Jump to content

Sony Ericsson Aino


kotsianis7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το wifi ειναι για πολυ λιγα πραγματα.βιντεο δεν παιζει εαν δεν ειναι wap.κλειδωμενη εφαρμογη το youtube
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το wifi ειναι για πολυ λιγα πραγματα.βιντεο δεν παιζει εαν δεν ειναι wap.κλειδωμενη εφαρμογη το youtube

Εγω εχω χρησιμοποιησει κανονικοτατα την εφαρμογη youtube στο Aino χωρις κανενα προβλημα.

μηπως κανεις κατι λαθος?? :blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας!Ειμαι 1 βημα πριν σκασω τα 400ε για το aino.Θελω αν ειναι ευκολο να μου απαντησει ενας κατοχος του σε καποιες αποριες μου!

 

1.εχει βιντεο κληση?

 

2.ακους μουσικη στερεοφωνικα απο τα ασυρματα ακουστικα?(bluetooth)

 

3.το remote play πως το βλεπετε? δουλευει μακρια απτο ps3? π.χ. μπορω να βλεπω το περιεχομενο του ps3 ενω αυτο ειναι ελλαδα κ γω ιταλια?

 

4.αναπαραγει avi αρχεια?

 

5.Η οθονη αφης με ενδιαφερη μονο στην μουσικη! δλδ να περπαταω στο δρομο κ να μπορω ανετα να αλαξω ενα τραγουδι,να δυναμοσω/χαμιλωσω τη ενταση. Ειναι οντως ετσι?

 

6.Την ωρα που ακουω μουσικη μπορω να κανω παραληλα κ μια αλη εφαρμογη?δλδ να στειλω ενα sms,να δω κατι απο τον καταλογο?

 

Δεν ειναι μονο αυτα που με ενδιαφερουν αλα δεν ειδα να λετε κατι πανω σαυτα τα θεματα!Κ με ενα ναι η ενα οχι να απαντησετε μου φτανει! αν θελετε γραψτε κ κατι παραπανω! Δεν εχω δωσει ουτε ενα ευρω μεχρι στιγμης στην sony(σε θεμα κινητου τηλεφωνου) ουτε καν στην ericsson παλιοτερα!

Οι λογοι που με τραβαν να παρω αυτο το κινητο κ να παρατησω (για λιγο) την νοκια ειναι αυτοι... Φοβερο σε εμφανιση,διχνει σαν full ts αλα δεν ειναι!(δεν μπορεσα ποτε να γραψω μηνυμα χορισ να κανω λαθος σε ts.γιαυτο καλος αφησαν πανω το πληκτρολογιο σε sl) κ για μενα η αφη που μπορεις να χρησιμοπ. στο σιγκεκριμενο μοντελο δουλευει στις εφαρμογες που με ενδιαφερουν!...το remote play!...ασυρματο bluetooth,καρτα 8αρα,βαση φορτισης μαζι με το κινητο(ακουγετε ωραιο κ στη τσεπη μας)...ωραια καμερα!...κ γενικος μιαζει για κινητο κ οχι λαπτοπ! :P

 

αυτα..ευχαριστω

NOKIA: 3110--3330--5210--5100--7610--3220--n73 music edition--n95--n95 8gb--2680 slide--3120 classic--c6--lumua 800
Link to comment
Share on other sites

1) Ναι

2) Ναι

3) Δεν ξέρω

4) Αν δεν κάνω λάθος όχι. Μπορείς να τα μετατρέψεις όμως.

5) Η οθόνη αφής δουλεύει μόνο στο multimedia κομμάτι

6) Ναι

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

βαλε φιλε τον mini operα 5.2 ;) καμια σχεση με τον προεγκατεστημενο broswer του κινητου.

αξιζει και με το παραπανω :up:

 

φιλαρακι το εκανα με τον 5.2 αλλα οταν εκανε εγκατασταση μου ανοιγε να συνδεθω με το ιντερνετ μεσω του λογαριασμου

 

πιστευω οτι ειναι κλειδωμενο.δεν τελειωνει την εγκατασταση γι αυτο τον λογο

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

εγω παλι δεν εχω αντιμετωπισει κανενα τετοιο προβλημα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

φιλαρακι το εκανα με τον 5.2 αλλα οταν εκανε εγκατασταση μου ανοιγε να συνδεθω με το ιντερνετ μεσω του λογαριασμου

 

πιστευω οτι ειναι κλειδωμενο.δεν τελειωνει την εγκατασταση γι αυτο τον λογο

o mini opera ειναι δωρεαν.επισης την 1η φορα που θα το χρησιμοποιησεις το προγραμμα θα σου ζητηθει να συνδεθεις στο νετ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πιστευω οτι ειναι κλειδωμενο.δεν τελειωνει την εγκατασταση γι αυτο τον λογο

 

Εννοείς να είναι κλειδωμένο το κινητό; Δεν υπάρχει περίπτωση! Εξήγησε λίγο πιο αναλυτικά τι σφάλμα σου εμφανίζει!

Link to comment
Share on other sites

Ας μας πει καποιος που εχει αναβαθμιση αν βλεπει τιποτα ουσιαστικες αλλαγες γιατι σκεφτομαι να το...ξανααγορασω!!:D

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

R7AA077 διαθέσιμη εδώ και κάτι μέρες από FOTA

 

την εχουν ανεβασει στο update service?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

R7AA077 διαθέσιμη εδώ και κάτι μέρες από FOTA

 

εστειλα 100+ μηνυματα εδω κ 2 μερες που το πειρα κ προβλημα δεν ειδα ουτε με αναφορες ουτε τπτ! αλα απτην πρωτη στιγμη εβαλα αυτη την αναβαθμιση R7AA077

NOKIA: 3110--3330--5210--5100--7610--3220--n73 music edition--n95--n95 8gb--2680 slide--3120 classic--c6--lumua 800
Link to comment
Share on other sites

Είναι διαθέσιμη μέσω τηλεφώνου.Συνδέστε το με το ασύρματο δίκτυο και κατεβάστε την.Προσωπικά δεν είδα διαφορά.Εννοείται πως δε διαγράφεται τίποτα.
Link to comment
Share on other sites

το youtube δουλευει κανονικα απλα κανεις εναν fake λογαριασμο internet μεσω wap και εισαι ok

 

εμενα η απορια μου ειναι αλλη. Επειδη χρησιμοποιω το κινητο σαν φωτογραφικη αρκετες φορες και επειδη τυπωνω μερικες απο τις φωτογραφιες, σε ποιο format αναλυσης θα εχω τα βελτιστα οσο αφορα τις κομενες πλευρες? νομιζω τυπωνω σε 10*15 χαρτι.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μια ερωτηση σχετικα με την πλοηγηση του aino.Εκανα μια συντομη αναζητηση στο φορουμ αλλα δε βρηκα κατι,επισης σε τορρεντς παλι τιποτα...Μπορει να βοηθησει καποιος?Το κινητο χρειαζεται να ειναι συνδεμενο στο ιντερνετ για να δουλεψει το gps?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα είμαι κάτοχος και εγώ του Αίνο και γράφω πρώτη φορα, θα σας παρακαλούσα να μου πείτε πως μπορώ να λειτουργήσω το bluetooth headset , ενώ ανάβει κανονικά ανοίγει δεν το βρίσκει ποτε το αίνο.Και με αλλα sony ericsson που δοκίμασα δεν το βρίσκουν.

Πήρα το τμήμα τις ericsson και μου pan ότι δεν χρειάζεται να το βρει στις συσκευές bluetooth ότι είναι προ ενεργοπημενο αλλα δυστυχώς δεν δέχεται καμια εντολή και με το απλό άνοιγμα του bluetooth στο αίνο

Link to comment
Share on other sites

Οταν το πατησεις να ανοιξει θα το κρατησεις και αλλο πατημενο και θα δεις οτι τα φωτακια θα αναβοσβηνουν και τοτε εισαι οκ
Link to comment
Share on other sites

Το κάνω αυτό που λες Αλέκο ανάβει το headset κανονικά και μάλιστα όταν πατάω play κτλ αναβοσβήνουν λαμπάκια απλά δεν κάνει απόλυτος τίποτα στο κινητό.
Link to comment
Share on other sites

Κοιτα οταν το ανοιξεις δεν θα αφησεις το κουμπι μεχρι να δεις τα φωτακια να αναβοσνηνουν αλλιως πατα:ρυθμισεις/βοηθεια χρηστη/οδηγος χρηστη (εκει ειναι ολο το manual του κινητου για οσους δεν το γνωριζουν) στερεοφωνικο streaming bluetooth ακουστικο ΜΗ100, αν δεν βγαλεις ακρη το πας απλα πισω
Link to comment
Share on other sites

Κοιτα οταν το ανοιξεις δεν θα αφησεις το κουμπι μεχρι να δεις τα φωτακια να αναβοσνηνουν αλλιως πατα:ρυθμισεις/βοηθεια χρηστη/οδηγος χρηστη (εκει ειναι ολο το manual του κινητου για οσους δεν το γνωριζουν) στερεοφωνικο streaming bluetooth ακουστικο ΜΗ100, αν δεν βγαλεις ακρη το πας απλα πισω

Καλησπερα σε ολους.

Μολις πηρα το aino και θα ηθελα να ρωτησω αν θα πρεπει να κανω την αναβαθμιση λογισμικου και κανοντας την τι διαφορα θα δω στις εφαρμογες του?Υπαρχει πιθανοτητα να χαλασουν καποιες ρυθμισεις του?

Επισης να ρωτησω για πιο λογο μεσω του bluetooth δεν μπορω να ακουσω ραδιοφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.

Μολις πηρα το aino και θα ηθελα να ρωτησω αν θα πρεπει να κανω την αναβαθμιση λογισμικου και κανοντας την τι διαφορα θα δω στις εφαρμογες του?Υπαρχει πιθανοτητα να χαλασουν καποιες ρυθμισεις του?

Επισης να ρωτησω για πιο λογο μεσω του bluetooth δεν μπορω να ακουσω ραδιοφωνο.

αμα κανεις αναβαθμιση δεν χανεις τιποτα.επισης για να ακους μουσικη απο τα bluetooth ακουστικα θα πρεπει να κανεις συγχρονισμο μεταξυ κινητου και handsfree.επισης μεσα απο τις ρυθμισεις του player θα πρεπει να τσεκαρεις μια επιλογη που λεει να ακους μουσικη μεσα απο τα ακουστικα.δεν εχω το κινητο,αλλα ετσι δουλευουν αυτα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.

Μολις πηρα το aino και θα ηθελα να ρωτησω αν θα πρεπει να κανω την αναβαθμιση λογισμικου και κανοντας την τι διαφορα θα δω στις εφαρμογες του?Υπαρχει πιθανοτητα να χαλασουν καποιες ρυθμισεις του?

Επισης να ρωτησω για πιο λογο μεσω του bluetooth δεν μπορω να ακουσω ραδιοφωνο.

 

Γνώμη μου είναι να το αναβαθμίσεις, κερδίζεις όχι τόσο σε λειτουργίες, αλλά σε σταθερότητα στη λειτουργία του, σε χρόνους μπαταρίας, σε απόδοση Wi-Fi και GPS, διορθώνονται κάποια μικρά κολλήματα και κερδίζεις απλά ένα παιχνίδι! Αυτά!

 

Να ξέρεις ότι διαγράφονται τα πάντα και το τηλέφωνο επανέρχεται στην αρχική του κατάσταση!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους! σε λιγες μερες θα αγορασω το aino. θελω να ρωτησω αν με καποιο προγραμμα γινεται να το κανω να εχει οθονη με πληρη αφη και παραλληλα να εχει κ τη χρηση μεσω πληκτρολογιου κανονικα. σας ευχαριστω εκ των προτερων...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους! σε λιγες μερες θα αγορασω το aino. θελω να ρωτησω αν με καποιο προγραμμα γινεται να το κανω να εχει οθονη με πληρη αφη και παραλληλα να εχει κ τη χρηση μεσω πληκτρολογιου κανονικα. σας ευχαριστω εκ των προτερων...

 

Δε γίνεται.

 

Δείτε

.

Δεν ξέρω περισσότερα...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Aino

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...