Jump to content

[Firmwares] iPhone OS 3.x Betas & Gold Master: πληροφορίες - δοκιμές


Nikats
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με παρασύρατε, την έβαλα και γω την 3.0. Απλά το spotlight ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ!!!! Ίδιο με το μακ, δεν χρειάζεσαι την μπάρα στις επαφές, βασικά δεν θα ξαναπατήσεις τις επαφές πάλι...
http://briefcases.pathfinder.gr/download/597036If you are not paying for it, you're not the customer; you're the product being sold.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εγώ αυτό που θα ήθελα να μάθω από τα παιδιά που έβαλαν το νέο OS, είναι αν βελτιώνεται με η εύρεση δικτύων Wifi.

 

Χρησιμοποιώ το WifiTrak το οποίο βρίσκει πολύ περισσότερα δίκτυα απ' ότι αν παω από τα Settings.

 

Μήπως το νεο λογισμικό βελτιώνει τις επιδόσεις του κινητού ή πάλι τα ίδια;;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Πριν από 2-3 ώρες δεν υπήρχε αυτό! Και είναι όντως ωραίο!
Τρομερό!Και δουλεύουν όλα ρολόι! :D Μήπως δεν υπήρχε στις επιλογές γιατί δεν είχαμε την 3.0;

Γιατί κι εγώ τσέκαρα πριν την βάλω και δεν υπήρχε όντως, αφού την εγκατέστησα όμως, υπήρχε!

 

Εγώ αυτό που θα ήθελα να μάθω από τα παιδιά που έβαλαν το νέο OS, είναι αν βελτιώνεται με η εύρεση δικτύων Wifi.

 

Χρησιμοποιώ το WifiTrak το οποίο βρίσκει πολύ περισσότερα δίκτυα απ' ότι αν παω από τα Settings.

 

Μήπως το νεο λογισμικό βελτιώνει τις επιδόσεις του κινητού ή πάλι τα ίδια;;

 

Ευχαριστώ

Καμία διαφορά δεν παρατήρησα, ότι έβρισκα βρίσκω, λυπάμαι :(
Link to comment
Share on other sites

Τι ειναι παλι αυτο? Αλλο το 3G και αλλο το 3G?

 

Που ησουν χθες ε :) το 3G ειναι το νεο μοντελο που παρουσιασε η apple.

Link to comment
Share on other sites

Ξαναδοκίμασε ή κανε restore σε προηγούμενη
http://briefcases.pathfinder.gr/download/597036If you are not paying for it, you're not the customer; you're the product being sold.
Link to comment
Share on other sites

Που ησουν χθες ε :) το 3G ειναι το νεο μοντελο που παρουσιασε η apple.

 

Οχι ρε γ....ο, δηλαδη εμεις που εχουμε το 3g 16gb θα συνεχισουμε να μην εχουμε βιντεο και ολα αυτα που παρουσιαζει η apple στη συγκριση των δυο τηλεφωνων? http://www.apple.com/iphone/compare-iphones/:wacko: Και ποτε θα κυκλοφορησει Ελλαδα το s?

Link to comment
Share on other sites

Τρομερό!Και δουλεύουν όλα ρολόι! :D Μήπως δεν υπήρχε στις επιλογές γιατί δεν είχαμε την 3.0;

Γιατί κι εγώ τσέκαρα πριν την βάλω και δεν υπήρχε όντως, αφού την εγκατέστησα όμως, υπήρχε!

Εγώ που είχα βάλει την 3.0 χθες, μέχρι σήμερα γύρω στις 3 το μεσημέρι δεν είχα δει Find my iPhone στο mobileme.

 

Προφανώς αυτό στέλνει και πληροφορία από το GPS μάλλον, ε;

Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Εγώ που είχα βάλει την 3.0 χθες, μέχρι σήμερα γύρω στις 3 το μεσημέρι δεν είχα δει Find my iPhone στο mobileme.

 

Προφανώς αυτό στέλνει και πληροφορία από το GPS μάλλον, ε;

Aχα, αν την είχες βάλει από χτες δεν παίζει αυτό που λέω.

Προφανώς από εκεί στέλνει τα δεδομένα και δουλεύει και με GPRS κανονικά, ευτυχώς! :)

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα την 3 τελικά.

Εφαρμογή για κάμερα γιατί δεν έχει;

Και τώρα που το παρατηρώ ούτε εκείνη την #$@# με τις μετοχές.....

Ούτε για mail....

 

http://i43.tinypic.com/1055zeg.jpg

Link to comment
Share on other sites

Οδηγίες χρήσης Find my iPhone:

 

1. "Ξεχνάς" το κινητό στο σπίτι της.

2. Περιμένεις για εύλογο χρονικό διάστημα και στέλνεις ειδοποίηση μέσω του mobileme (με ήχο): "Κατεγράφη απόπειρα ανάγνωσης μηνυμάτων άνευ αδείας".

3. Επιστρέφεις να πάρεις το κινητό και ανακαλύπτεις την "προδοσία".

4. Παίρνεις άφεση αμαρτιών για τις επόμενες (λίγες) φορές που θα κάνεις μλκία γιατί "δεν μπορείς να πιστέψεις ότι δεν σε εμπιστεύεται".

 

:D

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια ερωτηση...το αρχειακη για την 3 που το βρισκουμε ?μηπως ξερει κανενας??ευχαριστω!!
Link to comment
Share on other sites

Οδηγίες χρήσης Find my iPhone:

 

1. "Ξεχνάς" το κινητό στο σπίτι της.

2. Περιμένεις για εύλογο χρονικό διάστημα και στέλνεις ειδοποίηση μέσω του mobileme (με ήχο): "Κατεγράφη απόπειρα ανάγνωσης μηνυμάτων άνευ αδείας".

3. Επιστρέφεις να πάρεις το κινητό και ανακαλύπτεις την "προδοσία".

4. Παίρνεις άφεση αμαρτιών για τις επόμενες (λίγες) φορές που θα κάνεις μλκία γιατί "δεν μπορείς να πιστέψεις ότι δεν σε εμπιστεύεται".

 

:D

 

δικος μου εισαι εσυ....χεχε...

 

nitram στα πειρατικα....

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα την 3 τελικά.

Εφαρμογή για κάμερα γιατί δεν έχει;

Και τώρα που το παρατηρώ ούτε εκείνη την #$@# με τις μετοχές.....

Ούτε για mail....

 

http://i43.tinypic.com/1055zeg.jpg

:lol: ΕΛΕΟΣ :lol:

 

Ούτε το spotlight τα βρίσκει;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

:lol: ΕΛΕΟΣ :lol:

 

Ούτε το spotlight τα βρίσκει;

lol

Τελικά ήταν ******* του backup. Επειδή της είχα κάνει hide με το bossprefs, περνώντας το backup τις εξαφάνισε.

Του έκανα restore χωρίς να περάσω το backup και όλα οκ.

ΠΕΤΑΕΙ ΛΕΜΕ!

2 κουταλιές της σούπας λέμε... :p

 

έχω άλλη ερώτηση όμως. Στο screenshot που έδωσα παραπάνω, στο προβληματικό (http://i43.tinypic.com/1055zeg.jpg), έδειχνε 100% δίπλα από το εικονίδιο της μπαταρίας. Τώρα γιατί δεν το δείχνει;

Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
lol

Τελικά ήταν ******* του backup. Επειδή της είχα κάνει hide με το bossprefs, περνώντας το backup τις εξαφάνισε.

Του έκανα restore χωρίς να περάσω το backup και όλα οκ.

ΠΕΤΑΕΙ ΛΕΜΕ!

2 κουταλιές της σούπας λέμε... :p

 

έχω άλλη ερώτηση όμως. Στο screenshot που έδωσα παραπάνω, στο προβληματικό (http://i43.tinypic.com/1055zeg.jpg), έδειχνε 100% δίπλα από το εικονίδιο της μπαταρίας. Τώρα γιατί δεν το δείχνει;

Aυτό δεν υπάρχει by default, σίγουρα υπόλλειμα από κάποιο add on ήταν, μην ανησυχείς.
Link to comment
Share on other sites

Aυτό δεν υπάρχει by default, σίγουρα υπόλλειμα από κάποιο add on ήταν, μην ανησυχείς.

Thanx. Μάλλον από το numeric battery θα ήταν. ;)

Μέτραγε πάντως. :p

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια περασα και εγω την 3 αλλα δεν μοy to ξεκλειδωνει ξερει κανεισ τι πρεπει να κανω???pls
Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
καλημερα παιδια περασα και εγω την 3 αλλα δεν μοy to ξεκλειδωνει ξερει κανεισ τι πρεπει να κανω???pls
Καταρχήν, έχεις 3G από Vodafone, έτσι;

Σου βγάζει Slide for emergency? Αν ναι, πρέπει να το συνδέσεις με το iTunes και να έχεις internet για να γίνει activation του iPhone.Μετά θα είναι εντάξει.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...