Jump to content

[S60 3rd Edition] NDrive


basildits
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια το ιδιο και σε μενα, εχω κανει η διαδικασια πολλες φορες και τιποτα. Μου βγαζει συνεχεια invalid. Καμια ιδεα?

-Dell Axim x51v WM6 A03 RTM football

-HTC P3600 WM6 Gelly_01 :cool:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 544
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

τελικα εγινε valid

απλα στον χαρτη εμφανιζοταν το ...GRC-*-200...

ενω στο ****** πρεπει να βαλεις ...GRC-*-2009.02 ή οποια εκδοση χαρτη θες

τελος καλο που λενε

-Dell Axim x51v WM6 A03 RTM football

-HTC P3600 WM6 Gelly_01 :cool:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το προγραμμα πως τα παει?? δουλευει με εσωτερικο δεκτη? εχει φωνητικη πλοηγηση? τι το παραπανω εχει απο της ΝΟΚΙΑ πχ? θα το σηκωσει το Ε66?

Ευχαριστω εκ των προτερων και συγνωμη για της πολλες ερωτησεις... :)

Απο 1/9/2009 απαγορεύονται τα greeklish.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το προγραμμα πως τα παει??
Μια χαρά! :D

δουλευει με εσωτερικο δεκτη?
Βεβαίως βεβαίως...

εχει φωνητικη πλοηγηση?
Μα, φυσικά!

τι το παραπανω εχει απο της ΝΟΚΙΑ πχ?
Κατά την ταπεινή μου γνώμη, καλύτερη αναζήτηση σίγουρα και μάλλον ομορφότερο περιβάλλον (γούστα είναι αυτά). Έχει, πιστεύω, σαφώς χειρότερη αναζήτηση με τον κέρσαρα.

θα το σηκωσει το Ε66?
Αγνωστο για εμένα. Στην λίστα με τα πιθανώς συμβατά κινητά στην αρχή του θέματος το έχει μέσα.

Ευχαριστω εκ των προτερων και συγνωμη για της πολλες ερωτησεις... :)
Κανένα πρόβλημα. Πάντως δεν χάνεις τίποτα να το δοκιμάσεις, εγώ προσωπικά έχω στο κινητό μου πέντε διαφορετικά gps προγράμματα χωρίς κάποιο πρόβλημα. Edited by aimilios

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά! :D

Βεβαίως βεβαίως...

Μα, φυσικά!

Κατά την ταπεινή μου γνώμη, καλύτερη αναζήτηση σίγουρα και μάλλον ομορφότερο περιβάλλον (γούστα είναι αυτά). Έχει, πιστεύω, σαφώς χειρότερη αναζήτηση με τον κέρσαρα.

Αγνωστο για εμένα. Στην λίστα με τα πιθανώς συμβατά κινητά στην αρχή του θέματος το έχει μέσα.

Κανένα πρόβλημα. Πάντως δεν χάνεις τίποτα να το δοκιμάσεις, εγώ προσωπικά έχω στο κινητό μου πέντε διαφορετικά gps προγράμματα χωρίς κάποιο πρόβλημα.

 

 

Σε ευχαριστω για την απαντηση σου φιλε μου...

και εγω δοκιμαζω δοκιμαζω μεχρι να βρω καποιο που να μου κανει... ομως 5? μηπως μπορεις να τα αναφερεις ονοματικα?

Ευχαριστω και παλι :)

Edited by vgnFE31h
Απο 1/9/2009 απαγορεύονται τα greeklish.
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω για την απαντηση σου φιλε μου...

και εγω δοκιμαζω δοκιμαζω μεχρι να βρω καποιο που να μου κανει... ομως 5? μηπως μπορεις να τα αναφερεις ονοματικα?

Ευχαριστω και παλι :)

Ασφαλώς και μπορώ (και μάλιστα με σειρά χρήσης):

1. NDrive.

2. Nokia Maps.

3. GarminMobileXT.

4. Sygic MOBILE.

5. GoogleMaps.

 

Αυταααααά.... :p

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας . Πέρασα το NDrive 3.5.27 στο Satio. Ο χάρτης της Ελλάδας δουλεύει κανονικά αλλά όταν βάζω τις Τσεχίας και Γερμανίας αρχικά κολούσε και τώρα δεν τους βρίσκει καν. Καμιά βοήθεια ρε παιδιά.
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα.

Ενω εχω εγκαταστησει το προγραμμα και τους χαρτες, δεν βρισκει με τιποτα σημα GPS. Εχω το Ν78 και παλια με το Nokia Maps Ovi ειχα δει οτι εβρισκε κανονικα. Καμια ιδεα? Υπαρχει περιπτωσει να αργει πανω απο 10 λεπτα για να βρει δορυφορο στο Ndrive?

-Dell Axim x51v WM6 A03 RTM football

-HTC P3600 WM6 Gelly_01 :cool:

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια αυτα τα εικονιδια που εμφανιζοντα στην εκθεση,απο το προγραμμα,πως αλλιως θα τα ξαποστειλω; μεσω pc με αποκρυψη αρχειων το εκανα.απο τα 98 μεινανε τα 28 και αυτα δεν βγαινουν!! να τα κανω διαγραφη; η με τον xplorer;(αλλα με αυτον τον τροπο δεν ξερω, οπως εκανα για το sygic)kαμμια αλλη ιδεα;ευχαριστω

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Είχα το ίδιο πρόβλημα. Είχα κάνει κρυφούς τους φακέλους και παρ'όλα αυτά μου έβγαζε ένα εικονίδιο επαναλαμβανόμενο. Δοκίμασε να σβήσεις την cache της Έκθεσης (Gallery). Πρέπει να είναι σε ένα φάκελο _PAlbTN, αλλά δεν θυμάμαι που είναι.

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Είχα το ίδιο πρόβλημα. Είχα κάνει κρυφούς τους φακέλους και παρ'όλα αυτά μου έβγαζε ένα εικονίδιο επαναλαμβανόμενο. Δοκίμασε να σβήσεις την cache της Έκθεσης (Gallery). Πρέπει να είναι σε ένα φάκελο _PAlbTN, αλλά δεν θυμάμαι που είναι.

 

μπα ψαχνω αλλα δεν το βρισκω!!!:(

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Είχα το ίδιο πρόβλημα. Είχα κάνει κρυφούς τους φακέλους και παρ'όλα αυτά μου έβγαζε ένα εικονίδιο επαναλαμβανόμενο. Δοκίμασε να σβήσεις την cache της Έκθεσης (Gallery). Πρέπει να είναι σε ένα φάκελο _PAlbTN, αλλά δεν θυμάμαι που είναι.

 

Στον φακελο με τις φωτογραφιες αν κανεις εμφανιση κρυφων αρχειων θα δεις τον φακελο _PAlbTN, απο εκει και περα... οτι δεν σου κανει απλα σβηστο απο εκει μεσα... ;);)

Απο 1/9/2009 απαγορεύονται τα greeklish.
Link to comment
Share on other sites

Στον φακελο με τις φωτογραφιες αν κανεις εμφανιση κρυφων αρχειων θα δεις τον φακελο _PAlbTN, απο εκει και περα... οτι δεν σου κανει απλα σβηστο απο εκει μεσα... ;);

τον φακελο που λες που ειναι;στο ndrive μεσα δεν υπαρχει!!!!!!!!!!μπηκα και μεσα στον xplorer αλλα τιποτα.

Edited by giorgos1966

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Για σβήσε και ότι βρεις στο \Private\101f8857\Cache με X-Plore και εμφάνιση κρυφών αρχείων μπας και... Κάνε και μια επανεκκίνηση μετά.

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Για σβήσε και ότι βρεις στο \Private\101f8857\Cache με X-Plore και εμφάνιση κρυφών αρχείων μπας και... Κάνε και μια επανεκκίνηση μετά.

 

η εμφανιση κρυφων αρχειων πως θα την κανω;ειμαι και λιγο ασχετος!!!!!!!!!!!ευχαριστω παντως για την συμπαρασταση παιδια.:(

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

η εμφανιση κρυφων αρχειων πως θα την κανω;ειμαι και λιγο ασχετος!!!!!!!!!!!ευχαριστω παντως για την συμπαρασταση παιδια.:(

 

υποθετω πως εχεις το xplore εγκατεστημενο... πατας 0 εκει που εισαι στο προγραμμα και μαρκαρεις εκει που λεει show hidden files, μετα πατας back :)

Απο 1/9/2009 απαγορεύονται τα greeklish.
Link to comment
Share on other sites

Και αν δεν τα έβλεπες και πρίν, δοκίμασε να σβήσεις και τον φάκελο _PAlbTN που προανέφερα...

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

παιδια οκ!!τωρα να σας ρωτησω κατι αλλο.εκει που παμε στην διευθυνση,πως διαγραφονται εαν θελουμε;και στην εμφανιση του χαρτη δεν εχει αυτοματα, μερα με νυχτα;

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

παιδια οκ!!τωρα να σας ρωτησω κατι αλλο.εκει που παμε στην διευθυνση,πως διαγραφονται εαν θελουμε;και στην εμφανιση του χαρτη δεν εχει αυτοματα, μερα με νυχτα;

 

οχι δεν εχει.:)

Link to comment
Share on other sites

φιλοι μου συνεχιζω τις αποριες που εχω.περασα πριν λιγο τα pois για τις καμερες ταχυτητας.την φωνη που εχω κατεβασει( που σε προειδοποιη!!!)που την κανω εγκατασταση; και ενα 2ο ερωτημα.στον χαρτη πανω μπορω τωρα να τα δω(και εαν ειναι περασμενα οπως φαινονται και στο google earth speedcam;ευχαριστω

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

γεια σας φιλοι.εχω περασει το ndrive στο κινητο μου και αφου εχω ενεργοποιησει και ξεκλειδωσει τους χαρτες,δεν μπορει να βρει σημα δορυφορου.η πλοηγηση σε προσωμειωση γινεται κανονικα.εχω συνεχεια αναμονη για σημα gps.τι τσεκαρουμε και τι οχι στις ρυθμισεις του κινητου?help
Link to comment
Share on other sites

Εμένα τώρα τελευταία μου κάνει κάτι κουφά ενώ την πρώτη φορά που το κάνω εγκατάσταση παίζει κανονικά μετά από λίγο καιρό η εφαρμογή δεν παίζει καθόλου.

 

Έχω το n95 και πατάω να ανοίξη η εφαρμογή και δεν κάνει τίποτα. Μάλλον πρέπει να βάλω καμία άλλη version.

Link to comment
Share on other sites

Πριν δοκιμασε να κανεις εγκατασταση το .sis απο επανω, μπορει να ανοιξει!
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

παιδια στην 3,27 εκδοση βαζω τις φωνες χωρις να τις ξεζιπαρω v.2.185 George και Matina ειχε και παλι βγαζει τα ερωτηματικα τι κανω λαθος?

 

 

edit: τα pois που εχω περασει τα βγαζει ολα με αστερακια ετσι πρεπει να ειναι?

Edited by mylw_4
Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2876788#post2876788 ;) Edited by gianpithio
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...