Jump to content

Samsung GT-i8910 HD


spazoklabanias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γειά σας και από εμένα παιδιά,

Όντας και εγώ νέος κάτοχος αυτής της υπερσυσκευής :) θα ήθελα να ρωτήσω για 2 πραγματάκια μήπως και εσείς μπορείται να με βοηθήσετε...

1. Προσπαθώ να συνδέσω το omnia με το car kit του αυτοκινήτου μου, ενα DDX-6029 της Kenwood για όσους γνωρίζουν, μέσω Bluetooth αλλά η σύνδεση είναι αδύνατη...Με όλες τις προηγούμενες συσκευές που είχα με τελευταία την Sony C905 δεν αντιμετώπισα ποτέ πρόβλημα..με το omnia όμως αν και το τηλέφωνο δείχνει να έχει συνδεθεί, το car kit δεν ανταποκρίνεται..:(

Υπόψη ότι το τηλέφωνο το δοκίμασα με άλλες συσκευές bluetooth και δουλεύει μια χαρά...

Μίλησα με τον τεχνικό που μου εγκατέστησε το car kit και μου είπε ότι αυτό μάλλον χρειάζεται αναβάθμηση και θα πρέπει να το στείλουμε στην Kenwood..

Πριν πάω λοιπόν σε αυτή την λύση έλεγα μήπως και γνωρίζετε κάποια αναβάθμιση (ή... υποβάθμιση ;) που θα μπορούσα να κάνω στο τηλέφωνο σχετικά με το bluetooth του...

2. Σχετικά με τα podcasts μάλλον δεν τα έχω πολυκαταλάβει...είναι κάτι αντίστοιχο του RSS που είχα στο c905 ;

Αν δηλαδή θέλω να παρακολουθώ τα rss του Sport24 όπως έκανα πριν αυτό το επιτυνχάνω μέσω του podcast ή υπάρχει κάποια άλλη εφαρμογή ;

 

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις τυχόν απαντήσεις σας

 

Αντώνης

 

 

Δε χρειαζεται να το στειλεις στη kenwood για αναβαθμιση firmware... αυτοι οι "τεχνικοι" καροντιαδες καλυτερα να μασανε παρα να μιλανε... παντως στο να τραβανε καλωδια καλοι ειναι :mad:

 

ριξε μια ματια εδω

http://www.kenwood-electronics.co.uk/support/updates/ddx6029/

 

(απλα αποτι διαβασα χρεαζεται να εχεις συνδεση bluetooth στον υπολογιστη σου)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια καλημερα,

εχω το Nokia N97 και θελω να το δωσω να παρω το OMNIA HD.Θελω να ρωτησω καποια πραγματακια: 1)αναβαθμιση μπορεις να κανεις μεσω pc

2) τους χαρτες μπορεις να τους εγκαταστησεις στην μνημη του τηλεφωνου ωστε να βαλεις μια καρτα δικια σου.

3) χρειαζεται φορτιση 8 ωρες η μπορεις να το χρησιμοποιησεις αμεσως μετα πρεπει να κλεισει η μπορεις να το φορτσεις πριν κλεισει και ποση ωρα κανει να φορτισει.Ελπιζω να μην σας κουρασα και συγγνωμη αν εχουν ειπωθει παλαιοτερα.Ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Δε χρειαζεται να το στειλεις στη kenwood για αναβαθμιση firmware... αυτοι οι "τεχνικοι" καροντιαδες καλυτερα να μασανε παρα να μιλανε... παντως στο να τραβανε καλωδια καλοι ειναι :mad:

 

ριξε μια ματια εδω

http://www.kenwood-electronics.co.uk/support/updates/ddx6029/

 

(απλα αποτι διαβασα χρεαζεται να εχεις συνδεση bluetooth στον υπολογιστη σου)

 

Φίλε μου σε ευχαριστώ για την απάντηση, ναι το συγκεκριμένο το είδα και εγώ χτες το βράδυ, δυστυχώς όμως έχει αναβάθμηση μόνο για το KCA-BT200 ενώ εγώ έχω το KCA-BT100 :(

Έστειλα mail και στην Kenwood, για να δούμε τι θα πουν και αυτοί...

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από εμένα παίδες .

Μία ερώτηση έχω.

Μπορώ να χρησιμοποιήσω κάποια εφαρμογή που έχω εγκατεστημένη στο τηλέφωνο (π.χ NDRIVE) ως widgets έτσι ώστε να είναι εύκολα προσβάσιμη?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από εμένα παίδες .

Μία ερώτηση έχω.

Μπορώ να χρησιμοποιήσω κάποια εφαρμογή που έχω εγκατεστημένη στο τηλέφωνο (π.χ NDRIVE) ως widgets έτσι ώστε να είναι εύκολα προσβάσιμη?

 

Δεν υπάρχει κάποιο widget(wgt ή wgz αρχείο) που να σχετίζεται με GPS λειτουργίες.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ βασικά έκανα μια χαζομάρα:

 

μπήκα στο κρυφό μενού με τον κωδικό *#1546792*#,επέλεξα το Internals(με Master key το 0000),πήγα στο TestMode και πείραξα κάποια ρύθμιση την οποία δεν μπορώ να σας την πω,διότι δε θυμάμαι ποια είναι :stupid: :lol:

 

Το θέμα είναι ότι πλέον το τηλέφωνο,όταν το γυρνάω σε λειτουργία UMTS,δε δικτυώνεται σε δίκτυο 3G,αλλά χάνει το σήμα και εμφανίζει την ενδειξη: Περιορισμένη Υπηρεσία και βρίσκεται όντως εκτός δικτύου.

Όταν το γυρνάω σε λειτουργία GSM συνδέεται κανονικά σε 2G δίκτυο και δικτυώνεται.

Αν το βάλω σε Διπλή λειτουργία και ανιχνεύσει δίκτυο 3G,εμφανίζει πάλι την ένδειξη Περιορισμένη Υπηρεσία όταν πάει να δικτυωθεί στο 3G δίκτυο.

 

Με απλά λόγια,δε συνδέεται σε καμία περίπτωση με 3G δίκτυα πλέον(αναφέρομαι και στις 3 εταιρίες,δοκίμασα με κάρτες SIM κάθε μιας εταιρίας).

 

Επίσης,στο υπομενού TestMode,αν επιλέξω Version Information,HW_VER,Rf_Cal_date,Read HW VER(κοινώς να εμφανίσει την έκδοση hardware)εμφανίζει την ένδειξη NotWrite.Υποθέτω λοιπόν ότι με καποιον τρόπο διέγραψα αυτήν την πληροφορία(στης κοπελιάς μου το HD υπάρχει κανονικά γραμμένη η πληροφορία αυτή).

 

Δοκίμασα με το Symbian ROM Flashing Tool να εγκαταστήσω το λογισμικό,αλλά το πρόβλημα παραμένει.Υπάρχει κάποιο tip μπας και αποφύγω το service; :(

 

Να πω ότι γενικά δεν πείραζα ρυθμίσεις που δεν ήξερα.Κυρίως ήθελα να λειτουργήσω το ενσωματωμένο net-monitor και οι ρυθμίσεις που "πείραξα" ηταν αυτές του net-monitor,τις οποίες και γνώριζα.Προφανώς όμως,χωρίς να το καταλάβω,ίσως και από λάθος,πάτησα κάποια λάθος ρύθμιση και πλέον....πάπαλα το 3G!

 

Γιατι δεν δοκιμαζεις να κανεις hard format *#7370# ετσι ωστε να επανελθει στην αρχικη του κατασταση???

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα,

εχω το Nokia N97 και θελω να το δωσω να παρω το OMNIA HD.Θελω να ρωτησω καποια πραγματακια: 1)αναβαθμιση μπορεις να κανεις μεσω pc

2) τους χαρτες μπορεις να τους εγκαταστησεις στην μνημη του τηλεφωνου ωστε να βαλεις μια καρτα δικια σου.

3) χρειαζεται φορτιση 8 ωρες η μπορεις να το χρησιμοποιησεις αμεσως μετα πρεπει να κλεισει η μπορεις να το φορτσεις πριν κλεισει και ποση ωρα κανει να φορτισει.Ελπιζω να μην σας κουρασα και συγγνωμη αν εχουν ειπωθει παλαιοτερα.Ευχαριστω πολυ.

1) θεωρητικά μπορείς όταν θα διατεθεί η αναβάθμιση,στα Samsung η διαδικασία αναβάθμισης δεν έχει την ίδια συχνότητα και ανάγκη όπως στα NOKIA,ουσιαστικά το Ι8910 είναι ένα έτοιμο και σταθερό κινητό από άποψης λειτουργικού(γνωρίζω πολύ καλά την διαφορά διότι για αρκετά χρόνια υπήρξα beta tester όπως όλοι μας των ανέτοιμων συσκευών ειδικά της NSeries:mad:;)),αν έχει bug τότε είναι 1 μόνο(η κωδικοποίηση ήχου στην εγγραφή βίντεο),ας γελάσω αφού μπροστά στα 500+ προβλήματα του Ν97 αυτό είναι σχεδόν μηδενικό.

2)Στην μνήμη τηλεφώνου δεν βάζεις χάρτες γιατί είναι μικρή (40-50 ΜΒ στην καλύτερη περίπτωση),στην μαζική μνήμη βάζεις ότι χάρτες θες και προγράμματα(NDrive,Garmin.....etc.),αλλά και σε μια κάρτα μνήμης βάζεις ότι θες δικιά σου.

3)8 ώρες χρειαζόντουσαν πριν 15 χρόνια οι μπαταρίες,τα ζωντόβολα-πωλητές το πρώτο που μαθαίνουν και λένε είναι 8-10 ώρες φόρτιση,αυτά δεν υφίστανται πια(μόνο στα ζωντόβολα υφίσταται) αν στο είπε κάποιος αυτό αγνόησε το,η συγκεκριμμένη μπαταρία χρειάζεται κάτι περισσότερο από 2,5 ώρες για να φορτιστεί πλήρως.

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 9 χρόνια φανατικός ΝΟΚΙΑκιας πέρασα στα μονοπάτια της Samsung. Είναι κάτι που το χαίρομαι και το απολαμβάνω :rolleyes:. Ότι και να βγάλει το τηλέφωνο θα είναι μέσα στα πλαίσια του αποδεκτού ;). Βαρέθηκα της παραξενιές της ΝΟΚΙΑ και την εγωιστική της συμπεριφορά . Ιθαγενείς δεν υπάρχουν άσε που και τα πολύχρωμα φθηνά γυαλάκια τώρα πια εύκολα αναγνωρίζονται :lol:.
Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά νομίζω ότι έχω ενα πρόβλημα όπου δεν μπορώ να λύσω με τίποτα.... Υπάρχει ένα αρχείο το οποίο ονομάζεται "Asphalt4ACME3DSamsung" και το οποίο εμφανίζεται γύρω στις 50 φορες(!) μέσα στην έκθεση, στον Real Player και στην επιλογή ήχου απο τα προφίλ. Δοκίμασα να κάνω προσθαφαίρεση του παιχνιδιού Asphalt αλλά και να σβήσω και το αρχείο εγκατάστασης απο την Μαζική αποθήκευση, αλλα συνεχίζει να εμφανίζεται. Στην έκθεση δείχνει ένα εικονίδιο με έναν κεραυνό σε κάθε ένα αρχείο με ένα κλειδί απο κάτω και δεν μπορείς να κάνεις διαγραφή, ούτε κάν μετακίνηση σε φάκελο.. Σύνδεσα το κινητο με το USB και το έβαλα να κάνει αναζήτηση σε οτιδήποτε ξεκινάει απο ASPH και μέσα στα κρυφά αρχεία και στα αρχεία συστήματος, αλλα δεν βρήκε απολύτως τίποτα.... Τί κουλό είναι πάλι αυτό????
Link to comment
Share on other sites

Κάτι σαν αυτό π.χ ? http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=260453402801&ssPageName=STRK:MEWAX:IT Μετά από ένα μικρό search στο eBay ! ^^
Vi veri veniversum vivus vici
Link to comment
Share on other sites

Κάτι σαν αυτό π.χ ? http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=260453402801&ssPageName=STRK:MEWAX:IT Μετά από ένα μικρό search στο eBay ! ^^

 

Πολύ ωραία θήκη και φθηνή, αλλά εγώ την χρειάζομαι άμεσα ώστε να μην μείνει απροστάτευτο το κινητό στις διακοπές μου, και μια που είμαι ακόμα Αθήνα να την τσίμπαγα εάν έβρισκα.

Link to comment
Share on other sites

Ε μια ιδέα έριξα ! Δεν πρόκειται να βρεις πολλά πράγματα στα καταστήματα της Αθήνας πάντως..
Vi veri veniversum vivus vici
Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποίησα κατά λάθος το πλέγμα με τα 9 τετράγωνα στη φωτογραφική. Όσο και να το έψαξα δεν βρήκα πως να το απενεργοποιήσω. Ιδέα;
Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Ε μια ιδέα έριξα ! Δεν πρόκειται να βρεις πολλά πράγματα στα καταστήματα της Αθήνας πάντως..

 

Και καλά έκανες, έχω αγοράσει μία bugatti δερματινη( έτσι θελει να λέει) 19,90 ευρω

αλλά δεν ''μου κάνει'' Τέλος πάντων θα πορευτώ με αυτη προς το παρόν

Link to comment
Share on other sites

Aptaliko, από τις ρυθμίσεις, στο δεύτερο "TAB" (εκεί που ρυθμίζεις την αποθήκευση, την προεπισκόπηση κλπ), απενεργοποίησε τις "Οδηγίες" και θα είσαι οκ.
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω πλεον αλλαξα το Νokia N97 με το ΟΜΝΙΑ HD

Ειδαμε το φως το αληθινο,ανασταση κλπ.(καλα ξηγηθικες! :D)

 

Παιδιά νομίζω ότι έχω ενα πρόβλημα όπου δεν μπορώ να λύσω με τίποτα.... Υπάρχει ένα αρχείο το οποίο ονομάζεται "Asphalt4ACME3DSamsung" και το οποίο εμφανίζεται γύρω στις 50 φορες(!) μέσα στην έκθεση, στον Real Player και στην επιλογή ήχου απο τα προφίλ. Δοκίμασα να κάνω προσθαφαίρεση του παιχνιδιού Asphalt αλλά και να σβήσω και το αρχείο εγκατάστασης απο την Μαζική αποθήκευση, αλλα συνεχίζει να εμφανίζεται. Στην έκθεση δείχνει ένα εικονίδιο με έναν κεραυνό σε κάθε ένα αρχείο με ένα κλειδί απο κάτω και δεν μπορείς να κάνεις διαγραφή, ούτε κάν μετακίνηση σε φάκελο.. Σύνδεσα το κινητο με το USB και το έβαλα να κάνει αναζήτηση σε οτιδήποτε ξεκινάει απο ASPH και μέσα στα κρυφά αρχεία και στα αρχεία συστήματος, αλλα δεν βρήκε απολύτως τίποτα.... Τί κουλό είναι πάλι αυτό????
Εχω και εγω ακριβως το ιδιο προβλημα....:blink:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά νομίζω ότι έχω ενα πρόβλημα όπου δεν μπορώ να λύσω με τίποτα.... Υπάρχει ένα αρχείο το οποίο ονομάζεται "Asphalt4ACME3DSamsung" και το οποίο εμφανίζεται γύρω στις 50 φορες(!) μέσα στην έκθεση, στον Real Player και στην επιλογή ήχου απο τα προφίλ. Δοκίμασα να κάνω προσθαφαίρεση του παιχνιδιού Asphalt αλλά και να σβήσω και το αρχείο εγκατάστασης απο την Μαζική αποθήκευση, αλλα συνεχίζει να εμφανίζεται. Στην έκθεση δείχνει ένα εικονίδιο με έναν κεραυνό σε κάθε ένα αρχείο με ένα κλειδί απο κάτω και δεν μπορείς να κάνεις διαγραφή, ούτε κάν μετακίνηση σε φάκελο.. Σύνδεσα το κινητο με το USB και το έβαλα να κάνει αναζήτηση σε οτιδήποτε ξεκινάει απο ASPH και μέσα στα κρυφά αρχεία και στα αρχεία συστήματος, αλλα δεν βρήκε απολύτως τίποτα.... Τί κουλό είναι πάλι αυτό????

 

Παιδια καλησπερα και απο εμενα, καταρχην θα ηθελα να πω ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ σε ολους οσους με τις απαντησεις σου στα ποστ μου η σε ποστ αλλων πρωτον με βοηθησαν να αποφασισω να παρω τελικα αυτο το απιστευτο κινητο(και την tv που ειναι ψιλοτρελλα), και δευτερον αφου το πηρα μου ελυσαν ενα ΣΩΡΟ αποριες , ειναι και το πρωτο μου smartphone. ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΟΥΣ λοιπον και παλι, τα ονοματα ειναι πολλα και δεν θελω να αδικησω κανεναν, ετσι και αλλιως εχω διαβασει ολο το thread απο την πρωτη σελιδα και στανταρ θα ξεχασω καποιον αν τα αναφερω.

 

Τωρα, ενταξει, το κινητο οντως τα σπαει, αλλα εχω και εγω το ΙΔΙΟ ακριβως προβλημα με τον φιλο . Μονο που εμενα μου ονομαζει αυτα τα αρχειακια, τα οποια μου εχουν γ(ε)μισει την Εκθεση, ClientInfo. Δεν μπορω ουτε εγω να τα διαγραψω, ουτε να κανω τιποτα! Εχει κανεις το ιδιο προβλημα?! Τι ειναι αυτα?! Σπασιμο νο 2: το οτι η εκ8εση ειναι γεματη απο τα εικονιδιακια του Νdrive μονο και μονο επειδη η καρτα ειναι μεσα, σπασιμο νο3 : που πας να κανεις update στο Pc Studio και σου λεει το κινητο δεν υποστηριζεται. αν και το τελευταιο μαλλον απο οτι διαβαζω σημαινει:"αγορι μου ζεις στην Ουγκαντα , δεν θα βγαλουμε ποτε για σενα update"(Με καθε σεβασμο στους κατοικους της Ουγκαντας :)

Mε τα αλλα δυο θεματακια, ειδικα το πρωτο, τι κανουμε ομως?! Οεο?!:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με το NDRIVE εγώ το έλυσα πηγαίνοντας (μέσω υπολογιστή απο το USB) στον φάκελο του NDRIVE>Images Favorites> και σε κάθε έναν φάκελο απο τους τρεις, μάρκαρα όλα τα εικονίδια και επέλεξα απο τις ιδιότητες "Μόνο για ανάγνωση" και "Κρυφό", και απο τότε δεν μου τα ξαναεμφάνισε στην έκθεση.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα και απο εμενα, καταρχην θα ηθελα να πω ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ σε ολους οσους με τις απαντησεις σου στα ποστ μου η σε ποστ αλλων πρωτον με βοηθησαν να αποφασισω να παρω τελικα αυτο το απιστευτο κινητο(και την tv που ειναι ψιλοτρελλα), και δευτερον αφου το πηρα μου ελυσαν ενα ΣΩΡΟ αποριες , ειναι και το πρωτο μου smartphone. ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΟΥΣ λοιπον και παλι, τα ονοματα ειναι πολλα και δεν θελω να αδικησω κανεναν, ετσι και αλλιως εχω διαβασει ολο το thread απο την πρωτη σελιδα και στανταρ θα ξεχασω καποιον αν τα αναφερω.

 

Τωρα, ενταξει, το κινητο οντως τα σπαει, αλλα εχω και εγω το ΙΔΙΟ ακριβως προβλημα με τον φιλο . Μονο που εμενα μου ονομαζει αυτα τα αρχειακια, τα οποια μου εχουν γ(ε)μισει την Εκθεση, ClientInfo. Δεν μπορω ουτε εγω να τα διαγραψω, ουτε να κανω τιποτα! Εχει κανεις το ιδιο προβλημα?! Τι ειναι αυτα?! Σπασιμο νο 2: το οτι η εκ8εση ειναι γεματη απο τα εικονιδιακια του Νdrive μονο και μονο επειδη η καρτα ειναι μεσα, σπασιμο νο3 : που πας να κανεις update στο Pc Studio και σου λεει το κινητο δεν υποστηριζεται. αν και το τελευταιο μαλλον απο οτι διαβαζω σημαινει:"αγορι μου ζεις στην Ουγκαντα , δεν θα βγαλουμε ποτε για σενα update"(Με καθε σεβασμο στους κατοικους της Ουγκαντας :)

Mε τα αλλα δυο θεματακια, ειδικα το πρωτο, τι κανουμε ομως?! Οεο?!:wacko:

 

Αφού τα άλλα δυο θεματάκια έχουν καλυφθεί και απαντηθεί θα σου απαντήσω τι έκανα εγώ σε τέτοια περίπτωση που έτυχε μια φορά,FORMAT ξεγυρισμένο(δηλαδή το *#7370) και μορφοποίηση μαζικής μνήμης στο καπάκι,δυστυχώς τα χάνεις όλα και φτου κι΄απ΄την αρχή(δεν βρήκα workaround για αυτό το θέμα οπότε το format είναι μονόδρομος για μας τους "Συμπιάδες"),αλλά τουλάχιστον είναι μια λύση που 99% εξασφαλίζει την ηρεμία του χρήστη ενός Σύμπιαν κινητού.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με το NDRIVE εγώ το έλυσα πηγαίνοντας (μέσω υπολογιστή απο το USB) στον φάκελο του NDRIVE>Images Favorites> και σε κάθε έναν φάκελο απο τους τρεις, μάρκαρα όλα τα εικονίδια και επέλεξα απο τις ιδιότητες "Μόνο για ανάγνωση" και "Κρυφό", και απο τότε δεν μου τα ξαναεμφάνισε στην έκθεση.

Φιλε μου το δοκιμαζω αλλα οταν μαρκαρω τα εικονιδια στις ιδιοτητες δεν μου βγαζει τις επιλογες που αναφερεις...:confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου το δοκιμαζω αλλα οταν μαρκαρω τα εικονιδια στις ιδιοτητες δεν μου βγαζει τις επιλογες που αναφερεις...:confused:

 

Είναι αδύνατον.. Τι σύστημα έχεις?? Εγώ Windows Vista και απ'ότι θυμάμαι δεν υπάρχει έκδοση των Windows που να μην έχει αυτές τις επιλογές στην καρτέλα "Γενικά" για ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ αρχείο. Σίγουρα επέλεξες μαζική μεταφορά στο κινητό όταν σύνδεσες το USB? Πήγες στον φάκελο NDRIVE/Ιmages Favorites/> στην καρτα μνήμης? Εαν διαλέξεις ένα αρχείο μόνο του και δεξί κλίκ>Ιδιότητες στα χαρακτηρηστικά δεν έχει αυτές τις επιλογές? Εαν όχι τότε μάλλον δεν έχεις δικαιώματα διαχειριστή ή κάποιος σου τα έχει κλείσει κατά την εγκατάσταση των Windows. Αυτό είναι άλλο θέμα όμως νομίζω (οff topic) και πρέπει να αναφερθείς αλλου.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung GT-i8910 HD

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...