Jump to content

Samsung GT-i8910 HD


spazoklabanias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εδώ και μερικές μέρες όταν είμαι στο διαδίκτυο και φορτώνω μία είκονα, όταν πάω στις επιλογές για αποθήκευση με πετάει ελαφρώς εξώ από τη διαδικασία αποθήκευσης βλέποντας παρόλα αυτά την εικόνα. Μήπως έχω ενεργοποιήσει/απενεργοποιήσει κάτι κατά λάθος; Αυτό μου το κάνει σε όλα τα site που επισκέπτομαι και σε κάθε φωτογραφία που προσπαθώ να αποθηκεύσω. Ιδέα;
Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στην V4 του γερμανου με τον opera mobile παρατηρησα οτι οταν ανοιγεις το facebook ειναι τροποποιημενο και οχι το ιδιο οπως στον υπολογιστη,τσεκαρα τις ρυθμησεις και δεν εχω ενεργοποιησει το mobile view εχω μονο το view images kai to opera tourbo....το περιεργο ειναι οτι πριν την αλλαγη ρομ ειχα μια beta εκδοση του Opera που το FB ηταν ακριβως το ιδιο οπως οταν το ανοιγεις απο το pc σου...

ξερει κανεις πως μπορω να το επαναφερω σε αυτη την κατασταση....ειναι ρυθμισεις μεσα απο τον opera ή ρυθμισεις του facebook? Δε θυμαμαι και ποια beta εκδοση ηταν για να την ξαναπερασω :(

Link to comment
Share on other sites

τελικα δεν μας ειπες τι εγινε με την οθονη σου, το δικο μου ειναι στο service κ εντος εγγυησης αλλα με πανε απο εβδομαδα σ εβδομαδα λογω ελλειψεις ανταλλακτικου

Έχεις δίκιο, καθυστέρησα... Από Παρασκευή 14 Μαΐου το παρέλαβα Τρίτη πρώτη Ιουνίου το πρωί. Τηλέφωνα πήρα μόνο τρία και πέρασα μια φορά απο εκεί σε αυτό το διάστημα. Πέρασα κατευθείαν την V5. Εκεί δεν ρώτησα πολλά γιατί είχα το άγχος του γερμανού. Πάλι καλά που δεν κοιτάνε την έκθεση γιατί εμφανίστηκαν όλα τα εικονίδια από ttpod και λοιπές εφαρμογές του γερμανού. Με άγχωσε ένας κύριος που περιμενε στην σειρά όταν μου είπε πως έγινε από μικρογρατζουνιά και (μην γελάσετε) ακόμη δεν έβγαλα την ζελατίνα :knife: . Έχει σημασία τι ζελατίνα θα βάλω ή να βάλω όποια βρω;

Link to comment
Share on other sites

εχω βαλει την V5 και το βιντεο μου βγαινει σε 23f/s , εχω την εντυπωση οτι στην V4 το ειχαμε σε 24f/s , και ο ηχος ειναι bit rate 48 kbps , ενω στην V4 ειναι 96kbps.

Εχετε και σεις τα ιδια οσοι βαλατε την V5.

Παντως ρε παιδια οταν ειχα παρει το κινητο πριν κανα χρονο και κατι, με την rom της vodafone, το βιντεο που χα τραβηξει (εστω και 21f/s) ηταν κρυσταλο !!!!!!! ενω με τις rom του γερμανου εχω την εντυπωση οτι πιξελιαζει λιγακι.

Aχ γερμανε !!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα :)

Έχω ακόμα την αρχική ρομ της vodafone και θέλω να την αλλάξω (δεν ξέρω πολλά για την διαδικασία και επίσης δεν έχω τον χρόνο και την γνώση να ψάχνω μία μία τις εφαρμογές για να τις βάλω). Από αυτά που έχω διαβάσει ως τώρα υπάρχουν 2 ρομς; Η HV-5 και η HV-4 με το contents pack; Σκέφτομαι να προσπαθήσω την HV-4 λόγω των έτοιμων εφαρμογών, αλλά τελικά η πιο νέα έκδοση είναι σε κάτι σημαντικό καλήτερη; Το contents pacκ μπορώ να το βάλω και σε αυτήν; Ποια από τις δύο να περάσω;Ακόμα δεν έχω καταλάβει ακριβώς την διαδικασία, υπάρχει κάτιπου πρέπει οπωσδήποτε να προσέξω για να μην το χαλάσω; Ευχαριστώ εκ των προτέρων για κάθε πιθανή βοήθεια..

 

Καταρχήν διάβασε αυτό το ποστ.

Έχει όλα τα βήματα ένα προς ένα που πρέπει να ακολουθήσεις για να περάσεις οποιαδήποτε ρομ! Αν είναι να περάσεις κάποια ρομ πέρνα την V5 που είναι πιο καινούργια και έχει και τον επεξεργαστή στα 600Mhz από τα 550Mhz με την χρήση ενός απλού patch! ;)

Τις εφαρμογές τις περνάς και μόνος σου οπότε μην μασάς από content pack κλπ.Αν και έχω να ομολογήσω ότι ήταν πολύ βολικό..... :O

Λινκς θα βρεις στην υπογραφή μου και στο blog του γερμανού φυσικά! :)

 

Στην V4 του γερμανου με τον opera mobile παρατηρησα οτι οταν ανοιγεις το facebook ειναι τροποποιημενο και οχι το ιδιο οπως στον υπολογιστη,τσεκαρα τις ρυθμησεις και δεν εχω ενεργοποιησει το mobile view εχω μονο το view images kai to opera tourbo....το περιεργο ειναι οτι πριν την αλλαγη ρομ ειχα μια beta εκδοση του Opera που το FB ηταν ακριβως το ιδιο οπως οταν το ανοιγεις απο το pc σου...

ξερει κανεις πως μπορω να το επαναφερω σε αυτη την κατασταση....ειναι ρυθμισεις μεσα απο τον opera ή ρυθμισεις του facebook? Δε θυμαμαι και ποια beta εκδοση ηταν για να την ξαναπερασω :(

 

Μάλλον προσθέσανε στο facebook headers για τον opera mobile ώστε το site αυτόματα να αναγνωρίζει ότι ο χρήστης μπαίνει από κινητό και από αυτόν τον browser και εμφανίζει ένα πολύ lite site για να μην τραβάει πολλά δεδομένα (έξυπνο άμα μπαίνεις από 3G ;))

 

Αν κατέβεις κάτω κάτω θα δεις ότι έχει επιλογή για "touch site" που μοιάζει πάρα πολύ στην εφαρμογή που υπάρχει για το symbian.Επίσης κάπου εκεί κάτω (στο facebook) θα δεις να λέει και "normal site" το οποίο είναι η μορφή του site που εμφανίζεται και στους υπολογιστές μας! :D

 

εχω βαλει την V5 και το βιντεο μου βγαινει σε 23f/s , εχω την εντυπωση οτι στην V4 το ειχαμε σε 24f/s , και ο ηχος ειναι bit rate 48 kbps , ενω στην V4 ειναι 96kbps.

Εχετε και σεις τα ιδια οσοι βαλατε την V5.

Παντως ρε παιδια οταν ειχα παρει το κινητο πριν κανα χρονο και κατι, με την rom της vodafone, το βιντεο που χα τραβηξει (εστω και 21f/s) ηταν κρυσταλο !!!!!!! ενω με τις rom του γερμανου εχω την εντυπωση οτι πιξελιαζει λιγακι.

Aχ γερμανε !!!!!!!!!!!

 

Δυστυχώς δεν μπορώ να βρω κάνα βίντεο που να τράβηξα με την V4 για να συγκρίνω το bitrate του ήχου, σε ποιο παλιές εκδόσεις πάντως όντως ήτανε 96Kbps αντί 48kbps...

 

Το mediainfo πάντως εμένα 24fps μου βγάζει.... :confused:

 

General
Complete name                    : F:\Videos\Camera\05062010\05062010A1\Βίντεο002.mp4
Format                           : MPEG-4
Format profile                   : Base Media / Version 2
Codec ID                         : mp42
File size                        : 16.2 MiB
Duration                         : 19s 83ms
Overall bit rate                 : 7 116 Kbps
Encoded date                     : UTC 2010-06-04 22:44:56
Tagged date                      : UTC 2010-06-04 22:44:56

Video
ID                               : 1
Format                           : MPEG-4 Visual
Format profile                   : Simple@L6
Format settings, BVOP            : No
Format settings, QPel            : No
Format settings, GMC             : No warppoints
Format settings, Matrix          : Default (H.263)
Codec ID                         : 20
Duration                         : 19s 83ms
Bit rate mode                    : Constant
Bit rate                         : 7 065 Kbps
Nominal bit rate                 : 9 227 Kbps
Width                            : 1 280 pixels
Height                           : 720 pixels
Display aspect ratio             : 16:9
Frame rate mode                  : Constant
Frame rate                       : 24.000 fps
Resolution                       : 8 bits
Colorimetry                      : 4:2:0
Scan type                        : Progressive
Bits/(Pixel*Frame)               : 0.319
Stream size                      : 16.1 MiB (99%)
Encoded date                     : UTC 2010-06-04 22:44:56
Tagged date                      : UTC 2010-06-04 22:44:56

Audio
ID                               : 2
Format                           : AAC
Format/Info                      : Advanced Audio Codec
Format version                   : Version 4
Format profile                   : LC
Format settings, SBR             : No
Codec ID                         : 40
Duration                         : 18s 944ms
Bit rate mode                    : Constant
Bit rate                         : 48.0 Kbps
Channel(s)                       : 1 channel
Channel positions                : C
Sampling rate                    : 16.0 KHz
Stream size                      : 111 KiB (1%)
Encoded date                     : UTC 2010-06-04 22:44:56
Tagged date                      : UTC 2010-06-04 22:44:56

Xiaomi Mi 5s Plus - MI Globe 9.6.13 - TWRP 3.2.3

Onda v975m v3 - 4.4.2 (Rozak's 2.0.1 - 4GB) - TWRP Recovery by SciBee

Galaxy S4 - LineageOS 16.0

Link to comment
Share on other sites

παιδια απο τοτε που ο γερμανος διορθωσε το video(24fsp) το bitrate του ήχου ηταν 48kbps απο εκει και μετα!!

φιλε jimmis1974 συμφονο στο οτι με την μαμισια ρομ το video μπωρει να ηταν να ηταν λιγο καθαρο αλλα στην μαμισια rom οταν τραβουσες video καποιον την μερα και αν εκανε καποιες κινησεις αποτομες το κην. δεν προλαβενε να τα γραψει και εβλεπες στο video μετα οτι υπαρχουν καποια κενα μαλλον φταιγανε τα πεσμενα fsp και τον χαλια ηχο που τραβουσε!!και τα 23fsp που βλεπεις στο κην.σου δεν ειναι 23 αλλα 23.976!!!!

 

 

εχεται παρατηρησει καποια διαφορα στην μπαταρια του κηνητου με την καινουργια ρομ γερμανου εινα καλητερη η οχι?? και αν ναι ποσο σας κραταει η μπαταρια??

Link to comment
Share on other sites

Mafioze thx a lot τωρα εχω παλι το κανονικο facebook...λιγακι πιο δυσχρηστο αλλα δε πειραζει!!!

Ειχα γραψει πριν μερικες μερες οτι με την V4 του γερμανου ειχα τρελλο προβλημα με την μπαταρια...τελικα περασα την V5 και ολα δειχνουν να δουλευουν ρολοι,βεβαια δε ξερω να πω με σιγουρια το ποσο κραταει πλεον η μπαταρια...γιατι εχω ΜΟΝΙΜΑ ΑΝΟΙΧΤΟ ΤΟ SPB :D:D:D:D,παρολαυτα νομιζω πως η διαφορα ειναι χαοτικη....με την προηγουμενη κατασταση (V4) πιστευω στο 12ωρο 8α ηθελα φορτιση :P

Link to comment
Share on other sites

Εχω διαβασει διαφορα για την διαρκεια της μπαταριας, κατι για 4-5 ημερες... ! κλπ, που με ειχαν προβληματισει, αλλα μετα απο τοσες ημερες χρησης, επιβεβαιωνω αυτο που ισχυει για ολα τα PDA, οτι δλδ η μπαταρια δεν κραταει πανω απο 2 -το πολυ- ημερες με μια φυσιολογικη χρηση. Εγω φορτιζω καθε βραδυ, γιατι αν δεν το κανω την επομενη θα μεινω. Το ιδιο εκανα και στην ν4, το ιδιο και στην ν5. Απλα, η συσκευη εχει μια καλη 1500 αρα μπαταρια που σπανια θα σε αφησει την ιδια ημερα, που ειναι και το ζητουμενο σ΄ αυτου του ειδους τις συσκευες.

 

Επισης, με την αλλαγη που εκανα, μετα τη συμβουλη φιλου σε ποηγουμενα ποστ, στα mW του wifi (στην ισχυ εβαλα την τιμη 100 αντι 40), πιανω οτι επιανα και πριν με την ν4, δηλαδη η ισχυς του σηματος βελτιωθηκε.

Edited by keras
HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

μία ερώτηση. έχω εγκατεστημένο τον opera. το πρόβλημα όμως είναι ότι δεν κάνει αυτόματη ανανέωση του site που επισκέπτομαι όπως έκανε ο προεγκατεστημένος της samsung. και αυτό με εμποδίζει πάρα πολύ στη δουλειά μου αφού αναγκάζομαι συνέχεια να κάνω ανανέωση. υπάρχει κάποια λύση σε αυτό?
Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται!

 

Δίνω αγγλικά σε λίγο και επείγομαι..

Έχω περάσει 2 λεξικα (Collins και Slovo-κάτι), μου τα εγκαθιστά κανονικά και τα 2 και μετα δε μπορώ να τα βρω.. Στις εφαρμογές δεν είναι και όταν πάω να τα ξαναεγκαταστήσω μου λέει οτι είναι ήδη εγκατεστημένα και τρελαίνομαι!!

Υπάρχει καμιά λύση/πρόταση?

 

Ευχαριστώωωω!

Αγγελίες στο Buy & Sell Μόνο..
Link to comment
Share on other sites

HEEEEEEEELP...:cry::cry::cry:

Έχω συνδέσει το κινητό σε μπλε οθόνη για φλασάρισμα και μου βγάζει ότι λείπει το αρχείο "samsung symbian usb download driver". Το πατάω να εγκατασταθεί και μου λέει ότι είναι ήδη εγκατεστημένο...:wacko:

Τι να κάνω?Μπορώ να αποσυνδέσω το κινητό στην κατάσταση που είναι τώρα...?

HEEEEEEEELP PLEASEEEEEEEE:cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

HEEEEEEEELP...:cry::cry::cry:

Έχω συνδέσει το κινητό σε μπλε οθόνη για φλασάρισμα και μου βγάζει ότι λείπει το αρχείο "samsung symbian usb download driver". Το πατάω να εγκατασταθεί και μου λέει ότι είναι ήδη εγκατεστημένο...:wacko:

Τι να κάνω?Μπορώ να αποσυνδέσω το κινητό στην κατάσταση που είναι τώρα...?

HEEEEEEEELP PLEASEEEEEEEE:cry::cry:

 

Μην αγχώνεσαι το κινητό δεν έπαθε τίποτα!

Απλά κλείστο με το κουμπί και ξανά άνοιξε το! :)

 

Λογικά αφού ο driver δεν μπήκε σωστά δεν σου αφήνει να πατήσεις Download στο κινητό και να ξεκινήσει το φλασάρισμα οπότε ουσιαστικά ακόμη δεν έχεις κάνει τίποτα στο κινητό!

 

μία ερώτηση. έχω εγκατεστημένο τον opera. το πρόβλημα όμως είναι ότι δεν κάνει αυτόματη ανανέωση του site που επισκέπτομαι όπως έκανε ο προεγκατεστημένος της samsung. και αυτό με εμποδίζει πάρα πολύ στη δουλειά μου αφού αναγκάζομαι συνέχεια να κάνω ανανέωση. υπάρχει κάποια λύση σε αυτό?

 

Από ότι φαίνεται όχι.... :(

Και ούτε οι Skyfire έχει αυτή την δυνατότητα...

 

Εχω διαβασει διαφορα για την διαρκεια της μπαταριας, κατι για 4-5 ημερες... ! κλπ, που με ειχαν προβληματισει, αλλα μετα απο τοσες ημερες χρησης, επιβεβαιωνω αυτο που ισχυει για ολα τα PDA, οτι δλδ η μπαταρια δεν κραταει πανω απο 2 -το πολυ- ημερες με μια φυσιολογικη χρηση. Εγω φορτιζω καθε βραδυ, γιατι αν δεν το κανω την επομενη θα μεινω. Το ιδιο εκανα και στην ν4, το ιδιο και στην ν5. Απλα, η συσκευη εχει μια καλη 1500 αρα μπαταρια που σπανια θα σε αφησει την ιδια ημερα, που ειναι και το ζητουμενο σ΄ αυτου του ειδους τις συσκευες.

 

Ο καθένας μας ορίζει αλλιώς την "απλή χρήση"....

Άλλος μπορει να το έχει για την δουλεία του και να μην το κλεινει όλη την ημέρα κάτι που για αυτον είναι "απλή χρήση" και άλλοι μπορεί να το έχουν για what's up και να φεύγουν 2-3 τηλεφωνά την ημέρα και καμιά 50αρια μηνύματα! Απλή χρήση για κάποιον που γυρνάει τους δρόμους όλη μέρα είναι να ανοίξει το GPS μερικές φορές για να βρει τον δρόμο του όπως και να στείλει κάνα δυο μέιλ μέσω wifi ή 3G πχ.

 

Γενικά πάντως η μπαταρία μπορεί να καλύψει και την πιο απαιτητική χρήση χωρίς πτώση στην απόδοση.

Πχ το patch για τα 600Mhz δεν επηρεάζει καθόλου την μπαταρία ή και να το κάνει, αυτό δεν γίνεται αντιληπτό...

Edited by MaFiOzOS_88

Xiaomi Mi 5s Plus - MI Globe 9.6.13 - TWRP 3.2.3

Onda v975m v3 - 4.4.2 (Rozak's 2.0.1 - 4GB) - TWRP Recovery by SciBee

Galaxy S4 - LineageOS 16.0

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ..Το βρήκα, το απεγκατέστησα και το ξανα εγκατέστησα, το φλάσαρα και δουλέυουν όλα τέλεια..!Thanks :):):)

 

Για χρήση gps τι είναι πιο εύκολο να κάνω? Τα ovi maps λειτουργούν?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ..Το βρήκα, το απεγκατέστησα και το ξανα εγκατέστησα, το φλάσαρα και δουλέυουν όλα τέλεια..!Thanks :):):)

 

Για χρήση gps τι είναι πιο εύκολο να κάνω? Τα ovi maps λειτουργούν?

 

Είδες που σου είπα να μην ανησυχείς! :)

 

Μεγιά! :p

Την V5 πέρασες να φανταστώ....

 

Το ovi maps λειτουργεί μια χαρά αλλά πρέπει να περάσεις μια πειραγμένη έκδοση που λειτουργεί σωστά στο κινητό μας.Επίσης πρέπει να κατεβάσεις και χάρτες μέσω του Nokia Map Loader.

 

To ndrive που είχε το κινητό, δεν σε καλύπτει;

Xiaomi Mi 5s Plus - MI Globe 9.6.13 - TWRP 3.2.3

Onda v975m v3 - 4.4.2 (Rozak's 2.0.1 - 4GB) - TWRP Recovery by SciBee

Galaxy S4 - LineageOS 16.0

Link to comment
Share on other sites

Ναι όλα πήγαν καλά τελικά...την V5 πέρασα! Το πήρα πρόσφατα και δεν είχε το ndrive:( Φεύγω ταξίδι σε λίγο και θέλω να χρησιμοποιήσω το gps αλλά δεν ξέρω ακριβώς πως ...

 

Ευχαριστώ και πάλι :):)

Link to comment
Share on other sites

Ναι όλα πήγαν καλά τελικά...την V5 πέρασα! Το πήρα πρόσφατα και δεν είχε το ndrive:( Φεύγω ταξίδι σε λίγο και θέλω να χρησιμοποιήσω το gps αλλά δεν ξέρω ακριβώς πως ...

 

Ευχαριστώ και πάλι :):)

 

Δυστυχώς τα GPS για το Omnia HD δεν είναι το φόρτε μου....

Δεν οδηγώ και δεν μου χρειάστηκε ποτέ, και κάνα 2 φορές που ήμουνα σε αμάξι φίλου το ndrive που είχε το κινητό όταν το αγόρασα με κάλυψε.

 

Αν θες να δοκιμάσεις το OVI Maps που είναι και τζαμπέ κατέβασε το από εδώ!

Xiaomi Mi 5s Plus - MI Globe 9.6.13 - TWRP 3.2.3

Onda v975m v3 - 4.4.2 (Rozak's 2.0.1 - 4GB) - TWRP Recovery by SciBee

Galaxy S4 - LineageOS 16.0

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς τα GPS για το Omnia HD δεν είναι το φόρτε μου....

Δεν οδηγώ και δεν μου χρειάστηκε ποτέ, και κάνα 2 φορές που ήμουνα σε αμάξι φίλου το ndrive που είχε το κινητό όταν το αγόρασα με κάλυψε.

 

Αν θες να δοκιμάσεις το OVI Maps που είναι και τζαμπέ κατέβασε το από εδώ!

 

ΟΚ!! Θα δοκιμάσω το ovi maps...Ευχαριστώ πολύ:)

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μαφιοζε να γνωριζεις αν υπαρχει καποιο gps με 3D απεικονιση για το κινητο μας?

Το ΝDrive νομιζω εχει μια τετοια επιλογη αλλα δεν ειδα καποια αλλαγη οταν την ενεργοποιησα!

Link to comment
Share on other sites

φιλε nightmare_gr το ndrive εχει 3D απεικονιση οχι για ολες της πολεις φυσικα πρεπει να κατεβασεις τους χαρτες με 3D απεικονιση και να τα περασεις στο ndrive και θα εισαι οκ!!

 

για μενα τα καλητερα προγραματα πλοηγησης το ndrive και garmin!!

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν για το NDrive χαρτες σε μορφη raster, που στην ουσια δουλευουν επανω στον χαρτη, σαν ραστερ και απεικονιζουν κτιρια, δενδρα, κλπ, σαν να βλεπεις το εδαφος απο δορυφορο. Υπαρχουν πολλες μεγαλες ελληνικες πολεις, τα αρχεια ειναι μεγαλα, και αν τις βαλεις ολες, καταλαμβανουν μερικα γιγα μνημης. Δεν τα χρησιμοποιω γιατι ουσιαστικα ειναι περισσοτερο εφε, δεν βλεπεις τις ονομασιες των δρομων. Αν θελεις πλοηγηση με λεπτομερειες, δεν βοηθανε, θεωρω. Ειναι εντυπωσιακα, αλλα οχι για κατ΄ εξοχην πλοηγηση που θα σε βοηθησει στην δυσκολη στιγμη.
HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

το πιό γαμάτο θα ήταν το road view της google ή τουλάχιστον ένα augment reality προγραμμα το οποίο με βάση την κάμερα του κινητού θα σου δίνει οδηγίες και απεικονίσεις live.

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

ξέρει κανείς αν στην V5 του γερμανού γίνεται να έχουμε τον 3d taskmanager? επίσης τα goodies που είχε η προηγούμενη rom υπάρχουν πουθένα ανεβασμένα σε κανα zip?

thanks :)

Link to comment
Share on other sites

ξέρει κανείς αν στην V5 του γερμανού γίνεται να έχουμε τον 3d taskmanager? επίσης τα goodies που είχε η προηγούμενη rom υπάρχουν πουθένα ανεβασμένα σε κανα zip?

thanks :)

 

Στο παρακάτω λινκ θα βρεις τα άπαντα! :p

 

Goodies

 

Κατέβασε και κάνει εγκατάσταση αυτό που λέει: only 3D-taskmanager enable:

Xiaomi Mi 5s Plus - MI Globe 9.6.13 - TWRP 3.2.3

Onda v975m v3 - 4.4.2 (Rozak's 2.0.1 - 4GB) - TWRP Recovery by SciBee

Galaxy S4 - LineageOS 16.0

Link to comment
Share on other sites

στην v4 εμπαινα στο ovi stores με wlan κ κατεβαζα οτι ηθελα τωρα με την v5 μπαινει μονο με wap δεν μπορω να μπω με τιποτα με wlan κανω κατι εγω λαθος η ειναι προβλημα της v5?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μου το εκανε κι εμενα, η εκδοση που εχει στο GOODIES δεν δουλευει σωστα στην ν5. Περασα την εκδοση 5250 1_6_018 και δουλευει οκ Edited by keras
HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung GT-i8910 HD

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...