Jump to content

Sex and the City (HBO)


nelly
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τους βαρεθηκα στο αλτερ

δειχνουν οποτε θυμηθουν,και μαλιστα τα επεισοδια δεν ειναι σε σειρα(νομιζω)

γιαυτο και εβγαλα τα Dvd μου και τα βλεπω οποτε θελω εγω,και μαλιστα σε σωστη σειρα!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 147
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Είδα την 6 σεζόν πρίν από 3 χρόνια ,πέρσυ άρχισα να τα βλέπω όλα από την αρχή.Τα βλέπω σχεδόν κάθε χρόνο ξανά και ξανά!!!!!!!

Το τέλος με ικανοποίησε πάρα πολύ!!!!!!

http://www.starlightmemoriesofdawn.com/mediac/400_0/media/sex.in.the.city.JPG

 

Glori as “Miranda” Dawn as “Carrie”; Angie as “Charlotte; Head to Toe Dawn as “Samantha:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τους βαρεθηκα στο αλτερ

δειχνουν οποτε θυμηθουν,και μαλιστα τα επεισοδια δεν ειναι σε σειρα(νομιζω)

γιαυτο και εβγαλα τα Dvd μου και τα βλεπω οποτε θελω εγω,και μαλιστα σε σωστη σειρα!

 

Aκριβώς. Ότι να 'ναι κάνουν εκεί στο alter. Είχαν όλα αυτά τα χρόνια ένα τόσο δυνατό χαρτί, μια πολυβραβευβμένη καταπληκτική σειρά και τι κατάφεραν? Να τη δείχνουν ότι μέρα θέλουν, 12 και 1 η ώρα το βράδυ, ανακατεμένα τα επεισόδια και 0 promotion. Δεν έχω δει ποτέ εδώ και 5 χρόνια που δείχνει το κανάλι τη σειρά ούτε μία διαφήμιση... τη Πάνια ξέρουν να τη προμοτάρουν :mad: Για να δούμε σήμερα...

 

Πάντως κρίμα που σταμάτησε στον 6ο κύκλο. Ήταν κορυφαία σειρά. Τρομερές ερμηνείες, έξυπνο χιούμορ, ποιοτική σκηνοθεσία, πρωτοτυπία και αέρας Νέας Υόρκης... Τα έχω λιώσει τα DVD!

 

Αληθεύει ότι θα βγει κάποια σχετική ταινία με τους ίδιους πρωταγωνιστές?

Link to comment
Share on other sites

Paidia fetos to alter deixnei to sirial ka8e tetarti stis 12 kai tetarto to vradi...exei idi arxisei na provalei ton ekto kiklo kai malista dio epeisodia ti fora...an to sinexisoun etsi 8a teleiwsei i seira ws to genari.
:p
Link to comment
Share on other sites

θέλει άλλα 9 επεισόδια ακόμα.

Μόνο...;;;:(

 

Κρίμα ρε gmt...:mad:

 

Ακούγεται ότι θα βγει ταινία το 2008 πάντως... -> http://abclocal.go.com/wls/story?section=entertainment&id=4761610

 

Μακάρι...:happy:

Link to comment
Share on other sites

Μόνο...;;;:(

 

Κρίμα ρε gmt...:mad:

 

Ακούγεται ότι θα βγει ταινία το 2008 πάντως... -> http://abclocal.go.com/wls/story?section=entertainment&id=4761610

 

Μακάρι...:happy:

 

Όντως μακάρι... Η σειρά αν και έχει τελειώσει 2-3 χρόνια τώρα διατηρεί φανατικούς θαυμαστές σε όλο το κόσμο (ένας εκ των οποίων είμαι βέβαια εγώ)....:O Θέλω να ξαναδώ Shara Jessica Parker και Cristin Davis!!!! :love:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

ta pame kai ta xanapame DEN THA YPARXEI TAINIA:( eimai kai o fanatikos tiletheatis alla lypamai i "kyria" poy ipodietai tin Samantha arnithike aktigorimatika na symmetexei stin tainia ,rno oles eixan symfonisei alal ayto akyrose tin protasi!

 

evelpistoyem syntoma na allaxei myala i megalokopela !:lol:

Link to comment
Share on other sites

ta pame kai ta xanapame DEN THA YPARXEI TAINIA:( eimai kai o fanatikos tiletheatis alla lypamai i "kyria" poy ipodietai tin Samantha arnithike aktigorimatika na symmetexei stin tainia ,rno oles eixan symfonisei alal ayto akyrose tin protasi!

 

evelpistoyem syntoma na allaxei myala i megalokopela !:lol:

 

Mάλλον έχεις μείνει λιιιίγο πίσω. Είναι αλήθεια πως μέχρι και αρχές Δεκεμβρίου τα σενάρια ήθελαν τη Kim Cattral όχι μόνο να αρνείται τη συμμετοχή της σε ενδεχόμενη ταινία αλλά και να βίσκεται σε κόντρα με την SJP και τις άλλες πρωταγωνίστριες καθώς και με τον executive producer Michael Patrick King. Η ίδια όμως σε δηλώσεις της λίγες μέρες πριν ανακοίνωσε πως όλααυτά είναι βλακείες των δημοσιογράφων και πως όχι μόνο δεν έχει κανένα πρόβλημα αλλά και θα την έκανε ιδιαίτερα χαρούμενη η επιστροφή του Sex and the City στη μεγάλη οθόνη!!! :up: Ήδη η εταιρεία παραγωγής βρίσκεται σε συζητήσεις και ίσως στα μέσα του 2007 να ξεκινήσουν τα γυρίσματα με αναμενόμενη ημ/νία προβολής τον Ιούνιο του 2008. :yahoo: Δυστυχώς δεν έχω το link να σου δώσω να το διαβάσεις!!! Μάλιστα αναφέρονται διάφορα όπως το ότι η Σάρλοτ θα ταξιδέψει στη Κίνα προκειμένου να υιοθετήσει το κοριτσάκι που είδαμε σε φωτογραφία στο τελευταίο επεισόδειο αλλά θα μείναι και κανονικά εγκυος...

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...
Δεν ενθουσιάζομαι στην ιδέα μιας κινηματογραφικής μεταφοράς του «Sex and the City». Ίσως επειδή δεν είμαι μεγάλος θαυμαστής της σειράς,η οποία γινόταν βαρετή πολλές φοράς.
Link to comment
Share on other sites

 

Έχουμε κάποια πληροφορία αναφορικά με την υπόθεση;

 

Πέραν των 4 πρωταγωνιστριών, οι υπόλοιποι χαρακτήρες θα εμφανίζονται;

 

edit: Τώρα είδα πως πρόκειται για link. Ελπίζω να επιστρέψουν όλοι οι κύριοι χαρακτήρες...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Κάτι λίγα έχω δει, ποτέ ένα ολοκληρωμένο επεισόδιο. Αρκετά εμπορική, ευρηματικό και γρήγορο σενάριο, άνευρη σκηνοθεσία. Πολύ καλή και συμβουλευτική σειρά για το γυναικείο κοινό. Προσωπικά, δεν μου λέει κάτι. Πάντως, για αυτούς που ενδιαφέρονται, η σειρά εξακολουθεί να παίζεται τα Σάββατα στις 23:30
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ρε παιδια εχω μια απορια. Η Καρι φοραει αντρικα σλιπακια ή μου φαινεται?? :blink::wacko:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εχω μια απορια. Η Καρι φοραει αντρικα σλιπακια ή μου φαινεται?? :blink::wacko:

Προφανως σου φαινεται. Υπαρχουν και γυναικεια *μποξερακια* αυτα φοραει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Προφανως σου φαινεται. Υπαρχουν και γυναικεια *μποξερακια* αυτα φοραει.

Επειδη ειναι λιγο φαρδια πανω της το λεω... Βλεπε επεισοδιο 4x2, στο τελος! Παραειναι φαρδια για να ειναι γυναικεια! Ασε που μπροστα εχουν αυτη την αηδια - σχισμη που εχουν τα αντρικα για το κατουρημα (μπλιαχ)!

 

Δες...

http://i191.photobucket.com/albums/z287/n_wildgirl/DSC01973.jpg

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επειδη ειναι λιγο φαρδια πανω της το λεω... Βλεπε επεισοδιο 4x2, στο τελος! Παραειναι φαρδια για να ειναι γυναικεια! Ασε που μπροστα εχουν αυτη την αηδια - σχισμη που εχουν τα αντρικα για το κατουρημα (μπλιαχ)!

 

Δες...

http://i191.photobucket.com/albums/z287/n_wildgirl/DSC01973.jpg

 

Τι να σου πω δεν ειμαι και φαν της σειρας...παντως αυτο που βλεπω στην φωτο ειναι το γνωστο σωβρακο της γιαγιας...Εντελως κακογουστο.:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εχω μια απορια. Η Καρι φοραει αντρικα σλιπακια ή μου φαινεται?? :blink::wacko:

το ειχα προσεξει κι εγω-δεν θυμαμαι σε ποια επεισοδια,ισως και αυτο που λες εσυ-

μπορει να θελει να δειξει ποσο ανετα νιωθει με τον εινταν(με αυτον δε τα ειχε τοτε)..τοσο που δανειζεται και τα εσωρουχα του για να κυκλοφορει ανετα στο σπιτι

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

στην φωτογραφια καθαρα φαινονται...να απαιτησουμε να το βγαλει στη νεα ταινια για να το τσεκαρεις;;
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

το ειχα προσεξει κι εγω-δεν θυμαμαι σε ποια επεισοδια,ισως και αυτο που λες εσυ-

μπορει να θελει να δειξει ποσο ανετα νιωθει με τον εινταν(με αυτον δε τα ειχε τοτε)..τοσο που δανειζεται και τα εσωρουχα του για να κυκλοφορει ανετα στο σπιτι

 

Στο επεισοδιο που αναφερω δεν τα εχει με τον Εινταν :blink:

 

Τα εσωρουχα ειναι φορεμένα ή καθαρά;

 

Εσυ δεν κρατιεσαι, θες να πεις την καφριλα σου! :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...