Jump to content

[Επίσημο] HTC Magic


miky7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδια τι γινεται?κοιμαμαι και το πρωι βρισκω το κινητο κλειστο απο μπαταρια..φοραω cm6 RC3.:mad::mad::worry::worry:
212we1j.png?w=AABq7xxLLBdUGTm0a_clkrIpmKBxPDTXshd60DSDWRHLaQ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλημερα παιδια οσοι απο σας ειχατε την ατυχια να το παρετε απο την προσφορα του eshop θα ξερετε σιγουρα οτι δεν ειναι ελληνικο ..να σας ενημερωσω οτι στο site τηs vodafone υπαρχει η επισιμη αναβαθμιση για να εχουμε ελληνικα.....
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου ηρεμησε , δεν εκανες κακη αγορα. Στο site της vodafone εχει ελληνικη ρομ για να βαλεις.Επισης η ρομ smoki 0.7.7 εχει 2.1 και ελληνικα παντου.Εαν δυσκολευτεις στειλε pm.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

 

καλησπερα κ παλι εχω διαβασει 200 σελιδες κ δεν μπορω να βγαλω ακρη μηπως μπορειτε να μου πειτε που να βρω αυτην την smoki την custom rom ....κ καποιο προγραμμα πλοηγησης ευχαριστω εκ των προτερων

Edited by barca268
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια οσοι απο σας ειχατε την ατυχια να το παρετε απο την προσφορα του eshop θα ξερετε σιγουρα οτι δεν ειναι ελληνικο ..να σας ενημερωσω οτι στο site τηs vodafone υπαρχει η επισιμη αναβαθμιση για να εχουμε ελληνικα.....
Έχει και sense ; τι radio & spl έχεις ; Έαν δεν έχει sense δες εδώ για να βάλεις . Aυτό σου αρκεί προς το παρόν , αργότερα εάν θέλεις την smoki δες εδώ . Edited by VOYAGER13
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Έχει και sense ; τι radio & spl έχεις ; Έαν δεν έχει δες εδώ για να βάλεις . Aυτό σου αρκεί προς το παρόν , αργότερα εάν θέλεις την smoki δες εδώ .

 

συγνωμη που ειμαι τοσο ασχετος που μπορω να δω το sense αν εχω

Link to comment
Share on other sites

Αλλαξε καθολου η εμφανιση της επιφανειας εργασιας , εγινε μαυρη ; αλλαξε το ρολοι ; Εαν ναι το εχεις αλλιως οχι.

 

Απο Samsung Galaxy S με Tapatalk

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Αλλαξε καθολου η εμφανιση της επιφανειας εργασιας , εγινε μαυρη ; αλλαξε το ρολοι ; Εαν ναι το εχεις αλλιως οχι.

 

Απο Samsung Galaxy S με Tapatalk

 

ναι αλλαξαν κ το ρολοι κ η επιφανεια εργασιας αλλα στο market ολα ειναι δωρεαν παλι....

Link to comment
Share on other sites

Για να δεις paid εφαρμογες πρεπει να το κανεις root και να βαλεις το market enabler.Θελεις να αγορασεις καποια εφαρμογη ;

 

Απο Samsung Galaxy S με Tapatalk

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Για να δεις paid εφαρμογες πρεπει να το κανεις root και να βαλεις το market enabler.Θελεις να αγορασεις καποια εφαρμογη ;

 

Απο Samsung Galaxy S με Tapatalk

 

θελω γενικα καποιο gps κ διαφορα αλλα ...πολλη δυσκολο δεν εχω καταφερει ουτε να συνδεθει σωστα με sync....

Link to comment
Share on other sites

Βάλε το ndrive μπορείς να το αγοράσεις και χωρίς ρουτ ή περίμενε 1 , 2 μήνες τα sygic και, don't panic που θα έχουν καλύτερο χάρτη και θα μπορείς και αυτα να τα αγοράσεις. Υπάρχει και το slide it (sam) που έχει μερικές εφαρμογές που μπορείς να αγοράσεις πχ tapatalk και άλλες που μπορείς από τα site τους ή από λινκ free εκδοχών των εφαρμογών αυτών.

 

Απο Samsung Galaxy S με Tapatalk

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

τι θα γινει σε 1-2 μηνες;

 

εχουμε καποια ενημερωση για το αν θα αλλαξει πολιτικη η google;

όνειρα σα τα καράβια

στα ρηχά ξεπέσατε

σας τα πήραν τα ταξίδια

και στην άμμο δέσατε

Link to comment
Share on other sites

τι θα γινει σε 1-2 μηνες;

 

εχουμε καποια ενημερωση για το αν θα αλλαξει πολιτικη η google;

Εννοούσα για τα sygic 10 και don't panic που θα έχουν χάρτες από ελληνικές εταιρείες.

 

 

Απο Samsung Galaxy S με Tapatalk

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

οδηγος για cyanogen mod 6 FINAL --> http://bit.ly/bKZwgL

 

για όσους έχουν νέο radio + SPL δεν γίνεται? πρέπει αποκλειστικά να αλλάξουμε...πάλι??

 

 

Να κάνω μια ερώτηση εγώ, πως μπορώ να αλλάξω το θέμα στο κινητό. Έχω την 1.5 με sense ui...Τα φώτα σας παρακαλώ...

 

επίσης ποια ROM Προτείνεται που να είναι σταθερή, παραμετροποιήσιμη και να μην είναι βαριά για το κινητό, γιατί είχα βάλει του Smoki μία και το κινητό δεν την πάλευε! Έγινε πιο αργό και από την καθυστέρηση, άσε που κολούσε... και που μπορώ να την βρω με οδηγίες που να καταλαβαίνω...lol...

 

Σας ευχαριστώ!

Edited by Nikos_s3
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

επίσης ποια ROM Προτείνεται που να είναι σταθερή, παραμετροποιήσιμη και να μην είναι βαριά για το κινητό, γιατί είχα βάλει του Smoki μία και το κινητό δεν την πάλευε! Έγινε πιο αργό και από την καθυστέρηση, άσε που κολούσε... και που μπορώ να την βρω με οδηγίες που να καταλαβαίνω...lol...

 

Σας ευχαριστώ!

 

http://magic-tips.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

 

το ξέρω το συγκεκριμένο, αλλά δεν βγάζω άκρη και επίσης θέλω κάποια πρόταση δοκιμασμένη!

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

το ξέρω το συγκεκριμένο, αλλά δεν βγάζω άκρη και επίσης θέλω κάποια πρόταση δοκιμασμένη!

 

η cm 5.0.8 ειναι πολυ καλη και δοκιμασμενη.

Link to comment
Share on other sites

η cm 5.0.8 ειναι πολυ καλη και δοκιμασμενη.

 

που μπορώ να την βρω για το 6.35 και το 1.76 SPL? σε ευχαριστώ!

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

που μπορώ να την βρω για το 6.35 και το 1.76 SPL? σε ευχαριστώ!

 

ψάξε το μπλογκ που σου έδωσα και θα βρείς τα πάντα.

 

http://magic-tips.blogspot.com/2010/05/update-cyanogen-v507-ds-final-htc-magic.html

 

μόνο αυτή υπάρχει για νέο ράδιο. μπορείς πολύ απλά να αλλάξεις ράδιο και να βάλεις την CyanogenMod 6 που είναι αρκετά καλή.

Edited by iGNiTEd
Link to comment
Share on other sites

Παιδια πολυ ορεος ο cyanogen, respect!Αλλα εχω ενα προβλημα...Λατρεύω το sense ui...επειδη βαριεμαι να βαζω την 1.5 παλι μιας και...ειναι 1.5! η smoki τι λεει?κολαει η ειναι smooth οπως λενε ξερω γω?
212we1j.png?w=AABq7xxLLBdUGTm0a_clkrIpmKBxPDTXshd60DSDWRHLaQ
Link to comment
Share on other sites

Παιδια πολυ ορεος ο cyanogen, respect!Αλλα εχω ενα προβλημα...Λατρεύω το sense ui...επειδη βαριεμαι να βαζω την 1.5 παλι μιας και...ειναι 1.5! η smoki τι λεει?κολαει η ειναι smooth οπως λενε ξερω γω?

 

εγώ που την είχα δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένος!!!

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

παιδιά είχα βάλει την smoki 0.8 άλλα έχω τρομερά παράπονα...για να γυρίσω στην αρχική version του κινητού χωρίς root χωρίς τπτ πρέπει να κάνω hard reset και σβήνονται όλα?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...