Jump to content

[Επίσημο] Samsung M8910 Pixon 12


NTROPIC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εαν ρυθμισεις με ειδικο τροπο την αναγνωριση του κινητου σου απο το Youtube τοτε παιζουν πολυ πιο καλα απο οτι κατα την αρχικη προσβαση...και με πολυ καλυτερο ηχο.

 

τώρα θα πας να δεις την ταινία σου ή θα μείνεις να μας πεις πως το ρυθμίζεις ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 899
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εαν ρυθμισεις με ειδικο τροπο την αναγνωριση του κινητου σου απο το Youtube τοτε παιζουν πολυ πιο καλα απο οτι κατα την αρχικη προσβαση...και με πολυ καλυτερο ηχο.

το κανεις λιγο πιο λιανα σε παρακαλω????:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Βλεπω την ταινια με διαλειμμα ανα πενταλεπτο!:wacko:

 

Μπαινετε στο Youtube. Στο κατω μερος της σελιδας εχει "Help". Mπαινετε μεσα και πηγαινετε στην τελευταια ερωτηση "How do I optimize Youtube...". Σας κατευθεινει στο link "Optimization page". Eκει απαντατε σε 7 ερωτησεις. Μην κανετε οτι σας λεει η καθε ερωτηση. Απλα απαντηστε Yes στην 1,2,3, Skip στην 4 και Yes στην 5,6 και 7. Αυτο ηταν. Μετα στο πρωτο βιντεο που θα ζητησετε, θα σας δωσει απο κατω την επιλογη HQ (High Quality) και Νοrmal. Eπιλεγετε (βεβαιως-βεβαιως) το HQ και μετα ολα τα βιντεακια θα ειναι HQ!

 

Συνεχιζω με το The Rebound! Eυτυχως που ειναι παναλαφρη κοινωνικη, αλλιως θα ειχα χασει τη μπαλα! :dash:

 

εκανα ότι είπες ακριβώς.....μου είπε επιτυχές αλλά μετά όταν πάω από την κεντρική σελίδα να ανοίξω ένα βίντεο δεν μου δίνει κάπου επιλογή hq (ναι είμαι λίγο χαζός, πειράζει??????)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

To βιντεο παιζει ή δεν παιζει και δινει την επιλογη "switch to normal player";

το βίντεο παίζει κανονικά, όχι μέσα από την σελίδα του youtube

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

ΣΤΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΤΟΥ YOUTUBE αναφερομαστε! ;)

ναι οκ παίζει κανονικά,απλά δεν πάιζουν όπως στο lap πχ βρε συ μέσα από την σελίδα του youtube

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

249 ευρώ έχει η συσκευή και στο Saturn στο Σταθμό Λαρίσης στην Αθήνα... Εγκαίνια αύριο Πέμπτη 18/3... Edited by SoKoFLiKo
:O Ποτέ μην αφήνεις για αύριο ό,τι μπορείς να...... το αφήσεις για μεθαύριο!!! :O
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πει αν το κινητό έχει?

 

1. Accelerometer sensor for auto-rotate and Motion UI ?

2. Proximity sensor for auto turn-off ?

 

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πει αν το κινητό έχει?

 

1. Accelerometer sensor for auto-rotate and Motion UI ?

2. Proximity sensor for auto turn-off ?

 

 

Ευχαριστώ

 

Accelerometer sensor for auto-rotate ναι...

 

Τα άλλα ούτε καν ξέρω τί είναι!:D

:O Ποτέ μην αφήνεις για αύριο ό,τι μπορείς να...... το αφήσεις για μεθαύριο!!! :O
Link to comment
Share on other sites

Εβαλα τον Opera Mini 5 την τελικη εκδοση που κυκλοφορισε προχθες μπορω να πω οτι η πλοηγηση γινεται ευχαριστη τωρα..Γιατι ο browser που ειχε ηταν αθλιος..

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

Οχι φυσικα σε Java αφου το ειπαμε δεν ειναι smartphone παλυ τα ιδια θα λεμε:)

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

Που το διαβασες αυτο ρε φιλος σε κανενα κινεζικο site μυπως???:lol::lol:

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

παιδια σορρυ τωρα γραφτηκα στο φορουμ και δεν ξερω να κινουμαι... απλα ειδα εδω οτι συζητατε για σαμσουνγκ και ηθελα να ρωτησω.... λοιπον πηρα απο αγγλια το b5310 το γκενιο σλαηντ και τωρα που ηρθα ελλαδα οταν του βαζω την ελληνικη σιμ μου ζηταει εναν sim password.. η sim lock καπως ετσι μηπως ξερει κανεις αυτον τον κωδικο???

 

Υ.Γ δεν ειναι ο κωδικος της σιμ

Link to comment
Share on other sites

παιδια σορρυ τωρα γραφτηκα στο φορουμ και δεν ξερω να κινουμαι... απλα ειδα εδω οτι συζητατε για σαμσουνγκ και ηθελα να ρωτησω.... λοιπον πηρα απο αγγλια το b5310 το γκενιο σλαηντ και τωρα που ηρθα ελλαδα οταν του βαζω την ελληνικη σιμ μου ζηταει εναν sim password.. η sim lock καπως ετσι μηπως ξερει κανεις αυτον τον κωδικο???

 

Υ.Γ δεν ειναι ο κωδικος της σιμ

φιλαράκι εδώ όπως βλέπεις μιλάμε για το pixon12 (m8910) ΚΆνε τον κόπο και ψάξε μέσα στο forum της sam μπας και έχει topic για το phone σου

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

ναι οκ εκανα εγω θεμα οποιος ξερει παντως ας μπει να απαντησει..ευχαριστω εκ των προτερων
Link to comment
Share on other sites

Που το διαβασες αυτο ρε φιλος σε κανενα κινεζικο site μυπως???:lol::lol:

 

http://www.mydigitallife.info/2009/06/02/samsung-pixon12-m8910-with-31-amoled-full-touch-screen-and-12-megapixel-camera/

 

Impressive Features Of Samsung Pixon12:

 

* Brilliant 3.1-inch AMOLED full touch screen with 10,000:1 contrast ratio

* 12 megapixel camera (28mm wide angle lens) with Touch Auto-Focus (AF) tracking, Smart Auto and Xenon power LED

flash

* Records (720 x 480 pixels) videos at 30fps

* Integrated Wi-Fi, Bluetooth

and HSDPA/HSUPA connectivity

* Samsung Share Pix allows users easily upload photos and videos to popular social networking sites including Facebook, Friendster, Picasa, Flickr, MySpace and Photobucket

* GPS and FM radio with RDS

* 150MB on-board memory with MicroSD expansion slot (up to 16GB)

* Symbian S60 5th Edition

 

ετσι ειδα και ρωτησα αρα δεν ειναι σωστο αφτο ε?

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που εχεις μονο κοκκινισμενο δεν υσχιει τα αλλα ειναι σωστα

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

Kαλισπερα

 

Αγορασα ενα M8910 απο το εξωτερικο αλλα δεν εχει ελληνικα.

 

Θα μπορουσαι καποιος που εχει ελληνικα στο δικο του να πληκτρολογισει *#1234# και να μου τι "SW VER" βγενει στην οθονη??

 

Thank you!

Link to comment
Share on other sites

Kαλισπερα

 

Αγορασα ενα M8910 απο το εξωτερικο αλλα δεν εχει ελληνικα.

 

Θα μπορουσαι καποιος που εχει ελληνικα στο δικο του να πληκτρολογισει *#1234# και να μου τι "SW VER" βγενει στην οθονη??

 

Thank you!

(sw ver) M8910XXIH2

(csc ver) M8910XCIH2

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Το όνομα μου είναι Ιωάννα και αγόρασα το συγκεκριμένο Samsung.. μέχρι στιγμής είχα πάντα Sony Ericsson.. και από όσα έχω προλάβει να δω καλά έκανα που πήρα το Samsung :)

Έχω μία απορία.. πως μπορώ να κάνω τις ρυθμίσεις όταν στέλνω ένα μήνυμα να μην μου έρχονται τόσες πολλές αναφορές?.. με κάθε μήνυμα έρχονται νομίζω 2..και αποθηκεύοντε και στα logs (το έχω στα αγγλικά το μενού). Σας ευχαριστώ :)

Be yourself. . Everybody else is taken !
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Το όνομα μου είναι Ιωάννα και αγόρασα το συγκεκριμένο Samsung.. μέχρι στιγμής είχα πάντα Sony Ericsson.. και από όσα έχω προλάβει να δω καλά έκανα που πήρα το Samsung :)

Έχω μία απορία.. πως μπορώ να κάνω τις ρυθμίσεις όταν στέλνω ένα μήνυμα να μην μου έρχονται τόσες πολλές αναφορές?.. με κάθε μήνυμα έρχονται νομίζω 2..και αποθηκεύοντε και στα logs (το έχω στα αγγλικά το μενού). Σας ευχαριστώ :)

 

πας στις ρυθμίσεις μηνυμάτων και το ρυθμίζεις να μην σου στέλνει αναφορές ανάγνωσης και απάντησης ή ένα από τα 2 !

 

ουπς ...λάθος έχει μόνο αναφορά ανάγνωσης και αν θες μπορείς να ξε-κλικάρεις και την αποθήκευση του απεσταλμένου

Edited by taliban

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Ναι το ξε-κλίκαρα την αναφορά ανάγνωσης.. αλλά δεν έχει μία ενδιάμεση επιλογή ρε γμτ.. δηλαδή ναι μεν να σου λέει το πήγε αλλά να μην σου έρχεται μήνυμα.. τεσπά.. +κάτι άσχετο έχει πουθενά πόσο % μπαταρία απομένει? (αυτά είναι κατάλοιπα Sony Ericcson) :)
Be yourself. . Everybody else is taken !
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...