Jump to content

[Επίσημο] Samsung Omnia II (I8000)


NTROPIC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια soS

καπου μεσα στο φορουμ, αναφερθηκε για τριξημο στην οθονη στα κατω ακρα της .ΑΥΤΟ μου εγινε ακριβως και μενα.Λεσ και οι αχρηστοι της samsung δεν εχουν κολησει καλα την οθονη στις ακρες .παδια θελω μια συμβουλη πως πρεπει να κινηθω απο εδω και περα (service, αντικατασταση (εντος 7 ημερων))?εχει ξαναναφερθει και ειπατα να μην ανησυχουμε ,ομως σε αλλους δεν κανει .ειμαι μεσα στις 7 μερες να το αντικαταστησω?

Link to comment
Share on other sites

Βάλε αυτά στη συσκευή σου όπως είναι και απλά τρέξτα για να εγκατασταθούν...

http://www.4shared.com/file/48603206/c854ff40/GPSTestppc.html

http://www.4shared.com/file/72428200/ebc177b2/MoDaCo_NoData.html

 

Eυχαριστω τα καταφερα.

 

Ενα αλλο προβλημα που αντιμετοπιζω ειναι με τον φωτισμο της οθονης.

Τρεχοντας ορισμενα προγραμματα σβηνει αν δεν την ακουμπαω καθε λιγο π.χ., opera, μενου κτλ.

Σε αλλα μενει αναμενη μονιμα με την μιση φωτεινοτητα π.χ. destinator, music player.

Kαι σε αλλα μενει κανονικα μονιμα αναμενη οπως στο sygic drive, video player, youtube.

Τι ρυθμιση θελει για να μενει μονιμα πληρως φωτισμενη ειδικα σε προγραμματα οπως το destinator?

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά τι γίνεται και πέφτει συνέχεια η τιμή?

Σήμερα σε oτεshop μου είπαν 474 Ευρώ με χάρτες.

 

kalhspera file se poio oteshop sou eipan oti epese sta 475 giati emena sto koropi shmera moy poylane trela

 

MOD EDIT: Απαγορεύεται η χρήση των greeklish. Τα επόμενα post γραμμένα με αυτό τον τρόπο θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση. Ευχαριστώ για την κατανόηση.

Samsung Galaxy SΙΙΙ i9300
Link to comment
Share on other sites

οταν μιλαω με το ομνια μετα με ποναει το αυτι συμβαινει σε κανεναν αυτο? πρωτη φορα το παθαινω αυτο με κινητο

δεν νομιζω να υπαρχει κατοχος που να σου πει οτι του συμβαινει το ιδιο,μαλλον ειναι ιδεα σου.

[εγω μεχρι και κινεζικα ειχα κατα καιρους αλλα ποτε δεν ειχα τετοιο προβλημα].

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Έχει παρατηρήσει κανείς σκόνη στο εσωτερικο της οθόνης κάτω αριστερά, δηλαδή πάνω από το πλήκτρο αποδοχής των κλήσεων????
Link to comment
Share on other sites

oteshop 500,83€.

Θα ήθελα να μάθω όμως εάν έχει τα 6.5 ή τα 6.1 διότι στο site της oteshop αναφέρει

Λειτουργικό Σύστημα : Microsoft Windows Mobile 6.1 Professional, upgradeable to Windows Mobile 6.5

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Εάν εννοείς free δεν είναι μια πληροφορία που μας επιτρέπεται να μοιραζόμαστε δημόσια στο forum.

 

καλησπερα φιλε.αν εχεις την καλοσυνη στειλε μου σε πμ που θα μπορουσα να βρω το igo 8 και πες μου αν ειναι free και αν κανει updates ευχαριστω προκαταβολικα καλες γιορτες:D

Samsung Galaxy SΙΙΙ i9300
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Γνωριζει κανεις γιατι δεν φορτιζει η συσκευη με τον φορτιστη αυτοκινητου και επισης με εναν φορητο φορτιστη που εχω και δεν ειχα κανενα απολυτως προβλημα με το hd μου?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Γνωριζει κανεις γιατι δεν φορτιζει η συσκευη με τον φορτιστη αυτοκινητου και επισης με εναν φορητο φορτιστη που εχω και δεν ειχα κανενα απολυτως προβλημα με το hd μου?

 

Δεν το κάνει διότι πρέπει να κάνεις μια μικρή πατέντα στον φορτιστή! Δες στην υπογραφή μου το wiki και εκεί στα tips&tricks θα βρεις τον τρόπο! :)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Ενα αλλο προβλημα που αντιμετοπιζω ειναι με τον φωτισμο της οθονης.

Τρεχοντας ορισμενα προγραμματα σβηνει αν δεν την ακουμπαω καθε λιγο π.χ., opera, μενου κτλ.

Σε αλλα μενει αναμενη μονιμα με την μιση φωτεινοτητα π.χ. destinator, music player.

Kαι σε αλλα μενει κανονικα μονιμα αναμενη οπως στο sygic drive, video player, youtube.

Τι ρυθμιση θελει για να μενει μονιμα πληρως φωτισμενη ειδικα σε προγραμματα οπως το destinator?

 

Καμμια βοηθεια?

Link to comment
Share on other sites

Δεν το κάνει διότι πρέπει να κάνεις μια μικρή πατέντα στον φορτιστή! Δες στην υπογραφή μου το wiki και εκεί στα tips&tricks θα βρεις τον τρόπο! :)
Τι εννοεις δηλαδη οτι για να φορτισω την συσκευη πρεπει να γινω ηλεκτρονικος?!! Κι αντε και το κανω με τον φορτιστη του αυτοκινητου,με την αλλη συσκευη που εχω για να φορτιζω οταν δεν ειμαι στο αμαξι τι να την κανω?
Link to comment
Share on other sites

Εχω θεμα και με την περιστροφη της οθονης, η οποια περιστρεφεται μονο στον opera και στον video player.

Δεν θα επρεπε να περιστρεφεται παντα, ακομα και στο μενου?

Link to comment
Share on other sites

Εχω θεμα και με την περιστροφη της οθονης, η οποια περιστρεφεται μονο στον opera και στον video player.

Δεν θα επρεπε να περιστρεφεται παντα, ακομα και στο μενου?

Απ οτι ξερω οχι ουτε σε μενα συμβαινει αυτο

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις δηλαδη οτι για να φορτισω την συσκευη πρεπει να γινω ηλεκτρονικος?!! Κι αντε και το κανω με τον φορτιστη του αυτοκινητου,με την αλλη συσκευη που εχω για να φορτιζω οταν δεν ειμαι στο αμαξι τι να την κανω?

Εγώ σου παρουσίασα μία λύση! :)

 

Αν δεν την βρίσκεις εύκολη μπορείς να αγοράσεις καινούριους συμβατούς φορτιστές! :O

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Το χειροτερο ειναι οτι δεν μου περιστρεφεται στα προγραμματα gps.

 

Γιατί δεν υποστηρίζουν τα προγράμματα πλοήγησης το auto rotate. Πρέπει να το γυρίσεις εσύ manually πρώτα και να έχεις σετάρει το πρόγραμμα να δουλεύει σε landscape.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...