, ενώ καταφέρνουν πάντα να μου φτιάχνουν τη διάθεση. Είχα μάλιστα τη χαρά να τους γνωρίσω και προσωπικά και να διαπιστώσω πως σε προσωπικό επίπεδο είναι... ακόμη καλύτεροι! :)

 

Πολύ καλό θεωρώ επίσης τον Δ.Τσαουσόπουλο, τη Νανά Καραγιάννη -πολύ χαβαλές, κάποτε την έβλεπα σε πρωϊνή εκπομπή του Alter νομίζω, αν και τώρα υπάρχει conflict στην πρωϊνή ραδιοφωνική ζώνη, και τους Γερμανού-Δρυμούση τις Πέμπτες (ως ραδιοφωνικό ζευγάρι). Last but NOT least, πολύ ευχάριστα ακούω τις Εύη Βισβάρδη και Άννα-Μαρία Ψέμμα στην απογευματινή και βραδυνή ζώνη του Λάμψη αντίστοιχα.

 

Γενικότερα, στους παραγωγούς μου αρέσει το χιούμορ και ο αυθορμητισμός, ενώ θεωρώ πολύ σημαντικό να έχουν ευφράδεια λόγου και να μη "ζορίζονται" να πουν αυτό που θέλουν. Τέλος, δεν υποφέρω βαρετές/μονότονες φωνές που βγάζουν μια γκρίνια στα λεγόμενά τους.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

Village for ever,Βίκυ και Δημήτρης,Κώστας Σιτόπουλος...και γενικώς όλοι οι παραγωγοι του village....

ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ...

ΠΙΝΩ...

...ΚΑΠΝΙΖΩ...

ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...

ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

> Aλεξανδρος (Massive) Δρακος & Ιλιαννα @ RadioDeejay (το καλυτερο πρωινο στο ραδιοφωνο)

Βαράνε ακόμα drum 'n bass όπως τότε; :rolleyes: :D

Νικό εγώ τους θυμάμαι από τότε με την Pumpin' Bass... :w00t:

Εποχές Άλσος... :cool:

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

Ο Παπανώτας που πήγε ρε παιδία; Είχα καιρό ν' ακούσω και προχτές που το έβαλα ήταν μόνη της η Καραγιάννη. Δεν τράβαγε μόνη της... 15 λεπτά άντεξα...

 

Γενικότερα, στους παραγωγούς μου αρέσει το χιούμορ και ο αυθορμητισμός, ενώ θεωρώ πολύ σημαντικό να έχουν ευφράδεια λόγου και να μη "ζορίζονται" να πουν αυτό που θέλουν. Τέλος, δεν υποφέρω βαρετές/μονότονες φωνές που βγάζουν μια γκρίνια στα λεγόμενά τους.

Γρηγόρης Ψαριανός πχ... :down:

Γενικά,η πρωινή ζώνη του Best είναι πολύ καλή. Βράτσος, Γιαννούτσος-Βαμβακάρης και Αφροδίτη Σημίτη είναι ότι πρέπει για ένα χαλαρό πρωινό ξύπνημα.

Link to comment
Share on other sites

Paidia ego akouo fanatika sfaira! Spania kati allo! Vasilis Drimousis 8-10 to proi. O antropos einai korifi. Leei sinexeia tromeres atakes! k vevaia to gossip night tis pemptis einai teleio! Telos poli kaloi einai valentino,tzimos,malamas! Poli sexy foni 12-14 kaiti farmaki kai teleio programma, savvato 11-13,30 eleni gelali!!
Link to comment
Share on other sites

Μιχάλης Τσαουσόπουλος & Εύα Θεοτοκάτου ----> Athens Radio DeeJay 95,2

Και επειδή λένε αν δεν παινέψεις το σπίτι σου θα πέσει να σε πλακώσει άντε θα πω και τον εαυτό μου...χαχαχα...στο Radio ONE 107,5 στην Αμαλιάδα Ηλείας!

Link to comment
Share on other sites

Παπανώτας η ΚΟΡΥΦΗ!!! Ήταν πολύ καλός! Νομίζω ότι έχει φύγει από τον kiss - τουλάχιστον από την πρωϊνή ζώνη - γιατί έχει το τηλεοπτικό πρωϊνό και δεν προλάβαινε. Κρίμα πάντως, ήταν αχτύπητος. Αφού το πρωί στο αυτοκίνητο, γέλαγα μόνη μου και οι γύρω μου θα πρέπει να περνούσανε για χαζή..
yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

eleni fourli - giorgos kartelias

sokfm 104.8 xalkida

simply the best!!!

F R E E R A D I O...N O W!!!!

27 ΜΑΡΤΙΟΥ 2001....ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΑΚΡΟΑΣΗ...

ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΜΑΣ ΚΡΑΤΟΥΣΑΝ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΤΑ ΑΝΑΡΧΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΗΣ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...