Jump to content

Κινητά με Dual SIM, TV και Wi-Fi


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

σημερα παρελαβα και εγω το κ599 με φλας

πρωτη φορτιση ποσο πρεπει να το βαλω?

Οι διαφορές που έχει με την πρώτη έκδοση αυτού του κινητού είναι ότι έχει φλάς στην κάμερα και ότι στην κάτω μεριά του κινητού έχει δυο ηχιάκια ενώ στην πρώτη έκδοση είχε μόνο από τη μια μεριά

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

και το δικο μου που παρελαβα την δευτερα εχει δυο ηχειακια στην κατω μερια του κινητου αλλα δεν εχει φλας η καμερα.

αυτοι οι κινεζοι βαζουν οτι εχουν :)

μηπως το φλας ειναι δικοσμητικο στο καλυμμα του τηλ. και δεν υπαρχει στο σωμα του?

ειναι κατι σαν διακοσμητικο?

που μπορω να βρω εφαρμογες java για το τηλεφωνο?

Link to comment
Share on other sites

μηπως το φλας ειναι δικοσμητικο στο καλυμμα του τηλ. και δεν υπαρχει στο σωμα του?

ειναι κατι σαν διακοσμητικο?

όχι, έχει φλας κανονικά και ανάβει όταν βγάζεις φωτογραφία

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

το mail λειτουργει κανονικα

το δοκιμασα με wifi και μου κατεβασε

εχω προβλημα ομως με τις επαφες.

δεν εχω βρει τροπο να τις μεταφερω

Link to comment
Share on other sites

σημερα παρελαβα και εγω το κ599 με φλας

πρωτη φορτιση ποσο πρεπει να το βαλω?

 

απο που το αγορασες?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα εχω το τηλεφωνο k599 μολις 2 ημερες και ακομη το εξερευνω με δυο ηχεια και flash, καμερα μπρος πισω...ειναι μεσα στις προσδοκιες μου δεδομενου των 120 ευρω που κοστισε.Μια ερωτηση πως γινονται εγκατασταση των εφαρμογων java,δηλ σε ποιο folder γινεται η αντιγραφη απο το pc του java software για mobile φυσικα?Με εχει δυσκολεψει η εγκατασταση εφαρμογων java στο συγκεκριμενο τηλεφωνο.Αν αλλοι εχουν εγκαταστησει οποιοδηποτε αλλο προγραμμα αν μπορεσουν ας ποσταρουν καποιο λινκ διαφορετικα private message me..thnx!
Link to comment
Share on other sites

παιδια η μπαταρια του κ599 δεν κραταει ουτε μερα η ειναι νωρις ακομα??

ξερει κανεις αν περνει φοτο στις επαφες και οταν σε καλουν να φενεται

Link to comment
Share on other sites

 

Στο ebay υπαρχει αυτο?

κ επισης θελω μια τεραστια χαρη, θελω να μου πεις ή εσυ ή οποος το εχει το βισμα που παιρνει για το handsfree (και μια φωτο αμα μπορει καποιος :D) γιατι θελω να δω μηπως μπορω να το συνδεω σε τιποτα ηχεια, σε φαση line out.

Link to comment
Share on other sites

Στο ebay υπαρχει αυτο?

κ επισης θελω μια τεραστια χαρη, θελω να μου πεις ή εσυ ή οποος το εχει το βισμα που παιρνει για το handsfree (και μια φωτο αμα μπορει καποιος :D) γιατι θελω να δω μηπως μπορω να το συνδεω σε τιποτα ηχεια, σε φαση line out.

 

Εννοεις το mini-jack 3.5mm?

Link to comment
Share on other sites

Εννοεις το mini-jack 3.5mm?

 

ξερω γω το καρφακι δεν ειναι αυτο? Αυτο εννοω παντως.

Αλλα και σε καρφι να μην βγαινει απο μονο του το φτιαχνουμε, απλα θελω να δω αν το βισμα που μπαινει στην συσκευη ειναι κανενα γνωστο που μπορουμε να βρουμε κανα μεμονωμενο να κολλησουμε ή κανα ξεμπαρκο που δεν υπαρχει πουθενα

Link to comment
Share on other sites

οταν ενοουμε επεξεργασια;

το νοκια Ν73 τα περνα στην καρτα μνημης. απο εκει PC και τοποθετηση στην καρτα μνημης του κινεζικου. μετα θα τα δειξει; αν μπορει καποιος ας δοκιμασει:thanks:

 

Παιδιά σπό το ΝΟΚΙΑ που εχω δοκιμασει. Περνάμε τις επαφές Backup στην κάρτα μνήμης. Εάν είναι ίδια με αυτή του Κ599, τη βάζουμε από το ΝΟΚΙΑ στο Κ599, πηγαίνουμε από την δεύτερη καρτέλα στο εικονίδιο file και στον κατάλογο που έχουμε γράψει τις επαφές. Απο εκεί μια μια επαφή την κάνουμε use as, contact.

Προσέξτε τις επαφές να τις έχετε σώσει σαν .vcf. Επίσης από τις ρυθμίσεις επαφών επιλέγουμε vcard version 3.0. Εγώ έτσι συγχρόνησα καμια 500αριά επαφές με 3 ή 4 τηλέφωνα η κάθε μια και 15 ελληνικούς χαρακτήρες

Link to comment
Share on other sites

Στο ebay υπαρχει αυτο?

κ επισης θελω μια τεραστια χαρη, θελω να μου πεις ή εσυ ή οποος το εχει το βισμα που παιρνει για το handsfree (και μια φωτο αμα μπορει καποιος :D) γιατι θελω να δω μηπως μπορω να το συνδεω σε τιποτα ηχεια, σε φαση line out.

 

Το δικό μου δεν έχει minijack αλλά τα ακουστικά συνδέονται στο βύσμα που χρησιμεύει για φόρτιση, σύνδεση με το PC και για σύνδεση με το handfree.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σπό το ΝΟΚΙΑ που εχω δοκιμασει. Περνάμε τις επαφές Backup στην κάρτα μνήμης. Εάν είναι ίδια με αυτή του Κ599, τη βάζουμε από το ΝΟΚΙΑ στο Κ599, πηγαίνουμε από την δεύτερη καρτέλα στο εικονίδιο file και στον κατάλογο που έχουμε γράψει τις επαφές. Απο εκεί μια μια επαφή την κάνουμε use as, contact.

Προσέξτε τις επαφές να τις έχετε σώσει σαν .vcf. Επίσης από τις ρυθμίσεις επαφών επιλέγουμε vcard version 3.0. Εγώ έτσι συγχρόνησα καμια 500αριά επαφές με 3 ή 4 τηλέφωνα η κάθε μια και 15 ελληνικούς χαρακτήρες

 

και αποθηκευονται στα ελληνικα?

η τις εχεις τις επαφες σου στα λατινικα?

Link to comment
Share on other sites

Οταν γινεται μια εγκατασταση java software πως βαζουμε εικονιδιο συντομευσης?μπορει να γινει?Εχω εγκαταστηση το Msn messenger αλλα δεν εχω εικονιδιο
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σπό το ΝΟΚΙΑ που εχω δοκιμασει. Περνάμε τις επαφές Backup στην κάρτα μνήμης. Εάν είναι ίδια με αυτή του Κ599, τη βάζουμε από το ΝΟΚΙΑ στο Κ599, πηγαίνουμε από την δεύτερη καρτέλα στο εικονίδιο file και στον κατάλογο που έχουμε γράψει τις επαφές. Απο εκεί μια μια επαφή την κάνουμε use as, contact.

Προσέξτε τις επαφές να τις έχετε σώσει σαν .vcf. Επίσης από τις ρυθμίσεις επαφών επιλέγουμε vcard version 3.0. Εγώ έτσι συγχρόνησα καμια 500αριά επαφές με 3 ή 4 τηλέφωνα η κάθε μια και 15 ελληνικούς χαρακτήρες

thanks φιλε μου!!!

Link to comment
Share on other sites

το I9 το εχει παρει κανεις??? ελληνικα εχει? μηπως εχεται καμια συσκευη υποψη με gps???
''ΟΥΚ ΑΝΗΛΙΟΝ ΕΠΙ ΤΙΣ ΓΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΝ ΟΥΚ ΕΙΔΕΝ'' πλουταρχος
Link to comment
Share on other sites

και αποθηκευονται στα ελληνικα?

η τις εχεις τις επαφες σου στα λατινικα?

Στα ελληνικά με 15 χαρακτήρες

Link to comment
Share on other sites

το I9 το εχει παρει κανεις??? ελληνικα εχει? μηπως εχεται καμια συσκευη υποψη με gps???

το i9 εχει ελληνικα δεν εχει ομως τηλεοραση και ασυρματο δικτυο λαθος thread:)

υπαρχει βεβαια το i9tv αλλα χωρις ασυρματο δικτυο

Link to comment
Share on other sites

μπορειτε να με προτυνεται μια συσκευη που να ειναι σαν το iphone Να εχει ελληνικα , τηλεωραση και wifi ???? μηπως μπορειτε να με πειτε και καμια σελιδα για εφαρμογες java???? σας ευχαριστώ !!!!!!!!!!!!!!!
''ΟΥΚ ΑΝΗΛΙΟΝ ΕΠΙ ΤΙΣ ΓΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΝ ΟΥΚ ΕΙΔΕΝ'' πλουταρχος
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...