Jump to content

Samsung GT-i8910 HD


spazoklabanias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Βρηκα την απαντηση για οποιον δεν το ξερει ηδη. Τελικα δεν ειχαν σχεση οι δικες μου ρυθμισεις αυτες ειχαν να κανουν με την αυξηση της εντασης του ηχου σε ηχεια και κατα το music playback απο τα ακουστικα.

Πληκτρολογουμε *#0002*28346# στο τηλεφωνο και μπαινουμε στο μουσικο μενου.

Απο κει παμε στο μενου record και επιλεγουμε το 3 (camcordDSP_AMR).

Επιλεγουμε το πρωτο (tx micamp) και βαζουμε σαν value 24 αντι για 30 και παταμε διεση, για να παρει την τιμη.

Δεν ξεχναμε στο κεντρικο μενου να κανουμε backup και voila.. Εξαφανιζετε το bug με τον ενοχλητικο ηχο στο background κατα την διαρκεια της καταγραφης video ;)

 

Δυστυχώς αυτό το bug με έχει κάνει να το στείλω στο service το δικό μου, κ σε μερικούς άλλους άλλα κ σε εμένα παρά την αλλαγή αυτόν των ρυθμίσεων συνεχίζει να σφυρίζει κ να μην ακούγετε ο ήχος από το περιβάλλον...παρεμπίπτοντος είχα κ εγώ την αναβάθμιση g2 όταν διαπίστωσα το πρόβλημα.

 

 

μακάρι η βονταφον να ασχοληθεί για να φέρει τα updates των firmware στα ελληνικά κ μην μας αναγκάσει να έχουμε συνέχεια τα ξένα

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα δεν ειναι να λοκαρει απλως, αλλα στην πραξη ποσο γρηγορο ειναι; Δηλαδη παιρνεις την στροφη και στο δειχνει αμεσως; η μετα απο 2-3 δευτερολεπτα...;

Οχι και στην πλοήγηση(NDrive) ή ακολουθία του κέρσορα είναι πολύ ομαλή και ακριβής,τώρα αν σε μια στροφή καθυστερήσει 2-3"(δεν έχω παρατηρήσει κάτι) δεν χάλασε και ο κόσμος(λες και τα αμιγώς GPS αυτοκινήτου δουλεύουν πιο γρήγορα,δεν νομίζω;)-δοκιμασμένα),οι δορυφόροι είναι πολύ ψηλα και πάλι καλά να λέμε....:)

Link to comment
Share on other sites

5.00.50 εκδοση στο γνωστο μαγαζακι το βρισκεις.

 

Sorry για την ασχετοσύνη μου. Ποιο είναι το μαγαζάκι που είναι γνωστό σε όλους σας εκτός από εμένα; :O

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα και καλο καλοκαιρι σε ολους! ειμαι νεος στο φορουμ, και επειδη σκεφτομαι πολυ σοβαρα να παρω την προσφορα της Vodafone με την tv κλπ κλπ, εχω καποιες αποριες, ως υπερ-ασχετος στα smartphones,(ειναι το πρωτο μου), και ειπα να ζητησω την βοηθεια σας

 

1)τι ακριβως γινεται με το θεμα του n Drive? δηλαδη, στο δινουν μεσα σε καρτα και απο οτι καταλαβαινω εχεις και activation code, αλλα για να παιξει πρεπει να εχεις την καρτα μεσα στο κινητο? ποσες καρτες παιρνει το κινητο ταυτοχρονα? δηλαδη αυτη των 8 γιγα που παιρνεις με την αγορα πρεπει να την βγαζεις οταν θες να βαλεις την καρτα που εχει εγκατεστημενο το n Drive η οχι? σε κα8ε περιπτωση, αν δεν θες to n Drive αλλα θες να βαλεις καποιο αλλο, πχ το destinator, μπορεις να το κανεις? και πως?

 

2)τι γινεται με το θεμα των ελληνικων? ειναι εγκατεστημενα σε αυτο που πουλαει η vodafone η οχι? και αν ναι, χρειαζεται αναβαθμιση κατευθειαν το firmware? πως γινεται αυτη? το κινητο απο οτι καταλαβαινω εχει καποιο προγραμμα με το οποοιο το συνδεεις και το συγχρονιζεις με pc ετσι? αυτο το προγραμμα εχει επιλογη να κατεβαζεις και να εγκαθιστας updates, οπως κανει πχ το nokia pc suite? γενικα τι προβλημα εχει το firmware δεν μπορω να καταλαβω ακριβως απο αυτα που διαβαζω.

 

3)τωρα το θυμηθηκα, αλλα ηθελα να ρωτησω και για το n Drive αν εχει δυνατοτητα να κατεβαζεις νεους χαρτες απο καποιο site της εταιριας οταν αυτοι βγαινουν, oπως κανω πχ με το destinator, που εχω παρει και αυτο γνησιο , σε συσκευη gps βεβαια. μιλωντας για το destinator, εφοσον εχω γνησιο κλειδι, και στο site της εταιριας το εχει να το κατεβασεις ,μηπως μπορω να το κατεβασω και να το εγκαταστησω?(ακυρο, μολις ειδα οτι εχει να το κατεβασεις το dest 7 μονο για mls pna και windows mobile 2003 και 2005, oποτε υποθετω οτι προκειται για ασχετο λειτουργικο με το κινητο αυτο.)

 

4)κατι πολυ σημαντικο για μενα : mp3 μαλλον παιζει ετσι? (μην γελατε, δεν εχω ξαναπαρει smartphone :O) ακουστικα η συσκευασια μεσα εχει? ειναι καλα? με τα ηχεια τι γινεται ρε παιδια? σε αλλους παιζουν σε αλλους δεν παιζουν? μην το παρω και τα ηχεια ειναι χειροτερα απο το 5310 xpess music που εχω και τρελαθω!

και μια πολυ σημαντικη απορια(ακομα πιο σημαντικη μαλλον :p): ΑVI ΠΑΙΖΕΙ ?! ή πρεπει να τα μετατρεψω σε mp4 ή δεν ξερω και εγω σε τι αλλο?

Δηλαδη, αν βαλω μια ταινια μεσα σε μορφη avi, με ΕΝΣΩΜΑΤΩΜΕΝΟΥΣ υποτιτλους, θα την παιξει? περιττο να σας πω οτι για αυτο και μονο το λογο το παιρνω σχεδον, λογω οθοναρας:)

 

5)εγω θα το παρω με ενα προγραμμα που εχει 1 gb το μηνα ιντερνετ απο την Vodafone. προφανως μεσω 3g δικτυου. ολα καλα μεχρι εδω. αν ειμαι ομως καπου που εχει δωρεαν wifi, θα μπορω να μπαινω εκει στο δωρεαν δικτυο, ή στο ρουτερ του σπιτιου μου πχ, ή θα ΠΡΕΠΕΙ να τρωω απο το 1 γιγα της Vodafone?! γενικα ο browser τι λεει ειναι ευκολος?

 

6)bluetooth εχει , λειτουργει κανονικα οπως σε ολα τα αλλα κινητα?

 

7)η μπροστα οθονη τι ρολο παιζει? εχει βιντεοκληση?

 

σορι αν σας ζαλισα με τις πολλες αποριες μου, καθε βοηθεια και απαντηση απο ηδη κατοχους-χρηστες θα εκτιμηθει ΠΑΡΑ πολυ!

σας ευχαριστω εκ των προτερων:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα και καλο καλοκαιρι σε ολους! ειμαι νεος στο φορουμ, και επειδη σκεφτομαι πολυ σοβαρα να παρω την προσφορα της Vodafone με την tv κλπ κλπ, εχω καποιες αποριες, ως υπερ-ασχετος στα smartphones,(ειναι το πρωτο μου), και ειπα να ζητησω την βοηθεια σας

 

1)τι ακριβως γινεται με το θεμα του n Drive? δηλαδη, στο δινουν μεσα σε καρτα και απο οτι καταλαβαινω εχεις και activation code, αλλα για να παιξει πρεπει να εχεις την καρτα μεσα στο κινητο? ποσες καρτες παιρνει το κινητο ταυτοχρονα? δηλαδη αυτη των 8 γιγα που παιρνεις με την αγορα πρεπει να την βγαζεις οταν θες να βαλεις την καρτα που εχει εγκατεστημενο το n Drive η οχι? σε κα8ε περιπτωση, αν δεν θες to n Drive αλλα θες να βαλεις καποιο αλλο, πχ το destinator, μπορεις να το κανεις? και πως?

 

2)τι γινεται με το θεμα των ελληνικων? ειναι εγκατεστημενα σε αυτο που πουλαει η vodafone η οχι? και αν ναι, χρειαζεται αναβαθμιση κατευθειαν το firmware? πως γινεται αυτη? το κινητο απο οτι καταλαβαινω εχει καποιο προγραμμα με το οποοιο το συνδεεις και το συγχρονιζεις με pc ετσι? αυτο το προγραμμα εχει επιλογη να κατεβαζεις και να εγκαθιστας updates, οπως κανει πχ το nokia pc suite? γενικα τι προβλημα εχει το firmware δεν μπορω να καταλαβω ακριβως απο αυτα που διαβαζω.

 

3)τωρα το θυμηθηκα, αλλα ηθελα να ρωτησω και για το n Drive αν εχει δυνατοτητα να κατεβαζεις νεους χαρτες απο καποιο site της εταιριας οταν αυτοι βγαινουν, oπως κανω πχ με το destinator, που εχω παρει και αυτο γνησιο , σε συσκευη gps βεβαια. μιλωντας για το destinator, εφοσον εχω γνησιο κλειδι, και στο site της εταιριας το εχει να το κατεβασεις ,μηπως μπορω να το κατεβασω και να το εγκαταστησω?(ακυρο, μολις ειδα οτι εχει να το κατεβασεις το dest 7 μονο για mls pna και windows mobile 2003 και 2005, oποτε υποθετω οτι προκειται για ασχετο λειτουργικο με το κινητο αυτο.)

 

4)κατι πολυ σημαντικο για μενα : mp3 μαλλον παιζει ετσι? (μην γελατε, δεν εχω ξαναπαρει smartphone :O) ακουστικα η συσκευασια μεσα εχει? ειναι καλα? με τα ηχεια τι γινεται ρε παιδια? σε αλλους παιζουν σε αλλους δεν παιζουν? μην το παρω και τα ηχεια ειναι χειροτερα απο το 5310 xpess music που εχω και τρελαθω!

και μια πολυ σημαντικη απορια(ακομα πιο σημαντικη μαλλον :p): ΑVI ΠΑΙΖΕΙ ?! ή πρεπει να τα μετατρεψω σε mp4 ή δεν ξερω και εγω σε τι αλλο?

Δηλαδη, αν βαλω μια ταινια μεσα σε μορφη avi, με ΕΝΣΩΜΑΤΩΜΕΝΟΥΣ υποτιτλους, θα την παιξει? περιττο να σας πω οτι για αυτο και μονο το λογο το παιρνω σχεδον, λογω οθοναρας:)

 

5)εγω θα το παρω με ενα προγραμμα που εχει 1 gb το μηνα ιντερνετ απο την Vodafone. προφανως μεσω 3g δικτυου. ολα καλα μεχρι εδω. αν ειμαι ομως καπου που εχει δωρεαν wifi, θα μπορω να μπαινω εκει στο δωρεαν δικτυο, ή στο ρουτερ του σπιτιου μου πχ, ή θα ΠΡΕΠΕΙ να τρωω απο το 1 γιγα της Vodafone?! γενικα ο browser τι λεει ειναι ευκολος?

 

6)bluetooth εχει , λειτουργει κανονικα οπως σε ολα τα αλλα κινητα?

 

7)η μπροστα οθονη τι ρολο παιζει? εχει βιντεοκληση?

 

σορι αν σας ζαλισα με τις πολλες αποριες μου, καθε βοηθεια και απαντηση απο ηδη κατοχους-χρηστες θα εκτιμηθει ΠΑΡΑ πολυ!

σας ευχαριστω εκ των προτερων:)

 

Θα απαντήσω σε όσες ερωτήσεις σου θεωρώ εγώ ως on topic.

1) Αν βάλεις την κάρτα μνήμης που σου δίδεται με το κινητό(1gb) και περιέχει το Ndrive και διάφορους φακέλους σε card reader και έχεις στις επιλογές φακέλων των Windows ενεργοποιημένη την εμφάνιση κρυφών φακέλων τότε μπορείς να κάνεις copy/paste όλα τα αρχεία σε μια κάρτα μεγαλύτερης χωρητικότητας και θα δουλέψει μια χαρά(αφού κάνεις και την ενεργοποίηση βάσει των οδηγιών του NDrive),η 8άρα μνήμη που αναφέρεσαι δεν είναι κάρτα μνήμης αλλά ενσωματωμένη flash μαζική μνήμη του κινητού.

2)Εννοείται,ελληνικά και εν αναμονή της διάθεσης του όποιου νέου firmware μέσω της εφαρμογής Ενημέρωσης λογισμικού τηλεφώνου του PC Studio.

4)Εννοείται,ειδικά οι ταινίες που κατεβάζουμε(avi) με ενσωματωμένους υπότιτλους πάιζουν χαλαρά;),τα ακουστικά του κουτιού πολύ δυνατά και ποιοτικά.

6)Και βέβαια έχει.

Μια φιλική συμβουλή,αν το πάρεις πάρε το χρόνο σου να το μάθεις(εφόσον δεν κατέχεις πολλά από smartphones),θέλει υπομονή και επιμονή να κατανοήσεις πλήρως τις πολλαπλές λειτουργίες του-κάντο διερευνητικά και θα ανακαλύψεις τα πάντα...:);)

Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρήσει κανείς όταν έχεις συνδεδεμένο bluetooth ακουστικό και δέχεσαι εισερχόμενη κλήση, όταν απαντήσεις να μην ακούς αυτόν που σε καλεί?

 

Έχει γίνει με 3 διαφορετικά ακουστικά bluetooth...

 

Δεν έχω παρατηρήσει να γίνεται κάτι αντίστοιχο όταν καλώ εγώ κάποιον άλλο.

Nokia N95, SonyEricsson W960i, HTC TyTN II, HTC Touch Dual, Nokia N95 8 GB, HTC Touch Diamond, SE C902, Samsung SGH i-900 Omnia, HTC Touch HD, SE Xperia X1, LG Arena, SE W995, Samsung i8910 HD, Samsung i8000 Omnia II, iPhone 3GS, HTC HD2, iPhone 4, Xperia Mini, iPhone 4S, Galaxy Note II, Sony Xperia S, Galaxy S4, Galaxy Note3, LG Nexus 5, Galaxy Note 8, Galaxy Note 10.1 LTE 2014 Edition, LG G3, Galaxy Note 4, iPhone 6S Plus, iPhone 7 Plus.
Link to comment
Share on other sites

Εχω και γω το τηλεφωνο εδω και 4 μερες και πραγματικα ειναι απιστευτο, τελοιο σε ολα, πρωτη φορα σε κινητο εχω δει τοσο γρηγορη αποκριση στο μενου και στο ανογμα οποιαδηποτες εφαρμογης.

Το μονο που με ξίνισε αρκετα ειναι οτι στην εκθεση βαζει μαζι φοτο και βιντεο, βεβαια περιμένω το Resco Photo Viewer να βλεπω φοτο και το CorePlayer για βιντεο.

Κατεβασα καπου το resco Photo αλλα κολαει , πιθανον δεν κανει για αυτην την εκδοση .

και 4 ερωτησουλες

 

1. γιατι οταν μπαινω στην εκθεση με πεταει εξω , σβηνω το κιν και με βαζει κανονικα, αλλα οταν μπω πανω απο 5 με 8 φορες απο κει και μετα παλι με πετα εξω.

2. απο την διαχηριση αρχειων , οταν παμε στις εικονες και βλεπουμε μια φοτο ΔΕΝ ???? μπορουμε με το δακτυλο να παμε στιν επομενη , πρεπει να βγουμε και να τις ανοιγουμε μια μια ??????????

3. πειτε κανα καλο προγραμα να φτιαχνω ταινειες γιατι με το Total Video Converter μου τις κανει μεγαλες , πανω απο 500 mb , θελω καπου 150 με 200 mb και να περνει και αρχειο υποτιτλων . (αν μπορει να αλαζουμε και τις διαστασεις για να τις φερουμε σε 640χ360 που θελει το Omnia.)

4. καλα το RDS στο ραδιο που ειναι ?????????????????

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς αυτό το bug με έχει κάνει να το στείλω στο service το δικό μου, κ σε μερικούς άλλους άλλα κ σε εμένα παρά την αλλαγή αυτόν των ρυθμίσεων συνεχίζει να σφυρίζει κ να μην ακούγετε ο ήχος από το περιβάλλον...παρεμπίπτοντος είχα κ εγώ την αναβάθμιση g2 όταν διαπίστωσα το πρόβλημα.

μακάρι η βονταφον να ασχοληθεί για να φέρει τα updates των firmware στα ελληνικά κ μην μας αναγκάσει να έχουμε συνέχεια τα ξένα

 

Εμενα εξαφανιστηκε γιατι ηταν αρκετα εντονος μετα απο αυτη την ρυθμιση..

Link to comment
Share on other sites

Φίλοι μου τελικά έχει καταφέρει κάποιος να λειτουργήσει το GEOTAGGING στο κινητό μας ;

στις ρυθμισεις της καμερας=>συνδεση gps ενεργο

Ένας φτωχός και μόνος cowboy!
Link to comment
Share on other sites

Φίλοι μου τελικά έχει καταφέρει κάποιος να λειτουργήσει το GEOTAGGING στο κινητό μας ;

 

Αφού πας στην κάμερα επιλέγεις το μενού κάτω αριστερά ("ρυθμίσεις") και από εκεί πας στο υπομενού με το γρανάζι (δεξιά από την φωτογραφική μηχανή) και πας "Σύνδεση GPS" και το βάζεις στο ενεργό. Θα δεις (αν βγεις στην κεντρική οθόνη της κάμερας - βγαίνοντας από τις ρυθμίσεις) ότι θα εμφανισθεί ένα εικονίδιο κεραίας στο πάνω μέρος της οθόνης. Αν είσαι σε εσωτερικό χώρο και δεν έχει βρει δορυφόρους θα έχει και μία γραμμή πάνω του το εικονίδιο αυτό (δηλαδή δεν πιάνει δορυφόρους). Αν τραβήξεις πλεον φωτογραφία και πας στις λεπτομέρειές της θα δεις στην τρίτη καρτέλα σο γεωγραφικό μήκος και πλάτος του σημείου που τράβηξες την φωτογραφία.

Link to comment
Share on other sites

Ποσο το πηρες και σε ποιο προγραμμα;

 

Δεν το πήρα με κανένα πρόγραμμα. Κράτησα τη σύνδεση WIND που έχω, μιας και στη Vodafone δεν επιμείνανε.

Πάντως ήδη έκανα ένα hard reset μιας και χαθήκανε τα εικονίδια από την αρχική οθόνη (έχω βάλει την κλασική Symbian αρχική οθόνη και όχι τα widgets της Samsung) και ότι και να έκανα δεν ξαναεμφανιζόντουσαν. Στο μενού μόνο με το μεσαίο hardware κουμπί έμπαινα. Απλά το αναφέρω σε περίπτωση που εμφανιστεί το πρόβλημα και σε κανέναν άλλο.

Η συσκευή γενικά είναι τρομερή, αλλά το λειτουργικό έχει κάποια μικροκολλήματα που ελπίζω με μελλοντική αναβάθμιση να λυθούν.

Link to comment
Share on other sites

To πήρα και γω τελικά, για ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ, μετά από καταβολής αγορών κινητών (πάνω από δεκαπέντε χρόνια) ΑΦΗΣΑ ΤΗ ΝΟΚΙΑ και πήγα SAMSUNG !!!!! :D

 

Tο κινητό είναι δεκάδες σκάλες πιο ποιοτικό σε στοιβαρότητα και υλικά κατασκευής από οποιοδήποτε ΝΟΚΙΑ (που μας έχει ταράξει στις πλαστικουριές και στα τριξίματα) κυκλοφορούσε ή κυκλοφορεί (και πιστέψτε με, έχω δοκιμάσει πάρα πολλές συσκευές της).

 

Επίσης το συγκεκριμένο κινητό το θεωρώ, με την εξαίρεση του xenon flash, ως το ΑΠΟΛΥΤΟ SMARTPHONE.

 

Περιμένω εναγωνίως την ελληνική αναβάθμιση που διορθώνει (όπως λένε) browsing και ήχο video (και κάποια άλλα σε φωτό γενικότερα).

 

Aπό το λίγο σκάλισμα που του έριξα, δεν βρήκα εμφανή επιλογή GPS. Για όποιον/α έχει το 5800, το HD θα του φανεί παιχνιδάκι στις ρυθμίσεις και τις επιλογές.

 

Το Wi-Fi συνδέεται μια χαρά με το ασύρματο router μου και τραβάω από κει internet, ακόμη και όταν βρίσκομαι σε "εκτός δικτύου" (flight mode) θέση.

 

Όσο για την πρώτη φόρτιση, εγώ προσωπικά το ψαχουλεύω μέχρι να τελειώσει τελείως η μισοφορτισμένη (εργοστασιακά) μπαταρία και μόλις σβήσει η συσκευή θα το φορτίσω (κλειστό) για κανα 8ωρο ή 10ωρο. Και μετά κανα δυό - τρεις φορές πάλι πλήρης αποφόρτιση και (με κλειστή συσκευή) επαναφόρτιση.

 

Α ρε ΝΟΚΙΑ... ας πρόσεχες !!!! :p

φιλε μου symbian της nokia εχω να παρω απο εποχη n95 8gb,που να κρατησω εννοω,ολα τα υπολοιπα μετα απο αυτο για μενα ειναι για κλαμματα,series 40 μονο και 2-3 κινητα ειναι που αξιζουν.

το 8910 ειναι σιγουρα κλασης ανωτερο απο οποιοδηποτε αλλο κινητο εχω παρει.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

το δικό μου omnia δεν παίζει avi files μονο mp4 σε καλή ποιότητα αλλα avi Η.264/MPEG-4 AVC δεν παίζει δεν ξέρω γιατί.. αν μπορεί κάποιος να δώσει ακριβώς το hd files που μπορεί παίξει και σε τι ανάλυση.και ακόμα http://www.expansys.com.gr/d.aspx?i=184439 λέω να το παραγγείλω αλλα γίνετε να πληρώσω αντικαταβολή η μονο με κάρτα ?
Link to comment
Share on other sites

Αφού πας στην κάμερα επιλέγεις το μενού κάτω αριστερά ("ρυθμίσεις") και από εκεί πας στο υπομενού με το γρανάζι (δεξιά από την φωτογραφική μηχανή) και πας "Σύνδεση GPS" και το βάζεις στο ενεργό. Θα δεις (αν βγεις στην κεντρική οθόνη της κάμερας - βγαίνοντας από τις ρυθμίσεις) ότι θα εμφανισθεί ένα εικονίδιο κεραίας στο πάνω μέρος της οθόνης. Αν είσαι σε εσωτερικό χώρο και δεν έχει βρει δορυφόρους θα έχει και μία γραμμή πάνω του το εικονίδιο αυτό (δηλαδή δεν πιάνει δορυφόρους). Αν τραβήξεις πλεον φωτογραφία και πας στις λεπτομέρειές της θα δεις στην τρίτη καρτέλα σο γεωγραφικό μήκος και πλάτος του σημείου που τράβηξες την φωτογραφία.

 

Το έχεις δοκιμάσει και έχει δουλέξει σε εσένα φίλε μου ; Προσπάθησα να το κάνω αλλά εβγαζε μια γραμμούλα πάνω από την κεραία... Πόση ώρα περίπου θέλει για να λειτουργήσει ;

 

Επίσης παρατήρησα και κάτι άλλο... Ότι στο exif η ώρα που εμπφανίζεται είναι μια ώρα περίπου λιγότερη από αυτή του κινητού.... Έχω κάνει κάποια ρύθμιση λάθος ;

Link to comment
Share on other sites

και ακόμα http://www.expansys.com.gr/d.aspx?i=184439 λέω να το παραγγείλω αλλα γίνετε να πληρώσω αντικαταβολή η μονο με κάρτα ?

 

γίνεται και αντικαταβολη αλλά θα χρωθεις +30/35Ε

παραπάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γίνεται και αντικαταβολη αλλά θα χρωθεις +30/35Ε

παραπάνω.

 

lol 35 euro παραπάνω πολλά δεν είναι?? θα πάει 65 euro ... μήπως ξέρεις κάνα άλλο κατάστημα να το παραγγείλω σε λογική τιμή?

Link to comment
Share on other sites

lol 35 euro παραπάνω πολλά δεν είναι?? θα πάει 65 euro ... μήπως ξέρεις κάνα άλλο κατάστημα να το παραγγείλω σε λογική τιμή?

 

Και γιατι δεν κανεις παραγγελια απο το επισημο site της zagg?

3-4 ευρω αν θυμαμαι καλα ειναι τα μεταφορικα και θελει κοντα στις 10-12 μερες να ερθει..

 

Ασχετο..

Εβαλα Transformers μετατροπη απο 1080p και απολαμβανω στην οθοναρα του.. :p

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πώς κάνουμε signed τις διάφορες unsigned apps για το i8910 ??? :worry:

 

Δες αυτο εδω το topic θα σου λυσει ολες τις αποριες

Link to comment
Share on other sites

Το έχεις δοκιμάσει και έχει δουλέξει σε εσένα φίλε μου ; Προσπάθησα να το κάνω αλλά εβγαζε μια γραμμούλα πάνω από την κεραία... Πόση ώρα περίπου θέλει για να λειτουργήσει ;

 

Επίσης παρατήρησα και κάτι άλλο... Ότι στο exif η ώρα που εμπφανίζεται είναι μια ώρα περίπου λιγότερη από αυτή του κινητού.... Έχω κάνει κάποια ρύθμιση λάθος ;

 

Το δοκίμασα και δούλεψε. Χρειάστηκε μερικά δευτερόλεπτα αλλά σε εξωτερικό χώρο. Αυτο για την ώρα το παρατήρησα και εγώ.

Link to comment
Share on other sites

lol 35 euro παραπάνω πολλά δεν είναι?? θα πάει 65 euro ... μήπως ξέρεις κάνα άλλο κατάστημα να το παραγγείλω σε λογική τιμή?

 

καμμια βδομαδα θα σου ερθει απο αμερικη καπου 15δολλαρια απο το σαιτ της zagg.

Link to comment
Share on other sites

Μιας και εχετε παρει το ndrive δωρο, μηπως κανεις απο σας μπορει να ελεγξει ποιο χαρτη εχει μεσα? Μηπως εχει το navigreece 07 μεσα?

 

Ή αν γινεται προσπαθηστε να κανετε καποια αναβαθμιση χαρτων απο το επισημο σαιτ ndrive.gr με την αδεια σας, μηπως και μπορεσετε και κατεβασετε τον τελευταιο navigreece 07 για το Ndrive

Link to comment
Share on other sites

 

To ξέρω φίλε μου αυτό το νήμα.

 

Ρωτάω γιατί στο OPDA που πήγα να ζητήσω πιστοποιητικό κάποια στιγμή φτάνει και σου ζητάει να γράψεις το ΙΜΕΙ της συσκευής σου σε ένα μικρό παραλληλογραμμο κενό πλαίσιο, αλλά.... η καταχώρηση σταματάει ΠΡΙΝ γραφεί όλος ο αριθμός (ΣΤΑ SAMSUNG TO IMEI ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΙΑ ΚΑΘΕΤΟ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΑΡΙΘΜΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ). θα πρέπει άραγε να γράψουμε τον αριθμό (μετά την κάθετο) χωρίς την κάθετο ??? :worry::worry::worry: Μόνο έτσι χωράει όλο το ΙΜΕΙ.

 

Γι' αυτό ρώτησα και δεν προχώρησα σε καταχώρηση ΙΜΕΙ (χωρίς να ξέρω αν τελικά θα δουλέψει για το κινητό) και αναζήτηση πιστοποιητικού.

 

Γι'αυτό και ρωτάω εδώ αν κάποιος έχει ολοκληρώσει τη διαδικασία και πώς.

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ για την όποια απάντηση. :)

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung GT-i8910 HD

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...