Jump to content

Paypal: Χρήση και ΓΕΝΙΚΕΣ ερωτήσεις


evripidis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μα με αφηνει κανονικα να βγαλω , δεν με σταματαει , αν ηταν ετσι στο personal account δεν θα με αφηνε. Edited by alexasso
Link to comment
Share on other sites

Μα με αφηνει κανονικα να βγαλω , δεν με σταματαει , αν ηταν ετσι στο personal account δεν θα με αφηνε.

Το τιμολόγιο του παυπαλ δεν εχει καμία ισχύ, είναι ενα άτυπο έγγραφο, το πραγματικό τιμολόγιο πρεπει να συνοδεύει το συσκευασμένο αντικείμενο και να εχει εκδοθεί απο εταιρεία (με εμπορικό αφμ) που θα αποδώσει στο κράτος τον ανάλογο φπα.

Link to comment
Share on other sites

ουτε θα εχω κανενα θεμα με paypal σωστα ? δεν μου πει μετα κανε μπιζνες account κτλ ? ρωταω για να ειμαι σιγουρος γιατι μετα απο οσο ξερω δεν γυριζει παλι σε personal account ..
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδια θελω να μεταφερω χρηματα απο paypal σε τραπεζα.ποια τραπεζα δεν κραταει προμηθεια? εχω ακουσει για την attica bank. την εχει δοκιμασει κανεις?
Link to comment
Share on other sites

Ναι , Η Attica Bank δεν κρατάει , την χρησιμοποιώ.

Επίσης η Eurobank Αν έχεις τις δωρεάν συναλλαγές.

Link to comment
Share on other sites

Ναι , Η Attica Bank δεν κρατάει , την χρησιμοποιώ.

Επίσης η Eurobank Αν έχεις τις δωρεάν συναλλαγές.

 

Δηλαδη φιλε εκανες αναληψη απο paypal στην attica bank και δε σε χρεωσε ετσι? (τι ποσο εκανες αν επιτρεπεται?) Σορυ που ξαναρωταω αλλα εχω μαζεψει ενα ποσο στο paypal και θελω να το κανω αναληψη και επειδη το ψαχνω 2 βδομαδες τωρα και μονο εσυ απαντησες... Αμα ανοιξω λογαριασμο και θελω να τον δηλωσω στο paypal και εχω καποιες αποριες να σε υπολογιζω?

Link to comment
Share on other sites

Έχω λάβει πολλές φορές χρήματα στην Attica. Πάντα χωρίς προμήθεια .

Μπορείς να με υπολογίζεις αν χρειαστείς βοήθεια .

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να αγορασω ενα iphone 3gs απο το ebay.Εβγαλα μια prepaid card απο τη τραπεζα κυπρου και τη δηλωσα στο paypal.Θα ηθελα να ρωτισω ποσες μερες πρεπει να περιμενω για να μαθω τον 4ψηφιο κωδικο και απο που?Απο το e-cardonline.gr?Δεκτη καθε συμβουλη..(Θα ειναι με το καλο η πρωτη μου αγορα στο διαδικτυο και οπως θα καταλαβατε εχω καποιους ενδοιασμούς)Ευχαριστω!!
Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να αγορασω ενα iphone 3gs απο το ebay.Εβγαλα μια prepaid card απο τη τραπεζα κυπρου και τη δηλωσα στο paypal.Θα ηθελα να ρωτισω ποσες μερες πρεπει να περιμενω για να μαθω τον 4ψηφιο κωδικο και απο που?Απο το e-cardonline.gr?Δεκτη καθε συμβουλη..(Θα ειναι με το καλο η πρωτη μου αγορα στο διαδικτυο και οπως θα καταλαβατε εχω καποιους ενδοιασμούς)Ευχαριστω!!

 

λεει 24 ωρες.. εμενα εκανε 3 μερες. απο κυπρου και εγω. αναφερομαι σε 6 μηνες πριν

τον κωδικο θα μπεις στο e-cardonline.gr θα κανεις Login Και θα σου λεει στις χρεωσεις της καρτας διπλα απο τη χρεωση 2 ευρω (paypal) και 1 κωδικο. αυτος ειναι!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

λεει 24 ωρες.. εμενα εκανε 3 μερες. απο κυπρου και εγω. αναφερομαι σε 6 μηνες πριν

τον κωδικο θα μπεις στο e-cardonline.gr θα κανεις Login Και θα σου λεει στις χρεωσεις της καρτας διπλα απο τη χρεωση 2 ευρω (paypal) και 1 κωδικο. αυτος ειναι!

 

Σ ευχαριστω πολυ ! :D

Link to comment
Share on other sites

μόλις έκανα αγορά από ebay και δε μπορώ να πληρώσω με paypal

βγάζει το παρακάτω σφάλμα

We were not able to process your payment.

 

Please check out again and try a different credit card or bank account for your PayPal payment.

If you're still having problems, contact PayPal customer support.

 

χρήματα έχει μέσα η κάρτα. τι μπορεί να συμβαίνει;

Link to comment
Share on other sites

μόλις έκανα αγορά από ebay και δε μπορώ να πληρώσω με paypal

βγάζει το παρακάτω σφάλμα

 

 

χρήματα έχει μέσα η κάρτα. τι μπορεί να συμβαίνει;

 

Ποιο παλια οταν μου ειχε βγαλει παραπλησιο μηνυμα σταματησε να δεχεται την χρεωστικη μου και ηθελε πιστωτικη...

Link to comment
Share on other sites

τι κόλπα είναι αυτα;

με το ζορι να βάλω πιστωτική δηλαδή;

 

και τώρα που έκανα(σαφώς και δε μπορω να πληρώσω) και θέλω να κάνω αγορές από ebay;:mad:

Link to comment
Share on other sites

δοκίμασε το πρωί

Αυτήν την ώρα μπορεί να είναι πεσμένο το σύστημα της τράπεζας σου .

Link to comment
Share on other sites

μακαρι να είναι από το σύστημα το θέμα (alpha bank) και όχι κάτι άλλο

 

Εμενα παντως την χρεωστικη απο την τραπεζα κυπρου μια χαρα τη δεχτηκε και εχω κανει αρκετες αγορες μεσω paypal!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

7/13 λήγει

το περ'ιεργο είναι πως και μιας γνωστής μου η κ'αρτα έχει θέμα με το Paypal απο χθες! και η δική της στην alpha bank. πφφφφφφφ

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά,

μια ερώτηση:

 

έχω paypal λογαριασμό και έχω βρει έναν χόστερ για την ιστοσελίδα μου στην αμερική φτηνoν και θέλω να τον πληρώσω με paypal.

η ερώτηση μου είναι όταν του στείλω τα λεφτά με paypal ποια στοιχεια βλέπει από μένα???

και αν βλέπει αν γίνεται να μην τα βλέπει?

Edited by erotas89
Link to comment
Share on other sites

Γράψε Ελληνικά

 

 

Ολα τα στοιχεία σου βλεπει, και οχι δεν γίνεται να μην τα βλέπει.

Link to comment
Share on other sites

συγγνομη ρε παιδια δεν εχω ελλινικα και αλλαξα τωρα το πλικτρολογιο.ε τοτε που ειναι η ασφαλεια αμα βλεπει ολα τα στοιχεια μου; κοροιδευομαστε τωρα και μονοι μας;ολοι απατεωνες ειναι!
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου οταν λεμε ολα τα στοιχεια δεν εννοούμε τον αριθμο της καρτας σου, και νομιζω οτι το παυπαλ ειναι τα ασφαλέστερο συστημα συναλλαγών στον πλανήτη, απλα μαθε να το χρησιμοποιείς σωστα.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...