Jump to content

Samsung GT-i8910 HD


spazoklabanias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απ' όσο γνωρίζω, δεν υπάρχει έκδοση του Destinator για 5th edition.

 

Δοκίμασε κανένας το NDrive;

 

Όντως δεν υπάρχει. Θα υπάρξει όμως και γι' αυτό έκανα τη σύγκριση.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λόγω του ότι είμαι τελείως άσχετος και παρόλο του ότι έχω διαβάσει όλα τα σχετικά που έχετε γράψει μήπως μπορεί να μου πει κάποιος ποια είναι τα βασικά που πρέπει να κανω.Το τηλεφωνο ειναι αγορασμενο απο πλαισιο

 

Επειδή ενδιαφέρομαι να αγοράσω το τηλέφωνο από πλαίσιο, μπορείς να μου λύσεις κάποιες απορίες:

1) Είναι unbranded ή γράφει vodafone επάνω;

2) Δίνεται μόνο με σύνδεση vodafone ή και ως απλή συσκευη;

και 3) Έχει ελληνικό μενού;

Link to comment
Share on other sites

Όποιος το έχετε πάρει και έχει χάρτες της garmin, θα ήθελα να μου πει αν οι χάρτες έχουν εκτός απο 2D και 3D απεικόνιση. Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μου πει κάποιος αν το κινητό έχει προεγκατεστημένα τα QuickOffice και OfficeSuite? (Για ανάγνωση και επεξεργασία αρχείων)

 

Θα πρέπει να ψάξω να τα βρώ κάπου free αν δε τα έχει?

 

Ευχαριστώ.

992
Link to comment
Share on other sites

Όποιος το έχετε πάρει και έχει χάρτες της garmin, θα ήθελα να μου πει αν οι χάρτες έχουν εκτός απο 2D και 3D απεικόνιση. Ευχαριστώ.

 

το τηλέφωνο συνοδεύεται μόνο με το πρόγραμμα N drive. δεν υπάρχει garmin. το είδα πριν λίγο στο πλαίσιο.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου ετσι ειναι πηγα στο Πλαισιο και το πηρα.Απο το τηλεφωνο μου ελεγαν παρολο που το ειχα παραγγειλει οτι πρεπει να περιμενω.Ευχαριστω!!!!

Kαλοριζικο το κινητακι. Θελω να σε ρωτησω ενα πραγμα μονο.Εχει το κινητο κανενα σηματακι της βονταφον επανω?Το μενου ειναι κανονικο της samsung ή με βονταφον εικονιδια?Σε ευχαριστω:)

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες την ημέρα (φωτεινής) λειτουργίας = 9 χρόνια ζωής

 

ήθελα να ήξερα ποιος κρατά κινητό πάνω απο 1-2 χρόνια

 

Αρκετός κόσμος για διάφορους λόγους. Δεν είναι και όλοι υπερκαταναλωτές.

Less is more...
Link to comment
Share on other sites

Kαλοριζικο το κινητακι. Θελω να σε ρωτησω ενα πραγμα μονο.Εχει το κινητο κανενα σηματακι της βονταφον επανω?Το μενου ειναι κανονικο της samsung ή με βονταφον εικονιδια?Σε ευχαριστω:)

 

Δεν εχει πουθενα σηματα της βονταφον

 

Μπορεί να μου πει κάποιος αν το κινητό έχει προεγκατεστημένα τα QuickOffice και OfficeSuite? (Για ανάγνωση και επεξεργασία αρχείων)

 

Θα πρέπει να ψάξω να τα βρώ κάπου free αν δε τα έχει?

 

Ευχαριστώ.

 

ΕΧΕΙ quick office & adobe pdf

Link to comment
Share on other sites

το τηλέφωνο συνοδεύεται μόνο με το πρόγραμμα N drive. δεν υπάρχει garmin. το είδα πριν λίγο στο πλαίσιο.

 

Σωστά. Δεν το πρόσεξα. Λέγανε για Garmin, αλλά τελικά άλλαξε. Δυστυχώς το ΝDrive καλύπτει μόλις το 78,43% της Ελλάδας. :(

 

Δείτε εδώ τα επίσημα στοιχεία:

http://www.ndriveweb.com/ndrive-maps/#maps-coverage

 

Βέβαια, μπορούμε να εγκαταστήσουμε ό,τι χάρτες θέλουμε, αν δεν είμαστε ικανοποιημένοι, έτσι δεν είναι;

Link to comment
Share on other sites

Βεβαίως. Οι χάρτες ανανεώνονται αλλά, αν δεν σε καλύπτουν, μπορείς να περάσεις το Garmin που έχει καταπληκτικούς χάρτες.
Link to comment
Share on other sites

παιδιά, η ποιότητα του βίντεο 720ρ είναι αντίστοιχη με μια μέτρια κάμερα HD όπωs π.χ toshiba camileo; ξέρει κάποιοs να μαs πει αν τελικά μπορεί η ποιότητα του βίντεο του 8910, να αντικαταστήσει μια κάμερα hd;
Link to comment
Share on other sites

Βεβαίως. Οι χάρτες ανανεώνονται αλλά, αν δεν σε καλύπτουν, μπορείς να περάσεις το Garmin που έχει καταπληκτικούς χάρτες.

 

Κάνεις απεγκατάσταση τους παλιούς και περνάς τους νέους, αν χρειαστεί;

 

Η micro sd κάρτα με τους χάρτες πρέπει να είναι πάντα μέσα στο κινητό ή μόνο κατά την εγκατάσταση;

Link to comment
Share on other sites

το τηλέφωνο συνοδεύεται μόνο με το πρόγραμμα N drive. δεν υπάρχει garmin. το είδα πριν λίγο στο πλαίσιο.

 

σε ποιο πλαισιο φιλε μου θελω να παω να το δω απο κοντα

Link to comment
Share on other sites

εγω παιδια το πήρα απο πλαισιο και εχει δωρο μια τηλεοραση samsung 22 ιντσων hd! Η vodafone εχει βγαλει προσφορα

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=7041

Link to comment
Share on other sites

καλοριζικα!!

στο πλαισιο το πηρες με συνδεση η σκετη συσκευη

και σου εδωσαν tv??

Η προσφορα ισχυει μεσω vodafone και εκανα φορητοτατα απο wind.

Link to comment
Share on other sites

Βεβαίως. Οι χάρτες ανανεώνονται αλλά, αν δεν σε καλύπτουν, μπορείς να περάσεις το Garmin που έχει καταπληκτικούς χάρτες.

 

XΡΕΩΝΕΣΑΙ ΜΕ ΤΟ Ν DRIVE?

Ρωτησα την βονταφον και λεει οτι χρεωνεσαι!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Το πηρα σημερα και εγω απο Βοντα με συνδεση και περιμενω και την οθονη μου την αλλη εβδομαδα..

 

Φοβερη οθονη, πολυ καλα ηχεια, και θεωρω οτι ειναι το κινητο συμπληρωμα για μενα.. Ουτε μου ελειπε απο το iphone το χω εδω..

 

Αν ηταν και windows mobile ποιος θα το πιανε αλλα καταλαβαινω οτι την παρουσα χρονικη στιγμη κατι τετοιο δεν ηταν εφικτο για πολλους και διαφορους λογους..

 

Δεν πειραζει symbian πλατφορμα και νομιζω θα μαστε μια χαρα..

 

Θα δοκιμασω βιντεο φωτος και θα επανερθω με μινι εντυπωσεις..

Link to comment
Share on other sites

Κάνεις απεγκατάσταση τους παλιούς και περνάς τους νέους, αν χρειαστεί;

Δεν εγκαθιστάς τον χάρτη. Είναι σε μορφή grc.map και απλά τον περνάς στον φάκελο E:\NDrive\Maps. Αν βρεις νέο χάρτη, απλά σβήνεις τον ήδη υπάρχοντα και τοποθετείς τον νέο.

XΡΕΩΝΕΣΑΙ ΜΕ ΤΟ Ν DRIVE?

Ρωτησα την βονταφον και λεει οτι χρεωνεσαι!!!!!!!!

Μερικές εφαρμογές χρειάζονται άδεια χρήσης (βλέπε NDrive, Nokia Maps) και οι χάρτες είναι δωρεάν. Κάποιες άλλες (Route 66 Mobile 8), σου δίνουν την εφαρμογή και αγοράζεις τα κομμάτια του χάρτη που σε ενδιαφέρουν.

 

Οπότε, εδώ παίζει ρόλο το αν θα σου δώσουν τον αντίστοιχο κωδικό ενεργοποίησης. Αν δεν τον περιλαμβάνει, τότε ισχύει αυτό που σου είπαν, ότι σε κάθε περίπτωση, θα πρέπει να πληρώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εγκαθιστάς τον χάρτη. Είναι σε μορφή grc.map και απλά τον περνάς στον φάκελο E:\NDrive\Maps. Αν βρεις νέο χάρτη, απλά σβήνεις τον ήδη υπάρχοντα και τοποθετείς τον νέο.

 

Μερικές εφαρμογές χρειάζονται άδεια χρήσης (βλέπε NDrive, Nokia Maps) και οι χάρτες είναι δωρεάν. Κάποιες άλλες (Route 66 Mobile 8), σου δίνουν την εφαρμογή και αγοράζεις τα κομμάτια του χάρτη που σε ενδιαφέρουν.

 

Οπότε, εδώ παίζει ρόλο το αν θα σου δώσουν τον αντίστοιχο κωδικό ενεργοποίησης. Αν δεν τον περιλαμβάνει, τότε ισχύει αυτό που σου είπαν, ότι σε κάθε περίπτωση, θα πρέπει να πληρώσεις.

 

Η άδεια χρήσης πληρώνεται εφάπαξ; Η Garmin ποιον τρόπο από τους 2 χρησιμοποιεί;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung GT-i8910 HD

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...