Jump to content

[Εφαρμογή] FingerKeyboard2 v2.1


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω το acer p400 με ανάλυση 320χ480 και αγγλική rom.Μου βγήκε κανονικά το πληκτρολόγιο απλά καθώς έκανα την εγκατάσταση μου έδινε τις παραπάνω επιλογές γλώσσας
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 200
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εάν δεν ήταν μέσα στο link του rapidshare όχι.θα ρίξω μια ματιά τώρα & επανέρχομαι.για τη περίπτωση που δεν το βρω αν είναι εύκολο να μου στείλεις κατευθείαν τη σελίδα?ευχαριστώ για το χρόνο σου
Link to comment
Share on other sites

Τελικα εχω κατεβασει το link απο το πρωτο post που εχεις ανεβασει.Δεν εχω βρει κατι αλλο πανω σε αυτο το θεμα(απο τον taxtax δλδ).

 

....Το προβλημα λυθηκε...ευχαριστω για ολα

Edited by Muck Smith
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Πως λύθηκε;

 

Επίσης μη γράφεις συνεχόμενα μηνύματα, το απαγορεύουν οι κανονισμοί του forum. Γιαυτό εξάλλου υπάρχει η "Τροποποίηση".

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Πως λύθηκε;

 

Επίσης μη γράφεις συνεχόμενα μηνύματα, το απαγορεύουν οι κανονισμοί του forum. Γιαυτό εξάλλου υπάρχει η "Τροποποίηση".

 

Μάλλον το πρόβλημα ηταν οτι αντέγραφα τα skins απο το δεύτερο φάκελο και τα έβαζα χύμα στο φάκελο που είχε κάνει εγκατάσταση το πρόγραμμα ενώ οταν δοκίμασα να τα βάλω με τον ίδιο φάκελο δεν αντιμετώπισα κάποιο πρόβλημα.

Edited by suzukaman
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Γειά σας,

έχω την έκδοση για WQVGA (240X400) σε ένα κινέζικο αντίγραφο ΗΤC diamond II to TOPS A1 T5353 με WM6.5 Greek.

Το πληκτρολόγιο δουλεύει τέλεια εδώ και ένα μήνα, δεν μπόρεσα ποτέ όμως να γράψω SMS με 160 χαρακτήρες. Μόλις πιέσω ένα ελληνικό γράμμα που δεν συμπίπτει με τα λατινικά, (Γ,Λ,Φ κλπ) τότε γυρίζει στους 70 χαρακτήρες. Είναι τσεκαρισμένο το SMS skin όπως γράφετε και γράφω κανονικά στο SMS. Τί μπορεί να συμβαίνει;

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Κάπου στις ρυθμίσεις των μηνυμάτων υπάρχει η επιλογή "Use unicode when necessary". Άλλαξε την και ξαναπροσπάθησε.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Κάπου στις ρυθμίσεις των μηνυμάτων υπάρχει η επιλογή "Use unicode when necessary". Άλλαξε την και ξαναπροσπάθησε.

 

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Έψαξα αλλά δεν βρήκα πουθενά αυτήν την επιλογή.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
σορρι για την χαζι ερωτηση... πως γινετε το ινσταλ? δεν υπαρχει καποιο αρχειο μεσα στο φακελο τιποτα... πρεπει να τα βαλω εγς μονος σε καποιο φακελο του κινιτου??

HTC ONE Venom Viper Rom

HTC ONE X Venom Viper Rom

HTC Inspire 4g ICS 4.0.4

HTC Sensation CyanogenMod 9 Nightly & Energy™

HTC HD2 T-Mobile MAGLDR TyphooN CyanogenMod 7 Nightly

Link to comment
Share on other sites

Από ότι είδα στο πρώτο ποστ πρόκειται για αρχεία .cab , τα μεταφέρεις στο κινητό σου και κάνεις κλικ πάνω τους ώστε να εγκατασταθούν αυτόματα , αν σε ρωτήσει κύρια μνήμη η storage card θα επιλέξεις το πρώτο , soft reset και είσαι έτοιμος .

 

Ποιο αρχείο κατέβασες και για ποια συσκευή προορίζεται ?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
σορρι για την χαζι ερωτηση... πως γινετε το ινσταλ? δεν υπαρχει καποιο αρχειο μεσα στο φακελο τιποτα... πρεπει να τα βαλω εγς μονος σε καποιο φακελο του κινιτου??

 

Όπως το κατεβάζεις το πετάς στη συσκευή σου και το τρέχεις. Δεν το αποσυμπιέζεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Από ότι είδα στο πρώτο ποστ πρόκειται για αρχεία .cab , τα μεταφέρεις στο κινητό σου και κάνεις κλικ πάνω τους ώστε να εγκατασταθούν αυτόματα , αν σε ρωτήσει κύρια μνήμη η storage card θα επιλέξεις το πρώτο , soft reset και είσαι έτοιμος .

 

Ποιο αρχείο κατέβασες και για ποια συσκευή προορίζεται ?

 

Όπως το κατεβάζεις το πετάς στη συσκευή σου και το τρέχεις. Δεν το αποσυμπιέζεις.

 

 

ααα οκ.. εγω το αποσυμπιεσα ισοσ φταιει αυτο!!! θα το δοκιμασω ολοκληρο!

εχω ΗΤC HD2 tmobile THANKS!!

 

α και κατι ακομα οτan να προσπαθω να κανω εγκατασταση μου λεει: INSTALATION UNSUCCESSFULL THE PROGRAM COULD NOT BE INSTALLED BECAUSE ITS NOT DIGITALY SIGNED WITH A TRUSTED CERTIFICATE τι πρεπει να κανω?

Edited by greek_lover_69

HTC ONE Venom Viper Rom

HTC ONE X Venom Viper Rom

HTC Inspire 4g ICS 4.0.4

HTC Sensation CyanogenMod 9 Nightly & Energy™

HTC HD2 T-Mobile MAGLDR TyphooN CyanogenMod 7 Nightly

Link to comment
Share on other sites

TRUSTED CERTIFICATE τι πρεπει να κανω?

 

 

Κάτι για πιστοποιητικά λέει , τρέξε πρώτα αυτό και μετά ξανακάνε το εγκατάσταση , στην κύρια μνήμη και τα δύο , αλλά αυτό θα το αποσυμπιέσεις .

Link to comment
Share on other sites

Κάτι για πιστοποιητικά λέει , τρέξε πρώτα αυτό και μετά ξανακάνε το εγκατάσταση , στην κύρια μνήμη και τα δύο , αλλά αυτό θα το αποσυμπιέσεις .

 

μπα φιλε τιποτα.. παλι τα ιδια με βγαζει!!!

HTC ONE Venom Viper Rom

HTC ONE X Venom Viper Rom

HTC Inspire 4g ICS 4.0.4

HTC Sensation CyanogenMod 9 Nightly & Energy™

HTC HD2 T-Mobile MAGLDR TyphooN CyanogenMod 7 Nightly

Link to comment
Share on other sites

δεν μαφηνει να το εγκαταστησω!!!! :):) Edited by greek_lover_69

HTC ONE Venom Viper Rom

HTC ONE X Venom Viper Rom

HTC Inspire 4g ICS 4.0.4

HTC Sensation CyanogenMod 9 Nightly & Energy™

HTC HD2 T-Mobile MAGLDR TyphooN CyanogenMod 7 Nightly

Link to comment
Share on other sites

δεν μαφηνει να το εγκαταστησω!!!! :):)

 

Ποια ρομ φοράς στο τηλ ; Εχει το netcf3 μεσα η Ειναι με το ΟΕΜ 2 ;

Κανε μια επανεκινηση κ ξαναδοκιμασε το ;

 

 

Sent from my iPhone 4G using Tapatalk

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Ποια ρομ φοράς στο τηλ ; Εχει το netcf3 μεσα η Ειναι με το ΟΕΜ 2 ;

Κανε μια επανεκινηση κ ξαναδοκιμασε το ;

 

 

Sent from my iPhone 4G using Tapatalk

 

ενταξη λυθηκε το προβλημα!! εκανα ενα ΗΑΡΤ ΡΕΣΕΤ κ ολα οκ! προφανος ειχα κανει κατι που δεν επρεπε να κανω^^

 

αλλα παρατηρισα το εξης δεν ξερω αν κ σε σασ ειναι το ιδιο!

 

σε πλαγια λειτουργια τα 2 γραμματα που ειναι διπλα απο το ΚΕΝΟ δεν πατανε με τιποτα... ειναι κ σε σασ ετσι η μονο σε μενα? δηλαδη τα γραμματα Ω και Β..ενο ολα τα υπολοιπα δουλεουν αψογα!!!

 

βασικα πηραματιστικα λιγο κ αν εχω την επιλογη ενεργοποιημενη να φαινετε η μπαρα τερμα κατο πατανε κανονικα κ αυτα αλλα οταν βαζω την επιλογη να κριβετε η μπαρα δεν πατανε!!! χμμμμμμμ

Edited by greek_lover_69

HTC ONE Venom Viper Rom

HTC ONE X Venom Viper Rom

HTC Inspire 4g ICS 4.0.4

HTC Sensation CyanogenMod 9 Nightly & Energy™

HTC HD2 T-Mobile MAGLDR TyphooN CyanogenMod 7 Nightly

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Αφού έχεις το HD2 γιατί δεν χρησιμοποιείς το ελληνικό πληκτρολόγιο που δίνουμε στο πρώτο post του thread της συσκευής;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αφού έχεις το HD2 γιατί δεν χρησιμοποιείς το ελληνικό πληκτρολόγιο που δίνουμε στο πρώτο post του thread της συσκευής;

 

θα το δοκιμασω και αυτο απλα το σιγκεκριμενο ειναι το προτο που επεσε πανο το ματι μου κ ειπα να δοκιμασω αυτο για αρχη κ αφου ηταν στο thread της συσκευής ειπα θα δουλευει κ αυτο κανονικα.. κ γιαυτο απλα εκανα μια ερωτηση μιπος μου διαφευγει εμενα κατι!!

HTC ONE Venom Viper Rom

HTC ONE X Venom Viper Rom

HTC Inspire 4g ICS 4.0.4

HTC Sensation CyanogenMod 9 Nightly & Energy™

HTC HD2 T-Mobile MAGLDR TyphooN CyanogenMod 7 Nightly

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Γειά σας,

έχω την έκδοση για WQVGA (240X400) σε ένα κινέζικο αντίγραφο ΗΤC diamond II to TOPS A1 T5353 με WM6.5 Greek.

Το πληκτρολόγιο δουλεύει τέλεια εδώ και ένα μήνα, δεν μπόρεσα ποτέ όμως να γράψω SMS με 160 χαρακτήρες. Μόλις πιέσω ένα ελληνικό γράμμα που δεν συμπίπτει με τα λατινικά, (Γ,Λ,Φ κλπ) τότε γυρίζει στους 70 χαρακτήρες. Είναι τσεκαρισμένο το SMS skin όπως γράφετε και γράφω κανονικά στο SMS. Τί μπορεί να συμβαίνει;

 

 

Κι εγώ έχω το ίδιο πρόβλημα με το TOPS A1. Περνάω την WQVGA έκδοση του fingerkeyboarg αλλά δεν μπορώ να στείλω μήνυμα με 160 χαρακτήρες. Μπορεί να βοηθήσει κάποιός;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Administrators
παιδια υπαρχει διαθεσιμο καποιο ελληνικο πληκτρολογιο με 320χ240 αναλυση???

 

Αυτό που είναι στο πρώτο post δεν σου κάνει;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...