Jump to content

Πόσο μιλάτε τον μήνα στο κινητό (εξερχόμενες κλήσεις)


 Κοινοποίηση

Πόσα λεπτά τον μήνα είναι οι εξερχόμενες κλήσεις σας;  

82 members have voted

  1. 1. Πόσα λεπτά τον μήνα είναι οι εξερχόμενες κλήσεις σας;

    • Από 10-60 λεπτά
      26
    • Από 60-120 λεπτά
      18
    • Από 120-180 λεπτά
      9
    • Από 180-240 λεπτά
      3
    • Από 240-300 λεπτά
      7
    • Από 300-360 λεπτά
      4
    • Από 360-420 λεπτά
      2
    • Από 420-480 λεπτά
      1
    • Από 480-540 λεπτά
      3
    • Πάνω από 540 λεπτά
      9


Recommended Posts

Ψηφίστε πόσο μιλάτε τον μήνα σε εξερχόμενες κλήσεις. Καλό θα ήταν να ψηφίζατε και μετά να γράφατε με απάντηση ακριβώς πόσο μιλάτε.
Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ψήφισα Από 480-540 λεπτά και πολλές φορές κάνω πάνω από 540 λεπτά... Έχω το παλιό vodafone 500 και χρέωση μετά τα δωρεάν λεπτά 0,1038885 ευρώ/λεπτό. Το νούμερό μου είναι child στου πατέρα μου και έτσι καταναλώνουμε μαζί τα δωρεάν λεπτά. Εγώ έχω πάγιο 8,80 ευρώ χωρίς Φ.Π.Α. , 1,47 ευρώ χωρίς Φ.Π.Α. η αναγνώριση συν χρήση gprs συν όσο βγαίνει ο φόρος κινητής τηλεφωνίας ανάλογα με το ύψος του λογαριασμού.
Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα κατάλαβα ότι το έβαλα στο Computing αντί στο Chat&Fun !! Παρακαλώ κάποιον moderator να το μεταφέρει στο forum που κρίνει ότι πρέπει να μεταφερθεί.
Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Ψήφισα το 10-60 αν και στην πραγματικότητα είμαι κάτω και από τα 10 λεπτά :o Ελπίζω να μη φάω κανένα ban τώρα έτσι;
KCB
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος KCB ( 4 Φεβ. 2004 , 19:29)

 

Ψήφισα το 10-60 αν και στην πραγματικότητα είμαι κάτω και από τα 10 λεπτά :o Ελπίζω να μη φάω κανένα ban τώρα έτσι;

 

 

Πως;; μιλας κατω απο 10 λεπτα το μηνα;!! Ban αμεσως :D :p :lol:

ΦΤΑΙΕΙ, που είμαστε αυτοί που είμαστε. Και που δεν θ' αλλάξουμε ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

γύρω στα 120 λεπτά. Όταν υπήρχε απόσταση με την κοπέλα μου, τότε είχα τα 300 λεπτά το μήνα στο τσεπάκι μου :wacko:
I Am The One, Orgasmatron...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος KCB ( 4 Φεβ. 2004 , 19:29)

 

Ψήφισα το 10-60 αν και στην πραγματικότητα είμαι κάτω και από τα 10 λεπτά :o Ελπίζω να μη φάω κανένα ban τώρα έτσι;

 

Μακαρι να μπορουσα να κρατηθω στα 10 λεπτα!Αλλα παντα τα καταφερνω και μιλαω ενα τριωρο σταθερα!Φανταζομαι ομως οτι 3 ωρες δεν ειναι πολυ για καποιον που δεν εχει σταθερο(φοιτητης κ γω)!!!!! :D :D
Η γνώση είναι για όλους
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dimangelid ( 4 Φεβ. 2004 , 19:24)

 

Μόλις τώρα κατάλαβα ότι το έβαλα στο Computing αντί στο Chat&Fun !! Παρακαλώ κάποιον moderator να το μεταφέρει στο forum που κρίνει ότι πρέπει να μεταφερθεί.

 

Done :)

Link to comment
Share on other sites

egw foititis pripou 120 lepta sto kinito, apeira sms, kai peripou 5 writses sto kartotilefwno me xronokarta... (me tin kopela mou fysika.. Apostasi...)
Link to comment
Share on other sites

Γύρω στις 35-45 ώρες το μήνα. Παλιά πολύ περισσότερο. Ελαχιστες συσκευες μπορουν να τη βγάλουν πάνω από 4-5 h με μένα, αν ξεκινήσω. Έχω βαρεθεί να βλέπω 100δες ώρες να κυλάνε στο κινητό μου (γιατί έχω και εισερχόμενες κλήσεις...).
Εν οίδα ότι εν οίδα.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος muhaha ( 4 Φεβ. 2004 , 22:27)

 

Γύρω στις 35-45 ώρες το μήνα. Παλιά πολύ περισσότερο. Ελαχιστες συσκευες μπορουν να τη βγάλουν πάνω από 4-5 h με μένα, αν ξεκινήσω. Έχω βαρεθεί να βλέπω 100δες ώρες να κυλάνε στο κινητό μου (γιατί έχω και εισερχόμενες κλήσεις...).

 

 

:blink: :eek:

 

Μία ερώτηση, πόσο πληρώνεις το μήνα (πεστο σιγά σιγά :p )

I Am The One, Orgasmatron...
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ μιλάω λιγότερα από ώρα τον μήνα!Για εξερχόμενες πάντα!!!

Για εισερχόμενες κανά 10ωράκι το κλείνουμε! :-)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

περίπου μιάμιση ώρα.μια απο το φρι μπλα μπλα της σύνδεσης και άλλη μισή απο τις κάρτες.. χαλαρά! :D
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ πάνω κάτω μία ωρίτσα μιλάω και ίσως από τον επόμενο μήνα να μεταφερθώ στο voda120 οπότε να το κάνω δυωράκι γιατί τα sms τα έχω βαρεθεί πλέον, προτιμώ τη real επικοινωνία!

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος muhaha ( 4 Φεβ. 2004 , 22:27)

 

Γύρω στις 35-45 ώρες το μήνα. Παλιά πολύ περισσότερο. Ελαχιστες συσκευες μπορουν να τη βγάλουν πάνω από 4-5 h με μένα, αν ξεκινήσω. Έχω βαρεθεί να βλέπω 100δες ώρες να κυλάνε στο κινητό μου (γιατί έχω και εισερχόμενες κλήσεις...).

 

 

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: Είδα καλά; 35-45 ώρες τον μήνα;;;;; Πόσα πληρώνεις περίπου και με τι πακέτο;

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Από 480 - 540 λεπτά το μήνα. Με εταιρικό στο business plus 3 της Voda. Τώρα που κόβονται να δούμε τι θα κάνουμε.
Link to comment
Share on other sites

το τελευταιο τριμηνο το εχω ξεσκισει κυριολεκτικα , τον ιανουαριο ειχα 49 ωρες , δεκεμβριος γυρο στις 40 , σημερα εχουμε 5 και εχω παει ηδη τα δωρεαν 600 λεπτα απο την εκδωση του προηγουμενου λογαριασμου (24 του μηνος) να σας πω και το ποσο του ιανουαριου???

 

 

€ 907,45 ( ολα αυτα με μυνηματα , MMS , GPRS , και DATA Calls μεσα )

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι γύρω στα 10 λεπτά και πολλά είναι.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Από 60-120 λεπτά...

Τα περισσότερα χρήματα απο την κάρτα χρόνου παν στα μηνύματα! :D

Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away..
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Hunter ( 5 Φεβ. 2004 , 13:55)

€ 907,45 ( ολα αυτα με μυνηματα , MMS , GPRS , και DATA Calls μεσα )

 

δεν αρχίζεις να τα μαζεύεις σιγά - σιγά αυτά τα 900€ το μήνα ....??

σε 1-2 χρονάκια θα φτιάξεις την Hunter Mobile Company η κάτι τέτοιο... :D

 

εγώ είχα αρκετό καιρό το Teletet 240 ... ή κάτι τέτοιο που είχε 4 ώρες και τις έτρωγα χαλαρά ... φέτος άλλαξαν οι συνθήκες ( economy mode on ) και αποφάσισα να το ρίξω στο Telestet 130 ...

 

τους 2-3 μήνες που το χρησιμοποιώ νομίζω με καλύπτει ... αν εξαιρέσει κανείς κάποια παραπάνω τηλ. που γίνανε χριστούγεννα - πρωτοχρονιά κτλ κτλ ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...