Jump to content

Samsung S8000 Jet


chris7_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

φιλε κι εγω συνδεομαι κανονικα με το ρουτερ μου (δεν εχουμε το ιδιο βεβαια) αλλα ηθελα ωστοσο να πω τα εξης...

 

-το μονο πραγμα που κανω ειναι αναζητηση απο το κινητο... οταν το κινητο βρει το ρουτερ τοτε συνδεονται και τελος.

-το error που σου εμφανιζει μου το εβγαλε μια φορα αλλα οταν απομακρυνθηκα απο πολυυυυυυ απο το ρουτερ.

 

 

Ευχαριστώ, αλλά δεν μου είπατε τί βήματα κάνετε ένα-ένα. Τί συμπληρώνετε στα κουτάκια για την αποθήκευση του Wi-Fi router???

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κατι αλλο, μπορει καποιος απο τους κατοχους να μου πει την γνωμη του για τον ηχο, γιατι απο αυτα που ακουω δεν ειναι και πολυ καλος , ποσα ηχεια εχει?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα ηθελα να μαθω το εξης: οταν σε καλουν ξεκιναει να χτυπαει σιγα και δυναμωνει οπως σε καποια αλλα Samsung? Εγω παλιοτερα ειχα το D900i και το εκανε αυτο χωρις να μπορω να το αλλαξω και να χτυπαει κανονικα απο την αρχη. Κατα τ'αλλα φαινεται αψογο κινητο και μαλλον ξεκιναει σοβαρος ανταγωνισμος για το i-phone...
Link to comment
Share on other sites

Εγω θα ηθελα να μαθω το εξης: οταν σε καλουν ξεκιναει να χτυπαει σιγα και δυναμωνει οπως σε καποια αλλα Samsung? Εγω παλιοτερα ειχα το D900i και το εκανε αυτο χωρις να μπορω να το αλλαξω και να χτυπαει κανονικα απο την αρχη. Κατα τ'αλλα φαινεται αψογο κινητο και μαλλον ξεκιναει σοβαρος ανταγωνισμος για το i-phone...

 

 

 

 

 

ακριβος ετσι συμβαινει φιλε μου ξεκιναει χαμιλα και δυναμωνει.......

Link to comment
Share on other sites

ενα ηχειο εχει ο ηχος ειναι πολυ καλος μονο στα divx ειναι λιγο χαμηλος αλλα με ακουστικαι και virtual surround απλα τα σπαει. οχι μαλλον ξεκιναει ο ανταγωνισμος, ξεκινησε.τι παραπανω προσφερει για τα πολλα παραπανω λεφτα που κοστιζει στον καθημερινο χρηστη; το jet οτι κανει το κανει πολυ καλα γρηγορα και απλα. και αυτο ειναι που μετραει. και πανω απ ολα και δεν θα σταματησω να το λεω ειναι τηλεφωνο και κανει ακριβως αυτο που χρειαζεται σε πρωτη φαση. τηλεφωνηματα και messaging.
Link to comment
Share on other sites

Τελικα το τηλεφωνο φαινεται "τζετ" ονομα και πραγμα! Εχει απ'ολα και ξεκινησε με καλη τιμη, πιο προσιτη στο ευρυ κοινο. Να τα βλεπουν οι κυριοι στην Apple αυτα γιατι θα φανε τα μουτρα τους στο τελος! Και επιτελους βλεπω ενα τοσο καλο touch screen χωρις καποιο ουσιαστικο προβλημα, κολληματα και τετοια. Επισης βγαζει αρκετα καλες φωτογραφιες και τα 5mp θεωρω πως ειναι υπεραρκετα! Θα ηθελα να δω πως τα καταφερνει και το βραδυ με φλας...
Link to comment
Share on other sites

αληθεια ξερει καποιος αν περνει και επιπλεον εφαρμογες?και αν ναι που μπορω να βρω....????????!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Τελικα το τηλεφωνο φαινεται "τζετ" ονομα και πραγμα! Εχει απ'ολα και ξεκινησε με καλη τιμη, πιο προσιτη στο ευρυ κοινο. Να τα βλεπουν οι κυριοι στην Apple αυτα γιατι θα φανε τα μουτρα τους στο τελος! Και επιτελους βλεπω ενα τοσο καλο touch screen χωρις καποιο ουσιαστικο προβλημα, κολληματα και τετοια. Επισης βγαζει αρκετα καλες φωτογραφιες και τα 5mp θεωρω πως ειναι υπεραρκετα! Θα ηθελα να δω πως τα καταφερνει και το βραδυ με φλας...

 

στο zoom τα χαλάει λίγο... :worry:

Link to comment
Share on other sites

Ζουμ δεν κανω σχεδον ποτε με το κινητο.. οσο τουλαχιστον ειναι ψηφιακο! Εμενα με νοιαζει να βγαινουν καθαρες οι φωτογραφιες και οχι θολες με το παραμικρο κουνημα.
Link to comment
Share on other sites

παιδια σκεφτομαι να παρω το κινητο(για πρωτη φορα) απο το ιντερνετ(ebay) και με απασχολη η εγγυηση..δηλ. αν πχ επερνα το κιν. απο το πλαισο εγγυηση θα ειχα την αποδηξη αγορας.. τωρα αν την παθει κατι το κιν. που θα το παω? και τι θα προσκομισω ως εγγυηση??

 

βρηκα στο ebay αυτο "New Samsung S8000 Jet w/ TMobile Agreement!" ξερει κανεις τι σημαινει?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, αλλά δεν μου είπατε τί βήματα κάνετε ένα-ένα. Τί συμπληρώνετε στα κουτάκια για την αποθήκευση του Wi-Fi router???

 

Εγω παντως που ετυχε να συνδεθω σε ρουτερ καφετεριας που ηταν ξεκλειδωτο οταν πατησα συνδεση μου εβγαλε επιλογη για αποθηκευση του δικτυου. Πατησα αποθηκευση κ υστερα το κουπακι "πισω"... Εγραψε συνδεση στην οθονη με ενα σαν "loading" που κανει κ συνδεθηκα.. Μπηκα κ youtube k facebook ανετα κ μπορω να πω χωρις ιδιαιτερη καθυστερηση... :D

Pain is Inevitable - Suffering is Optional
Link to comment
Share on other sites

παιδια σκεφτομαι να παρω το κινητο(για πρωτη φορα) απο το ιντερνετ(ebay) και με απασχολη η εγγυηση..δηλ. αν πχ επερνα το κιν. απο το πλαισο εγγυηση θα ειχα την αποδηξη αγορας.. τωρα αν την παθει κατι το κιν. που θα το παω? και τι θα προσκομισω ως εγγυηση??

 

παρτο απο την wind 360 ευρω αν σε χαλαει η τιμη στην ελλαδα εκτος και αν το θες σε αλλο χρωμα.

Link to comment
Share on other sites

παρτο απο την wind 360 ευρω αν σε χαλαει η τιμη στην ελλαδα εκτος και αν το θες σε αλλο χρωμα.

Παντως παιδια σε σχεση με το HERO υπερτερει (βλεποντας και απο τα reviews)

 

- fm radio (και recorder) το hero καθολου

- η 5αρα καμερα του πολυ καλυτερη του hero που δεν εχει και flash

- Internet browsing πιο γρηγορο και σταθερο

- πολυ γρηγορο! το hero λαγκαρει πολυ

- οθοναρα ! OLED to jet

- τιμη κανα 150αρι φτηνοτερο

- αυτονομια καλυτερη το jet

 

αρα ..the winner is ,,,JET

 

τωρα απο εφαρμογες ναι εκει υπαρχει προβλημα....

 

και απο games τι γινεται παιδια στο jet...τι με τη σοβαρη πλευρα θα μεινουμε μονο?

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

παρτο απο την wind 360 ευρω αν σε χαλαει η τιμη στην ελλαδα εκτος και αν το θες σε αλλο χρωμα.

 

Σε ποια Wind το βρηκες 360? Πηρα σημερα σε καταστημα Wind στην περιοχη μου και μου ειπε γυρω στα 450....

Link to comment
Share on other sites

400 ευρουλια e-shop

 

405 ευρώ (στα Multirama) μείον ( – ) ένα 5% = 384,75 ευρώ :wink:

 

(απλά το ζητάς, και άμα δεν σου το δίνει το απαιτείς ;))

 

 

 

Υ.Γ. Όλα καλά Γιώργο?

Link to comment
Share on other sites

405 ευρώ (στα Multirama) μείον ( – ) ένα 5% = 384,75 ευρώ :wink:

 

(απλά το ζητάς, και άμα δεν σου το δίνει το απαιτείς ;))

 

 

 

Υ.Γ. Όλα καλά Γιώργο?

ΠΟΙΟ?

 

Ναι φιλε μου ακη εσυ ΟΚ? JET user τωρα .....

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

405 ευρώ (στα Multirama) μείον ( – ) ένα 5% = 384,75 ευρώ :wink:

 

(απλά το ζητάς, και άμα δεν σου το δίνει το απαιτείς ;))

 

 

 

Υ.Γ. Όλα καλά Γιώργο?[/QUOT

 

 

στο site της multirama παντος 405 λεει... φιλε akis_k που ακριβως το βρικες 385..????

Link to comment
Share on other sites

405 ευρώ (στα Multirama) μείον ( – ) ένα 5% = 384,75 ευρώ :wink:

 

(απλά το ζητάς, και άμα δεν σου το δίνει το απαιτείς ;))

 

 

 

Υ.Γ. Όλα καλά Γιώργο?

 

η εκπτωση -5% απο που βγαινει?στο side δεν λεει τιποτα.την εχετε εσεις ή ισχυει για ολους?

Link to comment
Share on other sites

στο site της multirama παντος 405 λεει... φιλε akis_k που ακριβως το βρικες 385..????

 

η εκπτωση -5% απο που βγαινει?στο side δεν λεει τιποτα.την εχετε εσεις ή ισχυει για ολους?

 

Στην σελίδα τους δεν το αναφέρει πουθενά..

 

Απλά όταν πας στο κατάστημα ζητάς από τον υπεύθυνο καταστήματος ή των ταμεία να σου κάνει έκπτωση (–5%)

 

(για όλους ισχύει)

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το Jet δεν παιζεται! Πηγα σημερα στα multirama και το επεξεργαστηκα για λιγο. Μπορω να πω οτι η οθονη του ειναι ισαξια με το μηλοφωνο σε θεμα αποκρισης.. εμεινα εκπληκτος! Επισης απο ευκρινεια και φωτεινοτητα τα αλλα κινητα που ηταν διπλα του ωχριουσαν!! Ειναι φανταστικο και χαλαρα υποψηφιο για επομενη αγορα...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν ξερω τι λετε εσεις...παντως εγω ουτε στα multirama το βρηκα το κιν. 385 euro ουτε στη wind 360!!! και στα δυο καταστηματα εκανε πανω απο 400 euro
Link to comment
Share on other sites

παιδια ΦΟΒΕΡΟ κινητο! το ειχε ενας φιλος απο Αγγλια και το ειδα απο κοντα ! ΑΨΟΓΟ!

 

θελει να το βαλει Ελληνικα..που παμε?

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω την αληθεια, ουτε που κοιταξα την τιμη! Για αλλο πραγμα πηγα και λεω, δεν κοιταω μηπως το εχουν; Και 400 να εχει, τουλαχιστον δικαιολογει κατα καποιο τροπο την τιμη του, αν συγκρινεις τα χαρακτηριστικα με αυτα πχ του καινουργιου i-phone που εχει ενα 700ρι. Ασε που εκτος των αλλων φαινεται αρκετα καλη κατασκευη χωρις να ειναι πολυ βαρυ! Και σιγουρα θα πεσει η τιμη σε συντομο χρονικο διαστημα.. με το ρυθμο που κυκλοφορουν τα samsung...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν ξερω τι λετε εσεις...παντως εγω ουτε στα multirama το βρηκα το κιν. 385 euro ουτε στη wind 360!!! και στα δυο καταστηματα εκανε πανω απο 400 euro

 

Για την "Wind" δεν γνωρίζω, αλλά από τα "Multirama" έχω κάνει το 95% των αγορών μου (είτε είναι κινητό, είτε οτιδήποτε άλλο) και ΠΑΝΤΑ μου κάνουν

έκπτωση -5% από ότι έχει (με μετρητά πάντα, όχι πιστωτική)!! Τώρα άμα πας εσύ και ΔΕΝ το ζητήσεις ή απαιτήσεις, ΔΕΝ θα σου το δώσουν με έκπτωση.

 

 

;) :)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung S8000 Jet

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...