Jump to content

Ποια μέλη του myphone συμπαθείτε περισσότερο;


VIDEOMIX
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θέλω να ευχαριστήσω τους Trobocop® ,GEORGEGX20VF ,Crazygirl και gregorvisas που ανέφεραν το όνομά μου στο θέμα αυτό.

 

Ποτέ δεν περίμενα πως η υπογραφή μου θα άρεσε σε κάποιον οπαδό του Παναθηναικού...:)

 

Τα όσα έγιναν πέρσυ τον Μάρτιο στο θέμα της FORMULA 1 με έκαναν να αλλάξω ριζικά τον τρόπο σκέψης και έκφρασής μου στο ΦΟΡΟΥΜ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 766
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Dimitris79. Τον συμπαθώ γιατί πολλές φορές συμφωνώ με τις απόψεις του. Ειδικότερα, το πως τις υπερασπίζεται (με ψυχραιμία που προσωπικά ομολογώ πως δεν διαθέτω :O )

Nα'σαι καλα.Κι εγω συμφωνω με αρκετα απ'τα δικα σου,αν & παντα εχω την απορια για την...ηλικια σου...:p :lol:

 

@ poseidon,:lol:

Link to comment
Share on other sites

symatho episis giati ksexasa merikoys: angelina 22,basilis(mod),freak of nature,billakos,petros the great(aytoi oi dyo kirios me eixan sosei otan me eixe aposyndesi i kali vodafone 5 meres apo to diktyo tis kai eixa meinei xoris til.thanks kai pali)episis o nosferatu,aisopos,dimitris79 kai alloys polloys poy den moy erxontai tora.
Link to comment
Share on other sites

δε μας είπες τελικά, πήρες τηλέφωνο αυτόν που σε τράκαρε :shifty:

 

:p

 

 

οχι δεν έχω πάρει και ούτε προκειται..:cool: :cool:

 

συμπαθω ......τον.....

xpuser!!

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

symatho episis giati ksexasa merikoys: angelina 22,basilis(mod),freak of nature,billakos,petros the great(aytoi oi dyo kirios me eixan sosei otan me eixe aposyndesi i kali vodafone 5 meres apo to diktyo tis kai eixa meinei xoris til.thanks kai pali)episis o nosferatu,aisopos,dimitris79 kai alloys polloys poy den moy erxontai tora.

σ'ευχαριστουμε φιλαρακο! κι εμεις το ιδιο! :)

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν έχω πάρει και ούτε προκειται..:cool: :cool:

 

συμπαθω ......τον.....

xpuser!!

 

 

Ευχαριστώ! Και γω σε συμπαθώ πολύ!:up: :up: :up: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

symatho episis giati ksexasa merikoys: angelina 22,basilis(mod),freak of nature,billakos,petros the great(aytoi oi dyo kirios me eixan sosei otan me eixe aposyndesi i kali vodafone 5 meres apo to diktyo tis kai eixa meinei xoris til.thanks kai pali)episis o nosferatu,aisopos,dimitris79 kai alloys polloys poy den moy erxontai tora.

 

Σε ευχαριστω πολυ και σου ανταποδιδω τη συμπαθεια μου!!!!:p

 

Με την ευκαιρια να προσθέσω και τον kostakiss...:lol:

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να ευχαριστήσω τους Trobocop® ,GEORGEGX20VF ,Crazygirl και gregorvisas που ανέφεραν το όνομά μου στο θέμα αυτό.

Χμμμ... :rolleyes: Μην ξανασυμβει :mad: :p

Link to comment
Share on other sites

symatho episis giati ksexasa merikoys: angelina 22,basilis(mod),freak of nature,billakos,petros the great(aytoi oi dyo kirios me eixan sosei otan me eixe aposyndesi i kali vodafone 5 meres apo to diktyo tis kai eixa meinei xoris til.thanks kai pali)episis o nosferatu,aisopos,dimitris79 kai alloys polloys poy den moy erxontai tora.

 

Ο Petros_The_great θα συμφωνήσω.. συμπαθέστατος :)

 

:happy: ανταποδίδω :happy:

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

wow κάποιος/κάποιοι έγραψαν για μένα! :happy:

 

@garfield : όντως τέλος καλό όλα καλά...ανταποδίδω!

 

@7020029 : χμ...ποτέ δεν κατάλαβα τι στο καλό είναι αυτό το νούμερο αντί για nick...λύσε μου την απορία κάποια στιγμή... εντωμεταξύ, οι 3 κοπέλες που έγραψες, δεν έχουν καμιά σχέση στις απόψεις τους...εγώ ξέρω από αυτοκίνητα (ξεράδια :p)...:D φχαριστώ και ανταποδίδω!

 

Ας πω κι εγώ...rigasnic, Βασίλης, Sheik, Alexel, HellasVagabond...

 

από κοπέλες...έχω μια στην black list...:X

 

Χμ...πως μου διέφυγε...συμπαθώ την ioanna_io και την ευχαριστώ για όσα τραγούδια μου έχει στείλει κατά καιρούς :)

"In the morning u know u won't remember a thing.."
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ και σου ανταποδιδω τη συμπαθεια μου!!!!:p

 

Με την ευκαιρια να προσθέσω και τον kostakiss...:lol:

εμενα με ρωτησες?:p

να σαι καλα angelina..

+1 στην angelina και απο μενα :)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τελικά τους συμπαθώ όλους,ειδικά τις όμορφες κοπέλες τις παρασυμπαθω :P Και να πω και τον φίλο VARX που θα τον δω στην gamics ;)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

την φρικ αρχιζω και την συμπαθω πολυ τελευταια...χεχεχε...

να σαι καλα..βιβη!!(και τνχ για τις συμβουλες για το δοντια)

Link to comment
Share on other sites

συμπαθώ την freak_of_nature, γιατί μάλλον έχουμε και το ίδιο γούστο στα τραγούδια :lol:

 

επίσης τον φίλο Petros the Great τον οποίο και ευχαριστώ για τα καλά του λόγια!!! :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/roseface11.jpg

Κάτω απ' τον ήλιο σε μια απέραντη αγκαλιά

καράβι η αγάπη ταξιδεύει,

κι εμείς στη πλώρη του να δίνουμε φιλιά

κι η θάλασσα να μας ζηλεύει!!!

Link to comment
Share on other sites

επίσης τον φίλο Petros the Great τον οποίο και ευχαριστώ για τα καλά του λόγια!!! :)

 

+1 και απο μενα για τον Πετρο! :up: Ειδικα σημερα, μαζι με την Νελλη, με συγκινησαν τα μπαγασικα! :O :happy: :baby:

Ο αρνηθείς δεν μετανοιώνει. Aν ρωτιούνταν πάλι,

όχι θα ξαναέλεγε. Κι όμως τον καταβάλλει

εκείνο τ’ όχι — το σωστό — εις όλην την ζωή του.

Link to comment
Share on other sites

merci glukeia mou an kai de nomizo...to gousto mou einai ligo....apo ola na to po?

 

το έχω καταλάβει :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/roseface11.jpg

Κάτω απ' τον ήλιο σε μια απέραντη αγκαλιά

καράβι η αγάπη ταξιδεύει,

κι εμείς στη πλώρη του να δίνουμε φιλιά

κι η θάλασσα να μας ζηλεύει!!!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ να προσθέσω τον Demis_Cy. ;)

Αρκετά συμπαθητικό άτομο.

 

AAAA... Thank you thank you kai antapodidw!

 

Episis... billyavl kai greekcharmed, bestman, Instinct kai inside!

 

An 3exasa kanena kako gia mena :lol:

Link to comment
Share on other sites

+1 και απο μενα για τον Πετρο! :up: Ειδικα σημερα, μαζι με την Νελλη, με συγκινησαν τα μπαγασικα! :O :happy: :baby:

 

Yπήρχε περίπτωση να σε ξεχνούσαμε; :O

Και ξέχασα να σε βάλω να μου πεις πως προφέρεται το nickname σου γιατί κάθε φορά που θέλω να αναφερθώ σε σένα προφορικά .. :p

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

+1 και απο μενα για τον Πετρο! :up: Ειδικα σημερα, μαζι με την Νελλη, με συγκινησαν τα μπαγασικα! :O :happy: :baby:

 

Yπήρχε περίπτωση να σε ξεχνούσαμε; :O

Και ξέχασα να σε βάλω να μου πεις πως προφέρεται το nickname σου γιατί κάθε φορά που θέλω να αναφερθώ σε σένα προφορικά .. :p

 

Πες τα βρε nelly :p θα ξεχνούσαμε το αγαπημένο μας editor; Γιωργάκη εμείς θα τα πούμε από κοντά το Σάββατο ;) nelly μη γκρινιάζεις, τρεις μέρες με εφαγες στη μάπα :lol: :lol:

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Συμπαθώ πολύ τον Denior γιατί μ' όλο που τον πειράζω σε καθε ευκαιρία που τον βρίσκω μπροστά μου, ποτε δεν έχει αντιδράσει άσχημα. Ειναι ευγενικός και με πολύ καλή αγωγή (όσο κι αν αυτο ακούγεται παλιομοδίτικο).:)
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...