Jump to content

[Firmwares] iPhone OS 3.x Betas & Gold Master: πληροφορίες - δοκιμές


Nikats
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το φανταστηκα...συνεχιζω λοιπον...και οταν παω 2.2.1 μπορω να παω μετα με alt + upgrade κατευθειαν στη 3.0 χωρις να κανω quickpwn??
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

οταν θα εισαι παλι σε 2.2.1 pwned με cydia μονο τοτε μπορεις να πας σε 3.0 ξεκλειδωτη ετσι οπως λες.

 

αλλα ΠΡΟΣΟΧΗ να μην ενωσεις το Μακ με το ιντερνετ γιατι το κινητο θα κλειδωσει αφου δεν ειναι γραμμενο στο dev.

 

εννοειται οτι μπορεις να το συγχρονισεις κλπ αλλα παντα εκτος ιντερνετ.

 

τα καταφερες εισαι σε 2.2.1 pwned?

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,πώς ξεχωρίζουμε τι GEN είναι τα iPod Touch?Μια φίλη έχει ένα και είναι 8GB αι νομίζω έκδοση 2.2.1
Link to comment
Share on other sites

αυτη τη στιγμη τρεχω το quickpwn και μετα απλα allt + upgrade στη 3.0, σωστα??χωρις internet...

 

πρωτα να εισαι σιγουρος που εχεις 2.2.1 pwned +modem 04.05.04G και μετα κανεις ακριβως αυτο που πες!

 

να μας πεις αν πετυχε!

 

 

 

one tree hill το νεο μου φαινεται γυρω απο την οθονη εχει νικελ γυαλιστερο ενω το παλιο εχει ματ κατι σαν πλαστικο

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

αν πετυχε λεει...:lol::p

 

απο που να αρχισω για να δω τις διαφορες??ουπςςς, μολις ειδα ενα voice memos στο springboard διπλα στα contacts...τι ειναι τουτο καλε???:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

χεχε..... :p ειμαι χαρουμενος γιατι ειχα δικιο!!!!!!!

 

προσοχη οταν κανεις συγχρονισμο και εχεις το iPhone στον Μακ μην εχεις το Μακ στο ιντερνετ....

 

ξεκινα με spotlight/copy paste+undo/sms landscape/notes landscape/ελληνικο πληκτρολογιο/ελληνικη γλωσσα.....

 

και πες μας γνωμη!

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

ολα καλα και ολα ωραια αλλα αυτη η ωρα γιατι δειχνει λαθος παλι???το εχω στο automatic set date and time...
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω η ωρα γιατι το κανει το εχει κανει σε μενα...

βγαλε το αυτοματο και βαλε την χειροκινητα!

 

τι αλλο σου παρουσιαζει;

 

 

:)

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

γενικες εντυπωσεις πολυ καλες...και που'σαι ακομα...ειναι η πρωτη φορα που δεν βαριεμαι κινητο...πριν το iPhone αλλαζα καθε μηνα...:lol:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια,με windows δεν γινεται?Ενω εβαλα κανονικα την 3(χωρις ιντερνετ),δεν μου το αναγνωριζε για να κανω συγχρονισμο με το itunes με τιποτα!Eιχα καρτα σιμ μεσα!Ετσι αναγκαστικα να γυρισω στην 2.2.1!Εχω το 3g...Αν υπαρχει τροπος να το δηλωσω στην dev για να λειτουργισει ο συγχρονισμος,πως το δηλωνω?

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν τώρα με την 3 θα μπορέσει να δουλέψει το iPhone με το ραδιόφωνο που έχει βγάλει η Apple αλλά είναι συμβατό μόνο με τα iPod?
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν τώρα με την 3 θα μπορέσει να δουλέψει το iPhone με το ραδιόφωνο που έχει βγάλει η Apple αλλά είναι συμβατό μόνο με τα iPod?

Για το συγκεκριμμένο δεν ξέρουμε άλλα σίγουρα θα βγει κάτι τέτοιο...

Happy iPhone user:)
Link to comment
Share on other sites

δεν μπορεις να παρεις τις επαφες απο το yahoo και να τις βαλεις στο Μακ;

 

πως παει μεχρι τωρα;

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά σε τι κατάσταση πρέπει να είναι το iPhone πριν το upgrade για να επανέλθει στην κανονική 2.2.1 μετά; Και πως συμβαίνει αυτό;
Link to comment
Share on other sites

δεν μπορεις να παρεις τις επαφες απο το yahoo και να τις βαλεις στο Μακ;

 

πως παει μεχρι τωρα;

 

 

ok τελικα...να υπηρχε και contact sorting για επαφες στα ελληνικα καλα θα ηταν...

Link to comment
Share on other sites

Τελικά σε τι κατάσταση πρέπει να είναι το iPhone πριν το upgrade για να επανέλθει στην κανονική 2.2.1 μετά; Και πως συμβαίνει αυτό;

 

αν μιλαμε για EDGE φιλτατε στερεο τοτε πρεπει αναγκαστηκα να ειναι pwned σε 2.2.1.

 

το πως επανερχεσαι το εχω αναφερει!

 

ειναι απλο.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

για 3G θα μου δωσεις χρονο να το εξετασω και θα σου πω αυριο το πρωι.

εκτος αν βιαζεσαι οποτε το κανω τωρα!:p

πρεπει να ρωτησω καποια πραγματα πρωτα καποια ατομα που το χουν δοκιμασει σε 3G... :( εγω δεν το εχω δοκιμασει γιατι δεν εχω 3G.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

αν μιλαμε για EDGE φιλτατε στερεο τοτε πρεπει αναγκαστηκα να ειναι pwned σε 2.2.1.

 

Καλησπέρα, να συμπεριλάβετε και εμένα στους ανυπόμονους που πήγα στην 3.0 ( με upgrade ) και κλειδώθηκα και ευτυχώς με DFU ξαναγύρισα εκεί που ήμουν 2.2.1 δηλαδή.

 

Σημείωση ( jailbreak με quickpnw ) iphone 2g μάλλον δεν γίνεται ε ;

Link to comment
Share on other sites

αν μιλαμε για EDGE φιλτατε στερεο τοτε πρεπει αναγκαστηκα να ειναι pwned σε 2.2.1.

 

Καλησπέρα, να συμπεριλάβετε και εμένα στους ανυπόμονους που πήγα στην 3.0 ( με upgrade ) και κλειδώθηκα και ευτυχώς με DFU ξαναγύρισα εκεί που ήμουν 2.2.1 δηλαδή.

 

Σημείωση ( jailbreak με quickpnw ) iphone 2g μάλλον δεν γίνεται ε ;

κλειδωθηκες γιατι ειχες το Ιντερνετ συνδεδεμενο.

σωστα;

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

κλειδωθηκες γιατι ειχες το Ιντερνετ συνδεδεμενο.

σωστα;

 

οχι το ειχα αποσυνδέσει ..ακολουθησα τις οδηγιες κατα γράμμα...απλα μαλλον δεν μου βγηκε, δεν το ξαναεπιχειρησα σημερα...και αυριο μερα του θεου ειναι...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...