Jump to content

Σκυλάδικα και Παρακμιακά Τραγούδια


john75
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Grapse la8os :) Lipon gia ali mia fora sosti!!Ena pou leei "Kalinixta s'agapao aurio pali" mipos ksereis pia to leei kai to onoma tou tragoudiou!!To exo akousei sto radiofono kai mou arese para poli!!Prepei na to bro oposdipote!!

Σαν θα πεθάνω βάλτε μου,το κινητό στ'αυτάκι,για να μιλάω στα βαθιά με κανα πιπινάκι!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3 KBytes.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

an einai prosfato"hit " apokleiete na to ksero ka8os den eimai sthn ellada opote den akouo poly ellhnikh mousikh...an pesei kati sthn antilhpsh moy 8a se enhmeroso...
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

kai ta xit ths epoxhs:moro mou sorry ma exo brei kalytero agori....

h to allo to pio palio:apapapapapa papa ego de kano ettoia pragmata...

 

 

sta hmiskoubria na anafer8o h einai xamenos kopos?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Prepei na einai palio kommati!!Imiskoumpria den leei!Den einai skiladiko!Oti exei tsifteteli kai sirtoroumpa"i alios skiloroumpa"einai skiadiko :)

Σαν θα πεθάνω βάλτε μου,το κινητό στ'αυτάκι,για να μιλάω στα βαθιά με κανα πιπινάκι!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3 KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Oxi den to exo akousei!!Ego ksero to allo pou leei gia to kinito!"Ego s'agapao ego se frontizo kai tis mpataries sou me agapi tis fortizo":)

Σαν θα πεθάνω βάλτε μου,το κινητό στ'αυτάκι,για να μιλάω στα βαθιά με κανα πιπινάκι!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3 KBytes.

Link to comment
Share on other sites

8ymi8hka allo ena..kai pali ths pephs tsesmelh..legete :"skandalizomai"

kai enas stixos leei:kai skandaliiiiiiizomaiiiii monaxh agiiiiiiiiizomai....

ti na peis!!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

@pininfarina auto einai tou Tasou Mpouga!

Σαν θα πεθάνω βάλτε μου,το κινητό στ'αυτάκι,για να μιλάω στα βαθιά με κανα πιπινάκι!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3 KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά σε όλους,

 

μόλις διάβασα τις διάφορες λίστες με τα

κορυφαία άσματα και με έπιασε νοσταλγία!

 

Υπάρχει μήπως περίπτωση να μου γράψει

κάποιος ένα cd με mp3 με τα διάφορα

καλούδια ;!

 

Καλύπτω το κόστος του cd, τυχόν μεταφορικά,

έξοδα φραπέ, και παίζω και καμια ανταλλαγή :)

 

Στείλτε μου PM,

Δ.

Link to comment
Share on other sites

@pininfarina auto einai tou Tasou Mpouga!

 

Aν δεν απατώμαι. οι Πατρινοί το έχουν βγάλει και το τραγουδάνε. Τώρα αν κυκλοφορεί έκδοση με τον Μπουγά....

Τι μου είπανε; Να διαβάζω 1 ώρα και να κάνω διάλειμμα 5 λεπτά, ή να διαβάζω 5 λεπτά και να κάνω 1 ώρα διάλειμμα;

οι Τοπογράφοι στο δίκτυο

Link to comment
Share on other sites

Ego apo Mpouga to exo akousei!!Mporei omos!Den ksero!

Σαν θα πεθάνω βάλτε μου,το κινητό στ'αυτάκι,για να μιλάω στα βαθιά με κανα πιπινάκι!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3 KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Βασιλης Ξιφαρας : Μην κλαις αγαπη μου σταματα,μην κλαις και θα σου παρω σοκολατα (κοματι με νοημα)

 

Ζαχαριας Τσιχλας:Εισαι στην ζωη μου γουρι,μες στον καυσωνα παγουρι

 

και το κορυφαιο απο καλιτεχνη που μου διαφευγει το ονομα του:

"..στην Αυστραλια πηγαινα να δω τα καγκουρω,στην Ιταλια βρεθηκα,μαζι μ ενα πουρό.Τι πουρό τι καγκουρω και τα δυο εχουν κοιλια,ερωτευτηκα κι εγω το πουρο με τα γυαλια..."

 

Και φυσικα ο κορυφαιος εκ Καρδιτσας ορμωμενος,the one and only...TΑΣΟΣ ΚΡΥΣΤΑΛΗΣ.Simply the best.Οποιος θελει τραγουδακια του ας ριξει ενα pm

Dust in the wind

 

 

http://briefcase.pathfinder.gr/download/snatch13/15577/183644/0/pao13.gif

Link to comment
Share on other sites

Είναι ένα τραγούδι που δυστηχώς δεν ξέρω τίτλο ή όνομα συγκροτήματος αλλά θα πώ λίγο απο τον στοίχο...."Γειά σας γειά σας είμαι ο γαμ*ας της γειτονιά σας"!!!! Το έχει ακούσει κανένας σας;
Επιτρέπεται 1 εικόνα όχι μεγαλύτερη από 420 X 150 pixels και όχι μεγαλύτερη από 16K.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Reginald

 

Είναι ένα τραγούδι που δυστηχώς δεν ξέρω τίτλο ή όνομα συγκροτήματος αλλά θα πώ λίγο απο τον στοίχο...."Γειά σας γειά σας είμαι ο γαμ*ας της γειτονιά σας"!!!! Το έχει ακούσει κανένας σας;

 

Νομιζω ειναι απο τουs N-Carkade.ειναι κατι τυποι που εχουν ενα συγκροτηματακι και ωγαζουν διαφορα τετοια κοματια.Ειναι στυλ rock με πολυ κιθαρα μεσα,ετσι? Εχω 2-3 κομματια τους :music:

Dust in the wind

 

 

http://briefcase.pathfinder.gr/download/snatch13/15577/183644/0/pao13.gif

Link to comment
Share on other sites

και το κορυφαιο απο καλιτεχνη που μου διαφευγει το ονομα του:

"..στην Αυστραλια πηγαινα να δω τα καγκουρω,στην Ιταλια βρεθηκα,μαζι μ ενα πουρό.Τι πουρό τι καγκουρω και τα δυο εχουν κοιλια,ερωτευτηκα κι εγω το πουρο με τα γυαλια..."

 

Auton pou to leei ton eixan kalesmeno stin ekpompi Oi aggeloi tou alfa!!Den sigratisa to onoma tou omos! :( Ekane leei 10 xronia sta skiladika!!

Σαν θα πεθάνω βάλτε μου,το κινητό στ'αυτάκι,για να μιλάω στα βαθιά με κανα πιπινάκι!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3 KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Aκουσα στο supersport radio ξημερωματα κατι τραγουδια κ

ψαχνω να βρω τιτλους απο καποια κομματια οπως

 

1)...θυμασαι που μου εφτιαχνες μελι με φουντουκια,κ στο κρεβατι μου κανες πολλα πολλα... ΤΩΡΑ ΑΛΛΟ ΞΥΝΕΙΣ Κ ΑΞΥΣΤΟ μ αφηνεις!! -πρεπει να ειναι παλιο επειδη το ειχα ξανακουσει κ στον blackman(υπαρχει ακομη?ηξερα οτι τον σταματησαν για καποιο διατημα)-

2)που μπορω να βρω το "Σε θέλει το πουλάκι μου" του Νίκου Βασιλόπουλου

3) το ατσαλι -

 

οποιος ξερει τιποτα παρομοια ας τα γραψει κ αν ξερει κανενα μερος να τα κατεβασουμε ακομα κ apo kazaa,soulseek αν υπαρχουν...

@pininfarina :γραψε στο kazaa "eragaleio" απο πατρινους ειναι k 8a to breis

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον john75

 

Auton pou to leei ton eixan kalesmeno stin ekpompi Oi aggeloi tou alfa!!Den sigratisa to onoma tou omos! :( Ekane leei 10 xronia sta skiladika!!

 

 

Νικος Αλεξανδρης νομιζω...

Link to comment
Share on other sites

Skule club louzitania sto aigalew....mpeite mesa kai elate peite mou meta gia parakmi :p :p

 

filika

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

An katebo A8ina 8a to episkepto sigoura!!Na do pos 8a piso ta filarakia mou na er8oun mazi mou :)

Σαν θα πεθάνω βάλτε μου,το κινητό στ'αυτάκι,για να μιλάω στα βαθιά με κανα πιπινάκι!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3 KBytes.

Link to comment
Share on other sites

μπάμπης μαρκάκης - μπάι μπάι μαι ντάρλινγκ...

όποιος γνωρίζει τίτλους απο κομμάτια στύλ ζαγοραίου να ξεκινάνε με διάλογο (ποιός ποιός είναι? κτλ..) ή να περιέχουν μονόλογους,ας ποστάρουν...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.

ενα τραγουδι που λεει παρε τον πουλο , αντε και famfacoulo .... η καπως ετσι..

 

α και νομιζω δεν εχετε γραψει το Ntilaila - Giwrgos Katsouras

[85]IPHONE(6)3G-3GS-4-5-5s-6plus[NOKIA(42)1100 6110 6150 6210 6310i 3210 3310 3330 8210 8310 8810 8850 7650 3510 3100 5100 5140 3200 6610 6600 7200 2650 7260 6101 6230 6670 3230 6111 N71 5300 6290 6300 N76 1650 5220 6303i c2-03 202 206 301 515 225] [ERICSSON z200 v800 w800i T280i 337 388 768 788 t20 t20s t28][sHARP G400 G30i G25 G703 GX29 GX770] [PANASONIC (3)] [sAMSUNG 5522 7722 8262 9060][XIAOMI RN2-3-4-5A-5 MIMAX1-2-3 MI MIX][POCO F2-X3]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...