Jump to content

Sony Ericsson W995


nikos_se
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!Τωρα καταλαβα εναι οπως εβγαζαν τα προηγουμενα ενα σηματακι για το 3G ε?

Ακριβώς έτσι.

I watched a snail crawl along the edge of a straight razor. That's my dream! That's my nightmare. Crawling, slithering, along the edge of a straight razor... and surviving.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μια που μιλαμε για flash themes ξερουμε κανα Link για κανενα Flash Themes Pack για το W995???

ναι κ γω αυτο ακριβως θελω να κανω δλδ να περασω μερικα φλας θεματα...τελικα αν το κανω αυτο τη χανω ή οχι την εγγυηση???η συσκευη μου ειναι debranded...γτ αλλοι λενε ναι αλλοι οχι...καποιος που να ξερει στανταρ??μια ωραια ιστοσελιδα για φλασ θεματα ειναι αυτη: http://se-stuff.net/flash-menus/grid/

Link to comment
Share on other sites

ναι κ γω αυτο ακριβως θελω να κανω δλδ να περασω μερικα φλας θεματα...τελικα αν το κανω αυτο τη χανω ή οχι την εγγυηση???η συσκευη μου ειναι debranded...γτ αλλοι λενε ναι αλλοι οχι...καποιος που να ξερει στανταρ??μια ωραια ιστοσελιδα για φλασ θεματα ειναι αυτη: http://se-stuff.net/flash-menus/grid/

 

Thanks για το link!!!

Θα τα τσεκαρω πιο μετα!! Να δω και πως μπαινουν ακριβως κλπ κλπ!!!

 

EDIT: Σε αυτα τα Link:

http://www.mediafire.com/?z2tm2nyz2x2 ---->9 pics 1 corrupted(HD 2.5)

http://www.mediafire.com/?dthmeoliiin ------>1 pic the corrupted one HD 2.5

θα δειτε μερικες φωτογραφιες τραβηγμενες σε εσωτερικο χωρο μερα με διαφορετικους drivers...

 

ναι κ γω αυτο ακριβως θελω να κανω δλδ να περασω μερικα φλας θεματα...τελικα αν το κανω αυτο τη χανω ή οχι την εγγυηση???η συσκευη μου ειναι debranded...γτ αλλοι λενε ναι αλλοι οχι...καποιος που να ξερει στανταρ??μια ωραια ιστοσελιδα για φλασ θεματα ειναι αυτη: http://se-stuff.net/flash-menus/grid/

 

Παντως μπορεις να δοκιμασεις και το Idou(Satio) Pack αν σε ενδιαφερει...:)

Link to comment
Share on other sites

θα με ενδιεφερε πολυ αλλα πως τα περναμε??με τον α2 uploader??αλλα και παλι με προβλιματιζει η εγγυηση..να τη χανω αραγε ή οχι?
Link to comment
Share on other sites

θα με ενδιεφερε πολυ αλλα πως τα περναμε??με τον α2 uploader??αλλα και παλι με προβλιματιζει η εγγυηση..να τη χανω αραγε ή οχι?

Παραποιηση του λειτουργικου του τηλεφωνου..ειναι χασιμο της εγγυησης!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τοτε καλυτερα οχι...αλλα με απλα φλας θεματα τελικα χανεται η εγγυηση??(η συσκευη ειναι debranded)
Link to comment
Share on other sites

τοτε καλυτερα οχι...αλλα με απλα φλας θεματα τελικα χανεται η εγγυηση??(η συσκευη ειναι debranded)

 

Οτι πληροφοριες χρειαζεσαι υπαρχουν στο topic αλλα και στο forum γενικα!!!!!

Τωρα αν περιμενεις καποιος απο δω να σου πει αντε καντο γρηγορα κλπ δεν θα το κανει κανενας...Σου αναφερουμε το γενικο πλαισιο...

Υπαρχουν παιδια που εχουν πειραξει το λογισμικο και αλλα οχι...

 

Η ΕΥΘΥΝΗ ΕΙΝΝΑΙ ΔΙΚΗ ΣΟΥ!!!!!!

 

EDIT:Συμβουλη μου προς εσενα αλλα και σε οσους ενδιαφερονται...Πριν πειραξεις οτι θελεις αφιερωσε χλιγο χρονο στην παρακολουθηση του Modding να μαθεις τι παιζει και μετα καντο κι εσυ...

Link to comment
Share on other sites

ρωταω γτ ειμαι ασχετος και περιμενω απο καποιον να μου εξηγησει με απλα λογια...τι ειναι το modding?
Link to comment
Share on other sites

ρωταω γτ ειμαι ασχετος και περιμενω απο καποιον να μου εξηγησει με απλα λογια...τι ειναι το modding?

Ok. Modding είναι οποιαδήποτε προσπάθεια τροποποίησης του λογισμικού του κινητού, π.χ. άλλοι drivers, flash menus και άλλες ΕΣΩΤΕΡΙΚΕΣ τροποποιήσεις. Αν αλλάξεις ένα θέμα ή ένα wallpaper, δε σημαίνει πως έκανες modding. Πρέπει να επέμβεις στο λογισμικό για να το πεις modding.

Γενικά να ξέρεις πως είναι από τη λέξη modificating(=τροποποιώ, διαφοροποιώ) χάρην συντομίας όμως έγινε modding.

I watched a snail crawl along the edge of a straight razor. That's my dream! That's my nightmare. Crawling, slithering, along the edge of a straight razor... and surviving.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στου w995ακηδες...Είμαι κάτοχος του lg arena, αλλά ενας φίλος μου ενδιαφέρεται για το w995. Έχω ακούσει ομως οτι γενικα εχει κατι προβληματακια(κολλαει δεν ξερω ακριβως τι).Θα ηθελα να μου απαντησετε με ολη την ειλικρινεια αν το κινητο εχει προβληματα...Γιατι ειναι κριμα να παει να σκασει τοσα λεφτα και να μην του βγει καλο...

Ευχαριστω εκ των πρωτερων....!!!:rolleyes:

BECK23
Link to comment
Share on other sites

γεια σου και σενα!!εγω το εχω 2 εβδομαδες περιπου και δεν μου εχει παρουσιασει καποιο προβλημα...πολυ καλο ηχειο,καλη φωτογραφικη(αν και λιγο απογοητευτικη για 8 mp,αλλα αν δεν εχεις υψηλες προσδοκιες οκ),ωραια οθονη και γενικοτερα μια χαρα!!
Link to comment
Share on other sites

To κινητο δεν το χω εγω αλλα παρακολουθωντας το θεμα απο την αρχη το μονο "προβλημα" που εχει παρατηρηθει σε καποιες συσκυες ειναι λιγος τζογος αλλα δεν μπορεις να πεις οτι ειναι προβλημα αυτο.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω 1 μήνα. Το ταλαιπωρώ σχεδόν καθημερινά αλλάζοντας drivers, ήχους, θέματα και διάφορα άλλα. Λοιπόν σε πληροφορώ πως δε μου κόλλησε ποτέ. Ούτε μια φορά. Ο τζόγος του slider υπάρχει από κατασκευής. Δε χειροτερεύει όμως με τη χρήση (ως τώρα). Γενικά είμαι κατενθουσιασμένος. Καλός φακός, τεράστια μνήμη, δυνατός ήχος, άπειρες τροποποιήσεις και αναβαθμίσεις, γρήγορο λογισμικό, εύκολο στον χειρισμό (το συνήθισα αμέσως, παρά το ότι δεν είχα ποτέ άλλοτε Sony Ericsson) και αν εξαιρέσεις τον προαναφερθή τζόγο (που είναι ελάχιστος) πολύ στιβαρη αίσθηση. Δε μετανοιώνω ούτε μια στιγμή που το πήρα. Το κινητάκι είναι super. Από 'κει και πέρα είναι και θέμα γούστου. Πάντως εγώ του το συστήνω του φίλου σου ανεπιφύλακτα.
I watched a snail crawl along the edge of a straight razor. That's my dream! That's my nightmare. Crawling, slithering, along the edge of a straight razor... and surviving.
Link to comment
Share on other sites

εγω το εχω και το λειτουργω απο την πρωτη στηγμη που κυκλοφορησε...το μονο προβλημα που αντιμετωπισα ειναι οτι εσβησαν τα γραμματα στην προσοψη, μπροστα που γραφουν sony ericsson και πισω αυτα που γραφουν 8mpixel αλλα το καλυπτουν στην εγγυηση και περιμενω τα νεα καπακια.Στα υπολοιπα οπως σου τα ανεφεραν παλιοι και νεοι χρηστες ολα μια χαρα....
Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα καποια βοηθεια με τις ρυθμισεις του ιντερνετ.Για να μην βγαινω εκτος θεματος οποιος μπορει να βοηθησει ας μ στειλει pm
Link to comment
Share on other sites

Καλο Service SonyEricsson που εχει?

 

Σαν κινητο τι υπερ εχει? και τι κατα?

Xalara Gia Ola Yparxei Lush....

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Nokia-> 6610 , 6100 , 6600 , 7610 , 6630 , 6680 , N70 , N90... εχουμε και φυσικα μελλον..:!:

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα καποια βοηθεια με τις ρυθμισεις του ιντερνετ.Για να μην βγαινω εκτος θεματος οποιος μπορει να βοηθησει ας μ στειλει pm

τι ακριβως θελεις?? βοηθεια για wi-fi η ρυθμισεις απο τον παροχο σου :blink:

 

 

Καλο Service SonyEricsson που εχει?

 

Σαν κινητο τι υπερ εχει? και τι κατα?

 

57 σελιδες...και θα σου λυθει οποια απορια εχεις.

για μενα το μονο αρνητικο που εχει η συκευη ειναι η υψηλη τιμη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τι ακριβως θελεις?? βοηθεια για wi-fi η ρυθμισεις απο τον παροχο σου :blink:

 

 

 

 

57 σελιδες...και θα σου λυθει οποια απορια εχεις.

για μενα το μονο αρνητικο που εχει η συκευη ειναι η υψηλη τιμη.

 

 

Διαβασα 57 σελιδες φιλε μου αλλα δεν καταλαβα τι γινεται....

Τελικα δεν εχει καλο ηχο στα ακουστικα? εννοω δυνατο? απο Photo ta 8.1 τι κανουν? διαβασα οτι δεν βγαζει πολυ καλη οπως και το video του.

 

Εμφανισιακα μου αρεσει εμενα αλλα οχι να δωσω και τοσα λεφτα και να φαω φολα!

Xalara Gia Ola Yparxei Lush....

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Nokia-> 6610 , 6100 , 6600 , 7610 , 6630 , 6680 , N70 , N90... εχουμε και φυσικα μελλον..:!:

Link to comment
Share on other sites

Θελω βοηθεια γιατι οταν παω να μπω στο youtube απο τα πολυμεσα με βγαζει στις ρυθμισεις του ιντερνετ ενω απο wi-fi μπαινει κανονικα ιντερνετ.Eπισης θελω βοηθεια για το IM το google maps και την πλοηγηση
Link to comment
Share on other sites

Διαβασα 57 σελιδες φιλε μου αλλα δεν καταλαβα τι γινεται....

Τελικα δεν εχει καλο ηχο στα ακουστικα? εννοω δυνατο? απο Photo ta 8.1 τι κανουν? διαβασα οτι δεν βγαζει πολυ καλη οπως και το video του.

 

Εμφανισιακα μου αρεσει εμενα αλλα οχι να δωσω και τοσα λεφτα και να φαω φολα!

 

απο τα ακουστικα ο ηχος ειναι τελειος.και με ενα αλλο σετ ακουστικων η διαφορα ειναι αισθητη :music:

η φωτογραφιες την ημερα ειναι μια χαρα.το βραδυ λογω ελειψης flash τα πραγματα ειναι κακα.αλλα λιγα κινητα βγαζουν ικανοποιητικες φωτογραφιες το βραδι.

αμ το θες γι'αυτο τον σκοπο..βολεψου καλυτερα με μια φωτογραφικη μηχανη των 70 ευρο!

Θελω βοηθεια γιατι οταν παω να μπω στο youtube απο τα πολυμεσα με βγαζει στις ρυθμισεις του ιντερνετ ενω απο wi-fi μπαινει κανονικα ιντερνετ.Eπισης θελω βοηθεια για το IM το google maps και την πλοηγηση

 

και δεν χαιρεσαι που δεν σε χρεωνει.

καλυτερα να μπαινεις με wi-fi.

απο google maps δεν ξερω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

απο τα ακουστικα ο ηχος ειναι τελειος.και με ενα αλλο σετ ακουστικων η διαφορα ειναι αισθητη :music:

η φωτογραφιες την ημερα ειναι μια χαρα.το βραδυ λογω ελειψης flash τα πραγματα ειναι κακα.αλλα λιγα κινητα βγαζουν ικανοποιητικες φωτογραφιες το βραδι.

αμ το θες γι'αυτο τον σκοπο..βολεψου καλυτερα με μια φωτογραφικη μηχανη των 70 ευρο!

 

 

και δεν χαιρεσαι που δεν σε χρεωνει.

καλυτερα να μπαινεις με wi-fi.

απο google maps δεν ξερω.

 

To Bραδι το C905 εβγαζε πολυ καλες photo οπως και video

Xalara Gia Ola Yparxei Lush....

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Nokia-> 6610 , 6100 , 6600 , 7610 , 6630 , 6680 , N70 , N90... εχουμε και φυσικα μελλον..:!:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W995

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...