Jump to content

Sony Ericsson W995


nikos_se
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βοηθησέ μας λίγο. Με τί έκανες το αντίγραφο ασφαλείας των επαφών σου;
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εκανα αντιγραφα ασφαλειας μεσω του pc suit, ακλουθωντας την αντιστροφη ενεργεια (επαναφορα αντ. ασφαλειας) επιλεγω το τελευταιο αρχειο, αλλα κατα την διαδικασια μου βγαζει σφαλμα (Χ). Καμμια σκεψη?
Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλησπέρα.Εχω το W995 που μέχρι χθες το βράδυ υποκλινομουν μπροστά του.

 

Σήμερα όμως το πρωι τα έπαιξε!!!!!!Το ξυπνητηρι δεν χτυπησε ποτέ παρότι το έχει ακόμη κρατημένο στην μνημη του.Όταν το ανοίγω δείχνει πάντα νε έχει ενεργοποιημένο το wifi,αλλά να είναι εκτός σύνδεσης.Την μια δείχνει την μπαταρία γεμάτη και την άλλη στο μισό.Όταν δε κάνω κίνηση να το φορτίσω μου λέει ότι δεν μπορεί να φορτιστεί αν δεν βάλω μπαταρία SonyEricsson :wacko: (αυτήν έχω).

 

Η έκδοση λογισμικού που έχω είναι η:

1215-7995 R1EA032 090501 .

 

Είναι θέμα μόνο αναβαθμισης ή μπορεί να παίζει και κάτι άλλο?

 

Εγγύηση υπάρχει ακομα,αλλά είπα να πάρω πρώτα και την γνώμη των ειδικών,την δικιά σας δηλαδή ;) .

Link to comment
Share on other sites

Καντο 1 αναβαθμιση πρωτα(εχοντας παρει βεβαιως 1 καλο backup)και αν δε στρωσει τοτε κατευθειαν στο σερβις!

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Καντο 1 αναβαθμιση πρωτα(εχοντας παρει βεβαιως 1 καλο backup)και αν δε στρωσει τοτε κατευθειαν στο σερβις!

Σαν από μηχανής Θεός back up του είχα κάνει χθες :D.

Αν με αφήσει θα του κάνω ,ειδάλλως κατευθειαν στο σερβις ;) .

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους θελω να κανω δωσω το κινητο μου το εχω 1 μιση μηνα.ποσο θα πιασει;

180-200 ευρο για συσκευη χωρις προσθετο λογισμικο (vodafone,cosmote,wind)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εχουμε κανα νεο για το κηνητο?? ισως κατι για αναβαθμιση?? μια χαρα τα παμε αλλα ακωμα πιστευω πως μπορουμε να εχουμε καλητερη καμερα απ την 1.7..
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

 

εγω πηρα το w995 μολις χτες και θέλω να το κανω debrand (ειναι Comote και εχει αυτο το σπαστικο κουμπακι του myview) προσπαθω απεγνωσμένα αλλα χωρις αποτέλεσμα κανω την διαδηκασία που λεει στο forum αλλα ματαια μου γραφει οτι εχω το τελευταιο firmware ή κατι τέτοιο εγώ ομως έχω την R1FA035. Μήπως ξέρει κανείς τι παιζει;;;

 

Υπαρχει κανενας που να έχει κανει debrand τον τελευταιο μήνα (στο w995); Το ρωταω αυτο γιατι ακουσα κατι για update του SEUS και δεν μπορει να γινει.

 

 

Υ.Γ. Θα ήμουν ευγνόμων εάν καποιος μπορούσε να μου κάνει/στείλει κάποια links ή καποιο pack για την καμερα/φωτογραφική και για τα ακουστηκά/ήχος

 

Ευχαριστώ εκ των πρωτερων

Edited by Drk0n0s
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

 

εγω πηρα το w995 μολις χτες και θέλω να το κανω debrand (ειναι Comote και εχει αυτο το σπαστικο κουμπακι του myview) προσπαθω απεγνωσμένα αλλα χωρις αποτέλεσμα κανω την διαδηκασία που λεει στο forum αλλα ματαια μου γραφει οτι εχω το τελευταιο firmware ή κατι τέτοιο εγώ ομως έχω την R1FA035. Μήπως ξέρει κανείς τι παιζει;;;

 

Υπαρχει κανενας που να έχει κανει debrand τον τελευταιο μήνα (στο w995); Το ρωταω αυτο γιατι ακουσα κατι για update του SEUS και δεν μπορει να γινει.

 

 

Υ.Γ. Θα ήμουν ευγνόμων εάν καποιος μπορούσε να μου κάνει/στείλει κάποια links ή καποιο pack για την καμερα/φωτογραφική και για τα ακουστηκά/ήχος

 

Ευχαριστώ εκ των πρωτερων

απεγκατασταση λογισμικου δεν μπορεις να κανεις μεσω update και φυσικα δεν μπορεις να βγαλεις το λογισμικο απο το επισημο site της sony ericsson.

εγω στην θεση σου θα το αφηνω ως'εχει το κινητο.γιατι να χασω την 2ετη εγγυηση μου για μια "χ@ζη" συντομευση :blink: :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

 

εγω πηρα το w995 μολις χτες και θέλω να το κανω debrand (ειναι Comote και εχει αυτο το σπαστικο κουμπακι του myview) προσπαθω απεγνωσμένα αλλα χωρις αποτέλεσμα κανω την διαδηκασία που λεει στο forum αλλα ματαια μου γραφει οτι εχω το τελευταιο firmware ή κατι τέτοιο εγώ ομως έχω την R1FA035. Μήπως ξέρει κανείς τι παιζει;;;

 

Υπαρχει κανενας που να έχει κανει debrand τον τελευταιο μήνα (στο w995); Το ρωταω αυτο γιατι ακουσα κατι για update του SEUS και δεν μπορει να γινει.

 

 

Υ.Γ. Θα ήμουν ευγνόμων εάν καποιος μπορούσε να μου κάνει/στείλει κάποια links ή καποιο pack για την καμερα/φωτογραφική και για τα ακουστηκά/ήχος

 

Ευχαριστώ εκ των πρωτερων

 

Μήπως κάτι δεν έκανες σωστά? Το W995 γίνεται κανονικά debrand οπότε αν ακολουθήσεις την διαδικασία που αναφέρεται στο σχετικό θέμα λογικά θα πρέπει να γίνει. Βέβαια υπάρχουν και περιπτώσεις όπου για κάποιον λόγο απλά δεν λειτουργεί το "κόλπο" αλλά είναι σπάνιες οι περιπτώσεις αυτές. Δοκίμασε πάλι ακολουθώντας την διαδικασία ακριβώς όπως αναφέρεται και πρόσεξε να βάλεις τον σωστό κωδικό.

Όσο για την εγγύηση σε περίπτωση που χρειαστεί να το πας στο service μπορείς άνετα να του ξαναπεράσεις την Cosmote έκδοση και δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα με την εγγύησή σου.;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.

Μια ερωτηση μονο. Κανενα site με δωρεαν παιχνιδια, ηχους, θεματα, app, κλπ?

Α! και μια δεύτερη. Το GPS παιζει μονο με χρέωση ή μπορουμε να του περασουμε π.χ DESTINATOR ή Igo και να λειτουργήσει?

Ευχαριστω πολυ!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.

Μια ερωτηση μονο. Κανενα site με δωρεαν παιχνιδια, ηχους, θεματα, app, κλπ?

Α! και μια δεύτερη. Το GPS παιζει μονο με χρέωση ή μπορουμε να του περασουμε π.χ DESTINATOR ή Igo και να λειτουργήσει?

Ευχαριστω πολυ!!

Για θεματα θα μπεις στο lasyk.net ;)

για παιχνιδια στην υπγραφη μου .(κατεβαζεις για αναλυση 240Χ320)

το gps θελει ιντερνετ για να δουλεψει,και προγραμματα (DESTINATOR,garmin) δεν μπορεις να βαλεις γιατι ειναι κλειστο το λειτουργικο του τηλεφωνου.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αυτό είναι επίσημη έκδοση? και στο skroutz το έχει από 240Ε αξίζει?
http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αυτό είναι επίσημη έκδοση? και στο skroutz το έχει από 240Ε αξίζει?

σε'αυτη την τιμη,(για μενα) αξιζει με το παραπανω ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτό σκεφτόμουν και εγώ(το θέλει η κοπέλα μου) , θα το προτιμούσε σε ροζ αλλά εντάξει είναι 100Ε παραπάνω.
http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Αυτό σκεφτόμουν και εγώ(το θέλει η κοπέλα μου) , θα το προτιμούσε σε ροζ αλλά εντάξει είναι 100Ε παραπάνω.

με 340 ευρο βρισκεις πολυ καλυτερο κινητο.τοσα χρηματα για μια ροζ προσοψη μου φαινονται υπερβολικα :cold:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

με 340 ευρο βρισκεις πολυ καλυτερο κινητο.τοσα χρηματα για μια ροζ προσοψη μου φαινονται υπερβολικα :cold:

 

και εμένα :lol:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

παιδια,έχω πάρει το w995 από το το καλοκαίρι!!το my view ειναι ενεργοποιημενο όπως και το μηνιαιο πασο για windows live messenger μέσω του myview. Η εφαρμογή είναι αποθηκευμένη στις "εφαρμογές" αλλα μόλις παω να συνδεθω μου βγαζει οτι υπαρχει προβλημα στη συνδεση με το ιντερνετ..ενω το κινητο συνδεεται κανονικα και στο ιντερνετ και στο myview. Το πηγα στο γερμανο και αφου του εκαναν format, μιας και ολα εδειχναν να λειτουργουν σωστα με το ιντερνετ οποτε υπεθεσαν οτι κάτι πηγαινε στραβα με τις εφαρμογες, και αφου εκαναν αναβαθμιση του λογισμικου κατεληξαν στο οτι φταιει η εφαρμογη και οχι το κινητο ή η cosmote,οποτε είπαν οτι δεν μπορουν να βοηθησουν γιατι φταιει το windows live messenger!!(σημειωση: το windows live messenger το κατεβασα απο myview για το συγκεκριμενο μοντελο κινητου που εχω)

 

Λειτουργει σε οσους εχετε το ιδιο κινητο; Έχει αντιμετωπισει κανεις το ιδιο προβλημα; Φταιει οντως η εφαρμογή ή κατι αλλο;

Αν κατεβασω την εφαρμογη απο καποιο αλλο site εκτος του myview θα ειναι ενταξει;;

 

συγνωμη για την εκθεση!!!!και ευχαριστώ!! :happy:

:D
Link to comment
Share on other sites

Το ακουστικο του ειναι δυνατο; Δηλαδη σε φασαρια ακους κανονικα; Γιατι το w910 κοντευω να το σπασω γι'αυτο το λογο.
Link to comment
Share on other sites

μια χαρα ειναι φιλε μου.

κατα την γνωμη μου το 995 ειναι το καλυτερο non smartphone κινητο που εχει κυκλοφορησει,το χω απο οταν εχει κυκλοφορησει και πραγματικα με χει εντυπωσιασει.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος που χρησιμοποιεί yahoo mail μπορεί να μου πει τι ρύθμιση πρέπει να κάνω στο κινητό ή στο yahoo ώστε να μη σβήνουν από τα mail που κατεβαίνουν στο κινητό από τον διακομιστή, γιατί πέρασα τις ρυθμίσεις στο κινητό της κοπέλας μου και ότι μήνυμα πάρει στο κινητό σβήνεται από τη σελίδα του mail της.
http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

αυτό έψαχνα αλλά έτσι δε το βρήκα, ίσως υπάρχει κάπου η επιλογή αλλά έχει χαθεί στη μετάφραση.
http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα ενα w995 απο γερμανια, μεσο ebay, και δεν υποστηρίζει ελληνικά.Απο το επισημο site της εταιρίας δεν έβγαλα άκρη. Όποιος μπορεί ας με βοηθήσει. Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W995

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...