Jump to content

Samsung S8000 Jet


chris7_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σύνδεσα την τηλεόραση μέσω usb με το κινητό και το είδε αμέσως όπως και τους φακέλους με μουσική , βίντεο και φώτο. Οι φωτο ακόμη και σε 46'' πολύ καλές.

Και μια ερώτηση: Ξέρει κανεις αν την ώρα που σε καλεί κάποιος μπορείς να κλείσεις τον ήχο της κλίσης χωρίς να την απορρίψεις? Όπως γίνεται με τα νοκια?

Γυρνάς το τηλέφωνο ανάποδα και σταματάει αυτόματα ο ήχος.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα παιδια εχετε να προτεινετε κατι καλυτερο σε καρτα μνημης απο αυτην που εχω βρει?

http://www.plaisio.gr/Sound-Vision/Flash-Cards/Storage/Transcend-Memory-Card-SDHC-ClSdhc-C6-TS8GSDHC6.htm

Link to comment
Share on other sites

Και μια ερώτηση: Ξέρει κανεις αν την ώρα που σε καλεί κάποιος μπορείς να κλείσεις τον ήχο της κλίσης χωρίς να την απορρίψεις? Όπως γίνεται με τα νοκια?

 

....ή χρησιμοποιείς τα πλήκτρα για την αυξομείωση του ήχου στην αριστερά πλευρά της οθόνης

:)
Link to comment
Share on other sites

France που εισαι (οεο) να μας πεις τι σου ειπανε τελικα απο την αντιπροσωπεια ; εχω μεγαλη αγωνια ν ακουσω...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Το ειχα τσεκαρει το κινητο εδω και αρκετο καιρο, τελικα Δευτερα το πηρα. Ολα καλα, το gps δεν με απασχολει, μονο ενα θεματακι... Διαβασα και τις 64 σελιδες (2 μερες μου πηρε!!!), αλλα λυση δεν βρηκα. Λοιπον, σερφαρω κανονικα, μπαινω facebook, αλλα αρνειται πεισματικα να παιξει βιντεο απο YouTube... Divx ο media player παιζει κανονικα, ταινιες ολα. Δηλαδη, το widget Youtube μπαινει στο mobile site, αλλα μολις παταω ενα βιντεο, και ανοιγει το player, γραφει συνδεθηκε, παγωνει εκει και μετα απο 1 λεπτο με παει πισω στην ιστοσελιδα. Εχω αλλαξει τις ρυθμισεις για να παιζει μεσω WIFI. Επισης προσπαθησα να μπω απο την κλασικη σελιδα του youtube, αλλα παλι, αντι για βιντεο, μου βγαζει το κοκκινο σημα F του flash player στην θεση του βιντεο. Τι προβλημα εχει, σε εσας ειναι ολα κανονικα, ηταν ολα κανονικα απο την αρχη, ή κανατε μια ρυθμιση και διορθωθηκε στην πορεια; Λογικα εχει προβλημα ο Flash player. Υπαρχει κατι που μπορω να κανω;
Link to comment
Share on other sites

να σας κανω μια ερωτηση. σας σβηνουν καθε τοσο οι επαφες σας? ειναι η τριτη φορα που μου το κανει, στα καλα καθουμενα

 

κανεις δεν εχει αντιμετωπισει αντιστοιχο προβλημα? μονο σε μενα σβηνοντε οι επαφες απο τη συσκευη?:(

Link to comment
Share on other sites

κανεις δεν εχει αντιμετωπισει αντιστοιχο προβλημα? μονο σε μενα σβηνοντε οι επαφες απο τη συσκευη?:(

 

Όχι, δεν εχει συμβεί.. Δεν έχει κάποια λογική να σβήνονται από μόνες τους.. Μήπως το συνδέεις σε Pc και συγχονίζει?? Σου το κάνει χωρίς να έχει προπηγηθεί τίποτα?

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

France που εισαι (οεο) να μας πεις τι σου ειπανε τελικα απο την αντιπροσωπεια ; εχω μεγαλη αγωνια ν ακουσω...

5-6 εργάσιμες κάνει,το πήγα τη Δευτέρα,οπότε λογικά Δευτέρα θα πάρω να μάθω αν έγινε και τι έγινε...Θα σας ειδοποιήσω!

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν εχει συμβεί.. Δεν έχει κάποια λογική να σβήνονται από μόνες τους.. Μήπως το συνδέεις σε Pc και συγχονίζει?? Σου το κάνει χωρίς να έχει προπηγηθεί τίποτα?

 

Απολυτως τιποτα. Το ανοιγω μια μερα κ οι επαφες μαζι με τις γιορτες που εχω αποθηκευμενες στο ημερολογιο, εχουν χαθει

Παντως εγω δεν εχω φουσκαλα :lol:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον,ακουω τα καλοριζικα και τα "μεγεια"

Εχω στα χερια μου το Jetακι.

Ακομα το ψαχνω...δεν εχω καταφερει να συνδεθω στο ιντερνετ ακομα αλλα θα την βρω την ακρη.

Ακομα μπερδευομαι με την οθονη και το touch αλλα δεν ειναι τιποτα αυτο.!

Φοβερο περιβαλλον και τρομερη οθονη,γενικα ειναι ενα hi-tec κινητο και οτι εχουν πει τα παιδια που το πρωτοαγορασαν περι ποιοτητας κλπ,ειναι αληθεια.

Ακομα δεν μ εχει παρει κανενας τηλεφωνο να το δοκιμασω.. :( :p

 

Μανο σ ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους. Ετοιμαζομαι να το αγορασω με επιδοτηση vodafone και θα ηθελα να ξερω ποσο σοβαρο ειναι το θεμα με την φουσκα...

 

1. ειναι "εντονα ενοχλητικο"?

2. χειροτερευει με την χρηση?

3. Μηπως ειναι παρτιδα που εφερε μια εταιρια (πχ Vodafone μονο ή Wind ή Plaisio κλπ).

 

Εαν δεν σας ειναι κοπος διαφωτιστε με οσο καλυτερα γινεται...δεν θα ηθελα να κανω καμια λαθος επιλογη....και δεν θα βρω καλυτερη συμβουλη απο αυτο το forum...

 

Ευχαριστω προκαταβολικα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους. Ετοιμαζομαι να το αγορασω με επιδοτηση vodafone και θα ηθελα να ξερω ποσο σοβαρο ειναι το θεμα με την φουσκα...

 

1. ειναι "εντονα ενοχλητικο"?

2. χειροτερευει με την χρηση?

3. Μηπως ειναι παρτιδα που εφερε μια εταιρια (πχ Vodafone μονο ή Wind ή Plaisio κλπ).

 

Εαν δεν σας ειναι κοπος διαφωτιστε με οσο καλυτερα γινεται...δεν θα ηθελα να κανω καμια λαθος επιλογη....και δεν θα βρω καλυτερη συμβουλη απο αυτο το forum...

 

Ευχαριστω προκαταβολικα

 

 

1. Σχεδον δεν φαίνεται καθολου , μονο κατω απο συγκεκριμενη γωνια και με αντιθετο φωτισμο φαινεται . Δεν επιρεαζει καθολου την λειτουργεια του κινητου.

2. Οχι , εμενα προσωπικά εχει παραμεινει η ιδια.

3. Δεν ξερω να σου απαντησω σε αυτο , καποιοι που το εχουν παρει λενε πως δεν εχει.

Κάθε χαρισματικός ξένος μπορεί να είναι όπως ένας σώφρον Έλληνας και κάθε μη συνετός Έλληνας χειρότερος και από έναν Βάρβαρο.

Μέγας Αλέξανδρος

 

Η μοναδική γλώσσα στον κόσμο είναι η Ελληνική, όλες οι άλλες είναι απλώς τρόπος επικοινωνίας.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους. Ετοιμαζομαι να το αγορασω με επιδοτηση vodafone και θα ηθελα να ξερω ποσο σοβαρο ειναι το θεμα με την φουσκα...

 

1. ειναι "εντονα ενοχλητικο"?

2. χειροτερευει με την χρηση?

3. Μηπως ειναι παρτιδα που εφερε μια εταιρια (πχ Vodafone μονο ή Wind ή Plaisio κλπ).

 

Εαν δεν σας ειναι κοπος διαφωτιστε με οσο καλυτερα γινεται...δεν θα ηθελα να κανω καμια λαθος επιλογη....και δεν θα βρω καλυτερη συμβουλη απο αυτο το forum...

 

Ευχαριστω προκαταβολικα

Και μένα έχει,δεν φαίνεται μόνο υπό γωνία και σε 1 βδομάδα που το είχα μεγάλωσε λιγουλάκι.Το πήγα όμως στην αντιπροσωπεία και περιμένω εξελίξεις.

Link to comment
Share on other sites

Μεχρι στιγμης ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο το κινητο.

Δεν μπορω να συνδεθω στο connex του σπιτιου μου βεβαια..ο κωδικος του ρουτερ εχει 13 ψηφια και το κινητο χωραει μεχρι 10..η πλακα ειναι πως δεν θυμαμαι πως αλλαζω κωδικο στο ρουτερ! :P

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι και εγω αναμεσα στο jet και στο nokia 5800. Εχω και εγω μερικες ερωτησουλες να κανω:

1) Εχει κανενα προβλημα με την αποθηκευση επαφων; Τις βαζει σωστα αλφαβητικα;

2) Το Τ9 εχει ειπωθει οτι πασχει πολυ; Τοσο δηλ που να μην μπορεις να το χρησιμοποιησεις εστω και με συμβιβασμους; Υποστηριζει αναγνωριση γραφης; Δηλ μπορεις να γραψεις 3-4 λεξεις και αυτοματα να τις μετατρεψει ή θελει μια μια; To εικονικο πληκτρολογιο εχει και ελληνικα γραμματα; Μυνηματα χωραει μονο 300 αλλα μπορεις να τα σωζεις μετα σε φακελλο;

3) Με bluetooth συνδεεται ευκολα; Εχει καλη ακουστικη;

4) Οι φωτος και τα βιντεο του ειναι full screen? Τα γραμματα στις ταινιες ειναι ευαναγνωστα; Παιζει αρχεια avi χωρις καμια μετατροπη; Οταν το γυρνας οριζοντια αλλαζει η οθονη αυτοματα σε οριζοντια προβολη ειτε ειναι φωτο ειτε βιντεο;

5) Επειδη δεν καταλαβα καλα, εφαρμογες και παιχνιδια παιρνει ή οχι; Υποστηριζει java? Το μενου του και τα υπομενου ειναι στα ελληνικα;

6) η οθονη αφηνει δακτυλιες; ΣΕ χρωμα ερχεται μονο σε μαυρο και πισω ειναι καπως ιριδιζον;

Link to comment
Share on other sites

France & Memix σας ευχαριστω πολυ. Οταν θα εχουμε και νεα απο το service θα ειναι τελεια. Προς ενημερωση σας τηλεφωνησα στα κεντρικα τηs Samsung-Service και δεν ειχαν ιδεα για το θεμα, δεν τους εχουν κανει παραπονα....μαλιστα ειδε η κοπελα στα αρχεια τους και μου ειπε οτι μονο 2 εχουν παει για service, ενα στην Αθηνα και ενα στον Πειραια....(το ενα πραγματι για οθονη.....France mallon to diko sou θα ειναι...). Οτι νεοτερο εχω θα σας πω. Ευχαριτω και παλι.
Link to comment
Share on other sites

France & Memix σας ευχαριστω πολυ. Οταν θα εχουμε και νεα απο το service θα ειναι τελεια. Προς ενημερωση σας τηλεφωνησα στα κεντρικα τηs Samsung-Service και δεν ειχαν ιδεα για το θεμα, δεν τους εχουν κανει παραπονα....μαλιστα ειδε η κοπελα στα αρχεια τους και μου ειπε οτι μονο 2 εχουν παει για service, ενα στην Αθηνα και ενα στον Πειραια....(το ενα πραγματι για οθονη.....France mallon to diko sou θα ειναι...). Οτι νεοτερο εχω θα σας πω. Ευχαριτω και παλι.

Είπαν τπτ αν θα το αντικαταστήσουν ή τπτ άλλο?

Link to comment
Share on other sites

Είπαν τπτ αν θα το αντικαταστήσουν ή τπτ άλλο?

 

Για αντικατασταση ηταν απολυτα αρνητικη ακομα και αν το ανοιξεις μεσα στο καταστημα που το αγοραζεις εκεινη τη στιγμη.....μονο επισκευη....πραγμα οχι καλο γιατι εχω προηγουμενη κακη εμπειρια απο Samsung G600 που μετα απο service αποκτησανε πολλες....ανοχες και τριγμους....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους, 2 ερωτησεις θα ηθελα να κανω:

 

1.Οταν σου ερχεται αναφορα παραδοσης χρεωνεται σαν κανονικο μηνυμα;

 

2.Μημπως ξερει κανεις πως γινεται να επιλεξεις τα sms να αποθηκευονται κατευθειαν στην μνημη του τηλεφωνου και οχι στην sim; Γιατι πηγα στην κατασταση μνημης και τα 7 πχ που εχω λαβει τα εχει αποθηκευσει στην καρτα και το συνολο που χωραει η καρτα ειναι 15. Μετα τι γινεται, τα αποθηκευει αυτοματα στο τηλεφωνο;:confused:

 

Ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω κάτι, χτες τραβούσα κάτι βιντεάκια και μετά τα έβαλα να τα δώ από τη συσκευή. Εκεί που παίζανε κανονικά ξάφνικά άρχισε να χάνεται ο ήχος (λες και κάποιος το χαμήλωνε) και από ένα σημείο και μετά έβλεπα μόνο εικόνα!!! Το έχει πάθει και κανένας άλλος αυτό? Πολύ περίεργο μου φάνηκε. Καμιά ιδέα????
3GS BLACK 16GB MAMA EDITION.-
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung S8000 Jet

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...