Jump to content

[S60 3rd Edition] NDrive


basildits
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πολύ απλή η διαδικασία εγκατάστασης;)

 

Θέλω μόνο να προσθέσω στο βήμα 4 ότι ανάλογα με την έκδοση του προγράμματος πρέπει να κατεβάζουμε και τις αντίστοιχες φωνές για να υπάρχει συμβατότητα

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 544
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

done.. :)

 

Δεν βολευε να το βαλω σε quote :O

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Το πέρασα σε Samsung innov8 που αν και δεν αναφέρεται στη λίστα ως συμβατό λειτουργεί κανονικά. Το μόνο παράξενο είναι ότι δεν δεχόταν το αρχείο samsung pip και πέρασα το αντίστοιχο της nokia χωρίς πρόβλημα. Δεν ασχολήθηκα με τις γλώσσες και εχω πλοήγηση στα αγγλικά αλλά αναζήτηση μου κάνει κανονικά στα ελληνικα... Όλα καλά λοιπόν εκτός του ότι μου βγάζει μόνο 2 εκκλησίες σε όλη την αθήνα!
Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει ερωτηθεί και απαντηθεί ξανά, αλλά παρατηρώ μια περίεργη συμπεριφορά της εφαρμογής κατά την περιήγηση στο χάρτη. Είτε με κλειδωμένους δορυφόρους, είτε offline, όταν ανοίγω την εφαρμογή και ψάχνω για μια τοποθεσία με τα βελάκια, στην αρχή δείχνει ένα κόκκινο στίγμα (το λοκάρισμα την τελευταία φορά που άνοιξε η εφαρμογή), και αν ανοίξω την εικόνα να πάω σε άλλο σημείο του χάρτη, αν ξανακάνω zoom in, με παίρνει από το σημείο του χάρτη που έχω απεικονίσει και εστιάζει ξανά στο κόκκινο στίγμα. Το ίδιο και όταν έχω κλειδωμένους δορυφόρους. Δεν με αφήνει να κάνω ξεζουμ, εστίαση σε άλλο σημείο του χάρτη και ζουμ εκεί. Με γυρίζει στο σημείο που είμαι. Έχω συνηθίσει διαφορετική συμπεριφορά με το Garmin και δεν ξέρω τι φταίει. Είναι γεγονός όμως ότι δεν το έχω πολυψάξει το NDrive.

 

Έχω την έκδοση 3.4.23 (823) DI

 

Καμία ιδέα; :what:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να βοηθησει?μολις εκανα την εγκατασταση και μολις παω να ανοιξω το ndrive μου πεταει ενα μηνυμα και λεει unable to load path please restart ndrive και απο κατω λεει και to site.εχει βγαλει σε καποιον αυτο το μηνυμα?

 

οκ το καταφερα να μπω στο προγραμμα αλλα μολις μπαινει μου δειχνει την ελλαδα με μονο τους πολυ μεγαλους δρομους δλ μονο τις εθνικες οδους.κατεβασα τον χαρτη που ειχε ο undercode που ελεγε για eastern europe και το αρχειο exe Που κατεβασα το εκανα intall στο φακελο maps του ndrive μεσα στο κινητο.πρεπει να κανω και κατι αλλο για να ουλεψουν σωστα οι χαρτες?και τι ακριβως σχεση εχει το rasterata Που λετε με τους χαρτες???

 

Μου εβγαλε κι εμένα μυνημα unable to load path please restart ndrive...Τι ισχύει?PLEAAAAAAAAAASE....

Link to comment
Share on other sites

...Όσοι θελήσουν να εγκαταστήσουν το έν λόγω πρόγραμμα και δεν διαθέτουν τα κατάλληλα πιστοποιητικά ή "χακάρισμα" της συσκευής,υπάρχει και ο παρακάτω τρόπος

¨κυκλοφορεί,(στο γνωστό μέρος)το exe NDrive App Symbian 3.5.18 καθώς επίσης το

Key-gen απο τον undercode ."Τρέχουμε"το exe και εγκαθιστούμε το πρόγραμμα (διάρκεια περί το 1 λεπτό περίπου και ενημέρωση Install process successfully completed) στην επιθυμητή κάρτα ,έν συνεχεία ανοίγουμε το πρόγραμμα αφού

προηγουμένως στον φάκελλο Maps του NDrive έχουμε τοποθετήσει το GRC 2009 .02,(ο τρέχων χάρτης της Έλλάδος).

Εγκαθιστούμε στη κάρτα μνήμης ή την ίδια την συσκευή(3427KB)το sis και κατόπιν το pips_nokia_1_3-.SS.sis.

μεταφερόμαστε στις εφαρμογές και το ανοίγουμε , η 2 φωνή που εμφανίζεται είναι η Matina μαζί με την ελληνική σημαία!το επιλέγουμε και μας λέει με στεντορεία φωνή....στρίψτε στον πρώτο δρόμο αριστερά!επιλέγουμε OK και εμφανίζονται κάποιες πληροφορίες όχι του παρόντος,εμείς επιλέγουμε αποδοχή κάτω δεξιά και στη συνέχεια Χάρτης, τώρα μας ζητά να κάνουμε εγγγραφή πάμε αριστερά και πιέζουμε Web και η εξής στιχομυθία "Εισάγετε τον σειριακό αριθμό.........."πιέσατε Εντάξει ,στη συσκευή αναγράφεται "Σειριακός αριθμός"ανοίξατε το Key-gen και πιέστε "Get new" ένας 12ψήφιος κωδικός θα εμφανιστεί κάτω απο το πεδίο Serial Number τον εισάγουμε με E Π I M O N H (πιεστε αρκετές φορές,λειτουργεί) οι παύλες όπως διαπιστώνετε εδώ εισάγονται απο το πρόγρραμμα (μετά στο key-gen χρειάζεται να το εισάγουμε οι ίδιοι),οταν συνεχίσουμε μας ρωτά "Θέλετε να ενεργοποιήσετε μεσω αυτοματης σύνδεσης Internet" δεξιά NO ή ΟΧΙ ανάλογα αν εχει ενεργοποιηθεί η αγγλική ή η ελληνική γλώσσα ,ως κείμενο ή φωνητικά!τώρα βλέπουμε τον 12ψήφιο κωδικό που εμείς βάλαμε και κάτω γράφει Auth.nr .Αυτόν τον πάλι 12ψήφιο κωδικό είσάγουμε στο Key-gen στο πεδίο Device ID και τέλος στο πεδιο map Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η γράφουμε TA-EEUR-GRC-*-2009.02 (λατινικοί πάντα χαρακτήρες) Generate και εμφανίζονται πάλι 4 διαφορετικοί 12ψήφιοι κωδικοί απ'αυτους επιλέγουμε τον π ρ ώ τ ο .......αυτό ηταν !!!

Καλή επιτυχία και καλές πλοηγήσεις!

ΥΓ.Αν για κάποιο λόγο έχει εισαχθεί κάτι λάθος και δυσκολεύεστε ,πηγαίνεται στο NDrive βρήτε τον φάκελλο data και σβήστε το περιεχόμενο(appdata) ,για να γίνει αύτό πρέπει να έχετε βγεί απο το πρόγραμμα,επίσης είναι φρόνιμο αν θελήσουμε να χρησιμοποιήσουμε τον χάρτη RasterData τοποθετήστε τον φάκελλο εντός του NDrive μετά την ενεργοποίηση του προγράμματος!

 

ΥΓ2 Δίνω παρακάτω τούς τύπους κωδικών που χρησιμοποιησα ώς παράδειγμα ... Serial Number 6EFB-JHFA-JHS0

Device ID H9AF-BH3N-LSN0 Map TA-EEUR-GRC-*-2009.02 κωδικός ξεκλειδώματος 4CF4-7OKA -RF8L

δοκιμές σε 2 συσκευές 6110Navigator ,N96 και 5 τουλάχιστον στον αριθμό κάρτες μνήμης!

....διαπιστώνω(15-07-2009 και ώρα 11.05 πρωινή)μετά απο σύντομη περιήγηση στο γνωστό "μέρος " αναφορά για την αναγκαιότητα μετάβασης πρώτα απο την έκδοση v3.4.23 στην 3.5.18, κάτι τέτοιο, κατ'εμέ ,δεν χρειάζεται ,προτείνω λοιπόν την απ'ευθείας εγκατάσταση της έκδοσης 3.5.18,εννοείται οτι απεγκατέστησα πριν την σπασμένη έκδοση και στην συνέχεια έπραξα τα παραπάνω που ανέφερα (χακαρισμένο το 6110 τοΝ96 όχι)!

Link to comment
Share on other sites

...Όσοι θελήσουν να εγκαταστήσουν το έν λόγω πρόγραμμα και δεν διαθέτουν τα κατάλληλα πιστοποιητικά ή "χακάρισμα" της συσκευής,υπάρχει και ο παρακάτω τρόπος

¨κυκλοφορεί,(στο γνωστό μέρος)το exe NDrive App Symbian 3.5.18 καθώς επίσης το

Key-gen απο τον undercode ."Τρέχουμε"το exe και εγκαθιστούμε το πρόγραμμα (διάρκεια περί το 1 λεπτό περίπου και ενημέρωση Install process successfully completed) στην επιθυμητή κάρτα ,έν συνεχεία ανοίγουμε το πρόγραμμα αφού

προηγουμένως στον φάκελλο Maps του NDrive έχουμε τοποθετήσει το GRC 2009 .02,(ο τρέχων χάρτης της Έλλάδος).

Εγκαθιστούμε στη κάρτα μνήμης ή την ίδια την συσκευή(3427KB)το sis και κατόπιν το pips_nokia_1_3-.SS.sis.

μεταφερόμαστε στις εφαρμογές και το ανοίγουμε , η 2 φωνή που εμφανίζεται είναι η Matina μαζί με την ελληνική σημαία!το επιλέγουμε και μας λέει με στεντορεία φωνή....στρίψτε στον πρώτο δρόμο αριστερά!επιλέγουμε OK και εμφανίζονται κάποιες πληροφορίες όχι του παρόντος,εμείς επιλέγουμε αποδοχή κάτω δεξιά και στη συνέχεια Χάρτης, τώρα μας ζητά να κάνουμε εγγγραφή πάμε αριστερά και πιέζουμε Web και η εξής στιχομυθία "Εισάγετε τον σειριακό αριθμό.........."πιέσατε Εντάξει ,στη συσκευή αναγράφεται "Σειριακός αριθμός"ανοίξατε το Key-gen και πιέστε "Get new" ένας 12ψήφιος κωδικός θα εμφανιστεί κάτω απο το πεδίο Serial Number τον εισάγουμε με E Π I M O N H (πιεστε αρκετές φορές,λειτουργεί) οι παύλες όπως διαπιστώνετε εδώ εισάγονται απο το πρόγρραμμα (μετά στο key-gen χρειάζεται να το εισάγουμε οι ίδιοι),οταν συνεχίσουμε μας ρωτά "Θέλετε να ενεργοποιήσετε μεσω αυτοματης σύνδεσης Internet" δεξιά NO ή ΟΧΙ ανάλογα αν εχει ενεργοποιηθεί η αγγλική ή η ελληνική γλώσσα ,ως κείμενο ή φωνητικά!τώρα βλέπουμε τον 12ψήφιο κωδικό που εμείς βάλαμε και κάτω γράφει Auth.nr .Αυτόν τον πάλι 12ψήφιο κωδικό είσάγουμε στο Key-gen στο πεδίο Device ID και τέλος στο πεδιο map Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η γράφουμε TA-EEUR-GRC-*-2009.02 (λατινικοί πάντα χαρακτήρες) Generate και εμφανίζονται πάλι 4 διαφορετικοί 12ψήφιοι κωδικοί απ'αυτους επιλέγουμε τον π ρ ώ τ ο .......αυτό ηταν !!!

Καλή επιτυχία και καλές πλοηγήσεις!

ΥΓ.Αν για κάποιο λόγο έχει εισαχθεί κάτι λάθος και δυσκολεύεστε ,πηγαίνεται στο NDrive βρήτε τον φάκελλο data και σβήστε το περιεχόμενο(appdata) ,για να γίνει αύτό πρέπει να έχετε βγεί απο το πρόγραμμα,επίσης είναι φρόνιμο αν θελήσουμε να χρησιμοποιήσουμε τον χάρτη RasterData τοποθετήστε τον φάκελλο εντός του NDrive μετά την ενεργοποίηση του προγράμματος!

 

ΥΓ2 Δίνω παρακάτω τούς τύπους κωδικών που χρησιμοποιησα ώς παράδειγμα ... Serial Number 6EFB-JHFA-JHS0

Device ID H9AF-BH3N-LSN0 Map TA-EEUR-GRC-*-2009.02 κωδικός ξεκλειδώματος 4CF4-7OKA -RF8L

δοκιμές σε 2 συσκευές 6110Navigator ,N96 και 5 τουλάχιστον στον αριθμό κάρτες μνήμης!

....διαπιστώνω(15-07-2009 και ώρα 11.05 πρωινή)μετά απο σύντομη περιήγηση στο γνωστό "μέρος " αναφορά για την αναγκαιότητα μετάβασης πρώτα απο την έκδοση v3.4.23 στην 3.5.18, κάτι τέτοιο, κατ'εμέ ,δεν χρειάζεται ,προτείνω λοιπόν την απ'ευθείας εγκατάσταση της έκδοσης 3.5.18,εννοείται οτι απεγκατέστησα πριν την σπασμένη έκδοση και στην συνέχεια έπραξα τα παραπάνω που ανέφερα (χακαρισμένο το 6110 τοΝ96 όχι)!

 

Κατατοπιστικότατος συμπληρωματικά στον οδηγό της εγκατάστασης του NDrive,ευχαριστώ πολύ :respect::).

Έβαλα και΄γω το NDrive στο Ν86 και πρέπει να πω πως επιτέλους κάτι σβέλτο και απροβλημάτιστο,βαρέθηκα και το Garmin τόσο καιρό,το NDrive είναι πολύ καλύτερο στην πλοήγηση(ταχύτατος επανυπολογισμός διαδρομής) και γενικά πολύ πιο γρήγορο σε όλα.

Η όλη διαδικασία με την γεννήτρια και τα κολληματάκια στην πληκτρολόγηση των κωδικών(με την τελίτσα που βαριέται να γίνει γράμμα-αριθμός:lol:) έχει τη πλάκα της και τελικά όλα καλά,να σημειώσω εδώ πως ομοίως με το Garmin στην εγκατάσταση δεν χρειάζονται και οι 4 φάκελοι να μπούν στην κάρτα μνήμης παρά μόνο ο φάκελος NDrive και φυσικά το αρχείο grc.map στον αντίστοιχο υποφάκελο Maps,δοκιμάστε το θα δείτε πως δουλεύει έτσι;).

Link to comment
Share on other sites

Επειδή όπου και αν έψαξα δεν τα βρήκα, μήπως μπορεί κανείς να μου πεί που μπορώ να βρω τα Ελληνικά raster maps;

 

Μπορεί κάποιος που τα έχει να τα σικώσει στο Rappid share?

Δεν εννοώ τα κανονικά maps, αλλά αυτά από το google earth.:happy:

Link to comment
Share on other sites

Επειδή όπου και αν έψαξα δεν τα βρήκα, μήπως μπορεί κανείς να μου πεί που μπορώ να βρω τα Ελληνικά raster maps;

 

Μπορεί κάποιος που τα έχει να τα σικώσει στο Rappid share?

Δεν εννοώ τα κανονικά maps, αλλά αυτά από το google earth.:happy:

 

φιλε μου υπαρχουν σε torrent. ειναι κοντα 4GB. Δες εδώ:

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

μολις περασα το NDrive_3_5_18_Symbian_Full_by_UNDERCODE και δουλευει αψογα. Ο χαρτης δεν θελει ξεκλειδωμα συγκεκριμενο. Βαζεις οτι κωδικο θελεις και δουλευει. Τωρα εχω και το Garmin και το Ndrive θα δω ποιο με βολευει καλυτερα.

 

 

 

No link :!: :!: :!:

TCe
Link to comment
Share on other sites

Όπως ενημερώθηκα η έκδοση των χαρτών 2.14 ξεκίνησε με απαρχή την Πορτογαλία,

(χώρα που κυκλοφορεί το λογισμικό άλλωστε),αναμένωμεν και τη δικιά μας σειρά!

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου υπαρχουν σε torrent. ειναι κοντα 4GB. Δες εδώ:

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

μολις περασα το NDrive_3_5_18_Symbian_Full_by_UNDERCODE και δουλευει αψογα. Ο χαρτης δεν θελει ξεκλειδωμα συγκεκριμενο. Βαζεις οτι κωδικο θελεις και δουλευει. Τωρα εχω και το Garmin και το Ndrive θα δω ποιο με βολευει καλυτερα.

 

 

 

No link :!: :!: :!:

 

Davelos το προβλημα που ειχα ηταν το οτι το ndrive το εβαζα μεσα σε φακελο στην μνημη του τηελφωνου ενω πρεπει να μην το βαλεις σε φακελο αλλα ετσι χυμα!δλδ ανοιξε τον φακελο της μνημης σου και πετα μεσα εκει τον φακελο ndrive και θα δουλεψει μια χαρα.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι?Πως ειναι δυνατον να εγκαταστησουμε τη εφαρμογη εφοσον ειναι unsigned για καποιον που εχει το Ν86 και δεν ειναι χακαρισμενο??:(
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι?Πως ειναι δυνατον να εγκαταστησουμε τη εφαρμογη εφοσον ειναι unsigned για καποιον που εχει το Ν86 και δεν ειναι χακαρισμενο??:(

 

Ριξε μια ματια εδω:http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2862829#post2862829

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι?Πως ειναι δυνατον να εγκαταστησουμε τη εφαρμογη εφοσον ειναι unsigned για καποιον που εχει το Ν86 και δεν ειναι χακαρισμενο??:(

Λίγο πιο πάνω έχω κάνει ένα ολόκληρο οδηγό! ορίστε λοιπόν!

Θέμα: NDrive

...Όσοι θελήσουν να εγκαταστήσουν το έν λόγω πρόγραμμα και δεν διαθέτουν τα κατάλληλα πιστοποιητικά ή "χακάρισμα" της συσκευής,υπάρχει και ο παρακάτω τρόπος

¨κυκλοφορεί,(στο γνωστό μέρος)το exe NDrive App Symbian 3.5.18 καθώς επίσης το

Key-gen απο τον undercode ."Τρέχουμε"το exe και εγκαθιστούμε το πρόγραμμα (διάρκεια περί το 1 λεπτό περίπου και ενημέρωση Install process successfully completed) στην επιθυμητή κάρτα ,έν συνεχεία ανοίγουμε το πρόγραμμα αφού

προηγουμένως στον φάκελλο Maps του NDrive έχουμε τοποθετήσει το GRC 2009 .02,(ο τρέχων χάρτης της Έλλάδος).

Εγκαθιστούμε στη κάρτα μνήμης ή την ίδια την συσκευή(3427KB)το sis και κατόπιν το pips_nokia_1_3-.SS.sis.

μεταφερόμαστε στις εφαρμογές και το ανοίγουμε , η 2 φωνή που εμφανίζεται είναι η Matina μαζί με την ελληνική σημαία!το επιλέγουμε και μας λέει με στεντορεία φωνή....στρίψτε στον πρώτο δρόμο αριστερά!επιλέγουμε OK και εμφανίζονται κάποιες πληροφορίες όχι του παρόντος,εμείς επιλέγουμε αποδοχή κάτω δεξιά και στη συνέχεια Χάρτης, τώρα μας ζητά να κάνουμε εγγγραφή πάμε αριστερά και πιέζουμε Web και η εξής στιχομυθία "Εισάγετε τον σειριακό αριθμό.........."πιέσατε Εντάξει ,στη συσκευή αναγράφεται "Σειριακός αριθμός"ανοίξατε το Key-gen και πιέστε "Get new" ένας 12ψήφιος κωδικός θα εμφανιστεί κάτω απο το πεδίο Serial Number τον εισάγουμε με E Π I M O N H (πιεστε αρκετές φορές,λειτουργεί) οι παύλες όπως διαπιστώνετε εδώ εισάγονται απο το πρόγρραμμα (μετά στο key-gen χρειάζεται να το εισάγουμε οι ίδιοι),οταν συνεχίσουμε μας ρωτά "Θέλετε να ενεργοποιήσετε μεσω αυτοματης σύνδεσης Internet" δεξιά NO ή ΟΧΙ ανάλογα αν εχει ενεργοποιηθεί η αγγλική ή η ελληνική γλώσσα ,ως κείμενο ή φωνητικά!τώρα βλέπουμε τον 12ψήφιο κωδικό που εμείς βάλαμε και κάτω γράφει Auth.nr .Αυτόν τον πάλι 12ψήφιο κωδικό είσάγουμε στο Key-gen στο πεδίο Device ID και τέλος στο πεδιο map Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η γράφουμε TA-EEUR-GRC-*-2009.02 (λατινικοί πάντα χαρακτήρες) Generate και εμφανίζονται πάλι 4 διαφορετικοί 12ψήφιοι κωδικοί απ'αυτους επιλέγουμε τον π ρ ώ τ ο .......αυτό ηταν !!!

Καλή επιτυχία και καλές πλοηγήσεις!

ΥΓ.Αν για κάποιο λόγο έχει εισαχθεί κάτι λάθος και δυσκολεύεστε ,πηγαίνεται στο NDrive βρήτε τον φάκελλο data και σβήστε το περιεχόμενο(appdata) ,για να γίνει αύτό πρέπει να έχετε βγεί απο το πρόγραμμα,επίσης είναι φρόνιμο αν θελήσουμε να χρησιμοποιήσουμε τον χάρτη RasterData τοποθετήστε τον φάκελλο εντός του NDrive μετά την ενεργοποίηση του προγράμματος!

 

ΥΓ2 Δίνω παρακάτω τούς τύπους κωδικών που χρησιμοποιησα ώς παράδειγμα ... Serial Number xxxxxxxxxxxx

Device ID xxxxxxxxxxxxxxxxx Map TA-EEUR-GRC-*-2009.02 κωδικός ξεκλειδώματος xxxxxxxxxxxxxx

δοκιμές σε 2 συσκευές 6110Navigator ,N96 και 5 τουλάχιστον στον αριθμό κάρτες μνήμης!

....διαπιστώνω(15-07-2009 και ώρα 11.05 πρωινή)μετά απο σύντομη περιήγηση στο γνωστό "μέρος " αναφορά για την αναγκαιότητα μετάβασης πρώτα απο την έκδοση v3.4.23 στην 3.5.18, κάτι τέτοιο, κατ'εμέ ,δεν χρειάζεται ,προτείνω λοιπόν την απ'ευθείας εγκατάσταση της έκδοσης 3.5.18,εννοείται οτι απεγκατέστησα πριν την σπασμένη έκδοση και στην συνέχεια έπραξα τα παραπάνω που ανέφερα (χακαρισμένο το 6110 τοΝ96 όχι)!

 

 

edit: No Serial :!:

Link to comment
Share on other sites

Για οσους το ξεχασαν :!: :!: :!:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2788418#post2788418

 

 

basildits σε ευχαριστουμε για τον οδηγο. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

θέλω μια βοήθεια,

 

Αποσιμπίεσα τον φάκελο και έκανα signed το αρχείο, αποσιμπίεσα της 4 φωνές και της έκανα φάκελο και έβαλα και δύο φακέλους με ελληνικές φωνές.

 

Επίσης έβαλα στον φάκελο τον ελληνικό χάρτη μετά τα μετάφερα στην κάρτα και τρέχω το signed και εγκατάσταση στην κάρτα.

 

Όταν τρο τρέχω μου βγάζει damaged voice file please restart ndrive for assistance visit.

 

Ξέρετε τι κάνω λάθος ή τι πρέπει να κάνω ?

 

Ευχαριστώ,

Link to comment
Share on other sites

θ αποσιμπίεσα της 4 φωνές και της έκανα φάκελο και έβαλα και δύο φακέλους με ελληνικές φωνές.

 

 

εδω ειναι το λαθος ,τα zip των φωνων τα βαζεις οπως ειναι

στο φακελο voices ,δεν τα αποσυμπιεζεις

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Το εγκατεστησα σημερα.Ωραιο προγραμματάκι φαινεται.Ψάχνω-ψαχνω αλλά πουθενα δεν μπορώ να βρω Raster maps for Greece. Πάντως γρήγορο είναι και θα το δικιμασω εντατικά για να δω πόσο "δυνατό" ειναι.
Link to comment
Share on other sites

Το εγκατεστησα σημερα.Ωραιο προγραμματάκι φαινεται.Ψάχνω-ψαχνω αλλά πουθενα δεν μπορώ να βρω Raster maps for Greece. Πάντως γρήγορο είναι και θα το δικιμασω εντατικά για να δω πόσο "δυνατό" ειναι.

 

υπαρχουν σε τορρεντ...

Link to comment
Share on other sites

ανεβηκε στο θεμα του ndrive στο γνωστο μερος ο τελευταιος navigreece 07 2009

 

Πολλα ευχαριστω στο rostropol που μας εδωσε το χαρτη.

Link to comment
Share on other sites

ανεβηκε στο θεμα του ndrive στο γνωστο μερος ο τελευταιος navigreece 07 2009

 

Πολλα ευχαριστω στο rostropol που μας εδωσε το χαρτη.

Ποιος απο τους 2 θεωρείτε καλύτερος?

χμμ, μου εμφανιζει τον χαρτη κλειδωμενο... :(

... είναι τα βλέφαρά μου διάφανες αυλαίες.

Όταν τα ανοίγω, βλέπω εμπρός μου ότι κι αν τύχει

όταν τα κλείνω, βλέπω εμπρός μου ότι ποθώ - (Ανδρέας Εμπειρίκος)

Link to comment
Share on other sites

Τον NaviGreece_2009_07 πως τον βάζουμε μέσα.

 

Τον βάζω στο φάκελο maps ή μπαίνει κάπου αλλού γιατί τον έβαλα στον φάκελο άλλα δεν τον βλέπει.

Link to comment
Share on other sites

Τον NaviGreece_2009_07 πως τον βάζουμε μέσα.

 

Τον βάζω στο φάκελο maps ή μπαίνει κάπου αλλού γιατί τον έβαλα στον φάκελο άλλα δεν τον βλέπει.

....και βέβαια στον φάκελλο maps!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...