Jump to content

Κινητά με Dual SIM, TV και Wi-Fi


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

320*240...Δεν λέει τίποτα αυτό.Και άλλα κινητά έχουν αυτή την ανάλυση.Δεν φέρνει τίποτα νέο

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ανέβασε καμιά φωτογραφία και κάνε και μια οσο μπορείς πιο αναλυτική παρουσίαση να το δούμε και εμείς

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και απο μενα !!!!! ειμαι καινουργιος στο φορουμ και απο χθες κατοχος ενος a007 !!!!!!!!!!Αναλογη εμπειρια απο επωνυμο τηλεφωνο με σχεδον ιδια δεδομενα αλλα σε συγκριση με ενα omnia το wifi (για το οποιο και το αγορασα) απλα τα σπαει!!!!!!!!!!!! και μια ερωτηση ? εχει δοκιμαση κανεισ να περασει windows mobile και αν ναι εχουν δουλεψει??????
Link to comment
Share on other sites

Αναλογη εμπειρια απο επωνυμο τηλεφωνο με σχεδον ιδια δεδομενα αλλα σε συγκριση με ενα omnia το wifi (για το οποιο και το αγορασα) απλα τα σπαει!!!!!!!!!!!!
Χωρίς να θέλω να σε απογοητεύσω αυτό αποκλείεται :rolleyes:

Καλό το wifi στα κινέζικα αλλά μπορώ να το συγκρίνω μόνο με wifi που έχει κάποιο laptop 3ετίας.Όλα τα τελευταία pda και laptop έχουν ασφαλώς πιο ισχυρό wifi.

Αυτό βέβαια δεν σημαίνει ότι δεν μπορείς να κάνεις την δουλειά σου,μια χαρά εξυπηρετεί :D

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

δεν πτοούμε οταν το αγορασα ηξερα τι έπερνε και σιγουρα δεν το σιγκρινω με λαπτοπ η κατι αναλογο σημερινη τεχνολογια όμως για να χαζευεισ στον παιδοτοπο και να περνα η ώρα σου για τα 100 € που εδωσα κανει αξιολογα τη δουλεια του:D
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς όπως το είπες είναι!Μακάρι όσοι το παίρνουν να ήξεραν γιατί το παίρνουν όσο έσυ.Κάνει αξιοπρεπέστατα την δουλειά που θές με το 1/3 των χρημάτων που θα έδινες για ένα επώνυμο

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και απο μενα !!!!! ειμαι καινουργιος στο φορουμ και απο χθες κατοχος ενος a007 !!!!!!!!!!Αναλογη εμπειρια απο επωνυμο τηλεφωνο με σχεδον ιδια δεδομενα αλλα σε συγκριση με ενα omnia το wifi (για το οποιο και το αγορασα) απλα τα σπαει!!!!!!!!!!!! και μια ερωτηση ? εχει δοκιμαση κανεισ να περασει windows mobile και αν ναι εχουν δουλεψει??????

 

Το περιμένω και εγώ! Μόλις το παραλάβω θα ανταλλάξουμε εμπειρίες...πόσα MP πάει η κάμερα με interpolation; Πόσο σου βγήκε τελική τιμή με μεταφορικά;

Link to comment
Share on other sites

παιδια με την ψηφιακη tv να εχει αρχισει να εξαπλωνεται και στην ελλαδα, και που σε κανα 2μηνο θα εχουμε και στην αθηνα...η αναλογικη tv δεν συγκρινεται....θα εχουμε και τελεια εικονα και οπου και να ειμαστε....

τι κινητα εχουμε με dvb? και σε mpeg4....σε αυτα που βλεπω δεν αναφερουν αν υποστηριζουν mpeg4

Link to comment
Share on other sites

Για όσους δεν καλύπτονται από κλώνους iphone,πλέον υπάρχει και κλώνος HTC HERO http://www.solomobi.com/viewproduct.asp?pro_id=3220

Δεν φαίνεται να έχει κάτι το ξεχωριστό σε σχέση με τα άλλα και έχει και αυτό περίεργη ανάλυση 240*400

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

φαινεται καλο,ομως με χαλαει που δεν ειναι επιπεδο απ'ολες τις πλευρες.

επισης εχω την εντυπωση οτι ειναι και μεγαλυτερο σε μηκος απο τους αλλους κλωνους :worry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και μένα αυτό δεν μ αρέσει που δεν είναι επίπεδο από όλες τις πλευρές.όσο για το πενάκι που είναι εσωτερικό εχει τα καλά και τα κακά του.Σίγουρα το μεταφέρεις πιο εύκολα, αλλά αν το χάσεις μένεις με μια τρύπα στο κινητό σου,σιγά μην βρεις ίδιο πενάκι για τέτοιο κινητό

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

γεια σας ρε παιδια μια απαντηση θα ηθελα να εχω στην ερωτηση εχει βγει καποιο κινεζικο τηλεφωνακι με gps wifi +tv η εχετε γνωση για το ποτε θα εχουμε αυτο το απολυτο? ευχαριστω!!
Link to comment
Share on other sites

κοιτα να δεις ρε φιλε μας ταλεπωρουν οι μεγαλες εταιριες κινητων με τα δηθεν καλυτερα κινητα που βγαζουν.. μας ταλεπωρουν και οι κινεζη ρε τη τραβαμε με αυτη την τεχνολογια ευχαριστω παιδια και για οτι νεοτερο ενημερωστε..:worry:
Link to comment
Share on other sites

http://www.chinatronic.com/products.php/LESONg2

Για Κίνα κάτι υπάρχει...Ε,θα έρθει και η σειρά μας

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα ειναι!! και η τιμουλα του spesial αντε να ερθει γιατι βαρεθηκα να δινω λεφτα στην htc

 

δεν νομιζω να εινε και τοσο σπεσιαλ η τιμουλα. τηλεφωνο εινε οχι λαπτοπ!!!:)

Link to comment
Share on other sites

φιλε απο τα 700 και τα 1000 που πληρωνα καποτε για καποια μοντελα που νομιζα και τα διαφημιζαν ωσ ξεχωριστα μια χαρα μου κανει και αν μου επιτρεπεις το συγκεκριμενο δεν θα το ελεγα τηλεφωνο αλλα ενα μινι πολυμηχανημα!! που σιγουρα ειναι το μελον:ninja:.. φιλικα!!
Link to comment
Share on other sites

φιλε απο τα 700 και τα 1000 που πληρωνα καποτε για καποια μοντελα που νομιζα και τα διαφημιζαν ωσ ξεχωριστα μια χαρα μου κανει και αν μου επιτρεπεις το συγκεκριμενο δεν θα το ελεγα τηλεφωνο αλλα ενα μινι πολυμηχανημα!! που σιγουρα ειναι το μελον:ninja:.. φιλικα!!

 

φιλαρακι μηπως το πηρες στραβα; (αν μου επιτρεπεις );δεν νομιζω να εχω καποιο προβλημα εγω!!! εξαλου εξαρταται γιατι το θελει ο καθενας και ποσα εινε διατεθειμενος να δωσει:) εγω απαντησα βασει εμου!!!

Link to comment
Share on other sites

http://www.solomobi.com/viewproduct.asp?pro_id=3199 παιδια καλημερα.παρηγγειλα αυτο το κινητο.μου φαινεται καλο για τα λεφτα του.ειναι κλωνος του iphone.αν το εχει παρει κανεις ας μας πει κανενα σχολιο
θεε μου για σενα τον τρελλογιατρο τον επισκεφτομαι συχνα,δεν εχω σπιτι δεν εχω δουλεια δεν εχω γκομενα δεν εχω λεφτα---ΑΡΗΣ Κ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ
Link to comment
Share on other sites

http://www.solomobi.com/viewproduct.asp?pro_id=3199 παιδια καλημερα.παρηγγειλα αυτο το κινητο.μου φαινεται καλο για τα λεφτα του.ειναι κλωνος του iphone.αν το εχει παρει κανεις ας μας πει κανενα σχολιο

Ωραιο φαινεται! στις φωτο ειδα και υποδοχη για κανανονικα ακουστικα.αυτο ειναι στα (+) για εμενα.

παντως αυτον τον κλωνο πρωτη φορα τον βλεπω :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

nai k ego tyxaia to vrhka k me pareksenepse giati einai k kalos klonos,k kalo menou k kalh camera.tha doume
θεε μου για σενα τον τρελλογιατρο τον επισκεφτομαι συχνα,δεν εχω σπιτι δεν εχω δουλεια δεν εχω γκομενα δεν εχω λεφτα---ΑΡΗΣ Κ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...