Jump to content

Samsung GT-i8910 HD


spazoklabanias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είναι φυσικό να μην σ' αφήνει να το αναβαθμίσεις αφού βλέπει προφανώς ID άλλης χώρας!

Υπάρχει τρόπος να το ξεπεράσεις ρίξε μια ματιά εδώ

 

δηλαδη κανεις αναβαθμιση στη νεα ρομ την ιταλικη και μετα περνας την ελληνικη ρομ?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια σκέφομαι να αγoράσω το ομνια HD. Έχω μια επιδότηση και θα το πάρω από την vodαf. Είναι κλειδωμένο απο την vodaf ??

θα ήθελα να σας ρωτήσω στο κινητό τι είναι κλειδωμένο μέσα και τι πρέπει να πληρώσεις για να ξεκλειφωθεί, θα μπορώ να έχω free gps?

Μπορώ να εγαταστήσω το msn ?. Γενικά τι αρνητικά έχει που είναι symbian

Link to comment
Share on other sites

Αντε τώρα να δούμε τι θα την κάνουμε την επιδότηση της Wind ...:X

 

Λες να περιμένουμε για το OMNIA II...???

Νομίζω όμως ότι 8α είναι υποδεέστερο σε όλους τους τομεις...

 

Μάλλον το HD δεν το "γλυτώνουμε" !!! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι θα γίνει . του δίνω μέχρι το Τέλος του μήνα διορία ....:lol: .

Απο τον Μαιο Περιμένω να παρουσιαστούν . Εχασα 2 μήνες και παμε για τον 3ο .

HD ή II . Δεν είναι μεγάλες οι διαφορές .

( Το καλό για το II και αυτό που με κάνει να σκέφτομαι είναι να δώ τι σόι λειτουργικό θα είναι το 6,5 και τα πρώτα reviews για το II )

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως πήρα τηλέφωνο στη VODAFONE και μου είπαν δεν έχουν ιδέα γι'αυτό το τηλέφωνο. Τώρα από που μαθαίνετε ότι θα έρθει μέχρι τέλος της βδομάδας...δε ξέρω...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως πήρα τηλέφωνο στη VODAFONE και μου είπαν δεν έχουν ιδέα γι'αυτό το τηλέφωνο. Τώρα από που μαθαίνετε ότι θα έρθει μέχρι τέλος της βδομάδας...δε ξέρω...

Αφού στα περισσότερα καταστήματα βόνταφον είναι τοιχοκολλημένη αφίσα με το μοντέλο απ'έξω πώς γίνεται να μην ξέρουν?

Link to comment
Share on other sites

και παλι σημερα που περασα απο Γερμανος μου ειπαν οτι το περιμενουν πολυ συντομα.
Link to comment
Share on other sites

με αυτες ακουγεται πιο δυνατα και καθαρα.

 

υπάρχει αντίστοιχο μενού στο 8910 για αυτές τις ρυθμίσεις....

επίσης σκοπεύω να αγορασω το omnia 8910 από vodafone οι ρυθμίσεις αυτές γίνονται στο ήδη εγκατεστημένο firmware η χρειάζεται να το ''σπάσω''.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μην ανησυχείτε, η Vodafone θα το έχει σίγουρα στο τέλος της εβδομάδας.

Δεν είναι όλοι οι υπάλληλοι τόσο ενημερωμένοι για τις συσκευές που ΘΑ κυκλοφορήσουν.

Κακώς βέβαια, αλλά δείτε το κι από τη δική τους πλευρά. Είναι παιδιά που δουλεύουν εκεί για να βγάλουν ένα μισθό, χωρίς ίσως καμιά γνώση στο αντικείμενο, πέραν της μικρής τους εμπειρίας.

Απέναντί τους έχουν εμάς που είμαστε όλη μέρα on line Με τα πιο εξειδικευμένα φόρουμς στο χώρο.

Είναι δυνατό να τα βγάλουν πέρα;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και παλι σημερα που περασα απο Γερμανος μου ειπαν οτι το περιμενουν πολυ συντομα.

 

Δεν παίζει τέτοιο σενάριο ... δυστυχώς.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω να μου ειπε ψεμματα ο υπευθυνος του καταστηματος που ειναι και γνωστος μου,τι λογο θα ειχε αφου του ειπα οτι ενδιαφερομαι μονο για το συγκεκριμενο κινητο
Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω να μου ειπε ψεμματα ο υπευθυνος του καταστηματος που ειναι και γνωστος μου,τι λογο θα ειχε αφου του ειπα οτι ενδιαφερομαι μονο για το συγκεκριμενο κινητο

 

Λόγοι υπάρχουν πολλοί από το να μην ξέρει και ο ίδιος τη κατάσταση μέχρι και να μη θέλει να σε χάσει από πελάτη. Το θέμα είναι ότι δεν θα μπορεί να σου πουλήσει κάτι που δεν θα βάλει ποτέ στο μαγαζί του.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Eipan 8a to feroun tin paraskeui stin vodafone rotisa simera.

 

 

Tha eiani kleidomeno apo tin vodafone ?

 

Μην χρησιμοποιείς greeklish. Χρησιμοποίησε πεζούς ελληνικούς χαρακτήρες ώστε τα μηνύματά σου να είναι πιο ευανάγνωστα. Διάβασε και την σχετική ανακοίνωση:

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει αντίστοιχο μενού στο 8910 για αυτές τις ρυθμίσεις....

επίσης σκοπεύω να αγορασω το omnia 8910 από vodafone οι ρυθμίσεις αυτές γίνονται στο ήδη εγκατεστημένο firmware η χρειάζεται να το ''σπάσω''.

γινονται στο υπαρχον, δεν εσπασα τιποτα. ακολουθησα τις οδηγιες απλα.

Link to comment
Share on other sites

Επειδη ειχα στο παρελθον HTC με windows και ειχα τωρα σκοπο να παω προς το Omnia II , μαλλον αρχιζω σιγα σιγα να κλεινω προς το HD.

Ειμαι ομως ακομα σε διλημα και απλα θα θελα να ρωτησω αν θα μπορουμε να βαζουμε εφαρμογες χωρης προβληματα , καθως τωρα ειμαι κατοχος του Ν95 8 gb και εχω περασει το τελευταιο firmware και δεν με αφηνει να περασω τιποτα απο εφαρμογες , ολο unsigned μου λεει.

Λετε και τo Symbian του HD να κανει τα ιδια η ειναι πιο free ?

Link to comment
Share on other sites

και επανερχομαι και ρωτω,

απο την στιγμη που ο γερμανος πουλαει samsung και φυσικα ακομα πουλαει το omnia το ι900,γιατι αποκλειεται να φερει και το HD;

Link to comment
Share on other sites

Επειδη ειχα στο παρελθον HTC με windows και ειχα τωρα σκοπο να παω προς το Omnia II , μαλλον αρχιζω σιγα σιγα να κλεινω προς το HD.

Ειμαι ομως ακομα σε διλημα και απλα θα θελα να ρωτησω αν θα μπορουμε να βαζουμε εφαρμογες χωρης προβληματα , καθως τωρα ειμαι κατοχος του Ν95 8 gb και εχω περασει το τελευταιο firmware και δεν με αφηνει να περασω τιποτα απο εφαρμογες , ολο unsigned μου λεει.

Λετε και τo Symbian του HD να κανει τα ιδια η ειναι πιο free ?

Όλα, όσον αφορά την εγκατάσταση εφαρμογών, είναι ακριβώς τα ίδια. Αλλά, δεν χρειάζεται να σε αγχώνει το γεγονός με τις unsigned εφαρμογές. Τα πράγματα είναι πάρα πολύ απλά. Με το που πάρεις την συσκευή, θα ζητήσεις πιστοποιητικό από το OPDA, θα υπογράψεις το HelloOx και θα την χακάρεις. Από κει και πέρα, θα εγκαθιστάς τα πάντα χωρίς κανένα πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μην ανησυχείτε, η Vodafone θα το έχει σίγουρα στο τέλος της εβδομάδας.

Δεν είναι όλοι οι υπάλληλοι τόσο ενημερωμένοι για τις συσκευές που ΘΑ κυκλοφορήσουν.

Κακώς βέβαια, αλλά δείτε το κι από τη δική τους πλευρά. Είναι παιδιά που δουλεύουν εκεί για να βγάλουν ένα μισθό, χωρίς ίσως καμιά γνώση στο αντικείμενο, πέραν της μικρής τους εμπειρίας.

Απέναντί τους έχουν εμάς που είμαστε όλη μέρα on line Με τα πιο εξειδικευμένα φόρουμς στο χώρο.

Είναι δυνατό να τα βγάλουν πέρα;

 

 

φιλε μου εχεις μεγαλο δικιο . η ευθυνη ειναι περα για περα της εταιρειας που ειναι ανικανη να ενημερωνει τα υποκαταστηματα της.δεν μιλαμε για την ειδικευση των υπαλληλων και το ποσο καλα ξερουν να μας πουν το τι υπαρχει σε μια συσκευη(ειναι γνωστο οτι οι πλειονοτητα ξερει ελαχιστα) αλλα για μια στοιχειωδη ενημερωση στη διαθεσιμοτητα των προιοντων.ελεος στειλτε εναα φαξ να ξερουμε

Αγγελίες μόνο στο Buy & Sell forum
Link to comment
Share on other sites

εγω πηγα σημερα vodafon ιεραπετρας και ενω το ειχαν στο τζαμι φωτο λεω το omnia hd ποτε θα ερθει και μου λενε δεν υπαρχει τετοιο τηλ.αμεσως λεω το i8910 και μου ειπαν αυτο ερχεται κατοπιν παραγγελιας!ισως να το γνωριζουν ετσι και οχι hd:)
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά πέρασα το Σάββατο από vodafone στη Πάτρα και ρώτησα για το i8910 μου είπε πως δεν το είχε στην αποθήκη αλλά όταν το φέρει η αποθήκη θα το έχει σε περίπου 2 μέρες. Βεβαίως δεν ήξερε πότε θα το φέρει η αποθήκη!
Link to comment
Share on other sites

ελπιζω και το πλαισιο να το φερει συντομα.

τουλαχιστον απο την αλλη εβδομαδα να υπαρχει

διαθεσιμο.:D:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung GT-i8910 HD

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...