Jump to content

Νεος διαγωνισμος απο την wind


stathis123
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στειέ μηνυμα στο 54400 και κερδισε καθημερινα δωρεαν χρονο ομιλιας, 11 BMW και αν εισαι ο μεγαλος τυχερος ενα ολοκληρο σπιτι αξιας 150.000 €!

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Στειέ μηνυμα στο 54400 και κερδισε καθημερινα δωρεαν χρονο ομιλιας, 11 BMW και αν εισαι ο μεγαλος τυχερος ενα ολοκληρο σπιτι αξιας 150.000 €!

 

κ το κοστοσ του μηνυματοσ?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στο site αναφέρει οτι είναι 1ευρώ/SMS αλλά απ' ότι κατάλαβα για να λάβεις μέρος πρέπει να στείλεις τουλάχιστον 3 SMS κάθε φορά για την συμμετοχή...

 

Δεν λέω συμπαθητικά τα δώρα αλλά κλασσικά δεν παίζει να τα κερδίσω γι' αυτό και δεν πρόκειται να λάβω μέρος :lol: :p

Link to comment
Share on other sites

Στο site αναφέρει οτι είναι 1ευρώ/SMS αλλά απ' ότι κατάλαβα για να λάβεις μέρος πρέπει να στείλεις τουλάχιστον 3 SMS κάθε φορά για την συμμετοχή...

 

Δεν λέω συμπαθητικά τα δώρα αλλά κλασσικά δεν παίζει να τα κερδίσω γι' αυτό και δεν πρόκειται να λάβω μέρος :lol: :p

 

τρια ευρω για μια συμμετοχη?κ δεν τα σπαταλαω σε χρονο ομιλιασ?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

εστειλα ενα sms σημερα

και απο τοτε μου εχουνε στειλει

10sms διαφημιστικα.μηπως ξερει

κανενας πως το σταματαω??

π.χ.στελνεις ΟΧΙ στο 54400??

η κατι παρομοιο για να μην σου

ξαναστειλουνε.

ευχαριστω!!:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εστειλα ενα sms σημερα

και απο τοτε μου εχουνε στειλει

10sms διαφημιστικα.μηπως ξερει

κανενας πως το σταματαω??

π.χ.στελνεις ΟΧΙ στο 54400??

η κατι παρομοιο για να μην σου

ξαναστειλουνε.

ευχαριστω!!:O

Κάλεσε στο 1260 για να δούνε τι γίνεται.:)

Link to comment
Share on other sites

εστειλα ενα sms σημερα

και απο τοτε μου εχουνε στειλει

10sms διαφημιστικα.μηπως ξερει

κανενας πως το σταματαω??

π.χ.στελνεις ΟΧΙ στο 54400??

η κατι παρομοιο για να μην σου

ξαναστειλουνε.

ευχαριστω!!:O

 

δεν ειναι μονο οτι χρεωνεσε να στειλεισ το μηνυμα σε τρελαινουν κ με τα διαφημιστικα sms μετα. πρεπει να ειναι πολυ σπαστικο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καθε μερα σου στελνουν 2-4.!

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Ελεος Δηλαδη.

Ενα μηνυμα εστειλα και μου εχουν σπασει τα νευρα με τα διαφημιστικα.

Καθε μερα με εχουν ζαλισει.

 

Ξερει κανεις πως απανεργοποιειται?

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

απο μονο του,

μολις εστειλα μου ηρθανε 10sms

την αλλη μερα 2sms και σημερα κανενα.:lol:

αρκει βεβαια να μην στελνεις και εσυ

γιατι τοτε θα στελνουνε συνεχεια.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

απο μονο του,

μολις εστειλα μου ηρθανε 10sms

την αλλη μερα 2sms και σημερα κανενα.:lol:

αρκει βεβαια να μην στελνεις και εσυ

γιατι τοτε θα στελνουνε συνεχεια.

 

Απο την προηγουμενη εβδομαδα εστειλα μονο ενα μηνυμα για την εγγραφη και μεχρι και σημερα ερχονται μηνυματα.

Τελειως ζαλαδα...

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Απο την προηγουμενη εβδομαδα εστειλα μονο ενα μηνυμα για την εγγραφη και μεχρι και σημερα ερχονται μηνυματα.

Τελειως ζαλαδα...

 

Κάλεσε στο cc της Wind για να δουν τι γίνεται και να στα απενεργοποιήσουν τα διαφημιστικά μηνύματα.:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ΒΟΗΘΕΙΑ!!!

 

Ζητάω συγνώμη που εισέρχομαι στο χώρο για πρώτη φορά... φωνάζοντας! Κατ' αρχήν να πω ότι ήμουν μία πάρα πολύ ευχαριστημένη πελάτισσα της Wind μέχρι τη στιγμή που αποφάσισα να συμμετάσχω στο διαγωνισμό sms&win.

Πήρα την απόφαση αυτή με το σκεπτικό ότι... Το χρόνο διαθέτω τόσα για να έχω παροχή κινητής τηλεφωνίας. Θα διαθέσω... τόσα για να διεκδικήσω έστω ένα από τα καθημερινά έπαθλα (το δωρεάν χρόνο ομιλίας ενός χρόνου). Αν κερδίσω, καλώς, αν όχι... θα πληρώσω τους λογαριασμούς.

 

Το θέμα είναι ότι παρατήρησα μέχρι στιγμής 4... παρατυπίες. Δε θα αναφερθώ λεπτομερώς, για να μην τεθεί θέμα συκοφαντικής δυσφήμισης. Η τελευταία ωστόσο παρατυπία από τη Wind, είναι κατ' εμέ πάρα πολύ σοβαρή. Έχω συγκεντρώσει κάποια αποδεικτικά στοιχεία και περιμένω ακόμη "κάτι" για να στραφώ κατά της εταιρείας!

 

Θα ήθελα λοιπόν τη βοήθειά σας και εφόσον γνωρίζετε να μου πείτε που θα πρέπει να καταθέσω αυτά τα αποδεικτικά στοιχεία, όταν πρόκειται για διαγωνισμό. Τη δυνατότητα να στραφώ δικαστικά και να τα βάλω με μια μεγάλη εταιρεία δεν την έχω.

Υπάρχουν συγκεκριμένοι οργανισμοί ή κέντρα καταναλωτών στα οποία θα μπορούσα να απευθυνθώ; Ζητάω και πάλι συγνώμη που δεν είμαι σαφής σχετικά με τα προβλήματα που έχουν προκύψει, αλλά χωρίς να βεβαιώθεί από κάποιον επίσημο φορέα ότι όντως πρόκειται για παραβάσεις από την εταιρεία δεν μπορώ να την κατηγορήσω ανοιχτά για κάτι. Θα ενημερώσω μόλις έχω σαφείς απαντήσεις.

Μέχρι τότε... διαβάστε καλά τους όρους του διαγωνισμού!

Ευχαριστώ...

 

Υ.Γ. Όποιος έχει ανάλογες υπόνοιες - παρατηρήσεις παρακαλώ να μου στείλει pm

Link to comment
Share on other sites

στους ορους καπου θα γραφει το ονοματεπωνυμο του συμβολαιογραφου που ειναι υπευθυνος για την συνταξη τους. προσπαθησες να το βρεις?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μα πότε θα καταλάβει ο κόσμος ότι τα SMS στα 5ψήφια υπάρχουν για να τους τρώνε τα λεφτά;

Το ίδιο και τα 9011, το ίδιο και όλοι οι διαγωνισμοί που στήνονται πάνω σε αυτά.

Δεν έχει ακούσει ποτέ κανείς την έκφραση "πολύ καλό για να είναι αληθινό";

Link to comment
Share on other sites

Μη με αρπάζετε βρε παιδιά... :cry:

Κι εγώ την ίδια άποψη είχα πάντα γι' αυτούς τους διαγωνισμούς, απλά θεώρησα τη Wind πολύ "σοβαρή" για να κάνει τέτοιες... μαμονιές!

 

Έχω επικοινωνήσει με κάποιο κέντρο Καταναλωτών κι από κει με παρέπεμψαν στην ΕΕΤΤ. Στην ΕΕΤΤ μου είπαν όμως ότι ασχολούνται κυρίως με θέματα "ανταγωνισμού"...

 

Απλά, για να μην ψάχνομαι με τις διάφορες αρχές και υπηρεσίες, ξέρει κανείς πού πρέπει να απευθυνθώ;

 

Με τη συμβαλαιογράφο επικοινώνησα ήδη..

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι μονο οτι χρεωνεσε να στειλεισ το μηνυμα σε τρελαινουν κ με τα διαφημιστικα sms μετα. πρεπει να ειναι πολυ σπαστικο

 

Έκανα και γω το λάθος να στείλω ένα sms και μ'έχουν ζαλίσει από τότε...!!!

Link to comment
Share on other sites

Έκανα και γω το λάθος να στείλω ένα sms και μ'έχουν ζαλίσει από τότε...!!!

 

τι να πούμε κι εμείς που μας έχουν ζαλίσει χωρίς να έχουμε λάβει μέρος...:wacko:

Μαμά έφαγα και τα 1000 λεπτά αυτό τον μήνα! Μπορώ να φάω τώρα παγωτό?:happy:
Link to comment
Share on other sites

Μη με αρπάζετε βρε παιδιά... :cry:

Κι εγώ την ίδια άποψη είχα πάντα γι' αυτούς τους διαγωνισμούς, απλά θεώρησα τη Wind πολύ "σοβαρή" για να κάνει τέτοιες... μαμονιές!

 

Έχω επικοινωνήσει με κάποιο κέντρο Καταναλωτών κι από κει με παρέπεμψαν στην ΕΕΤΤ. Στην ΕΕΤΤ μου είπαν όμως ότι ασχολούνται κυρίως με θέματα "ανταγωνισμού"...

 

Απλά, για να μην ψάχνομαι με τις διάφορες αρχές και υπηρεσίες, ξέρει κανείς πού πρέπει να απευθυνθώ;

 

Με τη συμβαλαιογράφο επικοινώνησα ήδη..

κ ποιο ηταν το αποτελεσμα της επικοινωνιας σου με την συμβολαιογραφο?εχεις δικιο τελικα?τι σου ειπε?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...