Jump to content

[Επίσημο] Samsung M8910 Pixon 12


NTROPIC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

λυπηθείτε με βρε παιδιά......είμαι λίγο άμπαλος...βρείτε πως περνάνε java εφαρμογές στο τηλ :(:(

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 899
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το πηρα κι εγω προχθες το κινητο.φορητοτητα δυο γραμμες απο voda σε wind και 4 μερες μετα μου το ειχαν φερει οι ανθρωποι μαζι με το galaxy-ι7500.συνεπεστατοι οι ανθρωποι στη wind και οχι μονο αυτο μου εδωσαν και δωροεπιταγη 100 ευρωπουλα λογω που πηρα samsung.οι τιμες που εχει η wind σε πολλα μοντελα κινητων δεν παιζονται!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

παιδια δοκιμασε κανεις να βγαλει πανοραμικη φωτογραφια;;;τι απιστευτο "συστημα" ειναι αυτο που εχει!!!!Εχει "οδηγο" για να τη βγαζεις πανευκολα και γρηγορα!Απιστευτο!Δυστυχως δεν μπορω να το εξηγησω καλυτερα αλλα εχω δυο ακριβες φωτογραφικες μηχανες και δεν το εχω ξαναδει!!!Παραθετω μια πανοραμικη που εβγαλα το πρωι..

 

http://s1d2.turboimagehost.com/t/2497861_0149.jpg

Habeo quem fugiam, quem sequar non habeo..

 

Cicero

Link to comment
Share on other sites

παιδια δοκιμασε κανεις να βγαλει πανοραμικη φωτογραφια;;;τι απιστευτο "συστημα" ειναι αυτο που εχει!!!!Εχει "οδηγο" για να τη βγαζεις πανευκολα και γρηγορα!Απιστευτο!Δυστυχως δεν μπορω να το εξηγησω καλυτερα αλλα εχω δυο ακριβες φωτογραφικες μηχανες και δεν το εχω ξαναδει!!!Παραθετω μια πανοραμικη που εβγαλα το πρωι..

 

http://s1d2.turboimagehost.com/t/2497861_0149.jpg

 

Φοβερη φωτο,αλλα το ιδιο συστημα εχει και το LG RENOIR και νομιζω και το SONY ERICSSON C905

Link to comment
Share on other sites

Φοβερη φωτο,αλλα το ιδιο συστημα εχει και το LG RENOIR και νομιζω και το SONY ERICSSON C905

 

Αληθεια;Δυστυχως δεν ειχα κανενα απο τα δυο, θα το διαπιστωσω με το c905 που εχει ο αδερφος μου...Εχεις δοκιμασει του Pixon?Δεν ειναι οτι απλα μπορεις να βγαλεις πανοραμικη, και το ομνια το ειχε αυτο. Το Pixon το εχει πληρως αυτοματοποιημενο και δεν παιδευεσαι καθολου, εσυ απλα πατας το κουμπι και περιστρεφεσαι και μολις φτανει στο ιδανικο σημειο για τη συνεχεια του τοπιου τραβαει φωτογραφια μονο του. Σιγα μην καταλαβε κανεις τι ειπα..χα!

Μαλλον κανω σαν χαζο :p αλλα εχω ενθουσιαστει απο τις φωτογραφιες του!!!:D

Περασα και καποιες στους διαξιφισμους για οποιον ειναι σε διλημμα με το satio...

Habeo quem fugiam, quem sequar non habeo..

 

Cicero

Link to comment
Share on other sites

Να κανω και εγω την ιδια ερωτηση με τον taliban......εχει περασε κανεις καμια εφαρμογη και αν ναι απο που και πως?
Link to comment
Share on other sites

Αληθεια;Δυστυχως δεν ειχα κανενα απο τα δυο, θα το διαπιστωσω με το c905 που εχει ο αδερφος μου...Εχεις δοκιμασει του Pixon?Δεν ειναι οτι απλα μπορεις να βγαλεις πανοραμικη, και το ομνια το ειχε αυτο. Το Pixon το εχει πληρως αυτοματοποιημενο και δεν παιδευεσαι καθολου, εσυ απλα πατας το κουμπι και περιστρεφεσαι και μολις φτανει στο ιδανικο σημειο για τη συνεχεια του τοπιου τραβαει φωτογραφια μονο του. Σιγα μην καταλαβε κανεις τι ειπα..χα!

Μαλλον κανω σαν χαζο :p αλλα εχω ενθουσιαστει απο τις φωτογραφιες του!!!:D

Περασα και καποιες στους διαξιφισμους για οποιον ειναι σε διλημμα με το satio...

 

Aν ειναι ετσι αλλαζει.Στο RENOIR πρεπει να παρεις 3 φωτο τη μια διπλα στην αλλη διαδοχικα,και ενωνονται μεταξυ τους

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

σε ο,τι αφορα το gps ειδα οτι φοραει προγραμμα route66. θα ηθελα να ρωτησω εαν ειναι δωρεαν και εαν οι χαρτες περιλαμβανουν μονο ελλαδα ή και την ευρωπη.

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

σε ο,τι αφορα το gps ειδα οτι φοραει προγραμμα route66. θα ηθελα να ρωτησω εαν ειναι δωρεαν και εαν οι χαρτες περιλαμβανουν μονο ελλαδα ή και την ευρωπη.

 

ευχαριστω

 

τους χάρτες τους κατεβάζεις δωρεάν ( προσοχή μην ανοίξεις το internet μέσω gprs ή wap θα σφυρίξουν τρελές χρεώσεις) την πλοήγηση όμως την πληρώνεις 60 € τον χρόνο

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα

νέος κάτοχος και εγώ...και απόλυτα ευχαριστημένος μέχρι στιγμής!

μια απορία...πως γίνεται να απενεργοποιήσω το wap/internet και να έχω "ανοικτό"-ενεργοποιήμένο το wifi όπου υπάρχει σήμα;

και ενα πρόβλημα...εχω την εντύπωση ότι όταν έχω μια αναπάντητη και ένα νέο μήνυμα ...όταν παω να πατήσω "προβολή"...σαν να θέλει 2 και 3 φορές πάτημα για να ανοίξει...κάπου σαν να κολλάει ή τουλάχιστον να αργεί να δεχθεί το πάτημα ...το έχει παρατηρήσει άλλος;

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Παιδια βοηθεια!Μολις πηρα κι εγω το PIXON μου.Μπηκα στις βασικες ρυθμισεις της καμερας και δεν μπορω να ενεργοποιησω το anti-shake και την αυτοματη αντιθεση.Κανω κατι λαθος,η θελει σερβις;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδη με ενδιαφερει το κινητο εχει αισθητηρα αποστασης δηλ. σβηνει η οθονη οταν το βαζεις στο αυτι σου και απο σημα πως τα παει ειστε ικανοποιημενοι;Ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια βοηθεια!Μολις πηρα κι εγω το PIXON μου.Μπηκα στις βασικες ρυθμισεις της καμερας και δεν μπορω να ενεργοποιησω το anti-shake και την αυτοματη αντιθεση.Κανω κατι λαθος,η θελει σερβις;

 

Απενεργοποίησε το φλας...

Habeo quem fugiam, quem sequar non habeo..

 

Cicero

Link to comment
Share on other sites

Απενεργοποίησε το φλας...

 

Να'σαι καλα φιλε,με εκανες παλι ευτυχισμενο.Ημουν σιγουρος οτι ηταν βλαβη

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα

νέος κάτοχος και εγώ...και απόλυτα ευχαριστημένος μέχρι στιγμής!

μια απορία...πως γίνεται να απενεργοποιήσω το wap/internet και να έχω "ανοικτό"-ενεργοποιήμένο το wifi όπου υπάρχει σήμα;

και ενα πρόβλημα...εχω την εντύπωση ότι όταν έχω μια αναπάντητη και ένα νέο μήνυμα ...όταν παω να πατήσω "προβολή"...σαν να θέλει 2 και 3 φορές πάτημα για να ανοίξει...κάπου σαν να κολλάει ή τουλάχιστον να αργεί να δεχθεί το πάτημα ...το έχει παρατηρήσει άλλος;

 

ευχαριστώ

 

κατά την γνώμη μου κάνε αίτηση στηην πάροχο εταιρία σου ώστε να σου διακόψουν από εκεί το wap-gprs κλπ, από εκεί και πέρα υπάρχει εικονίδιο wifi για ενεργοποιήση

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Με ενδιαφέρει το τηλέφωνο και θα ήθελα να ρωτήσω τι επιλογές υπάρχουν για gps και με τι χρεώσεις για την χρήση του. Επίσης ήθελα να μάθω πως είναι το internet στο συγκεκριμένο τηλέφωνο. Τι περιορισμούς στην πλοήγηση έχει ?
Link to comment
Share on other sites

παιδιά έλεος, δεν είναι δα και 100 σελίδες το topic διαβάστε και λίγο, έχει απαντηθεί 2-3 φορές

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

εχοντας διαβασει τις απαντησεις για το gps θα ηθελα να θεσω μερικα ερωτηματα:

1) μπορω να κατεβασω δωρεαν και αλλους χαρτες πλην της ελλαδας?( δηλαδη ας πουμε π.χ. της ιταλιας)

2) αναφερετε οτι η πλοηγηση χρεωνεται. δηλαδη εαν ανοιξω το προγραμμα για να με βρει στο χαρτη θα πρεπει να χρεωθω?εαν βαλω να βρει μια οδο θα πρεπει παλι να χρεωθω ?τι εννοειται οταν λετε πλοηγηση( εννοειται την ηχητικη πλοηγηση π.χ στριξε δεξια? )

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

εχοντας διαβασει τις απαντησεις για το gps θα ηθελα να θεσω μερικα ερωτηματα:

1) μπορω να κατεβασω δωρεαν και αλλους χαρτες πλην της ελλαδας?( δηλαδη ας πουμε π.χ. της ιταλιας)

2) αναφερετε οτι η πλοηγηση χρεωνεται. δηλαδη εαν ανοιξω το προγραμμα για να με βρει στο χαρτη θα πρεπει να χρεωθω?εαν βαλω να βρει μια οδο θα πρεπει παλι να χρεωθω ?τι εννοειται οταν λετε πλοηγηση( εννοειται την ηχητικη πλοηγηση π.χ στριξε δεξια? )

 

ευχαριστω

 

1) ναι μπορείς ( προσοχή, πάντα με το wifi ανοικτό και ει δυνατόν το wap απενεργοποιημένο από την πάροχο εταιρία)

2) το σήμα σου το βρίσκεις, πρέπει να αγοράσεις όμως δικαιωμα για πλοήγηση (όχι ηχητική)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

οι χαρτες κατεβαινουν μια φορα και τους κραταει στη μνημη του ?

δηλαδη εαν χαθω σε μια πολη ας πουμε λονδινο και εχοντας ηδη περασμενο το χαρτη της αγγλιας δωρεαν μεσω wi-fi, τοτε θα με βρει στο χαρτη και θα μου δειξει το δρομο που βρισκομαι χωρις χρεωση ( εννοω να μην χρειαστει σημα 3g ή wi-fi). εαν ομως βαλω να με παει σε εναν δρομο τοτε θα πρεπει να πληρωσω. Σωστα?

Link to comment
Share on other sites

οι χαρτες κατεβαινουν μια φορα και τους κραταει στη μνημη του ?

δηλαδη εαν χαθω σε μια πολη ας πουμε λονδινο και εχοντας ηδη περασμενο το χαρτη της αγγλιας δωρεαν μεσω wi-fi, τοτε θα με βρει στο χαρτη και θα μου δειξει το δρομο που βρισκομαι χωρις χρεωση ( εννοω να μην χρειαστει σημα 3g ή wi-fi). εαν ομως βαλω να με παει σε εναν δρομο τοτε θα πρεπει να πληρωσω. Σωστα?

 

φίλε μου τό σήμα σου το βρίσκει πάντοτε μέσω δορυφόρου, δεν χρειάζεται να ανοίξεις wifi, από εκεί και πέρα για να κάνεις χρήση της πλοήγησης πχ για την Ελλάδα το χρόνο σου κοστίζει 60 € συνολικά για τις υπόλοιπες χώρες δεν ξέρω

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδη με ενδιαφερει το κινητο εχει αισθητηρα αποστασης δηλ. σβηνει η οθονη οταν το βαζεις στο αυτι σου και απο σημα πως τα παει ειστε ικανοποιημενοι;Ευχαριστω.

 

Καμιά απάντηση ρε παιδια;

Link to comment
Share on other sites

Καμιά απάντηση ρε παιδια;

 

αισθητήρα δεν έχει, από σήμα...σήμα ΚΑΜΠΑΝΑ !!!!!!

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

εγω αυριο το περιμενω και καλα να ερθει με επιδοτηση απο την wind.πηγα την τριτη και μου ειπαν αυριο αλλα η συσκευη δεν υπηρχε αλλα με διαβεβαιωσε η κοπελα οτι αυριο θα τους εχει ερθει και θα το εχουν.εκανα μια βολτα στα καταστηματα κινητης στην καβαλα αλλα δεν το ειχε κανενα διαθεσιμο αμμεσα.μακαρι να λεει αληθεια και να μην το παμε απο βδομαδα σε βδομαδα.υπαρχει κανεις ποθ να το πηρε με την επιδοτηση-προσφορα της wind αυτες τις μερες να μας πει αν οντως ειναι διαθεσιμο και δεν περασω τα ιδια με το 3gs που περασα το καλοκαιρι?

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...